Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

на этом все знания по ИО Пахомич, и заканчиваются

Думаю нужно извиниться перед человеком :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на этом все знания по ИО Пахомич, и заканчиваются

Хіба, щоб одержати інбредну матку це всеодно що два пальці до асфальту. Проконтролювати , як розвивається сімя з такою маткою ,яку силу набере на осінь ,як буде зимувати і накінець ,як буде розпадатись гібрид . Сами знаєте що така сімя це собі в убиток. То що ви намікаєте на то що не приводяться схеми схрещувань ,так в мене немає ізольованого точка і не утримую чистої породи. Можливо і подумаю ,щоб придбати чисту краінку і можна буде перевести пасіку на маток І.О. це можливе, якщо буде можливість поновлювати кров. Матці, по схемі 2- юродні брат+сеста пішов 2-гий рік зимує покищо в нормі . Якщо розраховуєте на конфлікт- його не буде
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на этом все знания по ИО Пахомич, и заканчиваются

Думаю нужно извиниться перед человеком :hi:
Пускай он первый извинится, вы наверное не видели это было ещё летом. Он утверждал что я Немец, и под другим ником занимаюсь рекламой толи карники, толи бакфаста. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю нужно извиниться перед человеком

Молоді, гарячі . їх банять на декілька місяців, вони присідають, а потім знову кров молода бурлить. Нічого страшного, головне що вони з нами.!!!!! :az::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо розраховуєте на конфлікт- його не буде

А мне он и не нужен. Надо отвечать за свои слова. А у вас с этим напряги. Будет фото станка ? Только вашего.... и кормушки ?
'Пахомич' Покажите не пародию Только свой, а не из интернета

Видите люди ещё с осени просят...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

hadzumaki

Я вам ви мені нульова нічя. Особисто я притензій не маю .
Перечитав тему від а до я . Так що був симінар чи ні? і в кого були вже станки готові чи отримали за сезон хоч якийсь досвід?
Не тільки досвід але і є позитивні результати (дуже добрі ). Розроблено новий шприц ! (має високу чутливість і високу надійність ). Проведено запліднення бджолиних маток ! Фотографії будуть пізніше ! Зараз подаю фотографії станка (Свого ) ! Ось мій станок ! 94647_IMGP4380.JPG 71739_IMGP4392.JPG
hadzumaki

Добро.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вам ви мені нульова нічя. Особисто я притензій не маю .

За фото спасибо, хотелось бы верить что это действительно ваш станок, а не фотка из интернета. А по поводу :ah:
Так я рахую ,що Imker DE на ОПФ і hadzumaki тут належать одній фізичні особі.Ця особа накрила мокрим рядном всіх і абсолютно всіх пасічників,а також і таку галуь с/г,як бджільництво України. Тому я рахую ,що ми повині обєднати свої зусилля і виправити становище.
Прибор отдельно комплектуется микроскопом и баллоном с углекислым газом для анастезии. ?В комплект входит: Станок искусственного осеменения-1 комплект Спинной крюк-2шт Вентральной крюк-2шт Зонд-2шт Микромасштабный шприц(100 мкл)?-2шт Шприц с иглой-2шт Место для анастезии-1шт Место для матк-1шт Поршень-2 шт. Производитель: Корея. Цена 21 000 грн. :blink::blink::blink:

post-6604-1390061919_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

,що Imker DE на ОПФ

На фотці Карлова є Карлов Лаборант і Рауш . Крлов говорить ,що це російські пасічники. Якщо ви не Імкер тоді вибачаюсь .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

,що Imker DE на ОПФ

На фотці Карлова є Карлов Лаборант і Рауш . Крлов говорить ,що це російські пасічники. Якщо ви не Імкер тоді вибачаюсь .
Тоді і я вибачаюсь за :ah:
на этом все знания по ИО Пахомич, и заканчиваются

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Производитель: Корея.Цена 21 000 грн

Дуже хитро зроблена фотографія - щоб нічого не побачити. Діаметр поршня який?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Производитель: Корея.Цена 21 000 грн

Дуже хитро зроблена фотографія - щоб нічого не побачити. Діаметр поршня який?
Это фото с сайта. Тот что рекламируют на точку. Там можно рассмотреть более детально, а скачать даёт только такую фотографию. :dntknw: Диаметр не знаю какой. Пере залил фотографии в лучшем качестве. Микроскоп и баллон с СО2 надо покупать отдельно.

post-6604-1390064578_thumb.jpg

post-6604-1390064624_thumb.jpg

post-6604-1390064661_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахомич,а в живую пообщаться? Себя показать,людей посмотреть,как практик подсказать начинающим(зелёным),руку правильно поставить?Ваш кусок хлеба, :IMHO1: не заберем.Я лично бы с Вами обсудил инбридинг вплоть до шестого поколения,без монитора и клавы! :az::wave::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже хитро зроблена фотографія - щоб нічого не побачити. Діаметр поршня який?
В 70х можно было только мечтать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Мае месяце у меня дома
Если получу приглашение, постараюсь приехать. Но, по-моему, сейчас из Харькова нет прямого сообщения. Разве что автобус...
Запрошую вас а також Броніславовича. Впевнений що не даремно зїздите. Якоїсь конкретної дати не буде, коли зручно тоді приїзжайте.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там можно рассмотреть более детально, а скачать даёт только такую фотографию.

За основу взято стандартну модель з зміненим блоком матки і шприцом . На 3 ,якщо я не помиляюсь шприц на основі інсулінового це просто манка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

teplov

Інцухт на українські ,що означає?
Пахомич це до чого? В темі бакфасткі бджоли на (пчеловод инфо) я публікував відповіді Андреаса Пітера на запитання пасічників. Читай уважно теми. Українець я.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахомич це до чого? В темі бакфасткі бджоли на (пчеловод инфо) я публікував відповіді Андреаса Пітера на запитання пасічників. Читай уважно теми. Українець я.

Не переймайтесь так, я в Пахомича теж був Німцем. :umora: Це напевно після війни Пахомич спостерігає, а чи не фашистський шпіон то. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[

Пахомич це до чого? В темі бакфасткі бджоли на (пчеловод инфо) я публікував відповіді Андреаса Пітера на запитання пасічників. Читай уважно теми. Українець я.

А я щось маю проти. Хіба я вимагаю , я запитую. Паланочка допоміг і розяснив.
Не переймайтесь так, я в Пахомича теж був Німцем. Це напевно після війни Пахомич спостерігає, ачи не фашистський шпіон то.

Мяч прийнято -подача за мною.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахомич це до чого? В темі бакфасткі бджоли на (пчеловод инфо) я публікував відповіді Андреаса Пітера на запитання пасічників. Читай уважно теми. Українець я.

Не переймайтесь так, я в Пахомича теж був Німцем. :umora: Це напевно після війни Пахомич спостерігає, а чи не фашистський шпіон то. :umora:
Ну вы даете, это не о вас. :ah:;):umora::umora:
В купе поезда на Западной Украине заходит хохол-пчеловод и видит - сидит негр и читает газету на украинском языке. (Х)- Тю! Негр на наший мови газету чытае! (Негр)- А чому не чытаты? (Х)- Тю!! Та вин ще нашою мовою розмовляе! (Негр)- А я украинець. Потому и розмовляю. (Начисто охреневший хохол)- А я тоды хто???!!! (Негр)- Та незнаю... Чи жид, чи москаль.
:hi::ay::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів би наголосити що ІО це не тільки селекція. За допомогою цих маток є можливість мати на пасіці всі зразкаві сімї. Просто вони не дають результат в той рік коли їх вивели, потрібна технологія така як у німецькому фільмі ( Ротаційне розведення), я пробував на матках від Марії Гембал, результат, запечатаний корпус меду з каштана на 15 травня, в Хмельницькому за рік далеко не кожна сімя стільки дає. Перерив в взятку бджоли 5-6 корпусів а вони не рояться, липа зацвіла ще півтора корпуса. Вот тіфльки із за цих маток я вирішив освоїти ІО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Конструкцию станка считаю удачной, менять не собираюсь. Сейчас делаю такой же только покрасивее. Дело в том что человеческие руки очень точные и эти механизмы подачи капиляра не очень то и нужны.Если рука не точна то не сможешь набрать сперму и никакие механизмы не помогут.На критику смотрю сквозь пальцы, боялся бы ее не показывал бы станок.

Ваші слова звучать в такт з вашим колегою по київських курсах на іншому форумі "Жена увидела маніпуляции с шприцом попробувала тоже все пляшет, не встанке дело а в золото руках."Це у вас,що одні руки на двох . Пригадайте як ви зайшли на цю тему . Процитуйте свое перше повідомлення і прокоментуйте.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте. Этим летом у меня прорыв в и.о, получается очень хорошо аж самому не верится. У кого еще есть положительные результаты? Должны быть. Интересует содержание маток до и.о в клеточках. Опыт не удался в полном объёме, одну матку оплодотворил и сломался шприц, было 4, она сеять начала (видел яйца) но нуклеус разграбили. До и.о матки лежали в пересылочной клетке с пчелами под подушкой на рамках в улье 7 дней. Коментирую. Все матки кроме этих четырех я после вылупления подселял в мини нуклеусы и на 7-8 днь оплодотворял. В клеточке до осеменения я держал только 4 матки, до семи дней жили все, одну оплодотворил, когда сделал шприц, полез к тем трём а они дохлые. Это было на 9 день. Так как у меня опыта нету держать маток до оплодотворения в клеточке то я просил чтобы мне объяснили у кого есть опыт. Скорей всего чтобы разобраться что я сделал не так, и помочь мне исправить ошибку вы опять начнёте что то на кого то рыть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юра, опыт передержки НМ у меня есть, поделюсь нет проблем...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

teplov

Ви хочите сказати що ви не були на курсах ,чи вам не розказували про утримання до осіменіння
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все матки кроме этих четырех я после вылупления подселял в мини нуклеусы и на 7-8 днь оплодотворял.

Не розумію а де ділись заплідненні нуклеусні матки. Можна говорити про те що була спроба запліднення ,але це не позитивний результат . Навіть ті результати ,що одержав Олег Кінхо не являється позитивними це просто означає що він попав в непарний яйцепровід .То що в ньго матка залишилась живою означає,що він щось хімічив і цю матку замінять обовязково. На рахунок рук скажите що?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to Инструментальное осеменение маток (ИОМ)
  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...