Перейти к содержанию

Клуб анонимных гетеросексуалов - Архів


Bombus

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, шаруда сказал:

Два из них, скорее всего обновляют инструкции,

 

скачанные файлы.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.03.2019 в 19:29, Arius сказав:

Нормально! кожна баба - це троянський кінь  троянська кобила ;)

 кобил боятись в степ не ходити...:umora:

і дотого ж не всі. моя не така. :)

брахмапутрю написали арійці не того типу,

вони хтіли всіх жінок забрать собі . :IMHO:

краще музичку послухаєм

As the first light touched the waves, And the ravens cawed across the bay A mighty fleet with red white sails Three hundred viking ships were on their way War! With thirst for blood and all-out war A thirst that's aching through our hearts and bones We're heading west to distant shores To avenge our father and to win the throne They think their god will save their skin But all resistance will be in vain We stare at death with crimson grins With Odin's help we cannot fail We hold our heads up to the sky And know that we will never die As long as we stand side by side As long as we can see the ravens fly Ravens fly! Ravens fly! War! Heading to Northumbraland Come what may, we won't back down When horns of war begin to sound Aella's head will lose its crown Come what may, we hold our heads up to the sky And know that we will never die As long as Odin's on our side We hold our heads up to the sky And know that we will never die As long as we stand side by side As long as we can see the ravens fly Ravens fly! Ravens fly!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, олександр сказав:

брахмапутрю

що??? :blink::umora:

Тільки що, олександр сказав:

моя не така.

ну добре, залишимо вас перебувати в цій блаженній ілюзії

Тільки що, олександр сказав:

краще музичку послухаєм

музичка хороша під певний настрій :ay: Але питання: що саме, які культурні цінності несли нордичні арійці в світ, порівняно з "брахмапутрою"? Якщо навіть виходити з цієї пісні. Всіх повбивати, розграбувати, напитись, і далі до наступного міста. Треба віддати належне всім цім фінам, норвежцям та іншим, які вдало використали навіть таку куцу парадигму для створення культурного явища, що дає зараз непоганий гешефт. В Європі це певною мірою розуміють.;)

europe.thumb.png.431c420f2c276193a81f714171967056.png  

там зверху погано видно, рудий каже:

I demand you suck jamall's cock and take 3 billion refugees or we will sanction your country

by the way we're the real master race and you're not  a real european

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, фільм в тему. Фільм старий, мабуть багато хто його бачив, а я подивися лише недавно. Чудовий фільм,  хоча є там кілька тупих моментів, але загалом дуже сподобався, тому поділюсь враженнями. Наприкінці стало зрозуміло, що творці фільму явно зливають героя. Сцена з баскетболом взагалі зайва, все можна було обіграти інакше. Тому що якщо такий чоловік пропонує руку, то все і так зрозуміло без цих "любиш-не любиш". А ось панночка чудово продемонструвала всю істинну суть жінки, за що ми їй вдячні. Щодо назви, то не зовсім зрозуміло, хто кого приборкав.

 

Ключова сцена фільму - еротична (там тої еротики, як кіт наплакав!) - панночка пішла ва-банк, запустивши зброю масового ураження чоловіків (принаймні так вважається). Дивно (хоча ні), але совдеп цю сцену вирізав. Питання: навіщо? Я ще зрозумів би якісь релігійні мотиви, але совдеп стояв на позиціях матеріалізму та реалізму. Що може бути реальніше і матеріальніше за жіночі цицьки та стегна? Що це за дивна комуно-марксистсько-леніністська мораль? Чого злякалися партійні ідеологи, невже саме буржуазних цицьок? Тому і розпався Союз, бо ніхто не вірив в комуно-мораль, а в цицьки вірили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Arius сказав:

музичка хороша під певний настрій :ay: Але питання: що саме, які культурні цінності несли нордичні арійці в світ, порівняно з "брахмапутрою"? Якщо навіть виходити з цієї пісні. Всіх повбивати, розграбувати, напитись, і далі до наступного міста.

я діко ізвіняюсь, но це базові людські цінності:umora:

державу нам зліпили і не тіки нам.

до них ця земля в світову торгівлю давала

тільки пушнину мед пшеницю й рабів

а зараз пушнина в нас закінчилась:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Arius сказал:

Питання: навіщо? Я ще зрозумів би якісь релігійні мотиви, але совдеп стояв на позиціях матеріалізму та реалізму. Що може бути реальніше і матеріальніше за жіночі цицьки та стегна? Що це за дивна комуно-марксистсько-леніністська мораль? Чого злякалися партійні ідеологи, ...

Очевидно, не на позиціях реалізму і матеріалізму стояв союз...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, олександр сказав:

 

а зараз пушнина в нас закінчилась:umora:

 

о...то в нас ше багато чого для світової торгівлі лишилося

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Arius сказав:

Чого злякалися партійні ідеологи, невже саме буржуазних цицьок? 

Вони просто боялися шо їм самим не вистачить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, gardener сказав:

о...то в нас ше багато чого для світової торгівлі лишилося

жіноча ще лишилась .:umora:

навіть з турції по неї їздять:al:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, gardener сказал:

Вони просто боялися шо їм самим не вистачить

Читав оце вчора про наших "можновладців"... Так їм той цей...не цицьки треба! :blink:

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Вадім Полтава сказав:

Читав оце вчора про наших "можновладців"... Так їм той цей...не цицьки треба! :blink:

:umora:

не читайте дурного на ніч:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

не читайте дурного на ніч:umora:

 

Та, славабогу, читав не наніч :unsure:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.03.2019 в 11:59, Bombus сказав:

Ну, и напоследок.

В интервью Евгений высказался о деятельности Шнура, объяснив его феноменальность презрительным отношением к собственной аудитории:

«Феномен Шнура в том, что он - предатель. К Филиппу Киркорову у меня лично никаких претензий - он как появился в качестве Филиппа Киркорова, так и продолжает быть Филиппом Киркоровым. Шнур появился как настоящий рок-н-ролльщик, безбашенный, неуправляемый, настоящий такой рок-н-ролльный разбойник. Причём, благородный разбойник». 
«Но Шнур циничный бизнесмен от музыки, который очень хорошо знает свою публику и презирает её. Невозможно написать песню «Лабутены», не презирая тех людей, которые под эту музыку пляшут. Я смотрю на него и думаю – зачем это ему, для чего? Видимо, кончилось, всё сгорело к чертовой матери в душе, ничего там не осталось. Там какая-то бездонная пустота, которая порождает «Рыбу моей мечты». Ну это же фактически музыка для кассирш из «Пятёрочки». И, в том числе, для всего этого офисного планктона. Это не значит, что они не люди. Я их скорее люблю, я их не презираю. Он их презирает». 
«В его цинизме есть, конечно, драйв. Драйв того, что нет ничего святого, и он, конечно, хуже всех. Но именно потому, что он хуже всех - он самый продаваемый артист». 
«Он участвовал в теле-шоу на Первом канале и говорил, что это его жизненный эксперимент, но было видно, что для него точно деньги не пахнут. Только непонятно, нафига ему столько денег?»
«Я же был с ним знаком, и тот человек, с которым я был знаком и даже приятельствовал - я был в восторге от первых его альбомов. Я был на его концерте, когда он приехал в Калининград и у него был гипс на руке. Он сломал руку. И гипс был грязный-грязный, видно было, что он спал, где-то валялся. Но он всё равно хотел играть концерт. У него был лонгет с локтем, он попросил, чтобы его ему сломали, чтобы он мог играть. Ему чуть ли не припаяли медиатор, и он так играл. Его музыканты заблевали все мониторы, потому что играли пьяные. Но это был такой рок-н-ролл! Настоящий рок-н-ролл!»

«Я действительно полагал, что этот человек не проживёт и десяти лет, так себя сжигая. Но он сжег не себя, он сжег всё то живое, что было у него внутри, и сейчас это абсолютно циничный и презирающий всё на свете человек. Того человека, с которым я приятельствовал - его просто нет. Он просто не существует». 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, олександр сказал:

iEAKxS-S3KM.jpg

Шо ці мужики тіки не придумають шоб оправдать свою лєнь побритися...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Вадім Полтава сказав:

Шо ці мужики тіки не придумають шоб оправдать свою лєнь побритися...

Вони нічого не придумують, вони просто не бриються:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, gardener сказал:

Вони нічого не придумують, вони просто не бриються:umora:

Так а оцей осьосьо тєкст:

 

iEAKxS-S3KM.thumb.jpg.575555b7dacc6a70dc53a15c0c10908c.jpg

Де Бомбус? Де Алёнка? Шо я пропустив? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Вадім Полтава сказав:

Так а оцей осьосьо тєкст:

так то не мужик писав:IMHO:

3 хвилини тому, Вадім Полтава сказав:

 

Де Бомбус? Де Алёнка? Шо я пропустив? 

Мабуть рішили закрити тему:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gardener сказал:

так то не мужик писав:IMHO:

Мабуть рішили закрити тему:IMHO:

Обидели их, они "в печали":(... Не дали им потролить свидомых и прочих "порохоботов". Ну, то такэ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, олександр сказав:

державу нам зліпили і не тіки нам.

о, я вас благаю... нічого вони не зліпили, приїхали на все готове. Київ вже був до них. Вони просто попали в потрібний час у потрібне місце. Ну і нахабні були безмірно. Отак плавали навколо всієї Європи, траhали аристократок, вливалися в династії. Віддаю належне, нормани були енергійними людьми. Але не такими вже й державотворцями і носіями цивілізації. Чомусь саме Київ був найбільшим і найрозвиненішим містом Європи в середні віки (до монголо-татарів), а не Хельсинкі чи Стокгольм. Очевидно, справа не тільки в норманах.

А ще їм дуже пощастило: під боком була зніжена Візантія, яку можна було кошмарити періодично, що київські нормани успішно робили. На жаль під боком також були не меньш нахабні кочовики різних мастей, які кошмарили норманів. Але найгірше, що зробив конунг Володимир так званий христитель, це запав чи то на дочку, чи на сестру (вже не пам'ятаю) імператора, аж так запав, що заради неї православнувся сам і всім наказав. Це була найбільша геополітична помилка - прийняти православ'я - яка через кілька століть мала наслідком в тому числі союз із Московією - ще одна жахлива помилка. А далі вже все пішло до дідька. Ось що значить думати не головою, а іншими органами. Як кажуть, шерше ля фам.    :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нехай буде тут

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Arius сказал:

Чомусь саме Київ був найбільшим і найрозвиненішим містом Європи в середні віки (до монголо-татарів), а не Хельсинкі чи Стокгольм. Очевидно, справа не тільки в норманах.

Римська Імперія пала. Торгові шляхи через Дарданели і Босфор були втрачені. Залишки Римської Імперії потікали в північні моря і білоруські болота. Це 450рік грубо говоря.

На 700 роки достатньо розплодились, вооружились але не на стільки, щоб вилазками з північних лісів вибити загарбників з Середзеного моря. 

Тому саме через Дніпро, болота і степи знайшли доріжку до ворогів своїх ворогів. Було налагоджено через Київ всю європейську торгівлю того часу. Можна сказать, Київ тоді був вікном Європи у весь інший світ. Через Київ тоді йшло все бабло Європи.

Європа розвивалась, росла і набиралась сил.

 В 1204 році був захвачений Константинополь (Стамбул), тобто Босфор став Європейським - відповідно надобность в старому торговому шляху через Київ зникла і його просто залишили, можна казать, напризволяще. 

Саме тому так легко в 1241 році войскам Батия вдалося захватити Київ.

 

А вже в 1254 - Із білоруських боліт прийшло військо Миндовга і вибило тих монголів к чортовій матері, так що в Києві "монголо-татарське іго" продержалося аж 13 років. Но ето уже другая історія...

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще ось про Київ. Може кому цікаво буде:

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Вадім Полтава сказав:

Римська Імперія пала. Торгові шляхи через Дарданели і Босфор були втрачені. Залишки Римської Імперії потікали в північні моря і білоруські болота. Це 450рік грубо говоря.

:rofl:

в школу б Вас на пару з Аріусом. развращать нєсовєршеннолєтніх як Сократ заповів

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, олександр сказал:

в школу б Вас...

До Алёнки? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...