Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

В 05.10.2019 в 21:30, davolodya сказал:

Вкручуєм перехідник в об'єктив, далі ставим його в мікроскоп замість штатного. Оскільки робоча відстань значно збільшилася, треба ще замінити стойку мікроскопа на довшу, я собі точив нову, ? 15мм, довжина 30 см. На останньому фото під мікроскопом свердло, яким свердлю жальні гачки, вживу виглядає значно краще, ніж на фото з телефону

IMG_20191005_210245.thumb.jpg.b2da37830297a57e49a3711439debe00.jpgIMG_20191005_210158.thumb.jpg.e1b3e0891c67da64f7bb56ccd90d5058.jpgIMG_20191005_211916.thumb.jpg.f743f3eaa293cc46fe748ebf8f9ad681.jpg

І шо то на самому нижньому знімку :hmm:чому ви поставили впоперек координат , де посилання   окуляр х обєктив? Чи ви такі закручені,або розкручені:hmm::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Пахомич сказав:

І шо то на самому нижньому знімку :hmm:чому ви поставили впоперек координат , де посилання   окуляр х обєктив? Чи ви такі закручені,або розкручені:hmm::hi:

Пахомич, що конкретно не так на останньому знімку? На шкалу незвертайте уваги, на фото всього лиш картинка з новим об'єктивом.  Оскільки об'єктив поміняв на більш довгофокусний, максимальне збільшення мікроскопа стало меншим, ніж з стандартним об'єктивом, зрештою, для наших цілей максимальне і непотрібне, того, що зараз є, цілком достатньо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Пахомич, що конкретно не так на останньому знімку? 

Шо ви показали?  Шо то неопізнаний обєкт? Решта до файки:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.10.2019 в 21:30, davolodya сказав:

Вкручуєм перехідник в об'єктив, далі ставим його в мікроскоп замість штатного. Оскільки робоча відстань значно збільшилася, треба ще замінити стойку мікроскопа на довшу, я собі точив нову, ? 15мм, довжина 30 см. На останньому фото під мікроскопом свердло, яким свердлю жальні гачки, вживу виглядає значно краще, ніж на фото з телефону

IMG_20191005_210245.thumb.jpg.b2da37830297a57e49a3711439debe00.jpgIMG_20191005_210158.thumb.jpg.e1b3e0891c67da64f7bb56ccd90d5058.jpgIMG_20191005_211916.thumb.jpg.f743f3eaa293cc46fe748ebf8f9ad681.jpg

Для комфортної роботи найкраще підходить об'єктив 100мм. 180 і більше - буде дуже високо і треба низький стіл, або високий стілець, або шию жирафи ))) 180 - це міліметри від скла об'єктива до спостерігаємого об'єкту. Тобто рахуємо: стійка мікроскопа + станок з маткою + 18 см + оптичний пристрій мікроскопа і над всим цим повинна літать ваша голова. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Пахомич, що конкретно не так на останньому знімку? На шкалу незвертайте уваги, на фото всього лиш картинка з новим об'єктивом.  Оскільки об'єктив поміняв на більш довгофокусний, максимальне збільшення мікроскопа стало меншим, ніж з стандартним об'єктивом, зрештою, для наших цілей максимальне і непотрібне, того, що зараз є, цілком достатньо

Так а вобще нужно такое растояние ?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Ліпатов Віталій сказав:

Для комфортної роботи найкраще підходить об'єктив 100мм. 180 і більше - буде дуже високо і треба низький стіл, або високий стілець, або шию жирафи ))) 180 - це міліметри від скла об'єктива до спостерігаємого об'єкту. Тобто рахуємо: стійка мікроскопа + станок з маткою + 18 см + оптичний пристрій мікроскопа і над всим цим повинна літать ваша голова. 

Для чого ця заміна об'єктива? Все дуже просто, штатних 65 мм мені мало, мій станок невлазить в цю відстань, тому вийняв одну лінзу з об'єктива і так працював. Робоча відстань стала приблизно 130мм,  але якість зображення бажала бути кращою, тому, щоб непсувати собі очі і некупувати досить дорогий МБС-10, поміняв об'єктив, поки що мене влаштовує, а далі, як буде потреба, куплю порядний мікроскоп.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, koste сказав:

Так а вобще нужно такое растояние ?:hmm:

Мені треба, штатний об'єктив мене невлаштовує. Трошки вище Віталій пояснив, оптимально 100 мм, таку відстань має МБС-10 , ціною ±10 тис. гривень,  мій варіант втричі дешевший, і теж робочий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

Мені треба, штатний об'єктив мене невлаштовує. Трошки вище Віталій пояснив, оптимально 100 мм, таку відстань має МБС-10 , ціною ±10 тис. гривень,  мій варіант втричі дешевший, і теж робочий

у мбс 90 мм, можна працювать але з скрипом... 130 норм буде ще.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Мені треба, штатний об'єктив мене невлаштовує. Трошки вище Віталій пояснив, оптимально 100 мм, таку відстань має МБС-10 , ціною ±10 тис. гривень,  мій варіант втричі дешевший, і теж робочий

Какие линзы там стоят ? У меня МБС 2 линзы 8 надо ли мне чтото докупать ...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, koste сказав:

Какие линзы там стоят ? У меня МБС 2 линзы 8 надо ли мне чтото докупать ...:hmm:

8-х -- це окуляри, вони на робочу відстань мікроскопа невпливають,  теж користуюся 8-х, хоча маю і 12,5-х. Робоча відстань залежить від фокусної відстані об'єктива, з штатним об'єктивом робоча відстань мікроскопа 65 мм,  мені під штатний об.'єктив станок невмістився, тому і переробляв...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все що Ви хотіли знати, але боялись спитати (як я), можна найти в такій гарній презентації  Халенкова

https://drive.google.com/open?id=1_9wVhPMap6GFtQ6AuRdjaUq-YK8koUB2

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Малеча допомагає збирать станочки )). Один з них поїде Андрію Сумчанину. Дякую davolodya за гачки до станків для ШО(ИОМ) - робота на висоті. 

IMG_20191010_165539.jpg

IMG-80b43458caf00e89834973b352f9b592-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

29-31 числа, цього місяця, в Києві на метро Лівобережна проходитиме виставка 'Продуктивне бджільництво" де я планую представити свою продукцію для штучного запліднення бджолиних маточок. Кому цікаво - приїзджайте, подивитесь, пощупаєте. Поспілкуємося.

Може там будуть і інші представники що виготовляють інвентар. Може білоруси, бо питали чи буду я там.

IMG-702b4ff9e65a4ec83602f8793d17c462-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Даст Бог приеду . Интересно посмотреть .:) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.10.2019 в 17:01, Ліпатов Віталій сказал:

Малеча допомагає збирать станочки )). Один з них поїде Андрію Сумчанину. Дякую davolodya за гачки до станків для ШО(ИОМ) - робота на висоті. 

IMG_20191010_165539.jpg

IMG-80b43458caf00e89834973b352f9b592-V.jpg

Використання дитячої робочої сили кримінал  .  Діти ваші не мають дитинства , ви заставляєте  їх працювати на зборі станків. Дитина в рабстві

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.10.2019 в 17:57, Ліпатов Віталій сказал:

у мбс 90 мм, можна працювать але з скрипом... 130 норм буде ще.

 

Мбс с небольшой доработкой имеет более 150 мм рабочий стол а 130 это минимум .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, tolik2362 сказав:

Мбс с небольшой доработкой имеет более 150 мм рабочий стол а 130 это минимум .:hi:

що за доробка, якщо не секрет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, tolik2362 сказал:

Мбс с небольшой доработкой имеет более 150 мм рабочий стол а 130 это минимум .:hi:

В МБС - 10  до стола 100 мм. навіщо вам більше?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

що за доробка, якщо не секрет?

 В обективе убираете одну линзу и рабочий стол становится в разы больше даже с стандартным обективом .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пахомич сказал:

В МБС - 10  до стола 100 мм. навіщо вам більше?

А мне удобнее работать когда рабочий стол свободный и не переживаещ что что то будет мешать :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, tolik2362 сказав:

 В обективе убираете одну линзу и рабочий стол становится в разы больше даже с стандартным обективом .:hi:

За підказку дякую, думав є якийсь кращий спосіб... Викинути нижню лінзу - погана ідея, я в такий спосіб попрацював сезон, більше нехочу,  Робоча відстань дійсно значно збільшується, до 130 мм, але разом з тим падає якість зображення, різкість нерівномірна по всьому полі і досить сильне навантаження на очі.  На даний час вийшов з положення - замінив штатний об*єктив  на  Індустар -51,  робоча відстань стала 180мм, картинка світла і чітка.  Незнаю як буде з інсемінацією, але гачки під таким об*єктивом  робити досить зручно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, davolodya сказал:

За підказку дякую, думав є якийсь кращий спосіб... Викинути нижню лінзу - погана ідея, я в такий спосіб попрацював сезон, більше нехочу,  Робоча відстань дійсно значно збільшується, до 130 мм, але разом з тим падає якість зображення, різкість нерівномірна по всьому полі і досить сильне навантаження на очі.  На даний час вийшов з положення - замінив штатний об*єктив  на  Індустар -51,  робоча відстань стала 180мм, картинка світла і чітка.  Незнаю як буде з інсемінацією, але гачки під таким об*єктивом  робити досить зручно

нужно выбросить не нижнюю линзу а верхнюю к микроскопу :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, tolik2362 сказав:

нужно выбросить не нижнюю линзу а верхнюю к микроскопу :hi:

Наскільки вивчив це питання, викидають саме нижню, а верхню розвертають і ставлять на місце нижньої. Але мені вже це негрозить, я вже спробував, досить, очі дорожчі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.10.2019 в 14:42, davolodya сказал:

Пахомич, що конкретно не так на останньому знімку? На шкалу незвертайте уваги, на фото всього лиш картинка з новим об'єктивом.  Оскільки об'єктив поміняв на більш довгофокусний, максимальне збільшення мікроскопа стало меншим, ніж з стандартним об'єктивом, зрештою, для наших цілей максимальне і непотрібне, того, що зараз є, цілком достатньо

Все забуваю запитати , а яка приспособа для такого сверла , як кернуєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Пахомич сказав:

Все забуваю запитати , а яка приспособа для такого сверла , як кернуєте.

Є такий гарний інструмент - називається дремель, ним і роблю всю роботу з гачками, все під мікроскопом. Отвори 0,2 мм свердлю спокійно, а 0,15 мм ще непробував, хоча такі свердла теж маю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...