Перейти к содержанию

Кролики - это не только ценный мех


krim_pchel

Рекомендуемые сообщения

Кидав днів десять тому самця до самки на парування, сьогодні заглянув в глухий відсік клітки, самка наносила сіна купу, гніздо облаштувала, красота.

Слишком рано - 10 дней. Это признак ложной беременности. Повторите контрольной садкой.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кидав днів десять тому самця до самки на парування, сьогодні заглянув в глухий відсік клітки, самка наносила сіна купу, гніздо облаштувала, красота.

Слишком рано - 10 дней. Это признак ложной беременности. Повторите контрольной садкой.
Та ну. Я кидав два рази (через день) самця. Нащо кролиху гвалтувати і травмувати, а вдруг крільна вже. :dntknw: Якщо кроленят не буде і через місяць з гаком після садки тоді буду повторяти ще раз. :IMHO1:
прощупувати тепер не потрібно, може злякатись, чи невдало травмутись. І старатись не шуміти біля клітки. Чекайте як почне із себе скубати шерсть і за день-два будуть малі. Пильнуйте, щоб постійно мала воду, або за наявності молоко розбавлене з водою - інакше може зжерти малих. Я до малих перших кілька днів стараюсь не заглядати, тільки пильную, щоб не витягнула з гнізда за собою. А згодом глянути все ж прийдеться - буває серед них є мертві - треба витягти тільки дуже акуратно) Якщо клітка на дворі - гарно утеплити.
Дякую за поради, про молоко і не знав.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима, однако... post-609-1418231758_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима, однако... post-609-1418231758_thumb.jpg
Поди обрезкой сада занимаются...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима, однако... post-609-1418231758_thumb.jpg
Супер. Розовая мечта держать кролей на выгуле.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, в ямах кто -то держит?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, в ямах кто -то держит?
Мой тесть держал ,Царство ему Небесное . Но это было так давно, по 200 штук в яме. Там они сами себе норы рыли и плодились 2-4 мехаря травы на сутки и буханок 10 хлеба, вот и весь рацион
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, в ямах кто -то держит?
Мой тесть держал ,Царство ему Небесное . Но это было так давно, по 200 штук в яме. Там они сами себе норы рыли и плодились 2-4 мехаря травы на сутки и буханок 10 хлеба, вот и весь рацион
Ага....... Вот уже лет так 25 меня мучает вопрос, а как выловить кроля к столу из этой ямы?????????? Кстати говорили мол меньше болеют в ямах.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кстати говорили мол меньше болеют в ямах.
Травки высыпал и тут не дремай, петельку смастерил и будет к обеду еда. Ну а болезней тогда не было или просто не болели :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима, однако... post-609-1418231758_thumb.jpg
Красота. :ay: Напевне і здоровіші вони ніж в клітках.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, в ямах кто -то держит?
Мой тесть держал ,Царство ему Небесное . Но это было так давно, по 200 штук в яме. Там они сами себе норы рыли и плодились 2-4 мехаря травы на сутки и буханок 10 хлеба, вот и весь рацион
Ага....... Вот уже лет так 25 меня мучает вопрос, а как выловить кроля к столу из этой ямы?????????? Кстати говорили мол меньше болеют в ямах.
Опишите устройство ямы,её габариты,накат или крыша.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ага....... Вот уже лет так 25 меня мучает вопрос, а как выловить кроля к столу из этой ямы?????????? Кстати говорили мол меньше болеют в ямах.

лОВИТЕ:
Да одинаково они болеют. Ренита только меньше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да одинаково они болеют. Ренита только меньше.

И шо, дохлые в яме остаются? :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима, однако... post-609-1418231758_thumb.jpg
Супер. Розовая мечта держать кролей на выгуле.
А шо там "мечтать", випустив, та й все
Зима, однако... post-609-1418231758_thumb.jpg
Красота. :ay: Напевне і здоровіші вони ніж в клітках.
Не знаю. Весною семеро пропали. а троє випустив на вільні хліба. пока живі... правда ще четверо добавилось.
Зима, однако... post-609-1418231758_thumb.jpg
Поди обрезкой сада занимаются...
Я їм гілок з яблуні накидав... гризуть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ага....... Вот уже лет так 25 меня мучает вопрос, а как выловить кроля к столу из этой ямы?????????? Кстати говорили мол меньше болеют в ямах.

лОВИТЕ:
Да одинаково они болеют. Ренита только меньше.
У дяди в селе неьыло шиберов, но видео познавательное :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(Cfif @ 11.12.2014, 15:47) Да одинаково они болеют. Ренита только меньше. * И шо, дохлые в яме остаются? sad.gif

А куда ж они деваются? Если в норе сдох, их соплеменники прикапывают при чистке норы. Но дохнут как правило на поверхности. Крольчата маленькие только в норе. Прививки нужно обязательно все равно. Иначе рано или поздно будет эпидемия. ГБК и миксоматоз это ведь новые болезни, раньше их не было как и клеща вароа.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недавно один знайомий про перепелиць говорив, от ще про таке задумався -розведення наче не складне і не сильно затратне, а результат

То на перший погляд, проходили, краще купити пачку яєць і продовжувати розводити кроликів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То на перший погляд, проходили, краще купити пачку яєць і продовжувати розводити кроликів.

100% Тоже интересовался этим вопросом. После изучения более углубленно, все не так радужно как на первый взгляд.Очень рад что не бросился в омут с головой под первым впечатлением.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кидав днів десять тому самця до самки на парування, сьогодні заглянув в глухий відсік клітки, самка наносила сіна купу, гніздо облаштувала, красота. Чи це признак того що вона крільна (чи як це правильно назвати :) ) ? Прощупувати не хочу, ще злякається і загинуть кроленята.
Зробила самка гніздо, почала з себе шерсть скубати в гніздо. Натягала сіна в глухий відсік клітки і прохід наглухо заложила сіном, а сама сидить в відкритому відсіку, в гніздо не залазить, вже 2-й день подивляюсь. До чого б це :dntknw: , може їй там прохід зробити, ще замерзне бідолаха, але з другої сторони сама прохід може зробить якщо захоче. :dntknw::blink: Скажіть щось бо хвилююсь :blush:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

, може їй там прохід зробити, ще замерзне бідолаха, але з другої сторони сама прохід може зробить якщо захоче. :dntknw::blink: Скажіть щось бо хвилююсь :blush:
Ви самі собі відповіли.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

, може їй там прохід зробити, ще замерзне бідолаха, але з другої сторони сама прохід може зробить якщо захоче. :dntknw::blink: Скажіть щось бо хвилююсь :blush:
Ви самі собі відповіли.
Переживаю, хочеться щоб кролі розвелись і прижились. То ж хочу зробити якнайкраще, а як вийде буде видно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

, може їй там прохід зробити, ще замерзне бідолаха, але з другої сторони сама прохід може зробить якщо захоче. :dntknw::blink: Скажіть щось бо хвилююсь :blush:
Ви самі собі відповіли.
Переживаю, хочеться щоб кролі розвелись і прижились. То ж хочу зробити якнайкраще, а як вийде буде видно.
Ви б до неї рідше навідувались.Щоб не хвилюватись самому і їй страху не наганяти.Розбереться сама!Інстинкт,його не проп"єш...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Натягала сіна в глухий відсік клітки і прохід наглухо заложила сіном

Це нормальна ситуація з моєї пам"яті. Сам дивувався як вона туди залазить і кроленят не душить. Забезпечте її повноцінними кормами та водою і все буде гаразд.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Натягала сіна в глухий відсік клітки і прохід наглухо заложила сіном

Це нормальна ситуація з моєї пам"яті. Сам дивувався як вона туди залазить і кроленят не душить. Забезпечте її повноцінними кормами та водою і все буде гаразд.
Ну хоч хтось порадив щось і заспокоїв :). Дякую.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Кролики - это не только ценный мех

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...