Перейти к содержанию

Пчёлы на балконе


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Это все очень здорово.

 И в Польше и в Германии , и в Белоруссии.  Есть пчелы в крупных городах. И в  Нью Йорке  .НО! 

Нигде ниразу не всречал инфы о качестве и полезности городского  меда. У кого есть хоть что нибудь по этому вопросу.

Или тут главное участие , а не победа? 

Ведь от свинца , как минимум, в выхлопных газах никуда не денешься., однако....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Где-то гуляло видео про улья в Париже. Вроде и анализы делали меда, все более менее в норме. Мол мед продукт переработки, вот в пчелами все и осталось))С нашими пестицидами на полях думаю может посоревноваться )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Васильич сказал:

Это все очень здорово.

 И в Польше и в Германии , и в Белоруссии.  Есть пчелы в крупных городах. И в  Нью Йорке  .НО!

Нигде ниразу не всречал инфы о качестве и полезности городского  меда. У кого есть хоть что нибудь по этому вопросу.

          Є і негативні відгуки про якість продуктів бджільництва отриманих від бджолосімей що утримуться в умовах великих міст, там де є інтенсивний рух автотранспорту чи хімічні або нафтопереробні заводи які продукують викиди важких металів та токсичних металлоїдів, хімічних радіонуклідів, та інших забруднюючів.Наприклад, закис мышьяка здатна накопичуватись у меді та рамках із пергою, ті сімьї які нею харчувались, можуть навіть гинути на початку весни.У районах з інтенсивним рухом автівок у повітрі присутні кадмій та свинець.які з пилком заносяться у вулик. Німеччина, Італія, Болгарія та інші країни навіть використовують бджолосімьї  для оцінки  ступеню забрудненності повітря міст.

          Якщо викласти цю точку зору стисло, то чистішими продуктами бджільництва у містах є маточне молочко, свіжий віск та бджолина отрута, тобто продукція глибокої переробки, фізіологічної очистки організмами бджіл. Мед є більш забруднений викидами міст , а пилок та прополіс вважаються прихильниками цієї точки зору  забрудненими майже у тій же мірі шкідливими речовинами що і навколишнє середовище.

 Дані взяті з інтернету, якась більш детальніша чи додаткова інформація можливо може бути і тут:

         1. Корольов В. – Бджільництво, «Велика енциклопедія»- Вплив урбанізації на экологію. - Охорона бджіл                                                                                                                                                            2. Василіаді Г. К., Кочур Л. Н.- Накопичення хімічних речовин у медоносах та меду- «Пчеловодство» 2005 р. - №3. стор.14.

  


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так и думал.

Печалька, однако...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.06.2018 в 18:18, Васильич сказал:

Нигде ниразу не всречал инфы о качестве и полезности городского  меда. У кого есть хоть что нибудь по этому вопросу.

Якось дивився фільм Французький про бджілок так мед той що збирають в містах виходить чістіший ніж той що з полів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 12.06.2018 at 7:47 PM, Николай Ахтырка said:

Якось дивився фільм Французький про бджілок так мед той що збирають в містах виходить чістіший ніж той що з полів.

Я тоже это видео. И Кашковский говорил, что в городах мед чище, так как не травят пестецидами всякими.

В любом случае я сначала сдам на анализ, а сдавать будет что)))

Сегодня смотрел и теперь 100% видно, что гнездо на 300 лучше. Расплода намного больше.

Там, где гнездо на 145, матка сеет практически все время только на 4х пакетных рамках на 300, несмотря на то, что они стоят по бокам!!! В центре 145ые засеяны всего пару рамок, остальное в 50% пустые соты и 50% в нектаре. Это получается, что матка из одного конца улья тулит в другой (улей 12 рамок), чтоб только сеять на 300.

Печатку в 300тых поднял во второй корпус, добавил 145 с нектаром, бросил решетку. Матку оставил внизу на суши. Через неделю посмотрю результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, SoulflyUA сказал:

Там, где гнездо на 145, матка сеет практически все время только на 4х пакетных рамках на 300, несмотря на то, что они стоят по бокам!!! В центре 145ые засеяны всего пару рамок, остальное в 50% пустые соты и 50% в нектаре. Это получается, что матка из одного конца улья тулит в другой (улей 12 рамок), чтоб только сеять на 300

Заберіть 300ту і побачіте як вона почне сіяти в 145х.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 hours ago, Николай Ахтырка said:

Заберіть 300ту і побачіте як вона почне сіяти в 145х.

Вот вчера я и поднял пакетные 300 за решетку. С утра очень интенсивный лёт пчелы в этом улье.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 11.06.2018 at 6:14 PM, Васильич said:

Знаю три адреса где держат пчел в Киеве- два на Батыевой горе . Ул Головка и Преображенская. И третий на Совках- на Ахтырской. У самого руки чешутся привезти их на 21 этаж. Уже неоднократно на балконе ловил и выпускал на волю залетевших.

Ахтырская от меня 1км по прямой)))))) И через 3 дома мужичок тоже держит несколько ульей. Так что теперь знаете 5 мест.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Месяц пчелы не шли на поилку. Слава богу есть Ютуб))
Прошло 3 дня и теперь их не прогонишь.
1 день. Налил сироп 1л воды на 600г сахара. Пол банки вылил в тумную сушь и положил ее возле поилок.
2 день. Сироп 1л воды на 200г сахара.
3 день. Только вода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Есть первые 6кг меда!!! По вкусу липа и акация. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Пісня так собі ,бо бджоли нам потрібні живі. А от зйомка була у місті на балконі!:ay::umora::IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.06.2018 в 10:01, SoulflyUA сказав:

Ахтырская от меня 1км по прямой)))))) И через 3 дома мужичок тоже держит несколько ульей. Так что теперь знаете 5 мест.

О! Так ваші бджілки й до алеї білого амура, що  в Голосієві  достають? Він після білої акації якраз зацвітає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.06.2018 в 23:25, ромео сказав:

1398345.jpg

:umora:

Якось сусід мені розказував, що до нас на край Троєщини на 16 поверх завітав був рій. Я тоді на пасіці вже мешкав. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.06.2018 в 22:17, SoulflyUA сказав:

Я тоже это видео. И Кашковский говорил, что в городах мед чище, так как не травят пестецидами всякими.

В любом случае я сначала сдам на анализ, а сдавать будет что)))

Сегодня смотрел и теперь 100% видно, что гнездо на 300 лучше. Расплода намного больше.

Там, где гнездо на 145, матка сеет практически все время только на 4х пакетных рамках на 300, несмотря на то, что они стоят по бокам!!! В центре 145ые засеяны всего пару рамок, остальное в 50% пустые соты и 50% в нектаре. Это получается, что матка из одного конца улья тулит в другой (улей 12 рамок), чтоб только сеять на 300.

Печатку в 300тых поднял во второй корпус, добавил 145 с нектаром, бросил решетку. Матку оставил внизу на суши. Через неделю посмотрю результат.

От вам і відповідь на яких рамках і що розводити. 145 - то магазинна.:IMHO: Але ж тут саме  про бджіл у місті по балконах і дахах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.06.2018 в 18:18, Васильич сказав:

Это все очень здорово.

 И в Польше и в Германии , и в Белоруссии.  Есть пчелы в крупных городах. И в  Нью Йорке  .НО! 

Нигде ниразу не всречал инфы о качестве и полезности городского  меда. У кого есть хоть что нибудь по этому вопросу.

Или тут главное участие , а не победа? 

Ведь от свинца , как минимум, в выхлопных газах никуда не денешься., однако....

Коли 12 років на балконі 5 поверху в редакції "Київської правди" на Маршала Гречка 13, куди виходило вікно моєї лабораторії, стояло пару моїх сімейок, я якось підвіз на два тижні ще пару і викачав бідон липового меду. На аналізи не здавав, але за пару днів півбідона роздав "на пробу" . Брали й хвалили навіть і ті колеги, які були ярими прибічниками думки, що мед у місті з свинцем...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
От вам і відповідь на яких рамках і що розводити. 145 - то магазинна.:IMHO: Але ж тут саме  про бджіл у місті по балконах і дахах.

Навпаки. Доки поряд з 145 стояли рамки 300, то була біда. А як тільки викинув трьохсоті, то матка дала жару і та сімейка стала найсильнішою. Але я ще раз проведу експеримент наступного року, щоб на 100% упевнитися.

 

------------------------------------------------------

Балконне бджільництво в Києві

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи фото з мого балконаfa3821e8a2f1951a322e767c3a52a031.jpg57d995b5edc94a7f76fd4150a8308815.jpg

------------------------------------------------------
Балконне бджільництво в Києві

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раптово випав сніг)efc8202d4b6d0f886ef80ad9247fe56d.jpgfeeee352a1c5e584d53eec0188b62cd3.jpg

------------------------------------------------------
Балконне бджільництво в Києві

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, SoulflyUA сказав:

Навпаки. Доки поряд з 145 стояли рамки 300, то була біда. А як тільки викинув трьохсоті, то матка дала жару і та сімейка стала найсильнішою. Але я ще раз проведу експеримент наступного року, щоб на 100% упевнитися.

------------------------------------------------------

Балконне бджільництво в Києві

 

Одна - дві сім"ї - то не показник.Спостерігати й висновки потім  робити варто на десятках сімей.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, SoulflyUA сказав:

Трохи фото з мого балкона

------------------------------------------------------
Балконне бджільництво в Києві
 

А де ваш балкон географічно? Очевидно приватні будинки?:ah:

А у моєму випадку був 5 поверх редакції газети"Київська правда", неподалік Виноградаря - Гречка, 13.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одна - дві сім"ї - то не показник.Спостерігати й висновки потім  робити варто на десятках сімей.:IMHO:

Погоджуюсь, але у мене немає місця для такого розмаху. Буду робити висновок з того, що є)

 

------------------------------------------------------

Балконне бджільництво в Києві

 

А де ваш балкон географічно? Очевидно приватні будинки?:ah:

А у моєму випадку був 5 поверх редакції газети"Київська правда", неподалік Виноградаря - Гречка, 13.

Так. Це приватний будинок на Ширмі, біля Совок. Аж до липи бджілкам є чим зайнятись. А в серпні фруктова падь - смакота)))

 

------------------------------------------------------

Балконне бджільництво в Києві

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 15.11.2018 в 12:21, SoulflyUA сказав:

Погоджуюсь, але у мене немає місця для такого розмаху. Буду робити висновок з того, що є)

 

------------------------------------------------------

Балконне бджільництво в Києві

 

Так. Це приватний будинок на Ширмі, біля Совок. Аж до липи бджілкам є чим зайнятись. А в серпні фруктова падь - смакота)))

-----------------------------------------------------

Балконне бджільництво в Києві

 

О! А я на липу виїжджаю на Сирець.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.06.2018 в 18:18, Васильич сказав:

 

 

В 11.06.2018 в 18:18, Васильич сказав:

Это все очень здорово.

 И в Польше и в Германии , и в Белоруссии.  Есть пчелы в крупных городах. И в  Нью Йорке  .

 

А я ще мрію спробувати поставити відводочок до себе на 16-й поверх. Хочу все ж дізнатися, що з того буде. Про сусідів  то лишнє. У мене баки.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...