Перейти к содержанию

Подсадка НЕплодных маток


pr1zZ

Рекомендуемые сообщения

В 17.06.2017 в 21:34, Мико сказав:

Вчора теж не  перестраховувався ,Спiшив на НП ,бо вiдправка в 14-00. Де матки не попались на очi, дав матошники .Сьогоднi перевiрив , 5 штук розгризенi i мiченi в нуках .

Мабуть на ознайомчий облiт виходили ,а  мене мордувало по нуках 

Мико, ви ж в курсі, коли спішка потрібна?..:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.06.2017 в 22:03, Мико сказав:

вже викладав, але будь ласка ще . Платив 12 гривень штука 

Искусственные маточники (2).JPG

Вранцi з пiв шостого. вiдбирав ,та пакував :dntknw:

Якщо щось їм не сподабається і там знайдуть і  уб"ють. Романовичу, а який результат такої підсадки?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть, иногда тонкий, момент когда пчелы понимают что им каюк и еще нету трутовок, когда подсадка неплодок проходит нормально. Но все равно через корм, чтобы было время привыкнуть к запаху матки. Особенно, если матка старше суток. И все равно это лотерея, правда с высокими шансами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Маточниками потрібно підсаджувати. Тоді - без проблем.

Лучше всего. Но тема не об этом. И не всегда есть возможность использовать зрелый маточник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Якщо щось їм не сподабається і там знайдуть і  уб"ють. Романовичу, а який результат такої підсадки?:hmm:

Через двi години виймав штучний маточник ,матка меченая была  в гнезде хозяйкой 

На сотню пiдсадок ,одна не вийшла i то проблема в менi ,

Матка народилась вночi , коли я спав i залiзла доiдати ММ 

там просидiла довго ,витяг кволу i всерiвно запхав в ШМ 

вощину котрого не прогризши околiла в ШМ 

99 % виходить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Маточниками потрібно підсаджувати. Тоді - без проблем.

З цим в iншу тему 

тут неплiдок пiдсаджують 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А що це у вас, Пахомовичу,  за виховательки на 4 рамки маточників? Скільки маточників там? Прошу, поділіться досвідом.:hi:

Всяке буває і з вихователькою ...

В мене не має виховательок,в мене є стартер і фінішори

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Спробуйте стартер. Якщо вас це хоч трохи заспокоїть - не в одного у вас цього року проблеми в матководстві. Я вже й місячний календар збираюсь враховувати...:dntknw:

Щоб не було проблем в мадководстві потрібно тримати здорові сімї і стартери , виховательки, фінішори в робочому стані , Масові злети нуклеусів можуть бути в кінці серпня - вересні.В ту пору залишається розплід мед  і пішли на вулики. Причина злетів не кліщ ,так як після провірки критого кліща не виявлено. При підсадці неплідок 100% методу немає. Навіть при заселені є втрати завжди.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно ли подсадить неплодку в магазинную надставку ,с низу 7 рамок на 300.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня наблюдал интересную картину в нуклеусе(4 рамки рута,из них выходят с двух рамок пчелы от первой матки.)Мвтка,средняя нога с дефектом ,которуую брали в клубок после облета,я ее неоднократно спасал,2 раза под колпачок садил,сейчас уже ходит свободно  с сопровождающими пчелами,но....по дороге вдруг ни с того ни с сего набрасывается на впереди сидящую пчелу ,хватает ее лапами ,изгибается,пытаясь ужалить Вся свита сидит вокруг и наблюдает.Не зря ее тискали,наверное больно уж противная.Вот так то Такого никогда не видел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пока бджола не поміняться, буде по одинці ,,вбивати,,.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Пахомич сказал:

Щоб не було проблем в мадководстві потрібно тримати здорові сімї і стартери , виховательки, фінішори в робочому стані , Масові злети нуклеусів можуть бути в кінці серпня - вересні.В ту пору залишається розплід мед  і пішли на вулики. Причина злетів не кліщ ,так як після провірки критого кліща не виявлено. При підсадці неплідок 100% методу немає. Навіть при заселені є втрати завжди.  

похоже Вы выводите давно маток, раз у Вас 100 % приема нет, а те кто по опытней;) и по инструкции, то у них 100% это норма. 

Я когда 50 выводил, у меня с нука по пять за сезон выход был, чувствовал себя на уровне Брониславовича :umora:, а сейчас уровень немного поубавился:dntknw:

и как "опытные матководы" говорят:"  странно , ничего не понимаю, а написано было что 100%, ну или 98% прием" а на поверку , куча нюансов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Deka777 сказав:

похоже Вы выводите давно маток, раз у Вас 100 % приема нет, а те кто по опытней;) и по инструкции, то у них 100% это норма. 

Я когда 50 выводил, у меня с нука по пять за сезон выход был, чувствовал себя на уровне Брониславовича :umora:, а сейчас уровень немного поубавился:dntknw:

и как "опытные матководы" говорят:"  странно , ничего не понимаю, а написано было что 100%, ну или 98% прием" а на поверку , куча нюансов.

:hmm:хм,не пройшов тест, ладно профі знають,шо все 100, лише в стакані:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Мико сказав:

З цим в iншу тему 

тут неплiдок пiдсаджують 

А як матку - в маточник, як ото у вас на фото...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.06.2017 в 00:31, Sanich сказав:

Лучше всего. Но тема не об этом. И не всегда есть возможность использовать зрелый маточник.

Можна ж і вже народжену  матку загнати в маточник...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.06.2017 в 18:27, Мико сказал:

Из 40 личинок (даже с джентера) .не говоря уже про  шпатель ,приём 3-5 штук 

15 семей порвал в клочья то стартерами ,то воспиталками 

От тобi io собiвартiсть маток 

Вот готовлю под вновь прибывших BZF 

Мож попустит 

Ничего рвать не надо , книга МАДКОВОДСТВО  Ф.Руттнера  ст.209  , в финишоре дирочка между корпусами 5х10см.  удачи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Nik@lay$ сказал:

Ничего рвать не надо , книга МАДКОВОДСТВО  Ф.Руттнера  ст.209  , в финишоре дирочка между корпусами 5х10см.  удачи.

 @Nik@lay$ Спасибо за совет. Данную книгу купил  в 1981 году за 3руб 20 коп  и проштудировал многократно 

Если семья не хочет воспитывать , по очень многим причинам ,то проф. Руттнер не поможет 

Начал выполнять заказы июля месяца 

Удачи и вам 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

 @Nik@lay$ Спасибо за совет. Данную книгу купил  в 1981 году за 3руб 20 коп  и проштудировал многократно 

Если семья не хочет воспитывать , по очень многим причинам ,то проф. Руттнер не поможет 

Начал выполнять заказы июля месяца 

Удачи и вам 

Старт с роевого ящика безотказный  ,  Стартуй хоть зимой , прием 99,9% , семьи не страдают , пчелки через 12 часов возвращаются домой , только желательно после запечатки маточников применять бигуди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

а якщо не плідку підставити на кормову рамку, та по щільніще підставити або до стінки вулика або до іншої сушки, щоб проход для бджоли тільки був, щоб не дати створювати клубок, щоб джоли могли тільки вусиками контактувати??? По типу того, як бджоли бігають в пластикових кліточках для пересилки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, BezGmo сказав:

а якщо не плідку підставити на кормову рамку, та по щільніще підставити або до стінки вулика або до іншої сушки, щоб проход для бджоли тільки був, щоб не дати створювати клубок, щоб джоли могли тільки вусиками контактувати??? По типу того, як бджоли бігають в пластикових кліточках для пересилки

Чим старша неплідна матка, тим важче приймають, самий кращий прийом неплодок тих, які щойно вийшли з маточника. Тому навіть перевірені способи підсадки недають 100% гарантії, а експерименти на свій страх і ризик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, davolodya сказав:

Чим старша неплідна матка, тим важче приймають, самий кращий прийом неплодок тих, які щойно вийшли з маточника. Тому навіть перевірені способи підсадки недають 100% гарантії, а експерименти на свій страх і ризик.

я вже перечитав 14 сторінок теми, і це раз 20 повторювалось, а про те що  писав я ні. Тому у мене і виникло таке питання. Для бджолярів, які мають велику пасіку, або парк нуклеусів, певна річ що не підійдуть ні фокуси ні танці з бубном, тільки маточники. але якщо я початківець і хочу розширення, затративши менше капіталу, тобто час на танці є, то вихід брати не плодок, так як взяти маточник якось складніше, кажу про себе. от і для таких людей потрібні такі способи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, BezGmo сказал:

я вже перечитав 14 сторінок теми, і це раз 20 повторювалось, а про те що  писав я ні. Тому у мене і виникло таке питання. Для бджолярів, які мають велику пасіку, або парк нуклеусів, певна річ що не підійдуть ні фокуси ні танці з бубном, тільки маточники. але якщо я початківець і хочу розширення, затративши менше капіталу, тобто час на танці є, то вихід брати не плодок, так як взяти маточник якось складніше, кажу про себе. от і для таких людей потрібні такі способи

Да просто возьми натруси отводок хоть сборный хоть не сборный хоть с расплодом закрытым хоть без и через сутки дай в клеточке неплодку, а через двое суток выпускай на сот и смотри прием если не принимают то еще сади и выпускай если есть время каждый день пока не приймут именно так и делал когда есть время (танци с бубном:umora:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, mixaskm сказав:

Да просто возьми натруси отводок хоть сборный хоть не сборный хоть с расплодом закрытым хоть без и через сутки дай в клеточке неплодку, а через двое суток выпускай на сот и смотри прием если не принимают то еще сади и выпускай если есть время каждый день пока не приймут именно так и делал когда есть время (танци с бубном:umora:)

я так і роблю, але все таки хочу по скоріше)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, BezGmo сказав:

я так і роблю, але все таки хочу по скоріше)))

Поскоріше це хіба домовлятися біля себе за маточники на виході,  при виводі маток дата виходу чітко відома, такий маточник, як правило, приймають добре.

Використання неплідок варіант можливий, хоча нетакий вже і дешевший,  адже бувають втрати при підсадці, а також при обльоті, добре, як все вдачно, а як ні, то крім вартості неплодок втрачається дорогоцінний час

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, davolodya сказав:

Поскоріше це хіба домовлятися біля себе за маточники на виході,  при виводі маток дата виходу чітко відома, такий маточник, як правило, приймають добре.

Використання неплідок варіант можливий, хоча нетакий вже і дешевший,  адже бувають втрати при підсадці, а також при обльоті, добре, як все вдачно, а як ні, то крім вартості неплодок втрачається дорогоцінний час

так, це все було описане вижче

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...