Перейти к содержанию

Млин для пудри


Фенчак

Рекомендуемые сообщения

 

ось мій самопал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Борода-1 сказал:

 

ось мій самопал

Ваше відео не погане, але, нажаль, важко зрозуміти що до чого. :( Не зовсім зрозуміло куди подається цукор та звідки висипається пудра :IMHO:
Тому порився в інеті і нарив деяке відео з якого краще зрозуміло що до чого:
Молоткові дробилки (дивіться відео під № 9)

Дезінтегратор з двома рухомими роторами (на відео мелять спеції але з цукрм все аналогічно )

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Sanich сказал:

Думаю, всім стало цікаво, як болгаркою молоти цукор з фото. :)  

Точно як у Фабро .....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.11.2017 в 23:26, Борода-1 сказав:

Ну всі технологічні секрети я не буду відривати ,привідкрию деякі , для прикладу один з них млин для цукрової  пудри який  мені виготовив  знайомий "кулібін":wave:

Та пудра у магазині десь всього вдвічі дорожче. Ото ж чи варто заморочуватися?:hmm:

 Ну, зрозуміло, якщо у вас не 200 чи більше сімей...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Та пудра у магазині десь всього вдвічі дорожче. Ото ж чи варто заморочуватися?:hmm:

 Ну, зрозуміло, якщо у вас не 200 чи більше сімей...:ah:

Ви напевно не темі ,що в магазинну пудру добавляють 2% крохмалю ,щоб вона не злежувалась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Борода-1 сказав:

Ви напевно не темі ,що в магазинну пудру добавляють 2% крохмалю ,щоб вона не злежувалась.

А хіба ж крохмаль бджолам заважає? Тим більше, що весною вони на все кидаються,що має мікроелементи. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Біля мене 50км є цукровий завод. Зараз він працю на всю потужність.  Так в процесі роботи завжди є відходи. В четвер брав цукор по450,і ще  був по 400.а пудрапо500,не найвища якість, але пару років вже беру і добре 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.11.2017 в 23:15, ДобровоЛ сказал:

Та пудра у магазині десь всього вдвічі дорожче. Ото ж чи варто заморочуватися?

Крім того, що додають крохмал часто також наколюють з вагою. На упаковці одна вага в реалії грам 20-40 на загальній вазі в 300 г не вистачає. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.12.2017 в 11:39, Shmel сказав:

Крім того, що додають крохмал часто також наколюють з вагою. На упаковці одна вага в реалії грам 20-40 на загальній вазі в 300 г не вистачає. :(

Крохмалу трохи  весною бджолам це великий +. А от з вагою- навіщо вам дала мати голову, а вчителька математики навчала лементарним діям? Перевіряти їх потрібно однозначно і увесь час та штрахувати.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю, що свою проблему з цукром-пудрою вирішив - переклав на професіонала, на Борода-1 - все виконується швидко і дуже якісно.

Цього року замовляю 50 кг пудри, а канді вже буду мішати сам із секретними інградієнтами:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.12.2017 в 20:32, ДобровоЛ сказал:

Крохмалу трохи  весною бджолам це великий +

+ очень сомнительный, крахмал не микро элемент, пчелы его не перерабатывают:(

и есть инфа от нескольких человек - от канди на магазинной пудре население пересылочных клеточек дохнет:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нічого подібного - два роки вже користуюсь тільки магазинною пудрою та медом для канді в пересилочні кліточки, та в  кліточки для підсадки маток і ніяких проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ApisDirect сказав:

+ очень сомнительный, крахмал не микро элемент, пчелы его не перерабатывают:(

и есть инфа от нескольких человек - от канди на магазинной пудре население пересылочных клеточек дохнет:ak:

А що - виною там крохмал? :ah: Це хтось доказав? А колись, за Союзу, були рекомендації від науковців про додавання картопляних витяжок навіть у зимовий корм .:dntknw:

   А взагалі магазинне канді - то великий ризик. Отут з вами я згоден.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маток виводжу в першу чергу для себе ну і трішки бажаючим , тому користуюсь поки що тільки магазинною пудрою . Нарікань ні яких не було , правда і матки розходились тільки по області . В дорозі 2-3 дні. А от вдома резерв провів 12 днів в кліточках із шприців . Всі матки були потім прийняті і сіяли без проблем . І канді з магазинної пудри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А що - виною там крохмал? :ah: Це хтось доказав?

я такого не писал...

про крахмал отдельно (это факт - не усваивается),

про пудру отдельно (инфа не проверенна - "сорока на хвосте принесла"):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А що - виною там крохмал? :ah: Це хтось доказав? А колись, за Союзу, були рекомендації від науковців про додавання картопляних витяжок навіть у зимовий корм .:dntknw:.......

 

http://apiexpert.eu/carbohydrate-nutrition-sugar-supplemental-feeding/   ........1. Не всі типи кукурудзяного сиропу можуть бути використані для додаткового годування медових бджіл, головною проблемою є велика кількість крохмалю, кислот та ферментів у кінцевому продукті. Ці речовини є токсичними для бджіл, і їх слід ретельно контролювати......В основному виробництво кукурудзяного сиру починається шляхом відокремлення крохмалю від решти продуктів. Крохмаль (тверда речовина) потім зріджується, використовуючи кислоти та / або ферменти, і перетворюється на розчин, який також містить невелику кількість глюкози. Додавши більше ферментів, процес перетворення крохмалю в цукор триває. У будь-який момент цей процес може бути зупинений виробником, а це означає, що деякі варіанти кукурудзяного сиропу можуть містити велику кількість крохмалю, що токсично для бджіл . З цієї причини кукурудзяний сироп, який використовується для годування медових бджіл, не повинен містити крохмалю 

https://www.dpi.nsw.gov.au/__data/assets/pdf_file/0018/532260/Feeding-sugar-to-honey-bees.pdf

.. Сіль і крохмаль отруйні
бджоли у зростаючих концентраціях.
 
..........."Біологія мед бджоли та бджільництво" Дьюї М. Карона 
"Бджолярі часто шукають недорогі джерела цукру, як бджолиний корм. Цукри, забруднені добавками, допустимі, поки бджоли можуть літати до порожніх відходів. Двома винятками є цукри з молочних операцій (які містять цукрові лактози або галактози, які токсичні для бджіл ) і цукру з високим вмістом крохмалю (наприклад, порошкові цукри), які можуть спалювати та порушувати процес травлення ". 

також ... 
"Жирних бджіл, худих бджіл" Дуг Соммервіль 
Перегляд можна переглянути за адресою http://www.rirdc.gov.au/reports/HBE/05-054.pdf 
"Відходи виробництва цукрів і т. Д. Можуть бути дуже дешевим джерелом цукру для бджолярів. На жаль, кожна партія буде мінятися у потенційних забруднювачах, що містяться в ній. Борошно або крохмаль та сіль - це два компоненти, які можуть бути присутніми потенційно токсичні для бджіл , особливо, оскільки їх концентрація збільшується. Таким чином, використання відпрацьованого цукру слід проводити з обережністю "
 

http://www.funnybugbees.com/bee-food-recipes/quick-candy-for-bees-a-fondant-substitute

Попередження: кондитерські цукор часто містить кукурудзяний крохмаль, який Ви НЕ хочете годувати своїми бджолами. Якщо ви не можете знайти кондитерів, додайте цукор без додавання кукурудзяного крохмалю, просто поставте звичайний цукровий розчин в блендер та перемішайте до утворення порошку.Це кондитери цукру і може бути використаний для рецепту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Леймотивом всіх дописів про крохмаль в закордонних сайтах -крохаль як корм для бджіл є потеціально небезпечним:dntknw:

Щоб він приносив користь інформації  я не знайшов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Борода-1 сказав:

 Леймотивом всіх дописів про крохмаль в закордонних сайтах -крохаль як корм для бджіл є потеціально небезпечним:dntknw:

Щоб він приносив користь інформації  я не знайшов.

А у мене є два мішки цукрової пудри з крохмалем перемішаний. :ah: От тепер і думаю, що з ним робити?

На самогон теж не годиться...:dntknw: Може ,  @Борода-1, виставити весною десь під накриттям? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Товариство підкажіть чи підходить для мелення цукру на пудру жорнові млини роторного типу? Є можливість забрати в родичів. Спілкувався з продавцями таких млинів, позиціонують їх для мелення муки, спецій, кави. В окремих описах аналогічних млинів пише, що підходять вони для мелення цукру на пудру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Ось тут на відео мій млинок для виготовлення цукрової пудри. Я йому замовив, він зробив, і мені вислав. Три хвилини,і кілограм цукру, перемелює в порох

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.12.2017 в 20:32, ДобровоЛ сказал:

Крохмалу трохи  весною бджолам це великий +. А от з вагою- навіщо вам дала мати голову, а вчителька математики навчала лементарним діям? Перевіряти їх потрібно однозначно і увесь час та штрахувати.:IMHO:

Крохмал  бджолам рекомендувати  , ( то злочин, або профанізм):IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пахомич сказав:

Крохмал  бджолам рекомендувати  , ( то злочин, або профанізм):IMHO:

Мова про ранню весну і про абсолютно зовсім малу кількість крохмалу. Весною бджоли навіть тирсу висмокчують.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Колеги,  як думаете підійде такий кормоподрібнювач в якость млина для цукрової пудри http://gospodar.biz/magazin/zernodrobilki/drobilka-zerna-i-sochnykh-kormov-dku-05-kr-23.html#

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.10.2019 в 09:27, Nazaha сказал:

Товариство підкажіть чи підходить для мелення цукру на пудру жорнові млини роторного типу? Є можливість забрати в родичів. Спілкувався з продавцями таких млинів, позиціонують їх для мелення муки, спецій, кави. В окремих описах аналогічних млинів пише, що підходять вони для мелення цукру на пудру.

Як успіхи? Чи підійшов млин для цукрової пудри?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Нагорный сказал:

Колеги,  як думаете підійде такий кормоподрібнювач в якость млина для цукрової пудри http://gospodar.biz/magazin/zernodrobilki/drobilka-zerna-i-sochnykh-kormov-dku-05-kr-23.html#

Вам сахарной пудры нужно 2 - 3 тонны в смену? Такие ДКУ применяют в хозяйствах, где ежедневно скармливают не мене 2х тонн кмбикорма и 2 - 3 тонны сочных кормов.

Сахарную пудру молоть можно, но решето должно быть очень мелкое - это раз

производительность при мелком решете упадёт( не знаю на сколько) - это два

всю пудру придётся сеять через сито - это три

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...