Перейти к содержанию

Подсадка НЕплодных маток


pr1zZ

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Пробовал я такой способ с Валерьянкой .В микро нуке подходит действительно прием нормальный. Но нук на гнездовой рамке посильней на много (3 рам Дадана )Такой номер  не очень у меня .Партию маток грохнули я стал пускать через искуст. маточник.

Нашатир спробуйте.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Нашатир спробуйте.:ay:

Надо попробывать:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Надо попробывать:hmm:

Достатньо й одної краплі за заставною..:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Достатньо й одної краплі за заставною..:IMHO:

Завтра попробую .Есть у меня нук который плохо принимает .Если нашатырь не поможет значить будем делить .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Завтра попробую .Есть у меня нук который плохо принимает .Если нашатырь не поможет значить будем делить .

Від нашатиря у бджіл просто їде дах, ніби у малоліток від наркоти. Я , правда, вже пару років його не застосовував. Але, якщо з"являється критична ситуація, як ото у вас,- діє просто безвідмовно.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, miro сказал:

я теж так кажу, зробив помилку сам на себе нарікай,так як я сьогодні такого ляпаса отримав,до такої дорогої у всіх відношеннях бджматки неплідка влетіла і "лебідь здох":ak: ,висновок один,нуки подальше від пасіки треба.

Буває ,коли неплідна залітає в виховательку і рамок 3-4 маточників втрачено. Висновок один не відкривати вулики під час обльоту маток. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Буває ,коли неплідна залітає в виховательку і рамок 3-4 маточників втрачено. Висновок один не відкривати вулики під час обльоту маток. 

Пахомич,я вибачаюсь Вии хотіли  мабуть написати не вулики ,а вулик (виховательку).Бо може хто й незрозуміє що малось на меті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Kumpel сказал:

У мене минулої суботи сталося аналогічне, але ще цікавіше. Приїхав на пасіку з метою роздати маточники по нуках і біля одного вулика помітив дивну групку бджіл на землі (оплакували свою матку). Ну я у вулик, а там на дні бджілки вже додушували юну терористку - смертницю.:) Чому її пропустили у вулик, і чому дали розшукати свою матку, бо сім'я досить сильна? Та й незрозуміло - звідки вона взагалі взялася? У мене попередня партія маток вже червить, а наступна ще в маточниках - отже вона зальотна. Та й на вигляд терористка була виражено "тергітна" в стилі степової, а у мене всі - Вучківські брюнеточки. Але ж найблища сусідня пасіка за 500 м, а інша (сватова) - за 700 м. За такої ситуації це аж ніяк не блукання, а відвертий тероризм...:)

А почему не допускаете что у Вас где то в нуке вывелась свищевая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мой єксперимент по замене маток плоднфй на маточники прошел неудачно.Пауза.Наверное много зависит от взятка ,условий в которых находятся семьи.Вижу в єтом году много нареканий по поводу приема неплодок.Наверное причина в этом же.В прошлом году такого не было.На следующий год(дай Бог все будет хорошо) пришел к выводу ,что эксперимент продолжу немного в измененном виде.Гнездо-решетка ,после приема в стартере личинку (маточник на кормление) ставлю в отделение без матки .У матки крыло подрезано (на всякий случай).По идее должна происходить типа тихой смены.матка из маточника вышла матка молодая (или перед выходом) -старую забрать.Я думаю от такой неплодки не должны отказаться,да и качество ее должно быть хорошое по причине малого колличества выращиваемых маток.Что вырастили -то и получат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, КАЕ сказал:

Пахомич,я вибачаюсь Вии хотіли  мабуть написати не вулики ,а вулик (виховательку).Бо може хто й незрозуміє що малось на меті.

Один вулик ,то вулик. Більше одного, то вже вулики:umora::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, КАЕ сказал:

.Гнездо-решетка ,после приема в стартере личинку (маточник на кормление) ставлю в отделение без матки .

Обычно после выхода из маточника  несколько дней 3-5.. молодая матка спокойно ходит над решёткой...

У меня семи. помесь от карпатки не хотели принимать плодных итальянок..  так я такм способом подсаживал не плодных итальяшек на помесную карпатку....до окончания взятка с подсолнуха отсечек не было...  по окончанию взятка (подсолнух) некоторых маток гоняли..  (при присутствии старой под решёткой)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пахомич сказав:

Буває ,коли неплідна залітає в виховательку і рамок 3-4 маточників втрачено. Висновок один не відкривати вулики під час обльоту маток. 

еге льотки позапінювати:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Kumpel сказав:

У мене минулої суботи сталося аналогічне, але ще цікавіше. Приїхав на пасіку з метою роздати маточники по нуках і біля одного вулика помітив дивну групку бджіл на землі (оплакували свою матку). Ну я у вулик, а там на дні бджілки вже додушували юну терористку - смертницю.:) Чому її пропустили у вулик, і чому дали розшукати свою матку, бо сім'я досить сильна? Та й незрозуміло - звідки вона взагалі взялася? У мене попередня партія маток вже червить, а наступна ще в маточниках - отже вона зальотна. Та й на вигляд терористка була виражено "тергітна" в стилі степової, а у мене всі - Вучківські брюнеточки. Але ж найблища сусідня пасіка за 500 м, а інша (сватова) - за 700 м. За такої ситуації це аж ніяк не блукання, а відвертий тероризм...:)

у мене нуки ніби і в стороні стоять від пасіки,але глянувши у визначений час для перевірки на засів побачив відсутність чотирьох маток,натомість при роздачі в осиротівші сімї плідних маток, під час перевірки на наявність маточників у трьох матки вже засівали,ото Q:umora: самі собразили відшукали вулики і давай порядок наводити,добре,що хоч я глянув був в середину вулика,тож в загальні характеристики згідно показників треба ввести Q маток:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, КАЕ сказав:

Мой єксперимент по замене маток плоднфй на маточники прошел неудачно.Пауза.Наверное много зависит от взятка ,условий в которых находятся семьи.Вижу в єтом году много нареканий по поводу приема неплодок.Наверное причина в этом же.В прошлом году такого не было.На следующий год(дай Бог все будет хорошо) пришел к выводу ,что эксперимент продолжу немного в измененном виде.Гнездо-решетка ,после приема в стартере личинку (маточник на кормление) ставлю в отделение без матки .У матки крыло подрезано (на всякий случай).По идее должна происходить типа тихой смены.матка из маточника вышла матка молодая (или перед выходом) -старую забрать.Я думаю от такой неплодки не должны отказаться,да и качество ее должно быть хорошое по причине малого колличества выращиваемых маток.Что вырастили -то и получат.

і знову ж,експеремент може і пройде,але якщо умови відповідатимуть на той час,взяток,стан бдж і тд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Від нашатиря у бджіл просто їде дах, ніби у малоліток від наркоти. Я , правда, вже пару років його не застосовував. Але, якщо з"являється критична ситуація, як ото у вас,- діє просто безвідмовно.:ay:

 

ДобровоЛ, я вже четвертий флякончик донюхуюююю.., нє не бере................,не підсовуйте 100 процентних рецептів:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Нашатир спробуйте.:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Нашатир спробуйте.:ay:

так ні,щоб купити той польский препарат, пшикнути і вони все приймуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

еге льотки позапінювати:umora:

Чого запінювати? Поставити на льотки роздільні, хоча мала неплідна може проскочити.Я веду розмову про виховательки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, miro сказал:

я теж так кажу, зробив помилку сам на себе нарікай,так як я сьогодні такого ляпаса отримав,до такої дорогої у всіх відношеннях бджматки неплідка влетіла і "лебідь здох":ak: ,висновок один,нуки подальше від пасіки треба.

И еще леток должен быть закрыт решеткой :hi:

 

10 часов назад, Кагарлик сказал:

Мікро нук якої сили? У мена 1 рамка рутовська, половину маток грохнули давав через 3 години після того як забрав плідні. На другий день роздав маточники.

Толя 97% це пошти 100%, щось мало віриться або щось не доказуєш:umora: Давай ділись секретом! Який у тебе процент обльоту баків?

Может в следуищем сизоне и поделюсь когда народ немного на бет а так у нас все все знают и навязывать свое пока не хочу :wave:

 

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

В нуки я роздаю маточники. Бо возитися з кожною неплідкою, коли потрібно за пару годин підсадити їх не один десяток, - не є гут. А коли підсаджую маток - витримую в кліточці чи під ковпачком  не менше трьох діб.

А неплідок взагалі потрібно підсаджувати у безрозплідні сім"ї.:IMHO: 

Леня самое простое под садить неплодку в влюбой отводок ив любую семью ели она только вылупилась а если побыла в кленочке 5 или 7 дней тогда надо потанцевать с бубном :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, ДобровоЛ сказав:

В нуки я роздаю маточники. Бо возитися з кожною неплідкою, коли потрібно за пару годин підсадити їх не один десяток, - не є гут. А коли підсаджую маток - витримую в кліточці чи під ковпачком  не менше трьох діб.

А неплідок взагалі потрібно підсаджувати у безрозплідні сім"ї.:IMHO: 

Я так само в нуки роздаю маточники, але бувають випадки коли через погоду матки в нуках не встигли спаруватись а з маточників вже вилазять молоді, тому інколи приходиться підсаджувати неплідок. Найкраще приймають на 3-4 день після забору плідної матки, можна методом штучного маточника зі шприца. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

так ні,щоб купити той польский препарат, пшикнути і вони все приймуть

Что за припарат???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Что за припарат???

:al:зайдіть туди,но нікому ні слова:al:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, новичок сказав:

А почему не допускаете что у Вас где то в нуке вывелась свищевая.

Я понимаю, что молодая матка, в порыве страстей, может разгрызть свой сорбственный маточник до основания и полностью уничтожить следы своего появления, но у меня во всех ульях матки меченные, и они все на тот момент были на месте. У воспиталки леток был перекрыт разделительной решеткой для защиты от внешних проблем. Поэтому и считаю, что у меня побывала залетная...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Пахомич сказал:

Буває ,коли неплідна залітає в виховательку і рамок 3-4 маточників втрачено. Висновок один не відкривати вулики під час обльоту маток. 

 

6 часов назад, КАЕ сказал:

Пахомич,я вибачаюсь Вии хотіли  мабуть написати не вулики ,а вулик (виховательку).Бо може хто й незрозуміє що малось на меті.

5 часов назад, Пахомич сказал:

Один вулик ,то вулик. Більше одного, то вже вулики:umora::hi:

У нас з Вами Пахомович спілкування відбувається як в тіому старому анекдоті.-:

"Йде по дорозі селянин,аєж бачить сусід тин городить та й питає:"Кумє,ти що це тин городиш?,а той відповідає-"Та ні ,тин горожу." На що перший каже:" А я думав куме, що ти тин городиш"

Якщо це не помилка ,то навіщо інші закривати,щоб трута не було?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, tolik2362 сказал:

 

Леня , самое простое подсадить неплодку в влюбой отводок и в любую семью , если она только вылупилась, а если побыла в клеточке 5 или 7 дней ,тогда надо потанцевать с бубном :hi:

Сегодня забросил три новорожденные( 5-7 минут от рождения ) в нуки ,посмотрю завтра ,как работает 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...