Перейти к содержанию

Восковая моль


LG1981

Рекомендуемые сообщения

5 хвилин тому, Пахомич сказав:

Якщо є бажання вкоротити собі  життя пийте !! Якщо заробити  гріх?  Продавайте!!!!

Звідки така недовіра до бджолопродукту?  Воскова міль дійсно реально допомагає, все, що зв'язане з дихальною системою чудово лікує, на відміну від  аптечних  пігулок 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, davolodya сказал:

Звідки така недовіра до бджолопродукту?  Воскова міль дійсно реально допомагає, все, що зв'язане з дихальною системою чудово лікує, на відміну від  аптечних  пігулок 

Зробив собі три бутилки настойки, одна із них "чистейший" из ГМО молі... Дві неділі то 30 капель, відчуття, як будто мене розвели:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Oskar сказав:

Зробив собі три бутилки настойки, одна із них "чистейший" из ГМО молі... Дві неділі то 30 капель, відчуття, як будто мене розвели:umora:

  Воскова міль не панацея, неварто розраховувати, що вона вилікує абсолютно все. Вона допомагає, ефект буде, але не так швидко. То тільки таблетки швидко хвороби заліковують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 27.07.2018 в 14:54, VETER сказал:

Доброго дня, шановні!

Підскажіть, будь ласка, це вScreenshot_20180725-214636.thumb.png.5a5c616db5e1447fab5cccd8625d3029.pngелика?

Це ж не лечинка, а кокон. Или кокони теж можна використати?

 

В 26.08.2018 в 18:27, Мико сказал:

я ставлю сетку на всё дно , они и просыпаются сквозь неё 

вот дно , сетка ,рутовский корпус- молярий 

второй корпус уже снят 

На втором фото дно с ПЖЛВМ

отбор ЛВМ.JPG

сбор личинок ВМ.jpg

Я вижу Вы держите в руке ПЖЛВМ в паутине. С паутиной тоже можно настаивать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.08.2018 в 18:27, Мико сказав:

с ПЖЛВМ

Называйте вещи своим именем. :) Тоесть - говно. Ну, в крайнем случае - кал. 

У меня моль поела рамки летом в хранилище и там было такое же количество кала. ВОняло оно страшно - меня стошнило, если чесно. И я как-то засомневался в полезности ЭТОГО... :( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Sanich сказав:

Называйте вещи своим именем. :) Тоесть - говно. Ну, в крайнем случае - кал. 

У меня моль поела рамки летом в хранилище и там было такое же количество кала. ВОняло оно страшно - меня стошнило, если чесно. И я как-то засомневался в полезности ЭТОГО... :( 

Ну и если уж делать настойку из этой субстанции, то цена на нее должна быть в разы меньше, той по которой продают настойку личинок восковой моли. Так как тут продавцы немного обманывают покупателей, продавая настойку из кала по цене настойки из личинок. :IMHO1: Не хочу никого обидеть, но это нечесно по отношению к покупателю. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ss77 сказал:

Це ж не лечинка, а кокон. Или кокони теж можна використати?

 

Я вижу Вы держите в руке ПЖЛВМ в паутине. С паутиной тоже можно настаивать?

Кокон и паутину не использую 

Просеиваю какашки

Кокони для новой моли , если еще нужна личинка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

 

У меня моль поела рамки летом в хранилище и там было такое же количество кала. ВОняло оно страшно - меня   стошнило :( 

Так может там и мишки (не медведи просто нет русского алфавита)добавили своих какашек ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

Называйте вещи своим именем. :) Тоесть - говно. Ну, в крайнем случае - кал. 

У меня моль поела рамки летом в хранилище и там было такое же количество кала. ВОняло оно страшно - меня стошнило, если чесно. И я как-то засомневался в полезности ЭТОГО... :( 

Щось не те, зазвичай такого страшного запаху ніколи не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Так может там и мишки (не медведи просто нет русского алфавита)добавили своих какашек ?

Без мишей. :dntknw:

18 хвилин тому, Лавр сказав:

Щось не те, зазвичай такого страшного запаху ніколи не було.

Не так страшний, як специфічний. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Sanich сказал:

Ну и если уж делать настойку из этой субстанции, то цена на нее должна быть в разы меньше, той по которой продают настойку личинок восковой моли. Так как тут продавцы немного обманывают покупателей, продавая настойку из кала по цене настойки из личинок. :IMHO1: Не хочу никого обидеть, но это нечесно по отношению к покупателю. :IMHO1:

Если делают настойки из обоих компонентов, то думаю можно не заморачиваться и не отделять личинки от кала, а делать микс. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, ss77 сказав:

Если делают настойки из обоих компонентов, то думаю можно не заморачиваться и не отделять личинки от кала, а делать микс. 

Можно делать все что угодно, особенно если за это платят деньги. Вопрос в этике и в чесности. Покупатель должен знать из чего он пьет настойку. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.10.2018 в 11:41, Sanich сказав:

Ну и если уж делать настойку из этой субстанции, то цена на нее должна быть в разы меньше, той по которой продают настойку личинок восковой моли. Так как тут продавцы немного обманывают покупателей, продавая настойку из кала по цене настойки из личинок. :IMHO1: Не хочу никого обидеть, но это нечесно по отношению к покупателю. :IMHO1:

Настойка з ПЖЛВМ, або, як Ви кажете , з какашок, має значно вищу активність, ніж настойка з личинок, її дія значно сильніше виражена. Звідки інформація, вже так сходу незгадаю, передивився багато конференцій по апітерапії, там говорять те ж саме. Обидві настойки мають той самий смак і запах, тільки в  ПЖВЛМ  вони більш насичені. Настойка дійсно ефективна, хто би що неговорив, провірено особисто мною і моєю родиною,  що таке пігулки від застуди і нежитю,  ми вже давно забули.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Настойка дійсно ефективна, хто би що неговорив, провірено особисто мною і моєю родиною,  що таке пігулки від застуди і нежитю,  ми вже давно забули.

Діліться рецептами. Перший раз сам зробив і пропив два тижні по  каплі на 3кг ваги. Перше враження, що мене розвели на куштування какашок і більше ніякого))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Oskar сказав:

Діліться рецептами. Перший раз сам зробив і пропив два тижні по  каплі на 3кг ваги. Перше враження, що мене розвели на куштування какашок і більше ніякого))

А що тут ділитися, рецепт стандартний: 5 гр  ПЖЛВМ або 20 гр личинок  залити 100мл  горілки(40%), настоювати тижні 2, періодично збовтувати.  По1 краплі на рік життя , розвести в невеликій кількості води, приймати максимум місяць, далі має бути перерва. Більш детально можна глянути в відео по апітерапії, їх в неті вистачає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, davolodya сказал:

По1 краплі на рік життя

Перший раз таке чую... Це що 100 г у 100 років? Не виживе

До цього читав, що одна капля на три кг ваги людини

Виходить, що просто приймаєш настойку, а всім чим за цей час не захворів вона  від цих хвороб допомагає))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Oskar сказав:

Перший раз таке чую... Це що 100 г у 100 років? Не виживе

До цього читав, що одна капля на три кг ваги людини

Виходить, що просто приймаєш настойку, а всім чим за цей час не захворів вона  від цих хвороб допомагає))

1 крапля аж ніяк нерівна 1 мл, читайте уважно. 20 крапель=1 мл, відповідно 100крапель - 5 мл, якщо є бажання, можна щприцом перевірити. Якщо приймете навіть 5 мл настойки, це не те саме, що прийняти 100грам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Oskar сказав:

Це що 100 г у 100 років? 

 

А що, одна крапля важить один грам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Sanich сказал:

Можно делать все что угодно, особенно если за это платят деньги. Вопрос в этике и в чесности. Покупатель должен знать из чего он пьет настойку. :IMHO1:

Вы меня не поняли. Я не продаю, настойку делаю только для себя. Раз можно делать настойку из личинок и настойку из ПЖЛВМ, то можно и совместить, чтобы не тратить время на сортировку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Вместе с молью развелось много мелкой мошкары. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 17.10.2018 в 11:30, Sanich сказал:

Называйте вещи своим именем. :) Тоесть - говно. Ну, в крайнем случае - кал. 

У меня моль поела рамки летом в хранилище и там было такое же количество кала. ВОняло оно страшно - меня стошнило, если чесно. И я как-то засомневался в полезности ЭТОГО... :( 

ПЖВМ, прошу прощения, говном не воняют. Они имеют, как ни странно, медово-восковой запах, как по мне. Поверьте, настойку, которая пахнет (опять дико извиняюсь) говнищем, за деньги, никакой нормальный человек не употреблял бы.  :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для допитливих.Порахуйте скільки капель в 1мл. коли папае з крана а потім порахуйте скільки крапель води в одному мл. капаючи з голки 2мл. шприца. Будете здивовані,зануретесь в роздуми, на деякий час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Винодел сказав:

Для допитливих.Порахуйте скільки капель в 1мл. коли папае з крана а потім порахуйте скільки крапель води в одному мл. капаючи з голки 2мл. шприца. Будете здивовані,зануретесь в роздуми, на деякий час.

Нічого дивного нема, а якщо візьмете ще грубшу голку, крапля буде ще іншого розміру.  Я коли шукав, який об'єм має крапля ( для дозування настойок), знайшов інформацію, що 20 крапель загальноприйнятого розміру буде мати об'єм 1мл,  міряю звичайним щприцом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, davolodya сказал:

знайшов інформацію, що 20 крапель загальноприйнятого розміру буде мати об'єм 1мл,  міряю звичайним щприцом

Чуток вас доповню, 20 крапель із аптечної піпетки = 1мл.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...