Перейти к содержанию

Газета “Пасічний вісник“


Рекомендуемые сообщения

Нарешті видалася хвилинка щоб започаткувати тему про нове видання і таким чином презентувати його громаді Точка. Вирішив дати свою доповідь на “Бджолярському Крузі“, в ній все сказано. Отож прошу до уваги. Шановні бджолярі! Мене звати Михайло Мироненко. Щиро вітаю всіх на «Бджолярському Крузі». Дуже радий, що він знову проходить у Баришівці на намоленому місці. Я бджоляр з м. Харкова і видавець нового видання «Пасічний вісник», яке буде виходити з нового року і стартовий номер якого ви можете бачити у своїх комплектах учасників. Ще багато з вас мене знають як одного з адміністраторів популярного Інтернет-форуму «На точку», а також як медовара. Маю честь представити також нову харківську організацію бджолярів, яка називається «Пасічник Слобожанщини». Вона створена у цьому році, вже налічує більше ста членів, провела літню виставку-ярмарку з бджільництва, у планах – проведення зимової, на яку я усіх вас і запрошую (об’ява – на першій сторінці газети «Пасічний Вісник»). Багато хто з присутніх скаже, а чи не забагато бджолярських видань друкуються в Україні? Так, дійсно, вже маємо три газети і всі вони видаються у Харкові. Та все ж у колективу редакції «Пасічного Вісника» впевнені що наше видання буде достойно виглядати серед інших видань. Чотирнадцятий рік стане визначальним, дуже скоро стане ясно наскільки нам довіряють передплатники, бо передплатна компанія вже почалася. Принагодно повідомляю що у каталозі передплатних видань газета «Пасічний Вісник» має номер 68770 , ціна передплати на рік складає приблизно 25 гривень. Про плани редакції. Поки що газета буде виходити раз на місяць, але в планах зробити її щотижневиком і об’ємом вдвічі більшим, наскільки скоро це станеться, залежить від усіх нас. Одне можу сказати з впевненістю що редакційний портфель нашого видання повний. Серед рубрік які в планах редакції є і про апітерапію, і виступи на сторінках газети відомих на теренах нашої держави і не тільки пасічників, ветеринарів, офіційних осіб. Це видання призначене для оперативного розповсюдження корисної саме пасічникам інформації, головною проблемою на сьогодні, на наш погляд залишається рентабельність пасіки, ось в цьому напрямку і будемо рухатися, сподіваюся, разом з усіма пасічними виданнями, а особливо з найкращим пасічним журналом в СНД «Бджолярський Круг». Газета «Пасічний вісник» - це широке коло однодумців і професіоналів, яким є про що розповісти. Ми намагатимемося зробити це видання цікавим і інформаційно насиченим, донести до вас, на наш погляд, корисні і важливі думки. З повагою та найкращими побажаннями до усіх вас. ---------------------------- За рішенням редакції найближчим часом надрукуємо для ознайомлення ще 1000 примірників стартового номеру, отож прохання до голів пасічних осередків будь-якого рангу надати заявки про кількість та координати для розсилки. Електронна версія стартового номеру з‘явиться тут в темі трошки згодом через технічні складнощі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Не секрет что собираюсь на учебу в Израиль. При благополучном исходе этого мероприятия в январском номере зарезервировано место для репортажа о пчеловодстве Израиля и о новых мировых технологиях, обо всём что удастся посмотреть и узнать во время поездки. И не только. А может и не в одном номере... Должно быть интересно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не секрет что собираюсь на учебу в Израиль. При благополучном исходе этого мероприятия в январском номере зарезервировано место для репортажа о пчеловодстве Израиля и о новых мировых технологиях, обо всём что удастся посмотреть и узнать во время поездки. И не только.А может и не в одном номере... Должно быть интересно!

Вам надо не в Израиль, а к hinshila, вот где новые технологии. :umora: И ехать я так понимаю не далеко.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не секрет что собираюсь на учебу в Израиль

На когда намечена поездка? Может я смогу рабочую командировку подстроить под те же даты. Это было бы круто провести выезное заседание Точка в Израиле. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не секрет что собираюсь на учебу в Израиль.

И если можно по больше фото и видео конечно же, будем ждать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не секрет что собираюсь на учебу в Израиль

На когда намечена поездка? Может я смогу рабочую командировку подстроить под те же даты. Это было бы круто провести выезное заседание Точка в Израиле. :umora:
Пока еще толком ничего не известно... Как в посольстве дадут “добро“, отпишусь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не секрет что собираюсь на учебу в Израиль

На когда намечена поездка? Может я смогу рабочую командировку подстроить под те же даты. Это было бы круто провести выезное заседание Точка в Израиле. :umora:
Пока еще толком ничего не известно... Как в посольстве дадут “добро“, отпишусь.
Так вроде бы у Украины с Израилем уже пару лет действует безвизовый режим ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

к вроде бы у Украины с Израилем уже пару лет действует безвизовый режим ?

Только для туристов. Для бизнеса надо получать визу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Sanich а можно например у нас на Точку устроить интернет-видео-конфиренцию?! Приедит Михаил Владимрович с Израиля познавший все секреты вождени пчёлок израильтян и розкажет нам всем. Я гдето видел в интернете, что устраивают такие интервидеоконференцы! Извеняюсь что не в тему!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Sanich а можно например у нас на Точку устроить интернет-видео-конфиренцию?! Приедит Михаил Владимрович с Израиля познавший все секреты вождени пчёлок израильтян и розкажет нам всем. Я гдето видел в интернете, что устраивают такие интервидеоконференцы! Извеняюсь что не в тему!

Можно через Скайп.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

создать отдельную тему и кто чем захочет поделится милости прошу в конференц зал и общаемся и дискусируем, но при этом жалеем мониторы (не плюём, не бьём, не бросаем предметы) ведь можно такое организовать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все можно. Было бы желание у презентеров.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

создать отдельную тему и кто чем захочет поделится милости прошу в конференц зал и общаемся и дискусируем, но при этом жалеем мониторы (не плюём, не бьём, не бросаем предметы) ведь можно такое организовать?
Для подписчиков газеты организуем, конечно. Не вижу проблем. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну на эту газету грех не подписаться, я думаю она будет очень интиресная и информативная! Я в первых рядах!!! :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну на эту газету грех не подписаться, я думаю она будет очень интиресная и информативная! Я в первых рядах!!! :ole_ole:
Я уже...... :ole_ole::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для подписчиков газеты организуем, конечно. Не вижу проблем.

Пасечный вестник
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С позволения Бортника. Кто хочет получить первый номер. Могу прислать на эмэйл любому или скачайте ТУТ. http://www.ex.ua/view/74081025

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С позволения Бортника. Кто хочет получить первый номер. Могу прислать на эмэйл любому или скачайте ТУТ. http://www.ex.ua/view/74081025
Спасибо, Денис, за помощь. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я уже 1 номер прочитав нормальна газета. Жалко що не кожного тижня виходить .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я уже 1 номер прочитав нормальна газета. Жалко що не кожного тижня виходить .
Якщо все буде добре, зробимо щотижневик з наступного року. Про це ми думали з самого початку, але ж давайте трошки зачекаємо бо ми ще не знаємо наскільки ми потрібні пасічницькій громаді.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перенасичення медом в Україні вже маємо, скоро будемо мати перенасичення інформаційних видань. Як на мене, то краще б створили щось типу електронного журналу і збирали в ньому всю доступну інформацію і з інших журналів також. Доступ через пароль. Оплатив - отримав індивідуальний доступ на рік чи місяць. І читаєш в інтернеті чи скачав, головне щоб в електронному вигляді. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скоро будемо мати перенасичення інформаційних видань.

Все нормально. Чем больше изданий - тем больше конкуренция и лучше для нас потребителей.
Як на мене, то краще б створили щось типу електронного журналу і збирали в ньому всю доступну інформацію

И что я тогда в бане после парной читать буду? ;) А так у меня полочка с пчеловодной литературой, которую я штудирую пока остываю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И что я тогда в бане после парной читать буду? А так у меня полочка с пчеловодной литературой, которую я штудирую пока остываю.

А я думал, что я такой один))) Я правда книги штудирую, которые на принтере распечатал)))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я думал, что я такой один))) Я правда книги штудирую, которые на принтере распечатал)))

Я тоже штудирую. только те, что на собрании в Черкассах прикупил. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перенасичення медом в Україні вже маємо, скоро будемо мати перенасичення інформаційних видань. Як на мене, то краще б створили щось типу електронного журналу і збирали в ньому всю доступну інформацію і з інших журналів також. Доступ через пароль. Оплатив - отримав індивідуальний доступ на рік чи місяць. І читаєш в інтернеті чи скачав, головне щоб в електронному вигляді. :IMHO1:
Идея неплохая, и думаю, что лет через 10 она вполне будет к месту. Что касается сегодняшнего дня - ни одна из редакций (кроме УП, кажется) не имеет своего полноценного сайта. А вы говорите...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...