Перейти к содержанию

Кочевое пчеловодство


hena

Рекомендуемые сообщения

Но Вы наверное не поверите они идут у меня в магазинные наставки

Я Вам верю. У меня то же такие не правильные пчелы. ;)
:ay::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приглашаю Вас ко мне летом.С удовольствием посмотрю на Ваш мастеркласс.

kiicko2011, вельми дякую! Давно хотілось побувати на батьківщині всеукраїнського батька. Та дуже вже далеко ж прийшлося б кочувати... Не ображайтеся, я ж радив щиро, абсолютно тільки з позицій добра. :ah::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Допоможіть порадою, якою потужністю треба брать бензогенерато, для вітродуву штіль 81 (написано 1.4 кВт). У нас в магазині стоїть б-генератор 1.1 кВт, чи буде від нього працювать вітродув?
А не лутше купить бензиновую воздуходувку?
Справа в тому вітродув вже є і куплять бензиновий немає сенсу, караще на ці кошти взять бензогенератор, який нетільки буде парацювати на пасіки, а й в господарстві в наші часи буде не зайвим. Від бензинового вітродува лампочки не горять...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Допоможіть порадою, якою потужністю треба брать бензогенерато, для вітродуву штіль 81 (написано 1.4 кВт). У нас в магазині стоїть б-генератор 1.1 кВт, чи буде від нього працювать вітродув?
Берете свій вітродув, з ним в магазин де торгують генераторами. На місті випробуєте з яким він буде працювати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від бензинового вітродува лампочки не горять...

У нас такой же витродув штиль 81 и генератор 2,5 киловатта. Генератор меньшей мощности :IMHO1: брать не стоит тем более если придется иногда пользоваться дома. А горючего он берет 600 г. в час на 1 киловатт потребляемой мощности.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Допоможіть порадою, якою потужністю треба брать бензогенерато, для вітродуву штіль 81 (написано 1.4 кВт). У нас в магазині стоїть б-генератор 1.1 кВт, чи буде від нього працювать вітродув?

Потрібно не менше ніж 2,5кВт, бо в любого електромотора є робочий ток і пусковий. Так от пусковий ток більший за робочий приблизно в 2 рази. Тому і рахуйте 1,4кВт*2=2,8кВт, а це якраз максимальна потужність генератора із номінальною потужністю 2,5кВт. Можливо повітродувка буде запускатись і від генератора 2кВт(працювать точно буде), але в момент запуску повітродувки навантаження на двигун буде надзвичайно великим. А дивлячись на ціни генераторів різниця між 2 і 2,5 кВт зовсім невелика. Та й по витраті пального різниці ви теж не замітите. P.S. У мене ось такий генератор уже 4 роки http://rozetka.com.ua/firman_19652/p161954/
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Допоможіть порадою, якою потужністю треба брать бензогенерато, для вітродуву штіль 81 (написано 1.4 кВт). У нас в магазині стоїть б-генератор 1.1 кВт, чи буде від нього працювать вітродув?

Потрібно не менше ніж 2,5кВт, бо в любого електромотора є робочий ток і пусковий. Так от пусковий ток більший за робочий приблизно в 2 рази. Тому і рахуйте 1,4кВт*2=2,8кВт, а це якраз максимальна потужність генератора із номінальною потужністю 2,5кВт.
Дякую браття пасічники за поради буду брать 2,5 кВт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Допоможіть порадою, якою потужністю треба брать бензогенерато, для вітродуву штіль 81 (написано 1.4 кВт). У нас в магазині стоїть б-генератор 1.1 кВт, чи буде від нього працювать вітродув?

Потрібно не менше ніж 2,5кВт, бо в любого електромотора є робочий ток і пусковий. Так от пусковий ток більший за робочий приблизно в 2 рази. Тому і рахуйте 1,4кВт*2=2,8кВт, а це якраз максимальна потужність генератора із номінальною потужністю 2,5кВт.
Дякую браття пасічники за поради буду брать 2,5 кВт.
Або краще взяти вітродувку САДКО 350 ВТ і генератор 1-1.2кВ буде тягнути дві медогонки два ножі і вітродувку у мене уже працює два сезони так
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Справа в тому вітродув вже є і куплять бензиновий немає сенсу, караще на ці кошти взять бензогенератор, який нетільки буде парацювати на пасіки, а й в господарстві в наші часи буде не зайвим. Від бензинового вітродува лампочки не горять...

Все таки взяв бензиновий вітродув 0.7 кВт, а генератор так і не взяв і штіль 81 пилякой припадає, хоча як би був на стаціонарі то видувавби штілем.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

А я взял пылесос "Ракета" 1965 года рождения и в 2015 г. испытал

мощи не много не хватает,хотя дешево и сердито.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Нужен совет!!! Возникла необходимость перевезти пасеку не откачивая мед так как скосили гречку а возможности откачать и перевезти нет. Какие могут быть ризки? На что обратить внимание? Ехать нужно 130 км. Перевозить буду в буде буса Ситроен джемпер с кондиционером но приточной вентиляции там нет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В рамках уверены? Не пообрываются на ухабах? Да и грузить их тяжеловато будет.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рамки на 80% новые на 2/3 запечатанные

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чего не откачать? 

Ну и как вариант - всё равно Ваши 11-20 семей в одну ходку буса не войдут. Отобрать медовые рамки в отдельные корпуса. Пчёл перевезти легче будет. Медовые корпуса перевезти неспеша последней ходкой. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, BVL_Studio сказал:

Нужен совет!!! Возникла необходимость перевезти пасеку не откачивая мед так как скосили гречку а возможности откачать и перевезти нет. Какие могут быть ризки? На что обратить внимание? Ехать нужно 130 км. Перевозить буду в буде буса Ситроен джемпер с кондиционером но приточной вентиляции там нет...

Як на мене при +20 вночі і +30 вдень, в бусі справа ризикована, у нас похолодає в понеділок тоді можна. Зробіть ревізію і рамки з медом заберіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Wladimir_K сказал:

Як на мене при +20 вночі і +30 вдень, в бусі справа ризикована, у нас похолодає в понеділок тоді можна. Зробіть ревізію і рамки з медом заберіть.

Будем везти ночью с субботы на воскресенье, планирую по дороге несколько остановок для проветривания, везти будем за одну ходку в бус влазит моих 18 семей... верх ульев у меня накрыт сеткой по всему периметру вентиляция через нижний леток и эту сетку которую я ничем стараюсь не прикрывать при перевозке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

декілька зупинок для провітрювання, це зайве. При зупинці бджоли навпаки - збуджуються. Велике значення при переїздах має підрамковий простір і принос нектару в день переїзду. Залиште простір біля стінок авто для потоку повітря. Просто прислухайтесь до бджіл під час руху. І яка дорога? При асфальті то можливо. Якщо бугри і ями- я би не ризикував, порвуться рамки. Днем перед переїздом рамки зрушувати не можна. При роздільниках Гофмана їх не кріплять, без роздільників, треба вставити кілочки між рамками.  Де інфа про кількість корпусів, сила сімей і сумарний пронос ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...