Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

56 минут назад, Пахомич сказал:

Через 15 днів матки можуть загинути від хвороби під назвою  меланоз  . Після запліднення швидко гинуть від хвороби під назвою септицемія. Матки не червлять по причині порожнього спермоприймача. Спермоприймач порожній може бути із за  низької активності сперми , а також і по вині оператора . Головне в ІО це вберегти матку і введену сперму від загибелі, для того потрібно мати відповідні матеріали і технологію . Тому в розмовах по запобіганні інфікувань стоїть гробова тиша . Так ,що думати мало, а потрібно щей шкрабати думалку :hi:  

  Особенности самой матки во внимание не берутся ,всё оператор . И пчёлы тоже не причем .;)

Так что говорить когда Халенков всё расказал . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, koste сказал:

От травм матко очевидно долго мучялась :umora:целых 15 дней.  

 

От физраствора ,а я то думаю зачем в ампулах брать :umora:

Травмы бывают разные , от которых проявляются рзные болезни и сроки гибели маток .:hi:А вы прежде чем ставить такой смайлик учите мат часть и читайте литературу :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, koste сказал:

  Особенности самой матки во внимание не берутся ,всё оператор . И пчёлы тоже не причем .;)

Так что говорить когда Халенков всё расказал . 

Вы занимаетесь ОИ по Халенкову и увас нет таких проблем:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

Вы занимаетесь ОИ по Халенкову и увас нет таких проблем:hmm:

Ну если  вас послушать то только в этом проблема.  

 Я не использывал трис буфер, и после И.О. в камеру жала не капал .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Пахомич сказал:

 Головне в ІО це вберегти матку і введену сперму від загибелі, для того потрібно мати відповідні матеріали і технологію . Тому в розмовах по запобіганні інфікувань стоїть гробова тиша . 

Многие основные вещи неоднократно сказаны и в этой теме в том числе. Их необходимо тщательно и педантично соблюдать. При необходимости можно их совместно перечислить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, koste сказал:

Ну если  вас послушать то только в этом проблема.  

 Я не использывал трис буфер, и после И.О. в камеру жала не капал .:)

Я также не пользуюсь не сан буфирами и после и о не капаю антибиотик .Проблема не только в этом а есть много факторов от которых зависит положительный результат :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я Тоже капал антибиотик.В этом году сделал  партию без него. разницы не увидел. Может ее видно когда делают маток сотнями.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, andrey88055 сказал:

Многие основные вещи неоднократно сказаны и в этой теме в том числе. Их необходимо тщательно и педантично соблюдать. При необходимости можно их совместно перечислить.

Количество пчел, и температура ....  лично для меня использывание нуклеусов .

 Интересно какое количество маток начинают сееть после содержания маток в Банке у Лоца ?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, koste сказал:

Количество пчел, и температура ....  лично для меня использывание нуклеусов .

 Интересно какое количество маток начинают сееть после содержания маток в Банке у Лоца ?:hmm:

Ви діставали спермоприймач  маток які не сіють довгий період?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Ви діставали спермоприймач  маток які не сіють довгий період?

Нет ,пока матка жива есть шанс что она начнет сееть . У меня не было сомнений в проделаной работе . 

   Было всего две матки каторым третий раз давал наркоз . После нашол их мертвыми .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, koste сказал:

Нет ,пока матка жива есть шанс что она начнет сееть . У меня не было сомнений в проделаной работе . 

   Было всего две матки каторым третий раз давал наркоз . После нашол их мертвыми .:hi:

Рішення ваше ! Працюйте:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 годин тому, tolik2362 сказав:

Я также не пользуюсь не сан буфирами и после и о не капаю антибиотик .Проблема не только в этом а есть много факторов от которых зависит положительный результат :hi:

Как Вы считаете для хранения спермы нужен антибиотик, тисбуфер и т.д. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.09.2020 в 16:21, Укроп сказал:

Я буду не я, якщо я до нього не виберусь в наступному сезоні, і хай хоч мені станка свого покаже. Даю гарантію в нього його немає. Він бреше як троцький. Тому що як би було б, то він показав би хоч щось. А то втирає що імбредні матки робить лише собі, а на звичайні матки черга безкінечна. Бреше, і оком не блимне

Я старий , але конфліктний .  Прошу розяснення ваших слів 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Пахомич сказал:

Я старий , але конфліктний .  Прошу розяснення ваших слів 

Мої слова такі. Що прийдеться в наступному сезоні приїхати, подивитись як ви робите ШО, і прикупити у вас імбредну маточку, на яку неймовірна черга. А. то ви так всих книпите,що всі дурачки, і лише ви один розумний. Якщо хочете вам можу карніки різної привезти, в мене її багато. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Виталий Овчарук сказал:

Как Вы считаете для хранения спермы нужен антибиотик, тисбуфер и т.д. 

лично я сперму не храню но для ее хранения ненужны не какие препараты только температура и условия хранения :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Укроп сказал:

Мої слова такі. Що прийдеться в наступному сезоні приїхати, подивитись як ви робите ШО, і прикупити у вас імбредну маточку, на яку неймовірна черга. А. то ви так всих книпите,що всі дурачки, і лише ви один розумний. Якщо хочете вам можу карніки різної привезти, в мене її багато. 

Побачите . І шо воно вам дасть? Яби ви розумілись в бджільництві ,то не вгрохалиб 300 маткомісць. За вашу краінку по чистоті і роботи з нею також під великим сумнівом. Приклад з бєлкою , суміш з кавказянкою називаєте породою. На цій сторінц поясніте  koste причини неудач і ви станете розумником. 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.09.2020 в 18:54, andrey88055 сказал:

Многие основные вещи неоднократно сказаны и в этой теме в том числе. Их необходимо тщательно и педантично соблюдать. При необходимости можно их совместно перечислить.

Якщо теоретично створити ідеальні стерильні умови, то це мало чим допоможе, так як ми працюємо з нестерильним матеріалом (матки , трутні). Так , шо ваші розмови про обкатану  технологію і про сотні запліднень є вашою видумкою . Антибіотики також мало чим допоможуть в успішному заплідненні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Пахомич сказал:

За вашу краінку по чистоті і роботи з нею також під великим сумнівом.

То хіба в мене тільки Бєлка? І то її вже немає, відійшла весною у потойбіччя. В мене іншого матеріалу стільки, скільки у вашої собаки бліх. Вам такого навіть не снилось. А приїхать до вас хочу лише тому, щоб подивитись чому ви так понти гнете. Я розумію що ви вже людина похилого віку, мене тато й мама навчили старших поважати. Але ви всіх робите дурачками. Як вас після такого можна поважати?. До речі, мій дядько ваш одноліток, зробив чотири роки назад, своїй 25 літній коханці дитину, на старість геть дурний зробився. Недавно вона його покинула, вийшла за свого однолітка заміж. То він хотів застрелитись, я йому сказав що напиши спочатку заповіт на свої гроші на мене, а потім стріляйся. Дуже багатий, міліонер, але скупий до свинячого вереску. Колись працював простим охоронцем на м’ясокомбінаті, то накрав м`яса на 800 тисяч рублів, ніколи не пригощав батьків просто так, лише за гроші продавав. Часи були такі що все було дефіцит, а в нього було все. Але буває інколи мені вдається на гроші його розкрутити. Як забираю в когось гроші хто в нього позичив і не віддає, то платить щедро, хоча і зубами скреготить. 

  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Пахомич сказал:

Побачите . І шо воно вам дасть? Яби ви розумілись в бджільництві ,то не вгрохалиб 300 маткомісць. За вашу краінку по чистоті і роботи з нею також під великим сумнівом. Приклад з бєлкою , суміш з кавказянкою називаєте породою. На цій сторінц поясніте  koste причини неудач і ви станете розумником. 

Тут мне уже одни расказали .:umora: Ну просто поспешил маток давить . Я не стал трогать две стали трутовками .

 

5 часов назад, Пахомич сказал:

Якщо теоретично створити ідеальні стерильні умови, то це мало чим допоможе, так як ми працюємо з нестерильним матеріалом (матки , трутні). Так , шо ваші розмови про обкатану  технологію і про сотні запліднень є вашою видумкою . Антибіотики також мало чим допоможуть в успішному заплідненні.

Антибиотики только как сохранение семени .

 Вот мне интересно не ужели семя набераете только для одной матки и осеменяете тоже ...?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, koste сказал:

Тут мне уже одни расказали .:umora: Ну просто поспешил маток давить . Я не стал трогать две стали трутовками .

 

Антибиотики только как сохранение семени .

 Вот мне интересно не ужели семя набераете только для одной матки и осеменяете тоже ...?:ah:

Имено такой метод люди которые выводят и нструментально осеменяют маток для себя .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.09.2020 в 22:27, koste сказал:

Если не поленится и почитать тему с начяла то и станок можно увидеть . Ничего особенного стандартная модель из книги Рутнера . Тут главное желание ,и умение прийдет с временем . Не любит человек показывать свои наработки так и что с того ? Вазможно что не все получяется ,лубит приукрасить ...:hi:

Всі станки працюють за одним принципом , а зручність в роботі різна. Коли я робив цей станок , то учасники форуму в своїй більшості не мали уяви що це таке. Інтернету не було , ксерокси на виробництві, мобільні бачили в кіно.Єдиним джерелом була книга Рутнера в наукові бібліотеці і тільки в читальному залі. Інтересно ви вмієте в бібліотеці виписати підручник потрібного автора? Станок показаний в такій конструкціїї не годиться для роботи - по неможливості виставити точно капіляр, проблемним є шприц . Шприц складний по токарних роботах, плос дає збої. Поблеми є в конструкції шарових опор - неудачна конструкція фіксації шарів. Прийшлось все підправляти і виготовити шприц своєї  конструкції. Виготовити гачок захвату ядовитої  залози було проблемно , як по матеріалах так і технології обробітку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Всі станки працюють за одним принципом , а зручність в роботі різна. Коли я робив цей станок , то учасники форуму в своїй більшості не мали уяви що це таке. Інтернету не було , ксерокси на виробництві, мобільні бачили в кіно.Єдиним джерелом була книга Рутнера в наукові бібліотеці і тільки в читальному залі. Інтересно ви вмієте в бібліотеці виписати підручник потрібного автора? Станок показаний в такій конструкціїї не годиться для роботи - по неможливості виставити точно капіляр, проблемним є шприц . Шприц складний по токарних роботах, плос дає збої. Поблеми є в конструкції шарових опор - неудачна конструкція фіксації шарів. Прийшлось все підправляти і виготовити шприц своєї  конструкції. Виготовити гачок захвату ядовитої  залози було проблемно , як по матеріалах так і технології обробітку. 

Да я роботал в библиотеке ,книгу можно взять только под паспорт . Для таких работ важно мастерство токаря ,и фрезеровщика .

 Жальный захват конечно интересный насколько удобно им работать ...:hmm: Показаный в книге Броварского сильно отличяется от того каторый использует Сюзана .

 Сделал захваты с отверстием ,я бы не сказал что они такие удобные . 

 Думаю сделать щипчики для захвата жала . Вазможно что это упростит работу . 

 Как говорил мой учитель  Хмара П.Я. Все работы в улье нужно мадернезировать и упростить .;)

 Для информации скоро будет проходить выставка сельскохозяйственая ,и пчелаводная . Вазможно что там будет что либо интересное .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, koste сказал:

Да я роботал в библиотеке ,книгу можно взять только под паспорт . Для таких работ важно мастерство токаря ,и фрезеровщика .

 Жальный захват конечно интересный насколько удобно им работать ...:hmm: Показаный в книге Броварского сильно отличяется от того каторый использует Сюзана .

 Сделал захваты с отверстием ,я бы не сказал что они такие удобные . 

 Думаю сделать щипчики для захвата жала . Вазможно что это упростит работу . 

 Как говорил мой учитель  Хмара П.Я. Все работы в улье нужно мадернезировать и упростить .;)

 Для информации скоро будет проходить выставка сельскохозяйственая ,и пчелаводная . Вазможно что там будет что либо интересное .:hi:

Ви інтересна особистісісьть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.09.2020 в 13:22, Укроп сказал:

То хіба в мене тільки Бєлка? І то її вже немає, відійшла весною у потойбіччя. В мене іншого матеріалу стільки, скільки у вашої собаки бліх. Вам такого навіть не снилось. А приїхать до вас хочу лише тому, щоб подивитись чому ви так понти гнете. Я розумію що ви вже людина похилого віку, мене тато й мама навчили старших поважати. Але ви всіх робите дурачками. Як вас після такого можна поважати?. До речі, мій дядько ваш одноліток, зробив чотири роки назад, своїй 25 літній коханці дитину, на старість геть дурний зробився. Недавно вона його покинула, вийшла за свого однолітка заміж. То він хотів застрелитись, я йому сказав що напиши спочатку заповіт на свої гроші на мене, а потім стріляйся. Дуже багатий, міліонер, але скупий до свинячого вереску. Колись працював простим охоронцем на м’ясокомбінаті, то накрав м`яса на 800 тисяч рублів, ніколи не пригощав батьків просто так, лише за гроші продавав. Часи були такі що все було дефіцит, а в нього було все. Але буває інколи мені вдається на гроші його розкрутити. Як забираю в когось гроші хто в нього позичив і не віддає, то платить щедро, хоча і зубами скреготить. 

Укроп ! Немає бажання вести подальжу  розмову. Якщо в полі  , то в вас є шанс заробити шроти в лобаку. Якшо біля хати кайданки і поліція 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, koste сказал:

Да я роботал в библиотеке ,книгу можно взять только под паспорт . Для таких работ важно мастерство токаря ,и фрезеровщика .

 Жальный захват конечно интересный насколько удобно им работать ...:hmm: Показаный в книге Броварского сильно отличяется от того каторый использует Сюзана .

 Сделал захваты с отверстием ,я бы не сказал что они такие удобные . 

 Думаю сделать щипчики для захвата жала . Вазможно что это упростит работу . 

 Как говорил мой учитель  Хмара П.Я. Все работы в улье нужно мадернезировать и упростить .;)

 Для информации скоро будет проходить выставка сельскохозяйственая ,и пчелаводная . Вазможно что там будет что либо интересное .:hi:

Освіта у вас яка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...