Перейти к содержанию

Тихая охота


gardener

Рекомендуемые сообщения

...воспоминания о лете...
Останнє фото найліпше! А друге,- щось засяяло у тому грибові... :umora: А це мій трофей тихого полювання з Іванківського району.
Гриб знайшли та краватку згубили.Хто ж так екіпірується... :umora:
hena. Та то ж їхали з рибалки... й випадково зайшли у ліс. :dntknw: bercik, ну тепер -то я розумію, що то є карпатські гриби! З наступаючим Вас всіх! :P:P І щоб у наступному році - 2015 -му Ваші трофеї подвоїлися! :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Мої "тихі" вилазки ?:umora:

В цьому році вполювала пару дощовиків поменше і десь стільки ж опеньок. Тепер в очікуванні моїх улюблених глив... :rolleyes:

IMG_20150712_150031.jpg

IMG_20141116_153004.jpg

IMG_20140928_201237.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 04.10.2017 в 00:50, Даринка сказал:

Тепер в очікуванні моїх улюблених глив... :rolleyes:

А що це ?

Цитата

глив... 

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, kolo сказал:

А що це ?

:hmm:

В народі - "вєшанки", друге фото?

Ну принаймні в нас так їх називають) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два тижні періодично виходив на тихе полювання, було таке відчуття що підберезники не закінчаться... Але сьогодні відчутно стало менше.. Мабуть останній раз цього року.

На фото підберезники і красноголовці

ad3c43b86aa8.jpgd33c9324c22b.jpg5b58627f3865.jpg1f49c7003744.jpgcf18d3409e28.jpg8e5c1e6c1727.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас в цому році на Волині як ніколи....ну просто дуже багато грибів...ідеш і є.....

за фото прошу вибачення.Писав з тел.20170923_121905.thumb.jpg.58ebf0354b7e96a38ccc4ea5bd0fcf7e.jpg

20170923_122136.thumb.jpg.087a35f7f361ecec8247d885f3b793de.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Бджолопотам сказал:

На фото підберезники 

Які ж це підберезники...

це якісь під'ялинники або підсосновники:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

Які ж це підберезники...

це якісь під'ялинники або підсосновники:umora:

Не знаю чому але більшість грибів на межі берези і соснини ростуть. Де самі берези - там набагато менше, де самі сОсни - грибів крім маслюків не має. А от де береза з сосною перемішані - супер.... бувало що під одним деревом по 10 штук знаходив...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році хіба лінивий не назбирав грибів. Кожен хто заходив у ліс, вертався  з трофеєм гарних  підберезників, а кому пощастило, а це більшість була мали у кошика чи в сумках білі гриби. За маслюки взагалі мовчу(смачний гриб но почистити їх потрібно було докласти зусиль). Зараз кинулись у нашому лісі гливи(сірі), хоч косою коси. А їх чомусь не беруть;). Тай в принципі навіщо, якщо білих достатньо на сушили та замаринували.Тому кілька днів ще з 10-к білих знайшов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все вірно лише лінивий не збирав, в цьому році грибів як ніколи. В одному перевага одних грибів в іншому інших. Була погода але для себе в цьому році сезон закрив і закрив молодими польськими, деякі на таких ножках як білі.

IMG_20171014_141026.jpg

IMG_20171014_131134.jpg

IMG_20171014_122912.jpg

IMG_20171014_122705.jpg

IMG_20171014_120610.jpg

IMG_20171014_111438.jpg

IMG_20171014_111213.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.10.2017 в 00:50, Даринка сказал:

Тепер в очікуванні моїх улюблених глив... :rolleyes:

Мрії збуваються потрохи... 

_20171027_154533.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Даринка сказал:

Мрії збуваються потрохи... 

_20171027_154533.JPG

Це Ваша колода? Вводили міцелій в деревину? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Галичанин сказал:

Це Ваша колода? Вводили міцелій в деревину? 

Колода - моя) Міцелій не вводили - це уламки старого горіха, на якому завжди росли гриби. В минулому році з батьком притягли додому 3 пеньки - на 2 в цьому році гриби вродили :) із догляду лише полив і накриваю плівкою від заморозків і щоб птиця не подовбала. 

А в посадках на перевірених місцях щось глухо... Але листопад обіцяють теплий - може, ще щось виросте ) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.10.2017 в 06:33, СЄРЖ сказав:

Все вірно лише лінивий не збирав, в цьому році грибів як ніколи. В одному перевага одних грибів в іншому інших. Була погода але для себе в цьому році сезон закрив і закрив молодими польськими, деякі на таких ножках як білі.

У нас такі не водяться - потрібно буде до тебе у гості наступного року набитися на гриби. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Sanich сказав:

У нас такі не водяться - потрібно буде до тебе у гості наступного року набитися на гриби. ;) 

залюбки прийму, аби тільки відповідна погода була, грибна. в цьому році , з серпня і по нинішній день дощів вистачає. а в минулому було безгрибя.

можна б було для охочих зробити "грибний точок":ah: таку собі зустріч. зустрілися, я привіз, розказав, показав і всі до обіду розійшлись, а на шашличок, на запах всі позбираються, я так думаю.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, СЄРЖ сказав:

залюбки прийму, аби тільки відповідна погода була, грибна. в цьому році , з серпня і по нинішній день дощів вистачає. а в минулому було безгрибя.

можна б було для охочих зробити "грибний точок":ah: таку собі зустріч. зустрілися, я привіз, розказав, показав і всі до обіду розійшлись, а на шашличок, на запах всі позбираються, я так думаю.:umora:

Призначай дату! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Призначай дату! :ay:

і тоді безкоштовні оголошення?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, СЄРЖ сказав:

і тоді безкоштовні оголошення?:ah:

нема питань! :)  Лише відповідно до правил. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поехали на рыбалку , а нашли грибочки. Переключились на "тихую охоту".

imgonline-com-ua-Compressed-kTrDRrd5mc1.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-4JgOQQ09R9KuALO.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-HVBoEKlH3PiAp.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-yhXg04zQa9ntBHfW.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.10.2017 в 14:53, alex130783 сказал:

Поехали на рыбалку , а нашли грибочки. Переключились на "тихую охоту".

imgonline-com-ua-Compressed-kTrDRrd5mc1.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-4JgOQQ09R9KuALO.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-HVBoEKlH3PiAp.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-yhXg04zQa9ntBHfW.jpg

Як Ви їх називаєте? Де ростуть?  Ми цього року без грибів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Петрович 49 сказал:

Як Ви їх називаєте? Де ростуть?  Ми цього року без грибів.

Это Тополиная рядовка ,растет там где есть тополя(посадки,одиночные,).Растут полянками.Бывало  такое,полянку нашел- ведро собрал.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот, сегодня прогулялся, со своими, по окрестностях. У нас, их называют "синие ножки" по научному "рядовка фиолетовая"

20171105_204823.thumb.jpg.5a401ef27b9469ee06159a8e304a980d.jpg

20171105_204906.thumb.jpg.ffbedb106014bced7eba88306792387f.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.11.2017 в 22:25, mits сказал:

У нас, их называют "синие ножки" по научному "рядовка фиолетовая"

У нас они тоже растут. Знаю, что съедобные, да как то страшновато брать.:hmm: Зато я иногда собираю весенние грибы прямо в своём саду под яблонями. :ay:Правда сморчки на вкус мне не нравятся. Сильно отдают прелой листвой. 

 А в этом году было много синяков. Очень вкусные грибы. 

SDC10441_thumb.jpg

SDC10828_thumb.jpg

SDC10829_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Владимир-522 сказал:

Знаю, что съедобные, да как то страшновато брать.

Не сомневайтесь! В наших степных краях их зовут "царскими". Вкусные, мягкие (не сравнить с опятами),  растут кругами (нашел пару и корзина есть), ни с чем не спутаешь (не то что шампиньйон, кучу двойников имеет, да и белый имеет, только их у нас нету) и плодоносит поздней осенью, когда на пасеке и в огороде дел поменьше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Владимир-522 сказав:

У нас они тоже растут. Знаю, что съедобные, да как то страшновато брать.:hmm: Зато я иногда собираю весенние грибы прямо в своём саду под яблонями. :ay:Правда сморчки на вкус мне не нравятся. Сильно отдают прелой листвой. 

 А в этом году было много синяков. Очень вкусные грибы. 

SDC10441_thumb.jpg

SDC10828_thumb.jpg

SDC10829_thumb.jpg

Пишуть,що синяки - умовно їстивні. А на пасіці і в мене пару сморшків виросло. А торік і позаторік весняних підвишнів десь по відер двоє зібрав поміж вуликів на 6 дачних сотках...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...