Перейти к содержанию

Працевлаштування за кордоном: за та проти


Admiral

Рекомендуемые сообщения

Покажіть мені закони де написано, що роботодавець зобов’язаний платити за переліт, забезпечити житлом…
Будь ласка http://www.hrsdc.gc.ca/eng/jobs/foreign_wo...ompliance.shtml Вивчайте і взагалі є дуже цікавий сайт http://www.hrsdc.gc.ca/eng/jobs/foreign_workers/index.shtml# інформації море, лише вдумчиво читайте. діє з 2011року...Саме тут і криється відповідь на Вашу 2-гу частину
Ви писали тут, що розіслали 1000 резюме і практично ніхто не відповів. А якщо і відповів, то це була відписка. Чому так? Роботодавець шукає робочих і…не відповідає. А тому, що не все так просто. Ви самі собі заперечуєте! :hi:
Саме тому, що законом з 2011 року передбачено, що роботодавець більшу частину затрат бере на себе, тепер вони тисячу разів продумають, чи варто Вас найняти, чи може легше найняти Мексиканця чи ще кого з Карибського басейну. І білет йому дешевше оплатити, тому що летіти ближче і закон є щодо цього все там же http://www.hrsdc.gc.ca/eng/jobs/foreign_wo...nal/index.shtml Якщо не бажаєте читати, то трохи проясню - між Мексикою, Філіпінами та деякими державами Карибського басейну та Канадою є домовленність, що їхні уряди повертають від 25% до 100% витрат, які поніс роботодавець з Канади найнявши на роботу їхнього громадянина, необхідно тільки документально підтвердити ці витрати. От і все ....це і є головною причиною, чому іншим в основному відмовляють. А так в цілому умови тіж, роботодавець оплачує переліт, житло та інше. http://www.hrsdc.gc.ca/eng/jobs/foreign_wo...nal/index.shtml Звичайно є виключення певні, але не вважаю за потрібне це розжовувати, кому цікаво ссилки дав. Отже щоб роботодавець з Канади запросив Вас на роботу, необхідно його так зацікавити, щоб він зрозумів, що з Вами його бізнес вийде на нові вершини процвітання, а без Вас йому прийде кирдик :umora: і щоб він погодився понести певні затрати не отримавши ніякої компенсації від нашого уряду :wave: Шутка звичайно, але просто поставте себе на його місце...думаю відповідь очевидна буде. До речі, більшість обяв на сайтах, дається коли вже робітники знайдені, і канадці їх дають просто щоб як кажуть "блюсти букву закона", інакше без такого, хай навіть формального оголошення, йому не дадуть дозвіл на найм іноземних робітників (LMO) Volodymyr V, я відповів на Ваше питання? Вибачте, можливо трохи різко відповів, але повірте не хотів образити, просто поділився тим що знаю. В Канаді я не був, але достатньо друзів вже поїхало туди, крайній поїхав 2 місяці тому, тому знаю ситуацію як то кажуть не тільки зі сайтів, а й як то кажуть з перших рук. До речі і полетів він за рахунок знову ж таки роботодавця.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Канаді я не був
Я через все це проходив. :hi: P.s. Якщо зараз роботодавці платять за все, то які проблеми… Але реальність відрізняється від того, що написано в законі, а інколи в контрактах. За закони дякую, прочитаю коли буде вільний час. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я через все це проходив. :hi:
Як давно і чим закінчилося?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я через все це проходив. :hi:
Як давно і чим закінчилося?
Позитивно. Це було пару років назад. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ktish, я дуже Вам вдячний за відповіді по суті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я через все це проходив. :hi:
Як давно і чим закінчилося?
Позитивно. Це було пару років назад. :hi:
Ну а подробней,ведь интересно,и почему сейчас в украине?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну а подробней,ведь интересно,и почему сейчас в украине?

А потому что, все позитивно закончилось.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я через все це проходив. :hi:
Як давно і чим закінчилося?
Позитивно. Це було пару років назад. :hi:
Ну а подробней,ведь интересно,и почему сейчас в украине?
Що саме цікавить Вас? Зараз я не в Україні. Якщо сам процес оформлення документів, то цей процес постійно змінюється. І на мою думку в гіршу сторону. Якщо маєте всі документи і вирішили летіти в Канаду, то не летіть МАУ. Часто вони затримують рейс або прилітають з запізненням. Якщо летіти без пересадки, то це одне. А якщо маєш декілька пересадок, то МАУ не підходить. Польські авіалінії мають домовленість з іншими авіалініями і коли рейс запізнюється, то Вам поміняють квиток на інший найближчий рейс. Також безкоштовно отримаєте кімнату в готелі і талони на сніданок / обід…/. Я через це проходив. МАУ часто оформляє з помилками багажний квиток і багаж прилітає не туди…
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз я не в Україні.

Ви вмієте говорити загадками. :) Розказуйте де ви є і чим займаєтеся. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз я не в Україні.

Ви вмієте говорити загадками. :) Розказуйте де ви є і чим займаєтеся. ;)
Sanich, напишіть йому приватне повідомлення зі своїми питаннями. Особисто я в цій темі хочу взнати нюанси працевлаштування пасічників за кордоном. Можливо, ми народимо якусь спільну стратегію, що допоможе всім українським пасічникам набути досвіду у іноземців. Volodymyr V знає певні тонкощі, але схоже не схильний ними ділитися.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що саме цікавить Вас?
Мені теж наприклад цікаво, якщо були в Канаді, то чому не залишилися? Тим паче 4 роки тому це було набагато простіше. Можливо Ви були по студентській? Чи не залишилися ідейно? Одне що можу сказати напевно, перебували Ви не на канадській пасіці.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви вмієте говорити загадками. Розказуйте де ви є і чим займаєтеся.

Можете же проследить по его айпи :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз я не в Україні.

Ви вмієте говорити загадками. :) Розказуйте де ви є і чим займаєтеся. ;)
Так тут на Точку писав правду / в приватному листуванні / хотів заказати мед /сотовий/, так не вийшло. Видно лякає декого слово Канада…)))))) Sanich, відповідаю конкретно на Ваше запитання. :) Зараз я в Канаді, але до цього кілька місяців був в Україні. Коли міняєш роботу, то не можеш в цей час працювати. Я вирішив цей час провести в Україні. Відношення до бджільництва моя робота не має. Працював на фірму, яка має відношення до фермерства / Feedlot/. Admiral, а що конкретно Вас цікавить? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

по его айпи

а що воно дає ???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ИЩУ РАБОТУ .. МАЙДАН НЕ ПРЕДЛАГАТЬ !

Каку насчет бана на годик? Это ж сколько времени свободного будет - можно потратить на что-то полезное и заработать много денег.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що саме цікавить Вас? …
Меня интересует как наши украинцы работают за бугром на пасеках,как к ним относятся,их быт за бугром,упехи,заработки.Ну,если кто против ,не обижусь,ведь Admiral,тему создал с другой целью.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кузмич, і це теж мене цікавить. І Ваші питання також стосуються теми. Учора я розмовляв з хлопцем, який повернувся нещодавно з штатів (ми одночасно відправляли свої резюме). Що мені сподобалося найбільше - це його спокійна та холодна впевненість, яка не була так виражена до від"їзду. "Я побачив як треба жити; я побачив, як треба працювати..." - ось заради чого треба туди їхати. Щоб якось знизити свою обмеженість. Бо інакше будемо до кінця своїх днів жити картоплею з 50 соток. Мене цікавить, при яких обставинах рядовий український пасічник зможе найнятися за кордоном, і які країни найбільше для цього сприятливі. Ось моє розуміння в вимогах: 1) Reference - характеристика від попередніх роботодавців. Де ж її взяти?! Українські характеристики навіть з нотаріально завіреним перекладом я б на місці американця до уваги не приймав би. Бо як її перевірити? 2) Зв"язки з іноземними пасічниками. Теж якось не склалось. 3) Освіта. Можливо українська "корочка" бджоляра зробить свою справу. 4) Англійська мова. Особисто я розмовляю англійською на пристойному рівні. 5) Досвід, і чим більше - тим кращий. З іншого боку, в об"явах часто шукають пасічників без досвіду, або навчають в процесі. Все одно наші технології суттєво відрізняються від промислових. При цьому різниця в зарплатні між кваліфікованим та недосвідченим робітником не така вражаюча (принаймі в об"явах). 6) Вік та здоров"я. Якщо іноземець може перевірити мій вік, то здоров"я - ні. Хоча можливо, вони ще не здогадуються, що в Україні будь яку печатку можна купита за сало чи мед. І тому будуть вірити написаному. А може вже не вірять. Можливо, це і зупиняє роботодавця. 7) Реноме (набутий авторитет) українців, як іноземних працівників. Маю надію, що наші не підкачали. 8) Передумови отримання візи. Відсутність негативної історії за кордоном. З того, що я зрозумів. Нова Зеландія та Австралія - країни з високими статками. І туди пробитись дуже важко. Канада більш перспективна, ніж США. Але в США легше пробитися. Канада та США, як країни північно-американського регіону NAFTA, захищають економічні інтереси всього регіону. Тому наймають теж своїх працівників - мексиканців або ж з країн Карибського басейну. Принаймі канадське законодавство "заточене" під жителів Північної Америки: http://www.hrsdc.gc.ca/eng/jobs/foreign_wo...nal/index.shtml Кузмич, на ваші питання. З того, що я почув від безпосередніх "учасників". Відношення до українців в США набагато краще, ніж в рідній країні. Обладнання та механізація - просто космос. Продуктивність праці фантастична. Американець виплатить всі чесно зароблені Вами гроші. Йому навіть на думку не спаде десь Вас "отжать". Закон на Вашій стороні, і Ви реально маєте соціальний захист в чужій країні. Ну і побут на високому рівні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кузмич, на ваші питання. З того, що я почув від безпосередніх "учасників".
Спасибо,если не трудно ,Вы нам пишите про свои успехи!Удачи! Ну а мы тут по местному ,поковыряемся ,благо и к нам технологии доходят! Эх,где мои 17 лет.......
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ИЩУ РАБОТУ .. МАЙДАН НЕ ПРЕДЛАГАТЬ !

Каку насчет бана на годик? Это ж сколько времени свободного будет - можно потратить на что-то полезное и заработать много денег.
Санич,мне больше по душе такой вариант:Сайт :az:
мне ваш юмор мало понятен, в даном случае. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що саме цікавить Вас? …
Меня интересует как наши украинцы работают за бугром на пасеках,как к ним относятся,их быт за бугром,упехи,заработки.Ну,если кто против ,не обижусь,ведь Admiral,тему создал с другой целью.
Кузмич, відповідаю на Ваші запитання. Українців тут багато. Роботи вистачає всім. Відношення до нас тут добре. Тут є цілі міста в яких проживають в основному українці. Правда вони тут давно і діти їхні погано розмовляють українською. Але вони вивчають мову, танці і все що пов’язано з Україною. За бджільництво нічого не можу сказати. Тут його немає / де я працюю/. Треба їхати за пару сотень км., щоб побачити їхні пасіки. Можливо колись поїду / вже думав про це/. Мед можна купити різних видів в супермаркетах, включаючи і екологічний. Також тут продають мед з Бразилії, Аргентини. Упаковка їхня вражає… Тут люди більше переживають за Україну, чим деякі самі українці в Україні… Admiral, я можу дещо додати до Ваших запитань. Звичайно якщо Вам це цікаво… Характеристики треба брати, даже якщо вони українські. Не факт, що їх будуть провіряти. У нас не перевіряли. Освіта відіграє велику роль. Особливо, якщо Ваша освіта співпадає з професією на яку Ви подаєте документи. Англійська мова тут дуже потрібна. Перевірити вони зможуть і це дуже легко зробити. І ще, коли будете подавати документи на ПМЖ, то рівень англійської мови перевірять. Там своя методика… Отримання візи. Дуже добре буде, якщо в паспорті будуть стояти інші візи, але це не критично…))) Медичний огляд, тут проходять коли подають документи на ПМЖ. Також пару років назад всіх перевіряли в їхніх клініках в Україні або в Польщі. Якщо бажаєте залишитись в Канаді, то Вам треба взнати чи по Вашій спеціальності беруть документи на ПМЖ. І це є дуже важливо!!! Я вже писав / і не тільки я/, що якщо маєте зарплату 2000 – 3000 грн, то краще залишитись в Україні. Заробити за 6 міс тут можна, але Ви їх потратите / значну частину/ на їжу, житло, машину, телефон… Машина тут необхідна. До великого супермаркету мені треба їхати більше 100 км. За страховку на машину, треба платити від 50 дол. і більше в місяць. Якщо є запитання по темі, то задавайте. Я можу заходити в інтернет з мобільного, але відповісти зможу тільки після роботи з ноутбука. :hi: P.s. Sanich, тут просили перевірити мій адрес, якщо можете то напишіть з якої країни. . Я думаю, що цього буде достатньо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...