mashika

Инструментальное осеменение маток

2 840 сообщений в этой теме

6 часов назад, Seos сказал:

@Паланочка Пізнавльне відео!:ay: Шкода тільки що воно не з'явилось раніше, до більшості довелось доходить шляхом спроб і помилок.

головний "науковий" метод ;):wave:

Изменено пользователем Паланочка
3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

О сколько нам открытий чудных
Готовят просвещенья дух
И опыт, сын ошибок трудных,
И гений, парадоксов друг,
И случай, бог изобретатель.

А. С. Пушкин.

Поделиться сообщением

Можливо комусь стане в пригоді, пристосував не робочий вінчестер для шліфовки капілярів. В мене вони товстостінні, тому цей процес займає досить багато часу, а з цим пристосуванням швидше в кілька разів. Два заглиблення на корпусі на різну глибину, дають можливісь змінювать кут під яким капіляр прилягає до наждачного паперу, торцюю кінчик капіляра ближче до центру. Наждачка з зерном 3000 кріпеться до поверхні двустороннім скотчем. Перші пару заготовок зіпсував, поки пристосувався, а далі справа пішла.

20161210_102232.jpg

7 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

8 часов назад, Seos сказал:

Можливо комусь стане в пригоді, пристосував не робочий вінчестер для шліфовки капілярів. В мене вони товстостінні, тому цей процес займає досить багато часу, а з цим пристосуванням швидше в кілька разів. Два заглиблення на корпусі на різну глибину, дають можливісь змінювать кут під яким капіляр прилягає до наждачного паперу, торцюю кінчик капіляра ближче до центру. Наждачка з зерном 3000 кріпеться до поверхні двустороннім скотчем. Перші пару заготовок зіпсував, поки пристосувався, а далі справа пішла.

20161210_102232.jpg

Хороша підставочка для вінчестера:af:. Орієнтир на Європу!:ay:

Поделиться сообщением

2 часа назад, zapivan сказал:

Хороша підставочка для вінчестера:af:. Орієнтир на Європу!:ay:

обтачиваю  капеляры  на таблетке от открывания ампул с лекарством :hi:

Поделиться сообщением

Позавчора отримав посилку з капілярами, зовнішній діметр 1,5мм, товщина стінки 0,2. Ще раз дякую за підказку @Паланочка, стосовно товстих стінок на моїх попередніх капілярах, з цими набагато менше мороки. Тягнуться з дотриманням пропорцій, при зонішньому 0,24-0,26 внутрішній діаметер витриується 0,15. При шліфовці залишається тільки вирівнять торець капіляра і оплавить його.

20161217_102149.jpg

20161217_094845.jpg

20161217_091526.jpg

Поделиться сообщением

Оплавлять кінчики тонкостінних капілярів виявилось складніше, ніж попередніх товстостінних. Ось який вихід знайшов для себе: оплавляю капіляри над нагрітою спіраллю під мікроскопом. Спіраль дає стабільну температуру на відміну від спиртівки і під мікроскопом видно як згладжуються шороховатості від наждачного паперу. Мікроскоп поклав на стіл, щоб тепло, яке піднімається в гору не нагрівало лінзу. Можливо для тих, хто вже має великий досвід у виготовленні капілярів цей спосіб і не згодиться, а от початківцям може стать в нагоді. Процес оплавлення над спіраллю займає більше часу ніж над спиртівкою, але є контрольованим, що запобігає завуженню чи злипанню кінчика капіляра.

20161223_194040.jpg

20161223_194108.jpg

20161223_194707.jpg

12 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Всем привет. Начинаю собирать заказы на изготовление навесок для растворов ИОМ. Объявление отделе рекламы: 

http://tochok.info/forum/85-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B6%D0%B0-%D1%83%D0%BB%D1%8C%D0%B5%D0%B2-%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BA-%D0%B8%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%8F/

Кому нужно - пишите-звоните. Не откладывайте на потом. В прошлом сезоне пришлось дозаказывать небольшое количество, обошлось дороже, чем основной заказ.

4 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Теория и практика ИО от Броварского В. Д

11 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

Сегодня был на улице +..Я осматривал семьи и обнаружил что семья в ппу, где у меня была в21(МАА) племенная и которую я придавил и пчёлы вырастили замену(в сентябре).Начала сеять!Вродебы ничего необычного....Но!Я её осеменил 8 октября,трутнями тойже семьи(в21)И в то время кроме как в этой семье трутов уже нигде не было,уже были в изгнании.

Росплода несколько пяточков печатного!компактного!пчелиного!

Ураааааа!:umora:

Конечьно плохо что в такое время...Но походу я так понял она только к середине октября начала сеять?:hmm:Так вроде собирал в зиму и росплода не было.:hmm:

Изменено пользователем Дима Бердянск
5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

6 минут назад, Дима Бердянск сказал:

:hmm:Так вроде собирал в зиму и росплода не было.:hmm:

На вулиці вже досить довго в день тримається плюс, та і в ночі , мороз не так щоб давив, та ще й вулик теплий, от і результат. Що спостерігав особисто, у сім'ях де був пізній розплод і він явно не встиг облетіться підмору більше ніж у інших.

6 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

41 минуту назад, Дима Бердянск сказал:

..Но!Я её осеменил 8 октября,трутнями тойже семьи(в21)И в то время кроме как в этой семье трутов уже нигде не было,уже были в изгнании.

Який процент холостого трута, в цей час?

Поделиться сообщением

52 минуты назад, Вадим Василюк сказал:

Який процент холостого трута, в цей час?

Великий.Его в этой семье было то штук 20:umora:

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

52 минуты назад, Дима Бердянск сказал:

Великий.Его в этой семье было то штук 20:umora:

Старий

Поделиться сообщением

В 01.01.2017 в 02:12, Паланочка сказал:

Анатолійович ти таке пробував з ризиновою  насадкою ,чи ще не , це такі тоненькі кембрики потрідно ризинові 

Поделиться сообщением

3 часа назад, Вадим Василюк сказал:

Старий

у  многих была плохая сперма(светло-белая) а не кремовая, а возраст это или млоденческая недоразвитость не знаю!На соте при нажатии на спинку, вибрирывали все.:hunter:

Поделиться сообщением

39 минут назад, Шулянский Александр сказал:

Анатолійович ти таке пробував з ризиновою  насадкою ,чи ще не , це такі тоненькі кембрики потрідно ризинові 

Ні не пробував і не буду скоріш за все.

Поделиться сообщением

В 01.01.2017 в 00:12, Паланочка сказал:

Хтось користується, цією технолоцією? Хотільсь би почути про всі підводні камені. Як я розумію один з недоліків, то це малий вихід осімінених матк за зміну.

Поделиться сообщением

59 минут назад, Вадим Василюк сказал:

то це малий вихід осімінених матк за зміну.

Да ещё и с ассистентом!:umora:

Поделиться сообщением

1 час назад, Вадим Василюк сказал:

Хтось користується, цією технолоцією? Хотільсь би почути про всі підводні камені. Як я розумію один з недоліків, то це малий вихід осімінених матк за зміну.

Єдина перевага на сьогоднішні день, яку я побачив, то це те, що людина з не "твердою" рукою може робить ШО ну хочаб для власних потреб, а решта з сказаного проясниця з часом. В принципі можна експремента раді зробить подібну насадку на капіляр не залежно від того який станок використовується і спробувати, так би мовити порівнять відсоток "вдалих" осіменінь. Сумніваюсь, що це робитимуть провідні оператори - у них вже відкатана технологія.

Поделиться сообщением

Вадим недоліки є на мою думку. Я мовчу за саму технологію , ти помітив те що на поверхні - довгий час на проведення 1 операції.  Ще одна особливість яка лежить на поверхні.  Доза для осіменіння  1 матки 15 мкл. Це у 2 рази більше ніж при традиційній роботі з усіма витікаючими.  

Поделиться сообщением

Если бы все было так как сказано в видео многие западные операторы делали бы это .Значит тут что то не так .Может теория и практика не совсем уживаются в данном случае .

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

2 часа назад, Паланочка сказал:

Доза для осіменіння  1 матки 15 мкл. Це у 2 рази більше ніж при традиційній роботі з усіма витікаючими.  

Якщо автор методу каже правду і  відсоток вдалих осименінь досягає майже 100, то це я й не вважав би недоліком:IMHO:

Поделиться сообщением

38 минут назад, Seos сказал:

Якщо автор методу каже правду і  відсоток вдалих осименінь досягає майже 100, то це я й не вважав би недоліком:IMHO:

От і мене поразив факт, якісних маток на виході.

Поделиться сообщением

4 часа назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Если бы все было так как сказано в видео многие западные операторы делали бы это .Значит тут что то не так .Может теория и практика не совсем уживаются в данном случае .

Если бы все было так то давно бы уже в Украина продавали инструментальных маток,а так больше похоже на сказки.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас