Перейти к содержанию

Липа мелколистая


sij

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Якраз на моїй батьківщині - в Таращанському районі - я й знайшов таке місце. Стоятиму у батьківському дворі. Три поля соняху - один, найближчий, ще не цвів. А кажуть, що ще є десь поблизу поле, де сонях лише в половину виріс...:dntknw:

Це Ви напевно Батьківщину продали, а тепер будете в тих людей що там живуть ставити пасіку? Я свою батьківщину не продам ніколи, мені в батьківській хаті почувається найзатишніше ніж будь де. Вдома той будинок що я побудував, не такий мені затишний аніж батьківщина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це Ви напевно Батьківщину продали, а тепер будете в тих людей що там живуть ставити пасіку? Я свою батьківщину не продам ніколи, мені в батьківській хаті почувається найзатишніше ніж будь де. Вдома той будинок що я побудував, не такий мені затишний аніж батьківщина
Я, коли треба прийняти важливе рішення, їду до батьків. Не за порадою, просто приїжджаю в гості, а там, в батьківській хаті, думки самі спрямовуються в правильне русло і приймається найправильніше рішення. Як то кажуть, стіни допомагають, чи що...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

Це Ви напевно Батьківщину продали, а тепер будете в тих людей що там живуть ставити пасіку? Я свою батьківщину не продам ніколи, мені в батьківській хаті почувається найзатишніше ніж будь де. Вдома той будинок що я побудував, не такий мені затишний аніж батьківщина

 Та звідки ви це взяли? :dntknw: Батьківщина моя з маленької букви. І її  ми з братом передали сестрі. Але вона живе в райцентрі. А туди навідується. А приватизувати це все зараз  дуже дорого. Отут Ляшко правий. Отож наша хата так і є нашою. А ваші слава повністю повторюють мої думки. Після відвідування батьківської хати і на душі стає легше. Це правда. І щаслива та людина, що це може зробити хоча б  пару разів на рік.:IMHO:

 Правда, липи там у нас мало. А сонях інколи сіють. Про гречку вже давно теж забули...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Робота яка розпочата на весні по збагаченню медоносної бази продовжується.

Сьогодні накопав близько п'яти десятків саджанців липи з них вже 15 висаджені, а інші посаджу як відпочину бо вже мокрий та втомлений, а на вулиці дує гарненький вітерець.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 06.10.2019 в 12:46, Артем7 сказал:

Робота яка розпочата на весні по збагаченню медоносної бази продовжується.

Робота завершилась??

Кому треба 2 та 3х річки липи  пишіть. 50 шт. є готових до відправки. 10грн. шт. тільки за соляру та роботу. можу розділити на дрібніші партії.

DSC02559_240.jpgi.gif

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Cfif сказал:

Робота завершилась??

В цьому році завершено. Було висаджено близько 60 саджанців липи та  два десятки саджанців віддав колезі.

 А загалом рік був продуктивний на покращення медоносної бази. О крім лип було висаджено аморфу, павловнії, акації, та близько 8кг насіння буркуну синяку мишиного горошку.

Ось би ще де набрати насіння чи саджанців чорноклену.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Артем7 сказал:

Ось би ще де набрати насіння чи саджанців чорноклену.

є таки саджанці )) якщо треба - в лічку будьласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня забрал посылку. Спасибо большое!! Есть два вопроса... Первый, арахис так и садят или чистить надо ? И второй, а хурмой торгуете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Александр К. сказав:

Сегодня забрал посылку. Спасибо большое!! Есть два вопроса... Первый, арахис так и садят или чистить надо ? И второй, а хурмой торгуете?

А це кому ви адресуэте?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Александр К. сказал:

Сегодня забрал посылку. Спасибо большое!! Есть два вопроса... Первый, арахис так и садят или чистить надо ? И второй, а хурмой торгуете?

арахис чистят перед самой посадкой. Нив коем случае не заморозте семена!!!

 

Хурмой не торгую. инжир есть, хурмы пока нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Cfif сказал:

арахис чистят перед самой посадкой. Нив коем случае не заморозте семена!!!

 

Хурмой не торгую. инжир есть, хурмы пока нет.

Арахис собрался хранить дома в коридоре. Жаль что хурмы нет будем искать еще раз спасибо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.11.2019 в 23:24, Cfif сказав:

арахис чистят перед самой посадкой. Нив коем случае не заморозте семена!!!

 

Хурмой не торгую. инжир есть, хурмы пока нет.

а ківі ? до речі, як вона, ківі, як медонос:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, medhon сказал:

а ківі ? до речі, як вона, ківі, як медонос

Нет киви. Не какие как медонос, они практически все само опыляемые.

Вы не там медоносы ищете.)

Возмите пакет синяка 500 гр. за 100 грн. насеете, вот вам и медоносы по пустырям.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Cfif сказав:

Нет киви. Не какие как медонос, они практически все само опыляемые.

Вы не там медоносы ищете.)

Возмите пакет синяка 500 гр. за 100 грн. насеете, вот вам и медоносы по пустырям.)

ківі хочу посадити не як медонос, а як культуру, проте ніяк не виходить - замовив весною, не прислали. замовив на сайті іншому на вихідних - ні отвєта, ні прівєта. а синяку два кілограми є - весною порозсіваю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, medhon сказал:

а синяку два кілограми є - весною порозсіваю.

єто лучше делать сейчас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Липа вже днів зо три як викинула китички:ay:. Але мабуть гібридна, бо дрібнолиста ще й не думає викидати китички:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

06.10.2019 в 12:46, Артем7 сказав:

Робота яка розпочата на весні по збагаченню медоносної бази продовжується.

Сьогодні накопав близько п'яти десятків саджанців липи з них вже 15 висаджені, а інші посаджу як відпочину бо вже мокрий та втомлений, а на вулиці дує гарненький вітерець.

 

Цікаво, чи ж прижились?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Цікаво, чи ж прижились?

Вдома замовкло 2 саджанці, а в товариша навколо його паю в 2 га. пропав лише один саджанець. Ще 4 саджанці понад річкою обгризли кози. Більше понад річкою саджати не буду бо вже вдруге обгризають. Хоч і просив власницю кіз наглядати щоб не гризли але воно їй....

Ось така ситуація по моїх насадженнях липи. Восени планую продовжити цю справу.

Жаль що колеги на це х.. забили та ніхто не хоче розширити медоносну базу крім мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.11.2019 в 08:41, medhon сказав:

а ківі ? до речі, як вона, ківі, як медонос:hmm:

Це у нас з її роду росте - актінідія. У мене актинідія коломита, - прекрасний медонос. Як вона цвіте, схоже буває на вихід рою. У розділі 'Рослини' про неї є ціла тема.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Артем7 сказав:

Вдома замовкло 2 саджанці, а в товариша навколо його паю в 2 га. пропав лише один саджанець. Ще 4 саджанці понад річкою обгризли кози. Більше понад річкою саджати не буду бо вже вдруге обгризають. Хоч і просив власницю кіз наглядати щоб не гризли але воно їй....

Ось така ситуація по моїх насадженнях липи. Восени планую продовжити цю справу.

Жаль що колеги на це х.. забили та ніхто не хоче розширити медоносну базу крім мене.

А у мене й поплічник з'явився, теж пасічник, метрів за 500 від мене. На наших пісках лише акацію розводимо. Я - переважно білу, а він розову. Липу у нас останню 'лісники' ( їх ліпше лісорубами та злодюгами звати) повирізали. А ще розводимо інвазійну рослину  на пустирях - ваточник. То найліпше виходить- ні палії , ні 'фермери'  з ним не справляться й на наших пісках після його укорінення.:ay: А красива ж і пахуча культура ! :wave::ay: 

Розростається поступово, але ж надійно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Артем7 сказал:

за 3 года я бы увидел бы ваточник

Ну тогда в обще загадка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Артем7 сказал:

Потрібно спробувати ще раз коріння посадити але вже в іншому місці

А корінці де брали ? Може були вже підсушені ? З насіння, чув таку думку, сам точно не знаю, що можуть всходити на 2-й 3-й рік. Ф перший рік після всходів невеличкі і не цвітуть.

Я також десяток лип посадив. Добре що у сусіда по вулиці під забором було місце, там точно не спиляють. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Артем7 сказав:

Потрібно спробувати ще раз коріння посадити але вже в іншому місці

Якщо у вас є пристойні посадки липи, то категорично не рекомендую розмножувати ваточник. Ніколи не отримаєте чисту запашну липу, бо ваточник перепаскудить своїм нектаром

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Артем7 сказав:

В мене з ваточником щось не склалося. Саджав і корінці і насіння, а результату нуль.

В мене теж сама ситуація, нічого не прижилось з ваточника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...