Перейти к содержанию

Осень-Зима (2013-2014)


pr1zZ

Рекомендуемые сообщения

Есть вопросик: для весны сохранил рамки с пергой, на некоторых рамках перга покрылась белой плесенью, процентов по 20-30 ! Такие рамки ставить можно будет или как поступать ?
У меня в прошлом сезоне были такие рамки, я их збрызгал с росинки йодным розтвором и поставил в семю зараженую аскосферозом (всеровно ету ПС хотел уничтожить). Результат рамки чистые аско пропал, незнаю случайность или нет судите сами
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+11, сонячно. Л-І-Т-А-Є-М-О!!!!!!! :ole_ole::ole_ole::ole_ole::ole_ole::ole_ole: П.С. А захвалений РП5 давав на сьогодні +4, хмурно. Тільки SINOPTIK показував +9 і сонце.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть вопросик: для весны сохранил рамки с пергой, на некоторых рамках перга покрылась белой плесенью, процентов по 20-30 ! Такие рамки ставить можно будет или как поступать ?
У меня в прошлом сезоне были такие рамки, я их збрызгал с росинки йодным розтвором и поставил в семю зараженую аскосферозом (всеровно ету ПС хотел уничтожить). Результат рамки чистые аско пропал, незнаю случайность или нет судите сами
Если эксперемент удасться повторить-значит ёд лечит аскофероз. Я против этой заразы апитонус и асконазол весна-осень в сиропе давал.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Десь тут на форумі згадували за зимовку у пінополістирольних вуликах фірми Бартнік Ось фото піддона відразу після виставлення вулика з зимівника (деревяна хата) На піддоні було трішки води, але підмор без цвілі. Зимували з відкритим нижнім льотком, пустий корпус з низу, без плівки і з вільними вентиляційними отворами в криші (нічим я їх не закривав). Рамки з медом без цвілі. Якщо порівнювати цей вулик і дерев'яний (той і той на 145 рамку), то в дерев'яному - підмору в два-три рази більше і в деяких трішки цвілий підмор 06b5faf44c9ft.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+14 в тени!!! :ay::ole_ole: Облёт сумасшедший-за 100 метров слышен гул пчёл.Сделал ревизию-почистил днища.С тех,что на прицепе пол ведра мора собрал.Расплода по 2-3 рамки.Почистили по 2 рамки под засев-видимо чувствуют скорое тепло!Такой ранней весны непомню!Неужели она пришла и уже будет тепло?ведь все сайты пророчат с 1-3 марта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неужели она пришла и уже будет тепло?

Краще нехай ще буде холодно, рання весна потім в травні морозами закінчуються :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неужели она пришла и уже будет тепло?

Краще нехай ще буде холодно, рання весна потім в травні морозами закінчуються :hi:
А в нас відразу літо в травні настає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неужели она пришла и уже будет тепло?ведь все сайты пророчат с 1-3 марта.

У кого как :dntknw: а у нас вот так с двух сайтов post-1909-1392997612_thumb.jpg post-1909-1392997634_thumb.jpg Где то весна застряла :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У кого как :dntknw: а у нас вот так с двух сайтов post-1909-1392997612_thumb.jpg post-1909-1392997634_thumb.jpg Где то весна застряла :(
Ні однозначно весна прийшла. Сьогодні ранком мене порадував спів шпака. І ще погода дала можливість провести швидку ревізію. Правду говорив мій тесть, якщо все зробив восени, зимою спи спокійно. Чого задьоргався - в магазині бджільництво масово закуповують пасту для підгодівлі, ось і задумався, може і моїм бджолам потрібно. В результаті ще скоротив деякі сім'ї. Меду ще на одну зимівлю вистачило б. А перги взагалі валом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У наших краях поки фактично ідеальна зимівля. Сімей не чіпаю, всі живі помалу облютуються, корму з осені було достатньо та й зима з морозами на тиждень. Деякі вже активні, але ще є в клубі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні після обіду блиснуло сонце, +9 в тіні. Начитавшись на форумі про нестачу корму- не втримався й переглянув точок, який зимує надворі. 4 б/с з 30 мали запаси меду на 4-5 днів, при перших же морозах- ляпнули б. Але це такі сім"ї, що нормальний пасічник ( не такий жадібний, як я :ah: ) вибракував би ще восени.Інші- норма. Розплоду- дуже незначна кількість і не в кожній сім"ї. Але, в цілому по точку- меду до початку цвітіння верб (середина квітня)- скоріше за все не вистачить... В першій половині зими таки під"їли... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правду говорив мій тесть, якщо все зробив восени, зимою спи спокійно.

Вот и ответ , не успело мало мальско солнышко выглянуть , а мы в улей уже шусть :blink: Что там забыли ?
Чого задьоргався

в магазині бджільництво масово закуповують пасту для підгодівлі, ось і задумався, може і моїм бджолам потрібно.

а может им надо мёда было оставить на весну и потом раздать , как Вы думаете , а не бегать за пастой по магазинам :ah:
Меду ще на одну зимівлю вистачило б.

Так зачем паста ? Или все дают и я :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дома в 16 00 пчёлы при 8 тепла почти не летали. С одной семьи видел молодую подпрыгивающую пчелу с недоразвитым крылом. Видно пластин в августе и 2 бипина в октябре маловато оказалось:angry: што-то надо после Акацыи применять от клеща.

Правду говорив мій тесть, якщо все зробив восени, зимою спи спокійно.

Вот и ответ , не успело мало мальско солнышко выглянуть , а мы в улей уже шусть :blink: Что там забыли ?
Чого задьоргався

в магазині бджільництво масово закуповують пасту для підгодівлі, ось і задумався, може і моїм бджолам потрібно.

а может им надо мёда было оставить на весну и потом раздать , как Вы думаете , а не бегать за пастой по магазинам :ah:
Меду ще на одну зимівлю вистачило б.

Так зачем паста ? Или все дают и я :dntknw:
У нас в Днепре вроде с ветпрепаратами от нозэмы и с пыльцой продают пасту. Покрайней мере так говорят.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вроде и у меня летали, точно не скажу, так как жена была в селе и видела только через окно. Эх, камеру надо на пасеку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видно пластин в августе и 2 бипина в октябре маловато оказалось:angry: што-то надо после Акацыи применять от клеща.
А до акации не заклюют?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видно пластин в августе и 2 бипина в октябре маловато оказалось:angry: што-то надо после Акацыи применять от клеща.
А до акации не заклюют?
Легко! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правду говорив мій тесть, якщо все зробив восени, зимою спи спокійно.

Вот и ответ , не успело мало мальско солнышко выглянуть , а мы в улей уже шусть :blink: Что там забыли ?
Чого задьоргався

в магазині бджільництво масово закуповують пасту для підгодівлі, ось і задумався, може і моїм бджолам потрібно.

а может им надо мёда было оставить на весну и потом раздать , как Вы думаете , а не бегать за пастой по магазинам :ah:
Меду ще на одну зимівлю вистачило б.

Так зачем паста ? Или все дают и я :dntknw:
Саме так і виходить. Запас меду і перги маю, але ж якийсь черв'ячок точить, все хочеться так як і люди.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видно пластин в августе и 2 бипина в октябре маловато оказалось:angry: што-то надо после Акацыи применять от клеща.
А до акации не заклюют?
Не заклюют-пластины ужэ прикупил,с весенней ревизией установлю. Я имел в виду што пластины весной,осенью и 2 бипина и всёравно нехватает! :ak: Это ищё использую ветпрепараты с разными действующими веществами! Грешэн правда в том,што не проверил эфективность пластин и бипина. Надо жэнится,ато так и пчёл доканаю :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня все +15 на солнце. почистил донья, , с 6 ульев в сумме около 6 л мусора, и то большая часть - кристаллы сахара. везде расплод, в самом слабом августовском отводке - тлько яйцо, в самом сильном - печатаный на 3 рамках (по 20 см2 ) на каждой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За два дня удалось просмотреть семьи на двух точках, выводы - многие семьи зимой гнали расплод - у некоторых корма очень мало - ещё 2-3 недели морозов и всё. У одной заметил - 4 рамки расплода! Подмор по разному, есть много, а у некоторых вообще нет. Семьи в основном крепкие. - Перезимовали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вирішив провідати своїх бджілок, рповсяк випадок замісив канді і взяв з собою. за всю зиму це другий раз навідався, перший тільки прослуховував, а зараз вирішив поверхньо оглянуть поки плюсова температура. за ніч земля підмерзає, а вдень невеликі плюси до +5 ,+7. обльоту ще не було. перша сім"я з маткою від І.Фабро. збиті в клуб до задньої стінки сантиметрів 15 лишилося, обсиджують 4 рамки. матку підсаджував в ройок на дві рамки. одна карпатка і одна місцева клуби рихлі, інші сидять щільно. взагалі станом задоволений на даний момет. кормів у всих приблизно однаково, підмору мало, найменше за всі зимівлі. перший раз зимував в б.к. сподобалось більше ніж в лежаку, немає вологи з пліснявою. всі живі, поклав канді, трохи утеплив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видно пластин в августе и 2 бипина в октябре маловато оказалось:angry: што-то надо после Акацыи применять от клеща.
А до акации не заклюют?
Не заклюют-пластины ужэ прикупил,с весенней ревизией установлю. Я имел в виду што пластины весной,осенью и 2 бипина и всёравно нехватает! :ak: Это ищё использую ветпрепараты с разными действующими веществами! Грешэн правда в том,што не проверил эфективность пластин и бипина. Надо жэнится,ато так и пчёл доканаю :umora:
Щось не те.Шукайте реальну причину своїх негараздів.При такій кількості обробіток кліща не повино бути.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось не те.Шукайте реальну причину своїх негараздів.При такій кількості обробіток кліща не повино бути.

Пушкой дунуть. и весь сказ. А надеяться опять на пластины. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пушкой дунуть. и весь сказ. А надеяться опять на пластины. :dntknw:
А як стосовно використання пушки у весняний період.... на скільки це ефективно??? :hmm:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вроде с ветпрепаратами от нозэмы и с пыльцой продают пасту

Таки да! Розкладав утеплювальні подушки і заразом піднімав стелини для того щоб на клуб глянути - виявив дві сім*ї з слідами проносу. Але спасати не буду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...