Перейти к содержанию

Препарат КАС-81


Рекомендуемые сообщения

6 годин тому, seim сказав:

Опоздал немного с цветущей полынью. Собрал уже отцветшую. Есть смысл готовить КАС с такой полынью?

Лікарські рослини збирають під час цвітіння, тому можна придбати в аптеці. А так я думаю теж можна, можливо щось втратиться але полин настоїться і дасть свій ефект.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Доброго дня, Практикую використання  даного відвару  вже в продовж 5 років як весною так і осіню.

дозування роблю більше ніж написано на 10л. сиропу додаю 0.9 л відвару.

ХТО НЕВСТИГ ЗАГОТОВИТИ  КОМПОНЕНТИ !!!!!

ЦІНА 20 ГРН- УПАКОВКА  НА 1л. ВІДВАРУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Колеги всим доброго дня .Неможу знайти інформацію -яку кількість КАС81 необхідно дати весною для профілактики від нозаметозу на одну бджолину сім"ю.Якщо хто знає-підкажіть будьласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Пасічник+ сказав:

Колеги всим доброго дня .Неможу знайти інформацію -яку кількість КАС81 необхідно дати весною для профілактики від нозаметозу на одну бджолину сім"ю.Якщо хто знає-підкажіть будьласка.

  1. Кас81,призначений для вароатозу,і для додаваня для кормів,які ідуть в зиму.:hmm:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вибачаюсь- помилився"для вароатозу" незнаю ,як замінити у запитанні слово "нозаметоз на вароатоз"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Доброго дня всім форумчанам.Бачу тема "заглохла",а вона дуже корисна.Цього року не можу назбирати бруньок сосни.  Вже 19 квітня, а вони всього по 1 см, чомусь не ростуть сосни і бруньочки дуже маленькі.Може хто підкаже,це всюди так цього року чи тільки в наших краях,бо раніше вже в кінці березня було пізно збирати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас сосна только начала просыпаться,бруньки еще и 1 см не имеют длины.

Зато полынь уже прет.две партии насушил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Cariño сказал:

Доброго дня всім форумчанам.Бачу тема "заглохла",а вона дуже корисна.Цього року не можу назбирати бруньок сосни.  Вже 19 квітня, а вони всього по 1 см, чомусь не ростуть сосни і бруньочки дуже маленькі.Може хто підкаже,це всюди так цього року чи тільки в наших краях,бо раніше вже в кінці березня було пізно збирати?

А я в аптеке собираю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.04.2021 в 00:40, Уставший пчеловод сказал:

А я в аптеке собираю

Це самий простіший спосіб,але в аптеці можуть бути бруньки зібрані пізно, тобто довжиною понад 5 см, а це вже не ті, що потрібні для приготування КАС-81 :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...