Перейти к содержанию

Лечение пчелоужалением


аматор

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, Владимир-522 сказал:

В этой книге он писал, что заниматься лечением пчёлоужалением можно только врачу имеющему под рукой необходимые лекарства. Особенно опасно лечить женщин. Так как у них иногда бывает внезапный возврат аллергии на укусы пчёл. Приводил примеры когда женщина уже заканчивала длительный курс лечения, никакой аллергии не было и вдруг анфилатический шок. Хорошо, что у него были под рукой все необходимые лекарства и инструменты.

Такое было и с моей женой. Внезапная сыпь после ужаления, випила по моему настоянию водки -не помогло, села за руль и в скорую. Укол хлористого кальция  (горячий) ставит все на место, ну и лекарства противоалергенные . Причина проста. Ужаление сделали в место которое масажист намазал своим неизвестным кремом.  На чистое тело последующие  ужаления  реакции не дали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

В 2011 году получил травму позвоночника на работе. операция. всю зиму в больнице пролежал. ног не чуял. в апреле дети ловили пчел на первых цветах и ставили на спину. за месяц порядка 250-270 укусов. ожил и все у меня ожило по волшебству. врач сказал дословно "первый раз вижу подобный случай чтоб больной после подобной травмы так выздоравливал". с тех пор держу пчел. сейчас в в альпийцах. постоянно и зимой и летом на пчелоужалениях. пчелиные укусы в буквальном слове ставят меня на ноги

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Мені сподобалась книга Віктора Кондрюка "Лікують бджоли". В книзі доступно описано все для лікування укусами бджіл,(як підготуватись, як ставити бджолині жала, техніка безпеки), та багато цікавої інформації стосовно оздоровлення людського організму. Це друга його книга, перша також надзвичайно цікава. Проблеми з суглобами маю вже давно. Сам пасічникую, лікуюсь бджоловжаленнями, продуктами бджільництва. Завдяки цим маленьким трудівницям вдається протистояти тяжкій хворобі. Цікавтесь методами зцілення вашого організму, хто бореться з хворобами - не втрачайте віру в зцілення. Шануймося, товариство!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Сегодня с уликов на солнечной стороне вылетели несколько пчел и  упали в снег.Я их собрал занес домой отогрел и вечером  ставил себе аппликации на плечо которое крутит на погоду. хорошо помогает

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Тем временем где-то в Мехико...
Да что вы знаете об апитерапии?!?! :)

32327051_1704029666340596_6493203533154746368_n.jpg

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
  • Здивований 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Шановні форумчани,в мене 1,5 місяця назад почала боліти шия і потилиця,панічні атаки вечорами.В лікарні сказали що в мене шийний остеохондроз.Прописали мазі,але вони по факту лише знеболюючі.Чи можете ви щось порадити по лінії апітерапії?
Так як маю вулики і бджоли,то ця аптека мені за милу душу буде:ay:
Шкода звичайно що в 22 роки,болячки жмуть...Але будем з ними боротися))))
Буду щиро вдячний за поради.Можете і книги по апітерапії радити.Відчуваю вони мені згодяться)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Роман Бакун сказав:

сказали що в мене шийний остеохондроз

По скільки багато часу проводжу за комп'ютером (робота така) шийний відділ теж страждає. Періодично саджаю бджілок на шию і це допомогає. На цю пору року можу порадить розтирати настойкою підмору, теж хороший ефект. Ну і фізична активність - зарядка, м'язи мають розігріватись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Seos сказав:

По скільки багато часу проводжу за комп'ютером (робота така) шийний відділ теж страждає. Періодично саджаю бджілок на шию і це допомогає. На цю пору року можу порадить розтирати настойкою підмору, теж хороший ефект. Ну і фізична активність - зарядка, м'язи мають розігріватись.

Трошки детальніше розпишіть за бджолоужалення будь-ласка.Чи це у вас курс іде,чи по можливості бджолоужалення проводите?
Настойку підмору яким чином робите?Який розхід настойки за зимовий період,якщо не секрет?
Дякую за відповідь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Роман Бакун сказав:

Шановні форумчани,в мене 1,5 місяця назад почала боліти шия і потилиця,панічні атаки вечорами.В лікарні сказали що в мене шийний остеохондроз.Прописали мазі,але вони по факту лише знеболюючі.Чи можете ви щось порадити по лінії апітерапії?
Так як маю вулики і бджоли,то ця аптека мені за милу душу буде:ay:
Шкода звичайно що в 22 роки,болячки жмуть...Але будем з ними боротися))))
Буду щиро вдячний за поради.Можете і книги по апітерапії радити.Відчуваю вони мені згодяться)

настойкою батько користувався каже допомагає, плечевий сустав. я б вам радив в неті знайти вправи і виконувати їх кожен день, як зуби чистите. в мене остеохондроз грудного відділу, вправи допомогли. спочатку відчуття що це все даремне але ці розминки почали через пару днів ефективно допомагати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, СЄРЖ сказав:

настойкою батько користувався каже допомагає, плечевий сустав. я б вам радив в неті знайти вправи і виконувати їх кожен день, як зуби чистите. в мене остеохондроз грудного відділу, вправи допомогли. спочатку відчуття що це все даремне але ці розминки почали через пару днів ефективно допомагати.

Уточнюйте якою настойкою,якої концентрації,яким чином?Внутрішньо чи розтиранням
Вибачаюсь за таку тугодумість;)Просто бувають нюанси,а я лиш стикнувся з такою проблемою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Роман Бакун сказав:

Уточнюйте якою настойкою,якої концентрації,яким чином?Внутрішньо чи розтиранням
Вибачаюсь за таку тугодумість;)Просто бувають нюанси,а я лиш стикнувся з такою проблемою.

Настойка на бджолиному підморі 20%. розтирання і компрес. точно не скажу, як точно виконувалося. те що пам" ятаю, після розтирання чи якимось полотном чи пет. плівкою обмотувалося плече і з верху шерстяною хусткою. пройшол, не міг підняти руки, в лікарні і таблетки і уколи не допомагали, лише полегшували біль і "крутіння". після чого я запропонував натирання, а вони і компреси робили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, СЄРЖ сказав:

Настойка на бджолиному підморі 20%. розтирання і компрес. точно не скажу, як точно виконувалося. те що пам" ятаю, після розтирання чи якимось полотном чи пет. плівкою обмотувалося плече і з верху шерстяною хусткою. пройшол, не міг підняти руки, в лікарні і таблетки і уколи не допомагали, лише полегшували біль і "крутіння". після чого я запропонував натирання, а вони і компреси робили.

То ваш батько після полегшення,натирається в цілях профілактики,чи лише в період загострення?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Роман Бакун сказав:

Трошки детальніше розпишіть за бджолоужалення будь-ласка.Чи це у вас курс іде,чи по можливості бджолоужалення проводите?
Настойку підмору яким чином робите?Який розхід настойки за зимовий період,якщо не секрет?
Дякую за відповідь

Бджілок саджаю при загостреннях кілька днів поспіль, по 6-8 за раз. Настойка від остеохандрозу іде на ростирання, після чого зверху плівка і тепла хустка, як загальнозміцнюючий засіб можна і внутрішньо. Концентрацію 20%. Для зовнішнього застосування даю трохи більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Seos сказав:

Бджілок саджаю при загостреннях кілька днів поспіль, по 6-8 за раз. Настойка від остеохандрозу іде на ростирання, після чого зверху плівка і тепла хустка, як загальнозміцнюючий засіб можна і внутрішньо. Концентрацію 20%. Для зовнішнього застосування даю трохи більше.

А розхід настойки який за зиму?Тобто скільки робите собі настойки на підморі,щоб вистачило на зиму?

 

3 хвилини тому, Seos сказав:

Бджілок саджаю при загостреннях кілька днів поспіль, по 6-8 за раз.

Бджілок саджаєте  вздовж шийного відділу хребта?На скільки хвилин залишаєте жало?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Роман Бакун сказав:

А розхід настойки який за зиму?Тобто скільки робите собі настойки на підморі,щоб вистачило на зиму?

Зима зимі різниця. Пару літрів в мої роки вистачає, Ви молодші, можливо й менше потрібно буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Seos сказав:

. Концентрацію 20%. Для зовнішнього застосування даю трохи більше.

Тобто 200 гр підмору на 0,8 л спирту?
Підмор просушуєте,піджаруєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Роман Бакун сказав:

Тобто 200 гр підмору на 0,8 л спирту?
Підмор просушуєте,піджаруєте?

Беру 100 до 20, тобто 200г на 1л, хоча для зовнішнього реально десь роблю 250-300г на 1л. Підмор сушу у прогрітій вимкнутій духовці, потім перетираю, висушений він гарно розсипається на мілкі частинки. Тільки не робіть цього руками, колись пробував, то долоні прямо горіли після цього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Роман Бакун сказав:

То ваш батько після полегшення,натирається в цілях профілактики,чи лише в період загострення?

 

було два загострення, тільки тоді.

19 хвилин тому, Seos сказав:

 Настойка від остеохандрозу іде на ростирання, після чого зверху плівка і тепла хустка, як загальнозміцнюючий засіб можна і внутрішньо. Концентрацію 20%. Для зовнішнього застосування даю трохи більше.

ось так і робив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Seos сказав:

Беру 100 до 20, тобто 200г на 1л, хоча для зовнішнього реально десь роблю 250-300г на 1л. Підмор сушу у прогрітій вимкнутій духовці, потім перетираю, висушений він гарно розсипається на мілкі частинки. Тільки не робіть цього руками, колись пробував, то долоні прямо горіли після цього.

 

2 хвилини тому, СЄРЖ сказав:

було два загострення, тільки тоді.

ось так і робив

А про мазі нічого не чули?Я десь читав про змішування вазеліну і підмору.і утворення таким чином лікувальної мазі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чув але руки не доходили. мені здається для мазів краще взяти спиртову витяжку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Роман Бакун сказав:

А про мазі нічого не чули?Я десь читав про змішування вазеліну і підмору.і утворення таким чином лікувальної мазі.

Чого не робив, за те не скажу нічого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, СЄРЖ сказав:

 для мазів краще взяти спиртову витяжку.

А як це спиртова витяжка?Спиртова настойка розумію,а витяжка це як?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Роман Бакун сказав:

 

А про мазі нічого не чули?Я десь читав про змішування вазеліну і підмору.і утворення таким чином лікувальної мазі.

Мазі роблю на оливковій олії з додаванням воску, приблизно 10:1, соняшникова олія непідходить!  Але це пропорція приблизна, ніколи нею некористуюся, роблю на око. Якщо застигне і сильно тверда, додаю олії, якщо зарідка, навпаки додаю віск. Це отримуєм базову мазь, а далі, при потребі, додається або мелений сухий підмор, або витяжка прополісу, залежить для чого потрібно. Прополісна добре заживлює рани, з підмором добре гріє, з маточним молочком добре як косметичний крем.  

Вся ця інформація є в лекціях по апітерапії, зараз вже точно нескажу, в якій конкретно  бачив, бо то вже кілька років минуло, як я шукав інформацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Роман Бакун сказав:

А як це спиртова витяжка?Спиртова настойка розумію,а витяжка це як?

Витяжка це та ж сама спиртова настойка, тільки з неї випарили спирт, витяжка  має консистенцію як густа сметана

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, davolodya сказав:

Мазі роблю на оливковій олії

Де її берете?

2 хвилини тому, davolodya сказав:

Витяжка це та ж сама спиртова настойка, тільки з неї випарили спирт, витяжка  має консистенцію як густа сметана

Тобто на вогонь ставити і випаруваги 1-2 год?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...