Перейти к содержанию

Клуб анонимных гетеросексуалов - Архів


Bombus

Рекомендуемые сообщения

11 часов назад, ромео сказал:

поки ми тут Арія намагались засватати, можна сказати навіть репетиція весілля відбувалась і тут раптом звалився "родственничек", як сніг на голову

ще й з порога якісь пред'яви ...

ні тобі "здрастє, ні до свіданія"...

ПС... Їй-бо, не помню...

Ромео, вы, наверное, слышали о заявлении 27 интеллигентов против Зэ!?) 

Правда, никто не слышал про этих 27 интеллигентов, кроме парочки фамилий...

Так и тут. 33 лайка под истеричным манифестом, из них Вы и Семеныч меня озадачили. 

Даже gardener не лайкнул! А я ведь ему разрешаю лайкать всякую порохоботскую муть. Без последствий для наших отношений!)))

В моей картотеке, против вашего ника,  записано: крайне осторожен в оценках. Предпочитает лучше недо- , чем пере-.

Складывается впечатление, что полностью отдает себе отчёт, кого  в Украине можно с натяжкой считать интеллигенцией, а кого забитым сэлом, не смотря на ранги, титулы и пр.)

Какжэтаг, Ромео?)))

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Bombus сказал:

Какжэтаг, Ромео?))

Кажу втретє: навіть не здогадуюсь, про що Ви... Хоч скажіть в якій темі чи Кому я там "підписував". 

40 минут назад, Bombus сказал:

моей картотеке, против вашего ника,  записано: крайне осторожен в оценках. Предпочитает лучше недо- , чем пере-.

Інколи просто лінь клацати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Bombus сказав:

Даже gardener не лайкнул! А я ведь ему разрешаю лайкать всякую порохоботскую муть. Без последствий для наших отношений!)))

В моей картотеке, против вашего ника,  записано: крайне осторожен в оценках. Предпочитает лучше недо- , чем пере-.

Складывается впечатление, что полностью отдает себе отчёт, кого  в Украине можно с натяжкой считать интеллигенцией, а кого забитым сэлом, не смотря на ранги, титулы и пр.)

Какжэтаг, Ромео?)))

:umora:

інтєрєсно, Командор, шо там про мене в тій картотеці?  як ы Ромео поняття немаю шото було...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.03.2019 в 23:17, Arius сказал:

 

В 13.03.2019 в 22:58, Алёнка сказал:

При чём система? Это черта характера, которую эти мужчины проявляют по отношению к своим жёнам. Линия поведения, которую они приняли потому, что посчитали, что так удобно.

залишу можливість Полтаві висловитись на цю тему, якщо захоче ;)

А шо тут висловлюватись...

Однозначно, це система!

 

До слів Арія добавлю, що мужчина не лише ресурс для еволюції який використовує жінка,  але і мета, вершина цієї самої еволюції. 

Кожен мужчина, як і кожна жінка уже являє собою кінечну ціль і вершину еволюції. 

Чомусь "комради" з "мужського двіженія" про це постійно забувають, вказуючи лише про те, що для жінки ми лиш ресурс. Лиш об'єкт. Лиш предмет одноразового використання...

 Ще дозволю собі маленьку поправку. "Всі жінки домінують над чоловіками..." - це не зовсім так. 

Всі жінки мають незупинну жагу домінувати. В них нема тормозів по домінуванню. Дна нема.

Але домінувати вдається не над усіма чоловіками...

 

Ще добавлю, як я бачу проблему, драму жінок. Чоловік, над яким домінує жінка - стає їй нецікавим і огидним. Більшість щас таких. Тому й виходить, що вони намагаються все життя найти "справжнього мужчину" - а таких немає. А якщо і з'являється такий, то своїм касанієм вони його рано чи пізно перетворюють на "нецікавого", "бабораба" і знову необхідно стає шукати "справжнього". А "справжні" - тоєсть ми з Арієм на таку шнягу не поведемося - і то знову страданіє для женщін... :umora:

З повагою!

:hi:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Вадім Полтава сказал:

і то знову страданіє для женщін... :umora:

Хфілосохфія, і нічого більше. Кіно колись було польське, як баби знайшли заморожених мужиків двох. Оказалось що жили вони собі як амазонки, Плодили собі подібних. Інколи в тому царстві появлявся хлопчик, чого не повинно бути. Як в вулику. А тепер читав про висновки вченних. Що таке вже можливо. Всіх мужиків к ногтю, і процвітання жіночого роду. Плодити можуть тільки собі подібних. Загружаючи якісь Yхромосоми. А для задоволення? Зайти в шопінг, купити фаллоімітатор. І нафіг с пляжа. Мужичок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.03.2019 в 22:58, Алёнка сказал:

Линия поведения, которую они приняли потому, что посчитали, что так удобно.

Линия поведения принята не потому, что они посчитали, что так удобно. Принята такая линия поведения потому, что она выдана как единственно возможная.

 В этой системе воспитания альтернативные линии поведения для мальчиков отсутствуют!

 

Мужчинами не рождаются. Мужчинами становятся!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ромео сказал:

Кажу втретє: навіть не здогадуюсь, про що Ви... Хоч скажіть в якій темі чи Кому я там "підписував".

Тогда, начну по порядку! 

В тот день, когда мне попался ваш лайк на глаза, ( это было 4 марта) с самого утра светило солнце. На градуснике ртуть застыла на отметке 1 грд. Я вышел из подъезда, чтобы идти за машиной на стоянку и зябко поеживался на последней ступеньке, раздумывая - вернуться ли накинуть ещё свитерок и шапку или рискнуть и перебежать эти 200 метров  до машины в одной курточке и валенках. И тут мой взгляд  привлекли соседи с шестого этажа... Они стояли возле своего хьюндайчика и рылись в багажнике, причем она была в шубе и унтах, а представитель мужского рода человечества стоял в кедах, на белый носок, ветровке и голубых семейных трусах, которые нынче принято называть шортами. Ярко голубых! Не скажу, что это меня потрясло, но поразило настолько, что я всё-таки решился ступить на дорожку и медленно направился к стоянке. В голове у меня в это время сложился такой себе  пазл. Вот смотрите, пареньку в шортах по моим прикидам ...лет 35.  Возраст, как я про себя называю поколение, выросшее на баннерах возле магазинов -  самые свежие б/у товары из Европы -  "познавшие гидность" от осознания этого. Это поколение не знает, что такое стыд и срам, оно воспринимало раньше окружающий мир через картинку в телевизоре, а теперь  - в айфоне. Вот сказал им некий Горбаль или Горбань, в голубых трусах, что зима будет ужасно холодной, а март, март - так ваще капец какой. Кроме 4 числа. И вот по всем пабликам уже, свидетели "постоянно предсказывающего 100 процентно"  этого Горбаня радостно стрекочут, шо он опять всё правильно предрек.)) Пчелы летают, пыльцу носят, а Горбаль - наше всё.))

Знаете, сколько бы минут этот молодой человек простоял в своих трусах, на морозе,  в годы моей молодости? От силы - минут 15. Ровно столько, сколько нужно завестись б/у уазику и доехать от ближайшего РОВД, отреагировав на звонок бдительной бабульки со второго этажа. И вы не поверите, но я впервые подумал об этой отлаженной санитарной системе прошлого с теплотой и пониманием! 

Вот смотрите: я выхожу из подьезда и не вижу придурка. Дети идут в садик и школу, и тоже не видят придурка в трусах. А самое главное - придурки смотрят в окно, идут мимо и не видят примера для своего подражания. И когда они потом видят фото чувака в трусах в  своих придурковатых пабликах - они не пишут: о, супер, я тоже так завтра буду ходить. В итоге - мир остаётся чист и прекрасен. Хотя бы с виду.

Продолжение следует...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Bombus сказал:

В тот день, когда мне попался ваш лайк на глаза,

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ded50 сказав:
17 годин тому, олександр сказав:

в 60 кажете?

В 59. А проходячи повз лавочку біля дитячого майданчика молоді мами, будут в захваті відгукуватись, який ще молодий дєдушка.

Не так страшно стати дєдушкою як спати із бабушкою.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Bombus сказал:

Это поколение воспринимало раньше окружающий мир через картинку в телевизоре, а теперь  - в айфоне.

 

Мне напомнило :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bombus сказал:

это было 4 марта)

Дякую за підказку: зрозумів про що мова.

Скажу так: поставив свідомо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ромео сказав:

Кажу втретє: навіть не здогадуюсь, про що Ви...

І я ніяк не врублюсь. про шо я не лайкнув:hmm:

 

4 хвилини тому, ромео сказав:

зрозумів про що мова.

 

Йду шукати 4 березня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і нічого не знайшов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, gardener сказал:

і нічого не знайшов

Кажуть собака вчена втрачає нюх від понюху табака. Так ша Ви майбудь табак сьодні товкли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ded50 сказав:

 Так ша Ви майбудь табак сьодні товкли?

Треба на коноплю переходити. Кажуть шо до неї нема звикання і якшо пять років після тютюну покурити коноплю - то можна запросто кинути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, gardener сказав:

Треба на коноплю переходити. Кажуть шо до неї нема звикання і якшо пять років після тютюну покурити коноплю - то можна запросто кинути

Може не кинути а запросто ґиґнути? Конопля вона всяка буває...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Крук сказав:

Може не кинути а запросто ґиґнути? Конопля вона всяка буває...

Від коноплі??? та ви шо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Вадім Полтава сказав:

 

Мужчинами не рождаются. Мужчинами становятся!

54424712_2113121265430192_3174767274615635968_o.thumb.jpg.8cf64f1204111f450df4a5fe0ed884ae.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В любові завжди є безумство. Але в божевіллі завжди є якась причина.

5c8be3146d773_---5.jpg.731e87a3ca7407c44a23acdd31fca23b.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Bombus сказав:

33 лайка

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, олександр сказав:

та хрєну Вам замість петрушки:umora:

а до хрєна - смаженого кабанчика? ;)

Тільки що, ded50 сказав:

В 59. А проходячи повз лавочку біля дитячого майданчика молоді мами, будут в захваті відгукуватись, який ще молодий дєдушка.

А ось і ded! Давно помітив, варто мені подумати про когось, і цей хтось з'являється. А у нас тут весняне загострення  :wave:

Про молодих мамочок можу сказати, що це хворі люди, абсолютно неадекватні, особливо з першою дитиною. На них не варто зважати. Адекватність у них відключається при появі дитини. Капіталісти давно просікли тему і втюхують мамкам цілу гору всякого барахла, без якого їхній малюк ніби-то не виживе. Індустрія динамічно розвивається. Спеціальна їжа для малюків (гидота): каші, сирки, йогурти, растішки, агуші, хлібці, спеціальні соки, щоб покакав по графіку. До речі, з какання зробили цілий культ. Каку досліджують всією родиною і не дай бог, вона не відповідатиме стандарту... А якщо какання виб'ється з графіка, то це вселенська катастрофа.

Спеціальна вода для малюків в спеціальних бутлях з етикеткою з малюком. Спеціальна зубна паста для малюків (що там чистити?:blink:), спеціальна щітка, мило, шампунь, пральний порошок, миючий засіб... І якщо хтось засумнівається у доцільності всього цього мотлоху, який насправді нічим не відрізняється від звичайних речей (навіть вода), то цей хтось стане ворогом, який бажає зла дитині. 

Бодіки, "чєловєчікі" (вид одягу), пляшечки-непроливайки (пластикова пляшка по ціні золота :umora:) іграшки, якими мають гратись, але не граються, іграшки для розвитку, які не розвивають, розкладені будиночки, які не розкладають; вєлобєг, бізіборд,, візочок-санчата, самокат з двома колесами, самокат з трьома колесами, іграшки,які говорять, питають, співають, розповідають казки. Пазли, які ніхто не складає. Книжки-розмальовки, які ніхто не розмальовує, книжки для читання - малюки не вміють читати, читати повинні батьки, які не мають часу - все валяється макулатурою, за яку заплачено гроші. Гори мотлоху, барахла, пластику. Це все нагромаджують вкрай збуджені емоціями та інстинктами молоді самиці в перші роки догляду за дитинчам. Потім їх поступово попускає і вони більше часу проводять у вайбері з такими ж хворими на всю голову мамками, діляться фоточками і відео. А капіталісти рахують профіт.  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Arius сказав:

А якщо какання виб'ється з графіка, то це вселенська катастрофа.

 

І звідки такі глибокі пізнання?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, gardener сказал:
6 минут назад, Arius сказал:

А якщо какання виб'ється з графіка, то це вселенська катастрофа.

 

І звідки такі глибокі пізнання?:umora:

Прям профі, який

жалкує, що немає чашки - непроливайки

5c8bed84159e1_images(3).jpeg.1749b4e79654684f1d55d4ab9b899183.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

сподобався?

Ловіть ще;)

https://www.youtube.com/watch?v=ZRAr53F5fw8

супер! високі ідеї саме так і треба доносити до народу, зрозумілими словами. Хоча культурний варіант мені все ж більше сподобався. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...