Перейти к содержанию

Вереск обыкновенный


sij

Рекомендуемые сообщения

а я на базарі спостерігав продавця, який пропонував вересковий мед, але чи він вересковий? якась падь...

Jivec, Якщо желе,- ото він і є.
можливо і буде желе якщо його відкачати віджати спеціальними катками, також якщо він, а саме верес буде суцільним покривом без всяких пізньоосінніх квіток. в позатому році вивіз пару сімей на пробу. відкачав, мед в більшості був вересовий, аромат з медогонки з ніг звалював, не можна було надихаться також як банку відкриваєш аромат відразу відчувається. але він не був желеподібним були невеликі м"які грудки в загальній масі. в цьому році вивіз в інше місце де перед вересом цвів чебрець. мед теж тяжко відкачується але на колір сильно темний і я невідчуваю того незабутнього аромату, можливо вересу менше, а можливо і погода не та. але мед на стільки м"який і по-своєму ароматний, що я ні трохи не шкодую за вересовим, але надія вмирає останньою, після дощів трохи потеплішало можливо при скороченні щось по пару рам візьму.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мед на стільки м"який і по-своєму ароматний, що я ні трохи не шкодую за вересовим, але надія вмирає останньою, після дощів трохи потеплішало можливо при скороченні щось по пару рам візьму.

СЄРЖ, Так, по доброму заздрю. Мабуть, це правильнерішення. :ay: І мені теж треба було пару вуликів залишити на вересу. :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ще декілька фоток IMG3678JPG_4609285_13717870.jpg IMG3680JPG_8328860_13717878.jpg IMG3682JPG_2636704_13717881.jpg IMG3684JPG_7828248_13717890.jpg золотарник росте кругом IMG3698JPG_3944977_13717904.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
ще декілька фоток

СЄРЖ, Дякую, ніби сам на Поліссі побував! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

недавно їздили на Волинь порибачить, осіннє сонечко пригрівало, а верес душу грів. IMG3745kop_6510570_14020608.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

він не був желеподібним були невеликі м"які грудки в загальній масі

Саме така структура була і в мене. На дні ніби комірки з сота. Це було пару років тому.Зараз там поле з кукурудзою :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саме така структура була і в мене. На дні ніби комірки з сота. Це було пару років тому.Зараз там поле з кукурудзою

zapivan, А якщо його посадити на полянах викорчуваних сонякових, як він швидко розростається, Ви не в курсі?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

вже починає прокльовуватися, ех дощу б.post-3773-1438435686_thumb.jpg тільки починає цвісти верес 62f9f0cb3e0fa606f6ebe311b3665b7f.jpg b862976df714e7bd8610b014cbebf9a3.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

СЄРЖ, класні вийшли у Вас і ці ілюстрації. А я цьогоріч нікуди не кочував через виведення маток. Може на той рік вдасться... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

СЄРЖ, класні вийшли у Вас і ці ілюстрації. А я цьогоріч нікуди не кочував через виведення маток. Може на той рік вдасться... :dntknw:
буде час то буду освіжать теми фотографіями.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

їздив по гриби, після дощу, хоч і пізно, зацвів чебрець і доцвітає верес. фоток немає, розряджені акомулятори.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

згадав про фотку з Білого Озера, ріс пагонець прямо на стежці до пляжу, вперто витримував щохвилинні походеньки купальників.

IMG_5365.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

шукав фотографії і наткнувся на цю.  теж в нас росте отакий альбіносік.  правда його зовсім небагато.564e122dcaf78_008.thumb.jpg.5e1dc719a93b

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

буду брать на наступний рік бакфаст, нехай покаже на що він здатний. тим більше в цьому році верес в нас не виділяв то на наступний рік аби відер вистачило:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хіба бакфаст на вересі працює краще?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо не помиляюсь то саме для вереса він і виводився чи під верес. як кажуть чув дзвін, а незнаю де він.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо не помиляюсь то саме для вереса він і виводився чи під верес. як кажуть чув дзвін, а незнаю де він.

Це щось з обл фантастики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

стверджувать не буду, як і казав десь таке чув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В ?19?.?11?.?2015в19:38, СЄРЖ сказал:

буду брать на наступний рік бакфаст, нехай покаже на що він здатний. тим більше в цьому році верес в нас не виділяв то на наступний рік аби відер вистачило:umora:

 

В ?19?.?11?.?2015в19:43, igorstep сказал:

А хіба бакфаст на вересі працює краще?

 

В ?19?.?11?.?2015в20:32, СЄРЖ сказал:

стверджувать не буду, як і казав десь таке чув.

Бакфаст створений в Англії братом Адамом саме  біля м. Бакфаст,  де є суцільні зарості вересу. Він на ньому добре й зимує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://tochok.info/forum/applications/core/interface/file/attachment.php?id=o_1a95n6nte1ps11s4l16jkh115g 

 А ось так цвіте верес у Нідерландах. Виставляв це в темі Бакфаст. Але тут теж не лишнє. Оскільки багато хто не вірить, що на вересу можна запастися медом на зиму і прозимувати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://www.youtube.com/watch?v=GzoBnPlV3K4

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Оця зсилочка вже спрацьовує. Бо попередня дає збої.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В ?10?.?01?.?2014в19:16, ДобровоЛ сказал:

Серж, а я вирішив ставити на вереску заготовки під сотовий мед в спец.магазин. Це вихід. А Ви як вважаєте? :wave:

А мне эта идея понравилась!:ay:

В ?17?.?01?.?2016в23:15, ДобровоЛ сказал:

https://www.youtube.com/watch?v=GzoBnPlV3K4

Оця зсилочка вже спрацьовує. Бо попередня дає збої.

Но пчелки, кажись, не бакфаст?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?19?.?11?.?2015в19:38, СЄРЖ сказал:

буду брать на наступний рік бакфаст, нехай покаже на що він здатний. тим більше в цьому році верес в нас не виділяв то на наступний рік аби відер вистачило:umora:

Да , это интересный вопрос - бакфаст и наш вереск.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 29.01.2016в20:02, luka сказал:

Да , это интересный вопрос - бакфаст и наш вереск.

й справді цікаво буде але все залежить від погоди ну і це якщо повезе то будуть тільки відводки. поживем побачим. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В ?18?.?11?.?2015в20:25, СЄРЖ сказал:

шукав фотографії і наткнувся на цю.  теж в нас росте отакий альбіносік.  правда його зовсім небагато.564e122dcaf78_008.thumb.jpg.5e1dc719a93b

В квітниковому магазині в Нідерландах у горщиках бачив у продажу білий, синій і червоний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...