Перейти к содержанию

Липа мелколистая


sij

Рекомендуемые сообщения

Насіння збирати буду обов"язково і буду пробувати вирощувати .

треба пробувати щіплювати , буде на багато бистріше яблуня після щеплення родить на 2 -3рік а з нсіння треба почекати, я щіплював на акацію, граб шаровидну форму цих дерев на березу,рябіну,шовковицю,акацію жовту плакучу форму цих дерев ці дерева добре щіплюються, зараз пора окуліровкою зимою весною жевцем пробуйте це просто
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Час летить скоро...

И не говори :ak::blink: ... :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як точніше визначити воскову спілість насіння?

Вчера смотрел на липе семена то вроде еще рановато срывать. Наверное нужно это делать в сентябре. Так можно надеятся мне на приобретение семян от Вашей Липы или нет?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як точніше визначити воскову спілість насіння?

Вчера смотрел на липе семена то вроде еще рановато срывать. Наверное нужно это делать в сентябре. Так можно надеятся мне на приобретение семян от Вашей Липы или нет?
Можно :shake_hand:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Привіт усім! може не в тему але коли краще пересаджувати липу і як це краще зробити? лип у нас не дуже багато тай ті при дорозі ростуть а я хочу посадити біля хати! пригледів собі одну липку вже досить величеньку 3 метри висотою тай хочу її пересадити поближче до хати! хто має опит у пересаджуванні таких дерев поділіться будь-ласка!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт усім! може не в тему але коли краще пересаджувати липу і як це краще зробити? лип у нас не дуже багато тай ті при дорозі ростуть а я хочу посадити біля хати! пригледів собі одну липку вже досить величеньку 3 метри висотою тай хочу її пересадити поближче до хати! хто має опит у пересаджуванні таких дерев поділіться будь-ласка!
Пересаджувати можна як тільки дерево скине листя і аж до розпускання бруньок.Якщо позволяє погода і грунт не промерз то сміло садіть навіть серед зими :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пересаджувати можна як тільки дерево скине листя і аж до розпускання бруньок.Якщо позволяє погода і грунт не промерз то сміло садіть навіть серед зими

:hi: Незнаю хто як, но все время сажу деревя осеню, мене так мой дед навчив!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пересаджувати можна як тільки дерево скине листя і аж до розпускання бруньок.Якщо позволяє погода і грунт не промерз то сміло садіть навіть серед зими :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт усім! може не в тему але коли краще пересаджувати липу і як це краще зробити? лип у нас не дуже багато тай ті при дорозі ростуть а я хочу посадити біля хати! пригледів собі одну липку вже досить величеньку 3 метри висотою тай хочу її пересадити поближче до хати! хто має опит у пересаджуванні таких дерев поділіться будь-ласка!
Пересаджувати можна як тільки дерево скине листя і аж до розпускання бруньок.Якщо позволяє погода і грунт не промерз то сміло садіть навіть серед зими :hi:
Такі великі дерева краще пересаджувати таки восени - ще до морозів встигнуть вкорінитися і грунт ущільниться, тоді під час вегетації краще поживу з землі будуть брати. Різниця в пересадці малих дерев і кущів восени і на весні(до роспуску бруньок) не відчутна. :IMHO::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вчора посадив! на весні побачим чи приймилась!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насіння збирати буду обов"язково і буду пробувати вирощувати .

треба пробувати щіплювати , буде на багато бистріше яблуня після щеплення родить на 2 -3рік а з нсіння треба почекати, я щіплював на акацію, граб шаровидну форму цих дерев на березу,рябіну,шовковицю,акацію жовту плакучу форму цих дерев ці дерева добре щіплюються, зараз пора окуліровкою зимою весною жевцем пробуйте це просто
розкажіть будь-ласка про щіплювання! як і коли його робити? з вашого повідомлення не зрозумів цей вислів: я щіплював на акацію, граб шаровидну форму цих дерев на березу,рябіну,шовковицю,акацію жовту плакучу форму цих дерев ці дерева добре щіплюються
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Подскажите пожалуйста, если кто знает, где можно накопать поросли липы в Донецкой обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Зацвела у нас липа. А как определить-выделяет она нектар или нет? Пчел на ней мало, но это еще ни чего не значит-в округе мало кто держит. По запаху можно определить? Аромат стоит-обалденный.:ak:

Пасмурно у нас, но сухо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

За віруваннями наших прабатьків, якщо хочеш позбутися проблем, незгод, прокляття чи іншого життєвого негативу, потрібно посадити три липи. Липа здатна поглинати негативну енергетику забераючи її у того, хто її посадив. P.S. Кожен свідомий бджоляр зобов'язаний посадити хочаб 10 лип незалежно від сорту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S. Кожен свідомий бджоляр зобов'язаний посадити хочаб 10 лип незалежно від сорту.

Я би сказав -виростити,бо з десяти посаджених виросте у кращому випадку дві...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S. Кожен свідомий бджоляр зобов'язаний посадити хочаб 10 лип незалежно від сорту.
я весною посадив 15, прийнялось 12 .весною будем досаджувать
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання були щодо липи... :dntknw: та й тема відповідна... щодо черноклена не підкажу, цією рослиною не цікавився- спробуйте в Український Банк даних Медоносів, Шукаю саджанці спитати- може в когось цього добра валом :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Були близько 30 см(щоправда брав крупнолисту), прийнялися всі, пару років підрощу і посаджу біля школи-КРАСА :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Були близько 30 см(щоправда брав крупнолисту), прийнялися всі, пару років підрощу і посаджу біля школи-КРАСА

Я бачив у нього є по метрові, правда за 21-29 грн за штуку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там даже больше метра, может он с корнем меряет.... Липа мелколистная. Н=1,2-1,7м.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В Ужгороді дуже багато лип - широколистих і дрібнолистих ( і найдовша в Європі липова алея на набережній ріки), але недалеко біля мене є одна -єдина на всю округу - Пірамідальна липа (такі ростуть на Далекому Сході ) По формі вона нагадує ялинку і дуже-дуже медоносна :)
Липа это не только хороший медонос - это и ценное лекарственное растение ( простатит лечит хорошо !) , и древесина на рамки и улья! Высаживайте липу пчеловоды!!! Каждый год по 5 деревьев- не сложно, за 10 лет - это уже 50 деревьев! Во :ae: И меду будет больше. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошлой весной посадил 45шт.Принялось 43,и потом одну обглодали козы.Рассаду копал в посадках...сеженцы от 50см до 2.5м. Непринялись маленькие...возможно корневая ещё не очень развилась,а вот все средние и большие на ура.Правда садил в тот же день что и копал...и к тому же старался и копать и садить с нормальным комом земли (почему не много и привёз,так как и так деревца не маленькие ,да ещё и с нормальным комком земли...короче сколько в спринтер влезло).В этом году планирую,хотябы столько же.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так одновидова липа має відносно короткий період квітування. Краще додати інший вид, і продовжити період квітування липи- будете мати чудовий мономед :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...