Перейти к содержанию

Лечение пчелоужалением


аматор

Рекомендуемые сообщения

говорю ему: "Давайте я шею пролечу пчелоужалениями." Ответ, дословно: "Голова не жопа - не играйся." Я согласился.
Слышал неоднократно такое - что пчёл ставить на шею можно только сзади по позвоночнику. Не знаю насколько это правда.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

говорю ему: "Давайте я шею пролечу пчелоужалениями." Ответ, дословно: "Голова не жопа - не играйся." Я согласился.
Слышал неоднократно такое - что пчёл ставить на шею можно только сзади по позвоночнику. Не знаю насколько это правда.
Ставлю зараз сину по дві бджоли ззаду на шию для лікування короткозорості. Тирнет каже що треба ставвити в область скронь...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кочут, подскажите как пчелами можно вылечить близорукость. Ведь она образовывается путем того что мышцы глаза при близорукости устроены так что мышцы отвечающие за вид из далека они менее натринированные. Чем мышцы которые служат для рассмотрения близкого. То есть мышцы глаза у близоруких всегда напряжены на взор близких предметов. Я правда досконально не изучал этот вопрос по этому хотелось бы узнать каким образом пчелоужаление может помочь. В интернете информации почти нет кроме лазерной коррекции. Еще как вариант тренировать глазные мышцы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кочут, В интернете информации почти нет кроме лазерной коррекции. Еще как вариант тренировать глазные мышцы.
Советую найти уроки Жданова В.Г. для восстановления зрения. Занимаюсь сам и кому советовал - помогает (если заниматься). Мне 63 и очками не пользуюсь. По поводу пчелоужалений: очень эффективное средство лечения многих болячек, но применять нужно оч. осторожно. В больнице предписывают апитоксинотерапию проводить медсестре (прошедшей спец. курсы) и под набл врача.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так от, за один курс лікування на протязі місяця проводиться близько 1500 бджоловжалювань.

:helpme:
Там щось не те, може нолик зайвий... Нічого не маю проти Магомета, та слабо уявляю, як "свіжа" людина (не пасічник) може тримати 50 ужалень щодня. Мені після 20 було кепсько, їсти вже не хотілось at.gif

Ничого зайвого но дуреть не стоит, болезнь накапливается с годами а Вы хотите ее вылечить всю и сразу-не получится..
Нічого зайвого. Особисто спілкувася з практикуючим лікарем М.Базаєвим. Ще раз рекомендую Вам знайти виклад конфереції, там є його виступ.

Я не спилкувався низким но лечение провожу так: Где боль там и ставлю два три раза в неделю по две пчелы на один болевой сустав.. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не спилкувався низким но лечение провожу так: Где боль там и ставлю два три раза в неделю по две пчелы на один болевой сустав.. :)
Рефлексотерапия также за зоны боли. Наиболее эффективное лечение пчелоужалениями по биологически активным точкам. Таким образом проходит "иглоукалывание" пчелиным жалом + пч. яд.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ставлю зараз сину по дві бджоли ззаду на шию для лікування короткозорості. Тирнет каже що треба ставвити в область скронь...
Ходив я ще в школу, в перший клас. Тоді помер наш сусід-бджоляр. Було йому за 70. Займався бджолами він багато років. Як там було насправді не знаю, але добре пам"ятаю, що помер він від того, що бджола вкусила його в шию.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Знайшов на ютубі відео про лікування бджолами, сам таким цікавлюся, цікаво і толково розказує як треба лікуватися

добрый день. Не могу найти человека занимающегося пчелоужалениями у нас в Днепропетровске :( . А если приманивать пчёл вареньем и попробывать самому ставить :hmm: ? Не вреден ли яд городских пчёл? Или пока повтирать Крем Тенториум :hmm: , ччто подскажите?
Можна кусок сота з медом, або блюдечко з медом поставити на балконі, сам так колись робив, крем не дасть того єффекту .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшов на ютубі відео про лікування бджолами, сам таким цікавлюся, цікаво і толково розказує як треба лікуватися
Спасибо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
Пиявку, также как и пчелу, можно ставить в биологически активные точки (бат). Преимущество пчёл и пиявок :ay: пред :at: иглами в большем радиусе действия, более 1см. Потому непопасть в бат ну очень сложно :dntknw: , главное хоть приблизительно знать где находится :ah: , и на что влияет :blink: . С этим можно доступно ознакомится в книге о.Лазебного "Пчелиная аптека". :hi:
Вот фалик -) PDF pchelinaya_apteka_vse_o_medolech_.pdf
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

говорю ему: "Давайте я шею пролечу пчелоужалениями." Ответ, дословно: "Голова не жопа - не играйся." Я согласился.
Слышал неоднократно такое - что пчёл ставить на шею можно только сзади по позвоночнику. Не знаю насколько это правда.
Ставлю себе вдоль трапециевидной, в области шеи. самый ближний укол 3см от основания черепа.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році лікую старого сусіда. Через пліт. Лікую не через пліт, а сусід через пліт. :ae: Просто замучив мене. Лікуй та й лікуй. Від простати. Спокою не давав вже зо два роки. Де він то чув не знаю. Але каже що це рекомендували знатоки в електричці. Ну добре. Погодився. Ставив йому до 5-7 вжалень на самий низ живота. Жала залишав. В середньому через 5-6 днів.Потім то мені надоїло. Бо за кожне лікування приходилось вихилити по чверці самогону. Правда копчене сало було просто мрія. Тому виділив йому один вулик і тепер всі процедури виконує сам. Результат зі слів старого потрясні. Тобто болі при мочевипусканні зникли повністю. І вночі встає не більше трьох разів. А раніше бігав часто. Я йому кажу що це може бути просто знеболення. І необхідно консультація у лікара. Але село....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Цьго року я також спробував апiтерапiю. Розкажу як це було. Хоч бджiл тримаю вже шостий рiк та всеодно працюю завжди в костюмиi, рукавицях бо постийно пухну от укусiв особливо весною(до завершення лiта трохи органiзм привикаэ). Тут я виришив при очередному воспаленii пролiкувати укусами свою поясницю (грижа i протрузii). Першого дня поставив 2 шт. по однiй справа и злiва от позвоночнiка на другий день 4 i так щодня увилiчував. Коли справа дойшла до восьми я пiсля укусив почуствував шось не то и почався страшенний зуд, просто чесалося все тiло. Я правда перетерпiв заспокоiвся, лiг спати. Потiм зробив перерив 1 день i знову поставив тiльки 6 шт вродi все було нормально, на слiдующий день поставив 7 шт. и тут почалося: пiднялася температура, в районi поясницi i на животi повилазили довгi прищi, не знаю як назвать нибi укус комара тiльки довгi сантиметрiв по 10 i бильше i все тiло стало червонюче нiби мене кипятком облили. Я канэшнож перелякався сразу залпом стакант самогонки влупив а десь через час бачу що нiчого не проходить то ще таблетку тавегiлу випив i лiг спати. А на ранок нiби нiчого i не було. Ось так я завершив своэ лiкування. Далi не знаю що робить, саме головне що воспалэнiэ пройшло спина перестала болiть без всякоi хiмii и тижня напевно зодва себе прекрасно почував. Головне ж що ранiше, наприклад пiд час викачки меду, бувало й бiльше десятка жалило i нiчого через день два спухло тай все(жалили правда восновному ноги та руки. полюбляють бджiлки чомусь мене через носок жалити або мiж манжетом куртки та рукавичкою)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Далi не знаю що робить,

продовжувати, тільки дозу зменшити, щоб не доходило до критичного стану. Наприклад по 4 в день :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цьго року я також спробував апiтерапiю. Тут я виришив при очередному воспаленii пролiкувати укусами свою поясницю (грижа i протрузii).
а що лікується міжпозвоночна грижа вжаленями?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цьго року я також спробував апiтерапiю. Тут я виришив при очередному воспаленii пролiкувати укусами свою поясницю (грижа i протрузii).
а що лікується міжпозвоночна грижа вжаленями?
Не знаю чи лiкуеться але я виришив спробувати. Попереднього разу коли було чергове воспалэнiэ то мене приложило конкретно, 2 мicяцi на роботу не ходив. За цей час в мене влили стiльки хiмii що напевно за все життя стiльки не отримував. Просто постийна бiль, майже 1.5 мiсяцi половина ступнi на нозi була затерпша, вобщим ледве викарабкався. вже всерйоз задумувався над операцiею. А тут нiяких таблеток, уколiв, капельниць, тiльки ужалення i все пройшло.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Далi не знаю що робить,

продовжувати, тільки дозу зменшити, щоб не доходило до критичного стану. Наприклад по 4 в день :IMHO:
Дякую, можливо так i буду пробувать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора їздив на МРТ теж виявили піжпозвоночну грижу в області поясниці. На даний час ліву ногу "тягне" не виносимо. Пробував прикладати бджіл але самому скажу вам що це дуже проблемно. Перш за все треба знати точки де жалити а по друге чисто фізично в період загострення викрутитись щоб поставити на спину бджолу справа не легка. Хто має досвід у лікування цього недугу поділіться інформацією і чи дійсно є єфект. Алергії на укуси бджіл немаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора їздив на МРТ теж виявили піжпозвоночну грижу в області поясниці. На даний час ліву ногу "тягне" не виносимо. Пробував прикладати бджіл але самому скажу вам що це дуже проблемно. Перш за все треба знати точки де жалити а по друге чисто фізично в період загострення викрутитись щоб поставити на спину бджолу справа не легка. Хто має досвід у лікування цього недугу поділіться інформацією і чи дійсно є єфект. Алергії на укуси бджіл немаю
Придбайте в аптеці "Диклоберл-ретард" та випийте 1 капсулу вранці після сніданку, якщо до вечора відпустить біль і захочете рухатись - то лікуйте подагру, яка є основою остеохондрозу на фоні якого виникає грижа. Лікувальна гімнастика для зміцнення зв'язок і наваристий холодець з кісток + хрящів вживати щодень - через день.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора їздив на МРТ теж виявили піжпозвоночну грижу в області поясниці. На даний час ліву ногу "тягне" не виносимо. Пробував прикладати бджіл але самому скажу вам що це дуже проблемно. Перш за все треба знати точки де жалити а по друге чисто фізично в період загострення викрутитись щоб поставити на спину бджолу справа не легка. Хто має досвід у лікування цього недугу поділіться інформацією і чи дійсно є єфект. Алергії на укуси бджіл немаю
Придбайте в аптеці "Диклоберл-ретард" та випийте 1 капсулу вранці після сніданку, якщо до вечора відпустить біль і захочете рухатись - то лікуйте подагру, яка є основою остеохондрозу на фоні якого виникає грижа. Лікувальна гімнастика для зміцнення зв'язок і наваристий холодець з кісток + хрящів вживати щодень - через день.
Дякую за пораду. Але цікавить власне лікування бджоловжаленням
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але самому скажу вам що це дуже проблемно
Жениться Вам,батенька,надо ;)
подагру, яка є основою остеохондрозу на фоні якого виникає грижа
Мне один знакомый костоправ говорил,что широкораспространенная причина грыж-разная длина ног.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Практично кожен день в цей перед новорічний час отримую апітерапію по рукам. поки зловлю парочку бджіл... бо жінка просить ставити їй на коліно. Не сезон, але що поробиш...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Далi не знаю що робить,
я б на вашому місці з лікарем спершу проконсультувався
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Одержати консультацію від лікаря?!!! А де такого взяти? Вони тільки диклофенаком вміють накачувати людину. В мене також була подібна реакція на 3-х укусах - зуд по тілу, на руках та грудях висипання (кропивниця по-науковому). Таблетка протиалергічна + 100гр горілки і все пройшло. Потім перерва 3 дні, і знову розпочав з одного укусу через день добавляючи по одному. Так дійшов до 25. Думаю, що це процедура кропітка і некваплива, але дуже ефективна. В мене ще одне запитання. При варикозі бжіл ставити на варикозні вузли і вени чи поряд з веною. Одні говорять, що на вену, інші - ні в якому разі, тільки відступивши 2см від вени. Може хто має таку інформацію і практику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одержати консультацію від лікаря?!!! А де такого взяти? Вони тільки диклофенаком вміють накачувати людину. В мене також була подібна реакція на 3-х укусах - зуд по тілу, на руках та грудях висипання (кропивниця по-науковому). Таблетка протиалергічна + 100гр горілки і все пройшло. Потім перерва 3 дні, і знову розпочав з одного укусу через день добавляючи по одному. Так дійшов до 25. Думаю, що це процедура кропітка і некваплива, але дуже ефективна. В мене ще одне запитання. При варикозі бжіл ставити на варикозні вузли і вени чи поряд з веною. Одні говорять, що на вену, інші - ні в якому разі, тільки відступивши 2см від вени. Може хто має таку інформацію і практику.
Солнец наберіть в інеті / ПАСІКА ЗОЛОТІ КРИЛЕЧКА/. Там є досить інформації на багато питань. А у вену робити укус думаю неварто. Буде потрапляння яду прямо в кротік.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...