Перейти к содержанию

Клуб анонимных гетеросексуалов - Архів


Bombus

Рекомендуемые сообщения

4 години тому, Алёнка сказав:

Вот что значит "нужно"? Кому?

Тому, кто видит в этом интерес и смысл.
 

 

4 години тому, Алёнка сказав:

Мне - не нужно.

Ну и отлично! Мы все разные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, олександр сказал:

бачила фільму?

Ага, щас! На такие вопросы я больше не отвечаю. Особенно в преддверии возвращения @Bombusa, который на каждое "не смотрела" хватается за сердце и разбивает меня в пух и прах!

По этим правилам:

1. Я не улыбаюсь. А нечему в жизни улыбаться просто-напросто.

4. "Проявляй к человеку искренний интерес". Парадокс. Если тебе интересно, то интерес сам собой возникнет и будет искренним. А это звучит как "заставь себя проявлять искренний интерес" :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Алёнка сказав:

Это я! Это всё про меня! Я никогда не пойму, о чём можно общаться с незнакомыми людьми в транспорте.

Я теж не надто балакучий, хіба що в епістолярному жанрі тут на форумі розповідаю про свої збочення. Але послухати незнайомців люблю. Чим більшу маячню вони несуть, тим цікавіше. Іноді можна почути про цікавий досвід, побачити, як проявляються різні людські якості, переважно негативні. Це як читати класику типу Бальзака чи Толстого.

15 годин тому, олександр сказав:

Не знаю как вам, а для меня любое незапланированное общение с незнакомыми мне людьми — всегда избыточно и ненужно. Совершенно лишнее, никчёмное занятие..........................................

..................................

за історію подякував, все ж таки копіювати вставляти - теж робота. але многа букф, неєасіліл :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Svan сказал:

Мы все разные.

Я не отрицаю, я делюсь своими ощущениями. Делиться чужими ощущениями дара не имею  :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Алёнка сказав:

Я не отрицаю, я делюсь своими ощущениями.

Розумію це. Просто ви запитали — я відповів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, олександр сказав:

та шо там кому не марилось сємєйний очаг для членів клюбу не пустий звук

крім канєшно Холодного Хвілософа:umora:

про "очаг" за всіх не кажіть, ок?

Філософом був К'єркегор, а я так - аматор. ;)

А Бомбус повернувся, до речі, ви не знали? Бомбус, ола! :hi:

А ми повертаємось до наших баранів. Хто там висміював чакри, кундаліні? Це не порожні слова, шановні. На батьківщині Камасутри цю саму Камасутру не розглядали як серйозну книгу взагалі. Звичайний довідник для простих смертних, які вступають у шлюб. Справжній брахман за Упанішадами, це не тільки той, хто за походженням чи народженням, а за духом брахман. Упанішади називають жінку вогнем, на якому боги спалюють чоловіка, щоб з'явились нові люди. Тобто чоловік - це дрова. Справжній брахман уникає такої дхарми, щоби самому стати богом. До речі, за вченням Христа ми всі є потенційні боги, не раби Божі, а діти Божі. Церковники всіх видів старанно уникають цієї тези.

Таким чином, немає ніякого взаємообміну енергіями між чоловіком та жінкою, є лише поглинання. Здогадайтеся, кого поглинають. Одружені чи краще сказати, сімейні чоловіки не живуть здоровіше і довше. Це обман. Якось зустрів однокласника, якого не бачив від закінчення школи. Він вже в третьому шлюбі. Скаржився на баб (не виключено, що сам не ідеал). Вигляд потріпаний. І я подумав: нещасний, вони тебе знищать.    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отже, "сімейний очаг"... :hmm:

Нууу, можливо.... але бути холопом баби, назавжди втратити свободу заради бабської прошивки в голові, херачити кріпаком до могили :hmm:. Колись люди вважали, що в центрі всесвіту знаходиться земля - геоцентрична система. Потім дійшли, що сонце - геліоцентрична. Зараз в центрі всесвіту вагіна. На неї працюють всі: капіталізм, ринок, хай-тек, змі, політика, ідеологія, культура. Копернік, Кеплер, Ньютон, Ейнштейн - в ауті. Якщо лицарі середньовіччя ще мали право натягти на неї залізні труси, то зараз це тотальна вагінодиктатура. В таких умовах складати сонети в дусі Петрарки чи Спенсера - треба бути наївним ідіотом. А я і є наївний ідіот.

Наприклад, тут продається будинок. Приходять дивляться. В домінуючій ролі завжди жінка, за нею останнє слово. Приїхала молода парочка, вона кругом нишпорить, заглядає в усі кутки, винюхує, як собачка. Він приречено стоїть, щось жує, зовсім байдужий і подавлений. Вони були на мотоциклі. Я подумав, як це вони тебе ще не позбавили керування мотоциклом. Ще одна парочка: батьки купують молодим. Всі подивились, всім сподобалось. Але останнє слово сказала принцеса: ні. Тому що до центра далеко. Треба сказати, це місто можна велосипедом проїхати за півгодини. А звідти до центра 10 хв. ногами, якщо знати дорогу. Або ще сімейство: чоловік явно роботяга, чорний, худий, з міцними руками. Пані - вчителька, симпатична, діти шкільного віку. Чоловіку і дітям сподобалось, він відразу спланував, де поставити гараж. ЖІночка м'ялась, а як дізналась, що в будинку померла важкорхвора людина, відразу перекосилась, як середа на п'ятницю, завернула сімейство і ходу.  

Але за однією милою особою шкодую і я. Наші шляхи якось розійшлись, потім вона вийшла заміж, розвелась, де зараз - не знаю. Та й стара вона вже для жінки. Невеличкий сентимент.     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слухаючи незнайомців...

Якось трапився мені один дядечко, років п'ятдесят +/-. Він купив бджіл і хотів проконсультуватись. Приходжу, дивлюсь вулики, а він патякає. І я помічаю, що теми у нього все сходить на, пардон, трах. Дивна тема :umora: Я трохи збентежився, бо налаштовувався на бджлі, думав, буде розмова про бджіл, а тут таке. Навіть настрій пропав. А він все патякає. Каже, що є два шляхи завоювати і утримати бабу: гроші і чим побільше або якісний, здоровий, постійний трах. Тут я зрозумів, навіщо йому бджоли. Він обрав другий шлях, наслухався байок про чудодійні властивості бджіл і продуктів бджільництва. Розраховував, що буде стояти як арматура. Я щиро подумки посміявся з цього мрійника. Ага, згадав, ще у нього були різні елітні кролі - мабуть він сподівався, що зможе так само часто строчити з кулемета, як кролі, ги-ги-ги... Ще він мені натякнув, що якщо треба усамітнитись з тьолочкою, може надати свою хату, з євроремонтом навіть. І я подумав: та ну тебе в баню, старий збоченець, ще пристроїшся третім.  :umora:

Але знаєте, ці його тези запам'ятав і завжди маю в голові. Спілкуватись з незнайомцями корисно і цікаво.:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Arius сказал:

Отже, "сімейний очаг"... :hmm:Нууу, можливо.... але бути холопом баби, назавжди втратити свободу заради бабської прошивки в голові, херачити кріпаком до могили :hmm:.     

Вы знаете, а я с вами согласна, без сарказма. Кроме разве того, что "всi працюють на вагiну", бо зараз все частiше зустрiчаються такi вагiни, що працюють самi на себе i набагато успiшнiше.

Наверное, действительно лучше понять это заранее или заставить себя понять, чем потом всю жизнь жалеть, что мог сделать и то, и то, а сам лишил себя этой возможности, женившись. Потом остаётся лишь читать анекдотики, узнавать себя и страдать.

А вот тут:

1 час назад, Arius сказал:

В домінуючій ролі завжди жінка, за нею останнє слово.

Вы не задумывались, что таким мужчинам на самом деле это совершенно не напряжно? Это же так удобно не брать на себя ответственности за принятые решения. Потом за них отвечать не нужно. Это с вашей точки зрения он выглядит униженным и подкаблучником, а он себя видит по-другому, например, плывущим спокойно в обустроенной для него лодочке по течению. И вряд ли те женщины из ваших примеров переломали своих мужей. Они такими уже являются.

Я думаю, противоположности притягиваются - это не банальная фраза, а правдивая. Если оба склонны доминировать - ничего не получится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Arius сказав:

 

за історію подякував, все ж таки копіювати вставляти - теж робота. але многа букф, неєасіліл :umora:

не надо тут передьоргувати:umora:

то був підгін для теми розмови;)

3 години тому, Arius сказав:

про "очаг" за всіх не кажіть, ок?

Філософом був К'єркегор, а я так - аматор. ;)

А Бомбус повернувся, до речі, ви не знали? Бомбус, ола! :hi:

А ми повертаємось до наших баранів. Хто там висміював чакри, кундаліні? Це не порожні слова, шановні. На батьківщині Камасутри цю саму Камасутру не розглядали як серйозну книгу взагалі. Звичайний довідник для простих смертних, які вступають у шлюб. Справжній брахман за Упанішадами, це не тільки той, хто за походженням чи народженням, а за духом брахман. Упанішади називають жінку вогнем, на якому боги спалюють чоловіка, щоб з'явились нові люди.

ну не знаю мені камасутра нравиться:umora:.

а спалювати чоловіка то хрєнь

для хорошого вогню треба щоб горіло двоє. (виберіть поліно з ватри то воно бистро згасне)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Алёнка сказав:

Кроме разве того, что "всi працюють на вагiну", бо зараз все частiше зустрiчаються такi вагiни, що працюють самi на себе i набагато успiшнiше.

Не заперечую. Неточно висловився. Нинішня економіка - споживацька. Жінка - кращий споживач, у якого іноді не вистачає критичного мислення. Мета капіталістів щоб купляли більше, отже орієнтуємось на жінку. Така економіка безперспективна, але кращого поки що не видно.

Тільки що, Алёнка сказав:

Вы не задумывались, что таким мужчинам на самом деле это совершенно не напряжно? Это же так удобно не брать на себя ответственности за принятые решения. Потом за них отвечать не нужно. Это с вашей точки зрения он выглядит униженным и подкаблучником, а он себя видит по-другому, например, плывущим спокойно в обустроенной для него лодочке по течению. И вряд ли те женщины из ваших примеров переломали своих мужей. Они такими уже являются.

Гарно сказано. Десь Полтава вже зазначав, що система з дитинства ліпить таких у "лодочках"

Тільки що, Алёнка сказав:

Я думаю, противоположности притягиваются - это не банальная фраза, а правдивая.

Є протилежне твердження: подібне притягує подібне. Яке істинне, не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, олександр сказав:

ну не знаю мені камасутра нравиться:umora:

та да. Шалений успіх у людей західної культури. Я не здивований :umora:

 

Тільки що, олександр сказав:

а спалювати чоловіка то хрєнь

для хорошого вогню треба щоб горіло двоє. (виберіть поліно з ватри то воно бистро згасне)

сучасний твердопаливний котел треба. розповідають історії, як диво-котел обігріває два поверхи цілу добу однією колодою. :dntknw:

Згідно з Упанішадами, для чоловіка паливом є їжа - неймовірне відкриття! Таким чином чоловік їсть їжу, а жінка їсть чоловіка. Звісно це метафора, в якій приховано великий зміст. :baby: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Arius сказав:

 

Згідно з Упанішадами, для чоловіка паливом є їжа - неймовірне відкриття! Таким чином чоловік їсть їжу, а жінка їсть чоловіка. Звісно це метафора, в якій приховано великий зміст. :baby: 

це фігня!:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Arius сказал:

Гарно сказано. Десь Полтава вже зазначав, що система з дитинства ліпить таких у "лодочках"

При чём система? Это черта характера, которую эти мужчины проявляют по отношению к своим жёнам. Линия поведения, которую они приняли потому, что посчитали, что так удобно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, олександр сказав:

це фігня!:umora:

 

Камасутра - фігня!!! Кама - це демон, якого переміг Рама-Крішна. :ay:

і взагалі не обов'язково кричати про це на весь форум.

Тільки що, Алёнка сказав:

При чём система? Это черта характера, которую эти мужчины проявляют по отношению к своим жёнам. Линия поведения, которую они приняли потому, что посчитали, что так удобно.

залишу можливість Полтаві висловитись на цю тему, якщо захоче ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Arius сказав:

Камасутра - фігня!!! 

так безапеляційно?

а мож спочатку треба перепробувати поки не піздно ? :umora: 

я от боюсь вже не встигну рецензію написати:ah:

там ше стіки неосвоєного:umora:

і ще не понятно хто та сістєма що заставляє Вас поклонятись чорній дирі? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А давайте уговоримо Арія женитись...

І дурні мислі в голову не будуть лізти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, ромео сказав:

А давайте уговоримо Арія женитись...

якими методами? 

лєсть, шантаж ,.... ?

мож гіпноз попробувати?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, ромео сказал:

А давайте уговоримо Арія женитись....

Нееет, я - мы с Бабой Ягой - против! Пусть хоть Арiй останется нетронутым коварными браколюбительницами.

13 минут назад, олександр сказал:

 

мож гіпноз попробувати?:hmm:

Не поддаётся он, зуб даю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Алёнка сказав:

Не поддаётся он, зуб даю!

пропонуєш тоталізатор?:umora:

ставиш зуб потертий золотий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Алёнка сказал:

Не поддаётся он, зуб даю!

Може просто "товар" нікудишній, ну, типа, ввесь засиліконений як той дядечко, що на картинці нижче. :hmm::umora: Тому і не користується попитом. :( Хоча, на кожен товар можна знайти свого покупця. Так що просимо фото в фас та профіль в студію, оцінимо і будемо шукати наречену клієнту відповідно до його статуса. Головне побільше товар розрекламувати, щоб він перед очима потенційних покупців якомога більше мельтушив, тоді дивись хтось і клюне.:IMHO::umora:

silikon.jpg

7.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, олександр сказал:

якими методами? 

лєсть, шантаж ,.... ?

мож гіпноз попробувати?:hmm:

Пропоную "на живця"...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, олександр сказав:

так безапеляційно?

та хто б казав

 

Тільки що, олександр сказав:

не надо тут передьоргувати:umora:

та хто б казав :umora:(взагалі, слово якесь двозначне, чи не так?)

Тільки що, Анатолий Крутий сказав:

Може просто "товар" нікудишній, ну, типа, ввесь засиліконений як той дядечко, що на картинці нижче. :hmm::umora: Тому і не користується попитом. :( Хоча, на кожен товар можна знайти свого покупця. Так що просимо фото в фас та профіль в студію, оцінимо і будемо шукати наречену клієнту відповідно до його статуса. Головне побільше товар розрекламувати, щоб він перед очима потенційних покупців якомога більше мельтушив, тоді дивись хтось і клюне.

дядь Толя, я вас "умоляю", не ускладнюйте моє безхмарне життя. Я маю вигляд на 10 років молодший за паспорт. :af:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, ромео сказав:

Пропоную "на живця"...

і хто ж живцем буде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, олександр сказав:

якими методами? 

лєсть, шантаж ,.... ?

мож гіпноз попробувати?

Підкуп... але мабуть втечу з грошима

Тільки що, Алёнка сказав:

Не поддаётся он, зуб даю!

даю зуб, що тут нас таких багато, просто мовчать товариші

Тільки що, ромео сказав:

Пропоную "на живця"...

вже проходили. Пропоную змінити тему. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...