Перейти к содержанию

Підробне медове вино в Україні


Рекомендуемые сообщения

Щойно на роботі співробітник приніс "медовуху", яку він з друзями, за його словами, купують в доволі великій кількості в однієї жінки у Вінниці, якій в свою чергу мати поставляє товар з району. Що вам сказати? Я, звичайно, не знаю як позиціонує свій товар "пані", але то не "медове вино" що я купував на виставці у Києві. По-перше, суміш мутна і має медовий колір. По-друге, на стінках пляшки залишається осад при переливанні суміші в пляшці. По-третє має міцність явно на рівні 20-25%. Тобто, як на мене, розбавлений водою і спиртом мед. Не більше. Можливо я помиляюся - виправіть. Якщо ні, то риторичне запитання - чи має такий напій право на існування і називатися медовухою? Медове вино і медовуха - це різні продукти? Чи це сміливо можна називати фальсифікатом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чи має такий напій право на існування і називатися медовухою

Право на існування має, заборона нічого не дасть, ми вже проходили такий етап. Але називатися має по інакшому. Хоча звідки їм знати як воно називатися має, іншого ж не пробували :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене, медові вина - це власне вина з меду, а медовуха - це перегнане вино у горілку, тобто міцний напій. Але ж Горніч у своїй книжці, здається, пише про те що визначених стандартів нема. Але ж все одно помутніння, осад не допускається в готовому напої. Якщо це не фальсифікат, то принаймні шкідливий для здоров'я продукт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене, медові вина - це власне вина з меду

Бортник, дружище! А что думает по этому поводу Ю. Сенчук? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А что думает по этому поводу Ю. Сенчук?

А чи давно Вас почала цікавити думка Ю.Сенчука? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С тех пор как он стал вашим гуру - у меня нет альтернативы.
Лучше скажите свое личное мнение, если оно у вас есть. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По поводу "бухнячева" у меня есть собственное мнение. И оно Вас с Ю.Сенчуком - не обрадует. :):az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"бухнячева"

Рассшифруйте. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бомбус ,кажись,говаривал,что он противник всякого спиртного.А значит все,что содержит градусы--"бухнячество".Он сделал свой выбор и это его право,как и прово тех,кому спиртные нравятся.Главное,что умный Бомбус свою правоту никому не навязывает и снисходительно посматривает на нас, иногда "бухающих".Или даже не иногда?..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

едове вино і медовуха - це різні продукти? Ч

Почекаємо Струка, він повинен знати різницю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Медовуха, медове вино, питний мед, медівка і т.д. Всі ці назви підходять до того напою, який виготовлений з меду і води шляхом зброджування. Є два види цього напою - варений і ставлений. Все інше - це вже напої іншої категорії. Поява в магазинах 40* медовухи призвела не лише до дискредитації назви, а й до спроби підробити напій і,скориставшись рекламою, заробити гроші. Через це Гільдія медоварів України прийняла рішення про відмову від такої назви медових напоїв. Рекомендовано називати справжні слабоалкогольні медові напої питним медом. Для покращення інформованості людей про справжні питні меди Гільдія медоварів проводить регіональні конкурси медоварів, щоб люди могли скуштувати справжні напої - тоді легко можна розпізнати всякого роду підробку. Потрібно підвищувати культуру споживання меду, в тому числі і питного. Нема такого імені, яке не можна було б прославити, так само як і зганьбити. Шануймося! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нема такого імені, яке не можна було б прославити, так само як і зганьбити.

Тільки зганьбити легше :angry:
Через це Гільдія медоварів України прийняла рішення про відмову від такої назви медових напоїв. Рекомендовано називати справжні слабоалкогольні медові напої питним медом.

Від неї відмовляться і підробники, вони краще реагують на зміну чогось на ринку. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо чоловік хоче їсти справжній мед, то він або повинен стати пасічником, або мати добре знайомого пасічника. Це в повній мірі відноситься і до питного меду. І, нажаль, майже до всього іншого в нашій країні. :IMHO1: По цій причині я став пасічником 10 років тому і медоваром 2 роки тому. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По цій причині я став пасічником

І я теж... А що поробиш з нашою дійсністю? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Самое лучшее - сделанное собственными руками.

Підписуюсь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Самое лучшее - сделанное собственными руками.

Підписуюсь.
Вистраждано та усталено власним досвідом :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо чоловік хоче їсти справжній мед, то він або повинен стати пасічником, або мати добре знайомого пасічника. Це в повній мірі відноситься і до питного меду. І, нажаль, майже до всього іншого в нашій країні. :IMHO1: По цій причині я став пасічником 10 років тому і медоваром 2 роки тому. :umora:
Прикро це визнавати, але це правда. Ми наразі живемо в перехідному періоді. В цивілізованих країнах на все існують стандарти, яких дотримуються всі виробники (обладнання, сировини(посівні площі медоносів), пасічники, медовари). Споживач навіть не задумується над тим, що ця продукція не якісна. Стандарти у нас теж є, правда не на все( на медове вино відсутні), але їх ніхто не дотримується, а довідки купують. От і виходить, що можеш довіряти тільки собі або найліпшому товаришу. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цивілізованих країнах на все існують стандарти, яких дотримуються всі виробники (обладнання, сировини(посівні площі медоносів), пасічники, медовари). Споживач навіть не задумується над тим, що ця продукція не якісна.

Ну не все так добре у "цивілізованих" країнах, взяти хоть той самий мед який ми всі полюбляємо. Маю знайомого який полюбляє медок, то він їздить по заробітках до "цивілізованних". У них в супермаркетах під маркою меду продають якусь бурду ріденьку, яка віддалено нагадує свіжий мед. Я цьому знайомому довіряю, бо він на смак відрізняє мед так що може працювати дигустатором. Він де буває скрізь куштує мед, так він був у Прибалтиці,Чехії, Польщі і з його слів, там люди хто хоче справжнього меду купують безпосередньо у пасічників. Крім того маю двоюрідну сестру в Канаді, там теж в магазині цілий рік ріденьке "щось" замість меду, вони також їздять купувати мед, на пасіку. Тож ну їх з їхніми Євростандартами, не завжди там добре де нас нема! :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В каком-то журнале и читал об передпродажной очистке меда где-то в европах.Там металлические фильтры чуть ли не в микроны просветом.Мед под давлением подается на такие ситечки да еще в разогретом виде!Ни тебе аромата не оставят,ни крупинки перговой...Эхма--разве то мед будет?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

разве то мед

Мой знакомый угостил немецких партнёров по бизнесу НАШИМ закристализированным мёдом. Немцы сразу не поняли что он им предлагает к чаю, поскольку твёрдого мёда отродясь не видели (ДИКИЙ НАРОД :umora: ) , а когда попробовали, то сказали : - если ЭТО мёд, то что же мы до сих пор ели? В результате немчики поехали в свои Европы основательно затарясь нашим мёдом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В результате немчики поехали в свои Европы основательно затарясь нашим мёдом.

Так и я проТО. Но немчикам явно не повезёт, наши то пропустят, а вот их таможня врядли :umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а вот их таможня врядли

Родственники провозят в С.Ш.А. мёд с моей посеки уже на протяжении нескольких лет (по 5-7 литров).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Родственники провозят в С.Ш.А.

Паааадумаешь. США. ;) Мои в Москву :blink: провозят по 40!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои в Москву провозят по 40!

А шо в москву тоже не пущают?! :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...