Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

Дякую Володі Дацко за гарну роботу. Співпрацюємо далі.

79371834_3269720669764876_774233602463367168_n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора читав нову наукову роботу дисертацію

Цитата

обгрунтування технології репродукції бджолиних маток

а в т о р е ф е р а т

дисертації на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських наук

прочитав тільки 15 сторінок і вже не можу стриматись щоб не поділитись із спеціалістами.

5dfb2c4b76768_2019-12-19_9-47-38_603.thumb.jpg.1f9eeed4c89522281eebf43da1bc4f3f.jpg

@Пахомич У Вас так получається?

В процесі написання роботи було отримано 3 патента 

5dfb2dd5bd605_2019-12-19_9-58-49_479.thumb.jpg.9933cfcfba53c71c825cb0d3ee8068a6.jpg

Ось маніпулятори для станку ШО, вищий інженерний підхід до дуже складного процесу. Розумні слова читайте самі, а то в мене вже мозок закипів. :umora:https://ir.lib.vntu.edu.ua/bitstream/handle/123456789/13943/84-05.pdf

 

А хто з Вас вже "втихаря" використовує штучний шлейф в ШЗ ?????

5dfb2f8dbbf80_2019-12-19_10-5-47_580.thumb.jpg.7cb6def3685688e835d82ad3e4299646.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это уже не докторская ,а профессорская работа . 

 А если серезно то Витал Д.В. говорил что метод Броварского работал . Интересно есть ли кто либо получивший хорошие результаты ...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Mihail-ves сказал:

В

@Пахомич У Вас так получається?

В

Ось маніпулятори для станку ШО, вищий інженерний підхід до дуже складного процесу. Розумні слова читайте самі, а то в мене вже мозок закипів. :umora:https://ir.lib.vntu.edu.ua/bitstream/handle/123456789/13943/84-05.pdf

 

А хто з Вас вже "втихаря" використовує штучний шлейф в ШЗ ?????

:hmm:Хто вам признається і наплодить конкуурентів? Пахомич маток  не продає , а жаба дусить ( одні працюють на повну ), а я в...... , конкуренції на ринку маток ШЗ немає.Ви шановний людина перспективна ( далекоглядна) . Ви краще  придбайте потокову лінію і ви вклинетесь в ринок маток ШЗ і затрати окупите за 3 дні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2019 в 11:18, koste сказал:

Это уже не докторская ,а профессорская работа . 

 А если серезно то Витал Д.В. говорил что метод Броварского работал . Интересно есть ли кто либо получивший хорошие результаты ...:hi:

Витал Дв афіріст по своїй натурі, я сумніваюсь що він взагалі щось осіменяв. По методу Броварського за день осімениш три матки в день. Поясню, на одну матку потрібно 15 мкл сперми, щоб її відібрати потрібно не менше ніж 1 годину, осіменити ще пів години. До того ж виживання маток значно менше, тому що коли їй під наркозом приклеюєш штучний шлейф, вона може опорожнитись, а ми цього не побачимо, і сперма буде заражена.... Цим методом ніхто не осіменяє, то і говорити про нього не варто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2019 в 11:18, koste сказал:

Это уже не докторская ,а профессорская работа . 

 А если серезно то Витал Д.В. говорил что метод Броварского работал . Интересно есть ли кто либо получивший хорошие результаты ...:hi:

Докто, це наукова ступень,а професор звання і може бути присвоєне людині без науки ( 8 класів і почесний професор таких....тд і тп)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Пахомич сказал:

професор звання і може бути присвоєне людині без науки (

Я навіть знаю одну людину яка отримала звання проФФесора відсидівши два терміни у в’язниці. Вибачте що відхилився від теми

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

:hmm:Хто вам признається і наплодить конкуурентів? Пахомич маток  не продає , а жаба дусить ( одні працюють на повну ), а я в...... , конкуренції на ринку маток ШЗ немає.Ви шановний людина перспективна ( далекоглядна) . Ви краще  придбайте потокову лінію і ви вклинетесь в ринок маток ШЗ і затрати окупите за 3 дні 

Пахомич продайте одну матку Вами інсеміновану. Продайте якісну, я Вам заплачу скільки, скільки плачу і в Європі. Я зрозумів що Ви давно вже практикуєте штучне осіменіння, ще тоді коли наші сучасні інсемінатори про таке навіть і не думали. Тому я впевненний що Ви порожняк не гоните. Тому вирішив зпробувати Вашого матеріалу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останніми днями займаюсь модернізацією та доробкою деяких вузлів станка. 

Змінив конструкцію подачі маніпуляторів, виготовив систему подачі капіляра, змінив основу.

Тепер хочу виготовити гачки. 

Якщо не проблемно, зробіть будьласка фото двох гачків на аркуші паперу в клітинку (щоб з розмірами визначитись).

Буду вдячний за допомогу.

20191220_122728.jpg

20191220_122530.jpg

20191220_122626.jpg

20191220_122701.jpg

20191220_122555.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Укроп сказал:

Пахомич продайте одну матку Вами інсеміновану. Продайте якісну, я Вам заплачу скільки, скільки плачу і в Європі. Я зрозумів що Ви давно вже практикуєте штучне осіменіння, ще тоді коли наші сучасні інсемінатори про таке навіть і не думали. Тому я впевненний що Ви порожняк не гоните. Тому вирішив зпробувати Вашого матеріалу

Шановний  ШО то є просто інструмент ! Селекція , то потрібно мати нюх. Я не хочу шановний Вас обіжати , але в механіці є ліва і права різьба ,в електриці є  + і  - .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Пахомич сказал:

Шановний  ШО то є просто інструмент ! Селекція , то потрібно мати нюх. Я не хочу шановний Вас обіжати , але в механіці є ліва і права різьба ,в електриці є  + і  - .

Я так понял что человек попросивший вас продать матку ИО некогда ее не получит потому что есть левая и правая резьба и + и - :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Пахомич сказал:

Шановний  ШО то є просто інструмент ! Селекція , то потрібно мати нюх. Я не хочу шановний Вас обіжати , але в механіці є ліва і права різьба ,в електриці є  + і  - .

Пахомич немає в Українській мові слова обіжати, а є ображати. Але мова не про те. Я не веду мову про селекцію, я хочу придбати у Вас матку. Якщо Вам шкода, то так і скажіть. А можливо то Ви лише наводите тінь, і ніколи маток штучно не осіменяли?Вибачте що так кажу, але мені здається що продавши мені одну із своїх маток Вам заробіток від її продажі зайвим не буде. Тому кажіть прямо, обо так, або ні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, teplov сказал:

Витал Дв афіріст по своїй натурі, я сумніваюсь що він взагалі щось осіменяв. По методу Броварського за день осімениш три матки в день. Поясню, на одну матку потрібно 15 мкл сперми, щоб її відібрати потрібно не менше ніж 1 годину, осіменити ще пів години. До того ж виживання маток значно менше, тому що коли їй під наркозом приклеюєш штучний шлейф, вона може опорожнитись, а ми цього не побачимо, і сперма буде заражена.... Цим методом ніхто не осіменяє, то і говорити про нього не варто.

Вазможно и так .:hi:

 

1 час назад, Пахомич сказал:

Шановний  ШО то є просто інструмент ! Селекція , то потрібно мати нюх. Я не хочу шановний Вас обіжати , але в механіці є ліва і права різьба ,в електриці є  + і  - .

 При желании можно и подарить,если нету желания продавать . Можно конечно и сказать что неумею .:ah: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, tolik2362 сказал:

Я так понял что человек попросивший вас продать матку ИО некогда ее не получит потому что есть левая и правая резьба и + и - :hmm:

Ви  вірно зрозуміли. Пахомич немає права продавати кусок скла під виглядом....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Ви  вірно зрозуміли. Пахомич немає права продавати кусок скла під виглядом....

Тогда давайте мы с вами просто окажем друг другу услугу  в ИО на тех условиях которые вы мне предлагали ранее .Я вышлю вам своих по меченых маток авы мне своих и оценим проделанную работу :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, tolik2362 сказал:

Тогда давайте мы с вами просто окажем друг другу услугу  в ИО на тех условиях которые вы мне предлагали ранее .Я вышлю вам своих по меченых маток авы мне своих и оценим проделанную работу :hi:

Просто человеку нехватает  мужества сказать что просто неумею . Так что ничего из этого не выйдет . :ah:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, koste сказал:

Просто человеку нехватает  мужества сказать что просто неумею . Так что ничего из этого не выйдет . :ah:  

Человек давно на слуху в теме ИО не то что я и на кону стоит репутация каждого и по этому  должен пойти на мое предложение :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, tolik2362 сказал:

Человек дано на слуху в теме ИО не то что я и на кону стоит репутация каждого и по этому  должен пойти на мое предложение :IMHO1:

Какая там репутацыя ,расмешили .:umora: Человек просто хотел что бы ему маток осеменили ,делов то . :IMHO1: Вазможно что когда то,и были попытки в И.О. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, koste сказал:

Какая там репутацыя ,расмешили .:umora: Человек просто хотел что бы ему маток осеменили ,делов то . :IMHO1: Вазможно что когда то,и были попытки в И.О. 

Тогда нужно было бы сделать это на много проще  попросить осеменаторов  оказать эту  услугу  бесплатно или за минимальную суму и я думаю нашлись бы такие . :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, tolik2362 сказал:

Тогда давайте мы с вами просто окажем друг другу услугу  в ИО на тех условиях которые вы мне предлагали ранее .Я вышлю вам своих по меченых маток авы мне своих и оценим проделанную работу :hi:

Давй брат зробимо дружний поєдинок

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Давй брат зробимо дружний поєдинок

:ay::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, tolik2362 сказал:

 

:ay::az:

Я некровожадний:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Я некровожадний:hi:

Я также но как говорится коль пошла такая пянка то реж последний огурец  а истинна важнее:IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пахомич сказал:

Ви  вірно зрозуміли. Пахомич немає права продавати кусок скла під виглядом....

Про який кусок скла Ви ведете мову? Мені не потрібні Ваші якісь захмарні висловлювання. Мені потрібно від Вас якісно зроблена Вами матка. Більше я нічого слухати не хочу. Зробим в наступному сезоні так. Я з першу поїду до Анатолія Котелевського, без проблем куплю в нього матку, все буду фіксувати на відео. Потім я вирушаю до Вас, де ви маєте без проблем мені продати свою матку. Адресу я Вашу знаю, тому сто відсотково буду у Вас. Все буде фіксуватись на відео. Я думаю Анатолій Котелевський проти такого варіанту не буде, адже йому немає за що переживати і боятись. Так що Пахомич не з’їжайте з теми якимось склом. У кінці червня я буду у Вас вдома, приїду купувати матку штучного осіменіння. Гроші вам зайвими не будуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Укроп сказал:

Про який кусок скла Ви ведете мову? Мені не потрібні Ваші якісь захмарні висловлювання. Мені потрібно від Вас якісно зроблена Вами матка. Більше я нічого слухати не хочу. Зробим в наступному сезоні так. Я з першу поїду до Анатолія Котелевського, без проблем куплю в нього матку, все буду фіксувати на відео. Потім я вирушаю до Вас, де ви маєте без проблем мені продати свою матку. Адресу я Вашу знаю, тому сто відсотково буду у Вас. Все буде фіксуватись на відео. Я думаю Анатолій Котелевський проти такого варіанту не буде, адже йому немає за що переживати і боятись. Так що Пахомич не з’їжайте з теми якимось склом. У кінці червня я буду у Вас вдома, приїду купувати матку штучного осіменіння. Гроші вам зайвими не будуть

Лично я за истину .Вася ели тебе действительно нужна моя матка ИО то я не против тебе ее даже подарить для видио отчета и установления истины  :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...