Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

4,055 posts in this topic

49 минут назад, teplov сказал:

На відео далеко не профісіонал. В нас кому пересилати сперму? людям котрі продають ІО маток дешевше ціни самої сперми?  

Так вот и я о том что там человек может это себе позволить . Слышал что  институт Керххайн продает и сперму тоже . Не думаю что цена там  запредельная . Вопрос цены конечно актуален . Искуственно осемененная матка в Германии стоила 60 евро ,тем не мение наши пчеловоды ее покупают .Сперма больше на племя . Так как  от островных... Не всех маток можно купить в сезон . Вазможно что сперму проще . Надо интересоватся .:hi:

4 години тому, koste сказав:

Так вот и я о том что там человек может это себе позволить . Слышал что  институт Керххайн продает и сперму тоже . Не думаю что цена там  запредельная . Вопрос цены конечно актуален . Искуственно осемененная матка в Германии стоила 60 евро ,тем не мение наши пчеловоды ее покупают .Сперма больше на племя . Так как  от островных... Не всех маток можно купить в сезон . Вазможно что сперму проще . Надо интересоватся .:hi:

Банк сперми трута є, але купить якусь дозу більш впевнений що занадто дорого. Бо ця сперма зберігається в непростих умовах і набуває цінності з кожним роком. Для зберігання сперми потрібна стабільна температура, що неможливо забезпечити при пересилці. Я зберігав сперму 2, 4 тижні, результат позитивний у всіх маток. Але потрібні УМОВИ. Інакше то все марна справа. Також мікроскоп, що дозволяє перевірити якість сперми після зберігання.

5 часов назад, koste сказал:

При пересылке действительно технически сложновато обеспечить необходимую стабильную температуру. А вот при личной перевозке в авто проблема решаемая. Будет спрос появится и предложение.:hi:

В 13.11.2019 в 16:25, koste сказал:

Как по мне то сложный . bild_4.jpgПедположим что стекляный капиляр разбил ,в разгар сезона . И все ,не так быстро его достанешь . Ну и явно не изделие для масс .

Капіляр не проблема їх в Україні валом

2 часа назад, Богдан1 сказал:

Капіляр не проблема їх в Україні валом

Это понятно . Я о том что в средине .:wave:

Немного решил описать и показать механизм по которому больше всего вопросов поступает от инсеминаторов и людей которые хотят все сделать своими ручками. Спрашивают и наши и иностранцы, может кому будет полезна информация которую я наболтал ))

Да, кстати, в прошлом сезоне всего одну матку не смог оплодотворить - не шла внутрь сперма и хоть ты тресни. И так и сяк, не идет и всё. В итоге задавил.

Edited by Ліпатов Віталій

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

Немного решил описать и показать механизм по которому больше всего вопросов поступает от инсеминаторов и людей которые хотят все сделать своими ручками. Спрашивают и наши и иностранцы, может кому будет полезна информация которую я наболтал ))

Да, кстати, в прошлом сезоне всего одну матку не смог оплодотворить - не шла внутрь сперма и хоть ты тресни. И так и сяк, не идет и всё. В итоге задавил.

Плохие вещи не копируют .;) А много таких проблемных  маток встречяется ?

12 хвилини тому, koste сказав:

Плохие вещи не копируют .;) А много таких проблемных  маток встречяется ?

Ото одна така й трапилася. Решта, не встояла перед моїм залицянням )

Який мікроскоп краще використовувати для ШЗ? 

По капиллярами и хранению спермы. Думаю будет полезно.

В 03.12.2019 в 21:20, Alek сказав:

10 - 30 крат с головой хватит. Бинокулярный. Желательно с динамичной кратностью. Объектив не меньше 100мм фокусное. 

Может кому-то будет интересно подсветка для швейных машинок . Бывает разная в том числе и на гибкой ножке с магнитом . 

3 години тому, Ліпатов Віталій сказав:

10 - 30 крат с головой хватит. Бинокулярный. Желательно с динамичной кратностью. Объектив не меньше 100мм фокусное. 

Дякую

57 хвилин тому, koste сказав:

Может кому-то будет интересно подсветка для швейных машинок . Бывает разная в том числе и на гибкой ножке с магнитом . 

2 ватка - може бути малувато. Я ставлю 7. 

Пробував 5, але не то.

2 години тому, koste сказав:

Користуюся кільцевим освітлювачем на 60 світлодіодів, кріпиться безпосередньо на об'єктив. Яка потужність незнаю, але на максимум ніколи невключаю, світла реально дуже багато, регулювання плавне і в широких межахIMG_20181126_231659.thumb.jpg.f80916ee8d99fb39d9e623c5ecc2681d.jpg

27 хвилин тому, davolodya сказав:

Користуюся кільцевим освітлювачем на 60 світлодіодів, кріпиться безпосередньо на об'єктив. Яка потужність незнаю, але на максимум ніколи невключаю, світла реально дуже багато, регулювання плавне і в широких межахIMG_20181126_231659.thumb.jpg.f80916ee8d99fb39d9e623c5ecc2681d.jpg

дайте ссилку в лічку, будь ласка

В 03.12.2019 в 21:20, Alek сказав:

8 хвилин тому, ЮМос сказав:

Я брав тут https://therighttools.olx.ua/uk/shop/?page=2

23 хвилини тому, ЮМос сказав:

Купував освітлювач на аліекспресі минулого року,  посилання на продавця незберіг.  Точно такі ж зустрічав на ОЛХ, трошки дорожчі, але непотрібно місяць чи два  чекати  доставки

19 хвилин тому, davolodya сказав:

Купував освітлювач на аліекспресі минулого року,  посилання на продавця незберіг.  Точно такі ж зустрічав на ОЛХ, трошки дорожчі, але непотрібно місяць чи два  чекати  доставки

Доставка зазвичай 2 -3 тижні.  Ним не користувався, сказати нічого не можу.

Для тех кто интересуется перевозкой спермы будет интересно мини холодильник для инсулина .Диапазон настраиваемой температуры от +2-+25 градусов . Он работает на нагрев ,или охлаждение в зависимости от окружающей температуры . https://ru.aliexpress.com/item/32755818002.html?spm=a2g0v.search0302.3.1.5a6862446lk6pC&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_0,searchweb201603_0,ppcSwitch

https://prom.ua/p609595777-holodilnik-health-dlya.html    :wave:

Интересно капиляры отянутые кто каким наружным ,и внутреним диаметром использует .:hi:

10 годин тому, koste сказав:

Для тех кто интересуется перевозкой спермы будет интересно мини холодильник для инсулина .Диапазон настраиваемой температуры от +2-+25 градусов . Он работает на нагрев ,или охлаждение в зависимости от окружающей температуры . https://ru.aliexpress.com/item/32755818002.html?spm=a2g0v.search0302.3.1.5a6862446lk6pC&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_0,searchweb201603_0,ppcSwitch

https://prom.ua/p609595777-holodilnik-health-dlya.html    :wave:

Э дуже багато автомобільних холодильників в Україні які згодяця для транспортування сперми в автомобілі. До 1000 можна бу взять. Я купляв минулого року новий за 1600. Об'єм там правда на 12 чи 15 літрів. Пиво охолоджує гарно ))

Зберігать в ньому щоправда не вийде довго.

45 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

Э дуже багато автомобільних холодильників в Україні які згодяця для транспортування сперми в автомобілі. До 1000 можна бу взять. Я купляв минулого року новий за 1600. Об'єм там правда на 12 чи 15 літрів. Пиво охолоджує гарно ))

Зберігать в ньому щоправда не вийде довго.

У него нету  такой стабильности подержания заданой температуры как в инсулинового холодильника . :)

6 хвилин тому, koste сказав:

У него нету  такой стабильности подержания заданой температуры как в инсулинового холодильника . :)

Це де таке написано? ))) 

Там використовується такий самий тип охолодження як і в мініхолодильниках. Для перевозки згодиця що один що другий. Для зберігання ні.