Перейти к содержанию

Липа крупнолистая


sij

Рекомендуемые сообщения

На Львівщині ще не цвіте. Ось приблизні дати початку цвітіння. 2010-25.06, 2011- 14.06, 2012- 12.06, 2013-14.06. Так що чекати нам ще з тиждень. А наразі взятку немає зовсім. Злостяться. І неохоче пускають до гнізда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ура! А я на липі! Повторюсь, з підрозділу "акація" - ніяк не налюбуюсь своїм причіпопом!Викачав акацію і вночі я з причепом вже на липі! І не ходив клянчити допомогу,- зсунув лафет- висувку, - і вперед. Приїхав, - таж картина маслом,- висунув, розпакував, і я вже вдома. Правда липа в Києві вже цвіте десь 60-70 відсотків. Ну що ж,- спізнився, буває. А торік 2 числа був вже на липі, то ще не вся квітувала.post-6465-1401870346_thumb.jpg А ось і моя "картина маслом". мною ж зконструйована і виконана в Б.Церкві профі з оцинковкою.
И сколько стоит картинка, к сожалению к моим 30 не подходит А в Луцке зацвела пока широколистая 4.06
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ура! А я на липі!
А в Луцке зацвела пока широколистая 4.06
У нас тоже зацвела сердцевидная (мелколистная), городская (широколистная цветет уже дней 10) но ее незначительно. Завтра кончаю откачку майского меда и с акации, пасека готова будет на липу. Мондраж с роением можно уже отбросить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И сколько стоит картинка, к сожалению к моим 30 не подходит А в Луцке зацвела пока широколистая 4.06

Vasa, Замовляв ще до Криму, оцинкований з волгівською усилиною підвіскою, а одержав місяців два тому за 8680 грвн. з Б.Церкви, тел менеджера 096 772 48 34, Женя. А Вам теж підійде. На причіп можна виготовляти кілька модулів, що підходять до одного причепа. На мій модуль стає 15 багатокорпусників. Ну а тут - польський прототип.
Ну, а щодо липи,- то у нас в Києві якась вже відцвітувала,- з'явились жовті пелюстки на асфальті і боруб'яшки - насіння майбутнє на деревах. Серцелисна вже квітує. Є ще якісь,що ще не цвітували. А серед них і амурська, або ж серебриста (я вважаю , що це одне і теж), що у наших умовах дає найбільше нектару. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 years later...

Может кто поделится информацией есть ли посадки липы в Запорожской области? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...