Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

выкладываю часть лабораторного оборудования со своего стола http://picasaweb.google.com/mdivinity/100CANON#

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

выкладываю часть лабораторного оборудования со своего стола

Монітор, клавіатура, мишка, АDSL модем... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та воно тільки протерте спіртом було як тільки приніс с заводу від токарів ... самого лабстола в селі на пасіці забув,,,,,,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

выкладываю часть лабораторного оборудования со своего стола

Монітор, клавіатура, мишка, АDSL модем... :umora:
Да это ,настоящее и бушее, перспектива за такими . :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та воно тільки протерте спіртом було як тільки приніс с заводу від токарів ... самого лабстола в селі на пасіці забув,,,,,,
Поздравляю главное настойчивость в этом деле.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Чому втратили інтерес до цьої теми .??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема І.О. серйозна і необхідна.Щоб займатись серйозно селекцією одного І.О. замало. Для цього потрібно мати елітний матеріал.Працювати з помісями -"стріляти в небо "!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому втратили інтерес до цьої теми .??

Хе. Ну мікроскоп у мене є. А всі гачки-гаплички де взяти? Я так розумію, що з форумчан самий просунутий в цьому питанні Машіка. Та щось і він охолов. Обіцяв крім того навіть точок спаруваня організувати в гірському селищі. Та видно, щось цього сезону не вийшло.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

----А всі гачки-гаплички де взяти?--- Гачки - шукати матеріал для них і випилювать довго і нудно,під мікроскопом.Станок робити самому або купляти!!Кпіляри також самому потрібно робити.Капілярні трубочки купляти в магазині , десь в Росії в нас немає. Машіка не є самий успішний , він початківець.Технології (або ноу-хау) ніхто не продасть ні в Польщі ні тут !!! Потрібно йти своїм шляхом і шукати свою технологію.Навчити можуть те що вже відоме !!!Ящо інтересуює ця тема можемо говорити тільки по вихідних і святах . Тут можна взнати інші способи для звязку!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ящо інтересуює ця тема можемо говорити тільки по вихідних і святах .

Для мене тема цікава. Та тільки, як для читача. Бо говорити мені нема про що, тут я повний незнайко.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому втратили інтерес до цьої теми .??

Як казав Жванецький "Давайте спорить о вкусе ананасов с теми хто их ел" ;) В нас тільки двое "посвячених": Машіка "вже то бачив", а Влад "вже то їв"... Хто ще щось може про це писати? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За критику вдячний але Левша институтів не кінчав - колись то треба було почати то чому не почати тай ще в краю не "пуганих матководів" отож Василь Пахомович як казав Дід Василь треба вже з чогось або з когось починати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

треба вже з чогось або з когось починати

Mashika Ви до нас найближче. Тепер електричка суперова ходить. Проблем із зв"зком ніяких. Так, що надія на Вас молодих. Чекаємо на "прорив" до сучасних методів селекції бджіл.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За критику вдячний але Левша институтів не кінчав - колись то треба було почати то чому не почати тай ще в краю не "пуганих матководів" отож Василь Пахомович як казав Дід Василь треба вже з чогось або з когось починати

Лиж бы не зазнавались , а так всё будет нормально--начинают с малого , а дальше удача ждёт :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За критику вдячний але Левша институтів не кінчав - колись то треба було почати то чому не почати тай ще в краю не "пуганих матководів" отож Василь Пахомович як казав Дід Василь треба вже з чогось або з когось починати
Лівша інстетуту не кінчав.Але був також початківцем.Щоб починати з чогось потрібно знати точно яку еліту ми маємо. Для цієї роботи потрібна 100% чмстота, тому елітний матеріал вимагає провірки близько близькородинним осіменінням. Я готовий співпрацювати з матковідними господарствами які займаються виведенням маток медового напрямку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Чому втратили інтерес до цьої теми .??

Як казав Жванецький "Давайте спорить о вкусе ананасов с теми хто их ел" ;) Хто ще щось може про це писати? :dntknw:
Спасибо за комплемент, но как видите не кто не желает делится инфой, возможно разные причины :).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю що все поки що навпаки- сижу - другу неділю - полірую капіляри на дремелі.Краща насадка для поліровки у медтехніці ( для стоматологів) спечений алмаз порошок на основі окису хрому( паста гої)відполіровуе краще ніж шкіра . Прийшлося помудрувати з цанговими патронами під дремель бо різний діаметер зажимних втулок але за вечір - 20-24 капіляра готові.Краще мала механізація ніж наждачка 2500-2000. Хто полірував та витягував той мене зрозуміє. Дремель закріпив у невеликі тиски і вперед під мікроскоп полірувати. При діаметрі 1,5 довести кінець капілярки до 0,14 то немала робота :IMHO1: На рахунок самих капілярів у мене на упаковках вказано київський номер 044 227-46-77 ( Трубка гепарінова- 100 мкл- довжина 10см зовнішній діаметер 1,5 Пачка- 200 штук) Попадались але не багато з діаметром 1,7 при довжині 12см але товщина більша - внутрішній був 0,9 при витяжці вони більш сподобались не такі кришкі але полірувати їх довше треба. Пара трійка літератури по штучному заплідненню. http://depositfiles.com/files/u8maoq182

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-=Спасибо за комплемент, но как видите не кто не желает делится инфой, возможно разные причины=- А ви нічого і не запитували.!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питяння с ходу діаметер капіляра зовнішній а то скільки професорів стільки варіантів- у Лейдлою він від 0,24 до 0,33 У Тряско до 0,20. У Кривчикова до 0,14 У Рутнера тоже інша цифра На січень місяц мабуть буде теоретична частина у пана Валерія Броварського- пітвердження отримав - визначаются на яке число січня 2011 року Думаю бажаючих буде десяток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

( Трубка гепарінова- 100 мкл- довжина 10см зовнішній діаметер 1,5 Пачка- 200 штук)
Що це за матеріал якщо ті трубки які я бачив в Мукачево то в мене є сумніви для їхнього застосування. Кінець трубки витягнутої 0.14мм затонкий повинен бути не більше 0.3 мм тоді після оплавлення внутрішній отвір можна довести до 0.18 мм при меньшоу отворі неможливо набирати і випускати сперму.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За критику вдячний але Левша институтів не кінчав - колись то треба було почати то чому не почати тай ще в краю не "пуганих матководів" отож Василь Пахомович як казав Дід Василь треба вже з чогось або з когось починати
Лівша інстетуту не кінчав.Але був також початківцем.Щоб починати з чогось потрібно знати точно яку еліту ми маємо. Для цієї роботи потрібна 100% чмстота, тому елітний матеріал вимагає провірки близько близькородинним осіменінням. Я готовий співпрацювати з матковідними господарствами які займаються виведенням маток медового напрямку.
Це означає що пасічники які мають продуктивних карпатських бджіл (перевіриних) можуть надати мені маток для материнської і батьківської сімей в обмін можеть одержати певну кількість маток інструментального осіменіння виведених від цих племенних маток таких пасічників може бути небільше 2-3 . Ця співпраця може бути довгостроковою в залежності від якості наданого матеріалу .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трубки чисте лабораторне скло- (гепарінові трубки) На святі меду був катетер внутрівенний - номер 22 силикон( або як медики кажуть - бабочка)Той варіан поки відклав в бік.Калібровку роблю першою струною з гітари (0,14 та другою 0,24)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питяння с ходу діаметер капіляра зовнішній а то скільки професорів стільки варіантів- у Лейдлою він від 0,24 до 0,33 У Тряско до 0,20. У Кривчикова до 0,14 У Рутнера тоже інша цифра На січень місяц мабуть буде теоретична частина у пана Валерія Броварського- пітвердження отримав - визначаются на яке число січня 2011 року Думаю бажаючих буде десяток?
Отвір непарного яйцепровода 0.33мм і не розтягується. Якщо ми візмемо зовнішній діаметер капіляра 0.14 мм тоді який буде внутрішній отвір . При зменьшеному отворі неможливо забір сперми !
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Думаю що все поки що навпаки- сижу - другу неділю - полірую капіляри на дремелі. Хто полірував та витягував той мене зрозуміє. Дремель закріпив у невеликі тиски і вперед під мікроскоп полірувати. При діаметрі 1,5 довести кінець капілярки до 0,14 то немала робота :IMHO1: ( Трубка гепарінова- 100 мкл- довжина 10см зовнішній діаметер 1,5 Пачка- 200 штук) Попадались але не багато з діаметром 1,7 при довжині 12см але товщина більша - внутрішній був 0,9 при витяжці вони більш сподобались не такі кришкі але полірувати їх довше треба.
Желательно разделить капеляры для трутней такая точность не нужна да и легко потом будет работать и отберать от туда, а остаток мне переслать :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
На січень місяц мабуть буде теоретична частина у пана Валерія Броварського- пітвердження отримав - визначаются на яке число січня 2011 року
Січень пройшов , чи відбулися навчання в Броварського і що з навчань привеззли ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to Инструментальное осеменение маток (ИОМ)
  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...