Перейти к содержанию

Знакомство


Griva

Рекомендуемые сообщения

Сява, не Тулиголови, а Тустоголови на Тернопiльщинi. Як адмiнiстратор форуму не маю намiру вступати ще в якусь формацiю . Шануймося!
Проста неуважність
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Є ще хтось на форумі,чи всі вже сплять?

Сява, Для цього є ще й ЧАТ. Ви не пробували туди зайти з таким питанням?
Я так понял что для общего" Будем знакомы". Я сам родом из Дагестана (так что земляков не ищу), по иронии, или неиронии, осел (не путать с ослом) жить в славном городе Новая Каховка что в Херсонской губернии. В этой жизни получил высшее образование, хотя проработал электросварщиком на 3х комсомольско-молодежных стройках. Пчелами занимаюсь 5-й год,начинал с 10 семей вырос до 40, так что пока набираюсь опыта и буду благодарен за порады. Ну а от меня чем могу :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Привіт усім. Гарний тут форум, тільки з реєстрацією намучився. Не міг пройти контрольне питання про кути в поперечному розрізі ячейки (перепробував варіанти 6, 7, 13). мабуть якийсь глюк. Мені 27 р. Спеціальність модно-економічна. В недалекому минулому - офісний планктон. Зараз - не знати хто. Як і всі - жду потепління.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт, Арій. :wave: Гарний у Вас знак Сонця - ніби й не зовсім такого, що заходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В недалекому минулому - офісний планктон.

Добро пожаловать в реальный сектор экономики - из финансистов в собственники)))))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гарний у Вас знак Сонця - ніби й не зовсім такого, що заходить.
Ага. Знак давній. Символізує єднання в людині божественного і земного. Я трохи цікавлюся філософією та релігією, а бджоли - це ніби практичне втілення моїх роздумів. Про реальний сектор - це дійсно реальне справжнє життя. Часто люди його неправильно собі уявляють. Це стосується не тільки бджолярства.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переглядав теми форуму, знайшов "двійника", створеногораніше Griva ... Ніхто не знає де подівся чоловік?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

-рад что есть такой форум.инет у меня недавно но общение в клубе по интересам а главное получение и предоставление необходимой информации-эт оч хорошо.-будем дружить :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

будем дружить

Будем! Наливай :) Можно вопросами и советами!!! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

рад что есть такой форум.инет у меня недавно но общение в клубе по интересам а главное получение и предоставление необходимой информации-эт оч хорошо.-будем дружить az.gif

И мы рады, особенно что заполнили о себе все графы ;) Так что
Наливай

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Всем доброго дня уважаемые пчеловоды! :hi: Зовут меня Виталий, 31 год. Сам я из Запорожской области, г. Пологи. Лет 10 помогаю теще с тестем на пасеке в 20 семей, потихоньку набираюсь опыта так сказать практического, хотя в теории абсолютно не подкован. С некоторых пор начал задумываться над тем чтобы приобрести 5-10 семей и хозяйствовать уже так сказать самостоятельно, но под практическим надзором тещи с тестем, дабы больших шишек не набить. Очень понравился форум, правда на работе инет настолько тормознутый, что в полном объеме не успел насладиться ни чтением ни общением с Вами. Если вдруг будут вопросы, так сказать слегка профановские, прошу не судить строго! :ah: Есть в мыслях построить ульи собственными руками, но даже не представляю какие ульи мне нужны, какие преимущества многокорпусных ульев по отношению к лежакам (которые у тестя), вобщем вопросов масса, и материала очень много для изучения! Вдруг где не усмотрю ранее опубликованный ответ на свой вопрос - прошу ткнуть носом!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем доброго дня

І Вам наше! :hi: Приємно мати справу з відкритими людьми. Будемо вважати що на одного "балакучого" стало більше :az:
Если вдруг будут вопросы, так сказать слегка профановские, прошу не судить строго! ah.gif

Строго не будемо ;)
Вдруг где не усмотрю ранее опубликованный ответ на свой вопрос - прошу ткнуть носом!

Ткнемо! :umora: Удачі Вам! :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Всім привіт з Полтави!!!! :):):):az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всим привіт з Полтави!!!! smile.gif smile.gif smile.gif az.gif

Ну нарешті привітався! А то 99 повідомлень і без привітання! :umora: Привіт Полтаві! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Ну нарешті привітався! А то без привітання! :umora:

Всего доброго всем - приветствую и я всех! :ax: Долго уже читаю форум, но участвую правда не так давно! Мое мнение - не плохой "точек", да и люди здесь славные подобрались, за мелким исключением :( все настроены доброжелательно :ole_ole: . Надеюсь подружимся! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приветствуем и мы вас в нашем кругу. Мы вам рады. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Здрасти...можно к вам.

Зачем спрашивать? Если с чувтвом юмора нет разбежностей Вы наш человек. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Всем привет. Поздравляю с началом сезона,желаю всем успешного выполнения ваших планов, что бы при следующих встречах было о чем поговорить, по спорить и поделиться своими успехами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Всім привіт! недавно теж став пасічником (2 сім"ї), тож вирішив ту відписатися і брати більш активну участь у житті форуму. Досвіду тільки по книжках (ще дідових 1966 року) і з інтернету (відео - дуже допомогає розуміти роботу з бджолами). завів свій блог http://tochok.info/forum/index.php?automod...p;blogid=3& маю багато цікавих тем для обговорення. п.с. можу виконувати функції модератора певних розділів. :) п.с.2. фотка на аватарі не моя ;), але я схожий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
Гость Ваньочок

Вітаю шановне панство з другим днем осіні! Підписатися мене майже змусив мій добрий знайомий, який з великим почуттям теплоти відзначався про щирість меншканців форуму, їх здатність прийти на допомогу в будь-яку хвилину, навіть за допомогою стільникового зв'язку! :ay: Передплачую вже другий рік газету "Пасіка, бджола, здоровья", тож дуже шкодую, що залишився без бджіл, бо маю таке відчуття, що знаю про їх життя-буття все. Трохи мандражую, бо не знаю з чого починати на форумі, може завести й собі блог, бо модератором я бути не зможу, маю чималеньке господарство. Може там, десь ближче до весни, як перероблю його на консерви. Буду вдячний кожному окремо, хто підтримає мене, та допоможе. Хто чим зможе, звісно. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ваньочок, Вітаю на форумі і надіюсь, що він справді стане вам корисним джерелом інформації, обміну досвідом, просто спілкування :) Раджу почати перше з розділу для новачків - там багато чого написано, тож за зиму матимете змогу підготуватись. І ще одна порада: коли читатимете чиїсь "рецепти і секрети" пасічникування, то не сприймайте їх як інструкцію, чи правило - треба завжди робити скидку на свої умови, клімат, фінансові та фізичні можливості, породу бджіл та багато чого ще. Тож читайте, порівнюйте, але думайте головою і фільтруйте інформацію, питайтесь поради кількох людей, перш ніж приймати рішення. З повагою, :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Всим доброго здоров`я! Знайдеться місце у теплому колі? :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайдеться місце у теплому колі?

Ну так вже до сотні повідомлень доходить, нікуди вже дітися. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть і я не привітався :ah: Здоровенькі були!!! Ветеран Майдану,бджоляр-початківець,прихильник А.С.Гриценко., будівельник Валерій. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...