Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, davolodya сказав:

Гарний подарунок, а головне корисний. Я б теж таку книгу непроти придбати, але поки що небачив в продажі

Половину книжки сфотографував, залишилась сама корисна друга половина, по закінчені можу скинути. Але як і в кожній книжці, 30% того що необхідно, все інше водичка, до якої треба повертатись інколи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо коротко що вихватив. то це 3 хв наркозу, і запліднення не раніше чим через 48 годин. Вік маток 6-15 днів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Половину книжки сфотографував, залишилась сама корисна друга половина, по закінчені можу скинути. Але як і в кожній книжці, 30% того що необхідно, все інше водичка, до якої треба повертатись інколи. 

Буду вдячний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Запилил" несколько крючков )

IMG_20190722_120301.thumb.jpg.29ea431c7100b79338c291b3cf4b2da7.jpgIMG_20190722_120540.thumb.jpg.6e4ea68d71a4418f59289012cdfe025c.jpgIMG_20190722_120638.thumb.jpg.ac39a8ddfd377833c1d736c227f480ca.jpgIMG_20190722_120732_.thumb.jpg.7c016b3942c1398ccbeaab0c53a05e35.jpgPIC005.thumb.JPG.c381985c3f8e2b4cdf4479602fe3c83b.JPGPIC006.thumb.JPG.e6f867b7ebb8586c3312b8a9f4b0cc32.JPGPIC007.thumb.JPG.d2d4cebd0f86ad120eb5fe4684131f31.JPGPIC009.thumb.JPG.a0f92e0c46c7b023cfcdb09edc292429.JPGPIC010.thumb.JPG.d7c1e7bd8a5eb8f08b7c728165404579.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.07.2019 в 21:19, Mihail-ves сказав:

Половину книжки сфотографував, залишилась сама корисна друга половина, по закінчені можу скинути. Але як і в кожній книжці, 30% того що необхідно...

Заради отих 30%  і я не відмовлюся постояти в черзі :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.07.2019 в 21:19, Mihail-ves сказал:

Половину книжки сфотографував, залишилась сама корисна друга половина, по закінчені можу скинути. Але як і в кожній книжці, 30% того що необхідно, все інше водичка, до якої треба повертатись інколи. 

Теж маю таку книжку. Того що треба мало, але хоть щось. І фото хароші. Але хотілося б більш детально

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі маю в гугл фото скан книжки попереднього видання.  Та що Mihail-ves трохи відрізняється.

Тільки як її звідти витягти, щоб переслати:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже сфотографував все що нам треба. Обріжу лишнє (нігті з прополісом) і через пару днів виложу сюди. Без паніки, все буде Україна.;)

27 хвилин тому, MaXUA123 сказав:

Але хотілося б більш детально

"більш детально" - все видно під мікроскопом.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Вже сфотографував все що нам треба. Обріжу лишнє (нігті з прополісом) і через пару днів виложу сюди. Без паніки, все буде Україна.;)

"більш детально" - все видно під мікроскопом.;)

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, MaXUA123 сказав:

Доречі маю в гугл фото скан книжки попереднього видання.  Та що Mihail-ves трохи відрізняється.

Тільки як її звідти витягти, щоб переслати:hmm:

Як книга в Гугл плей  плотите  за неъ те що просять  та через акаунт качаєте  книгу. якщо книга у вільному перегляді то  скачати гугл  дозволяє. Киньте ссилку  чи сюди  чи в приват на книгу чи фотку  гляну в чому  заковика. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.07.2019 в 21:13, koste сказав:

Тоже искал ,проблема .;)  

 В 21.07.2019 в 21:12, davolodya сказав:

Гарний подарунок, а головне корисний. Я б теж таку книгу непроти придбати, але поки що небачив в продажі

 
 Не реклама просто  може  згодиться  Є видання 2018 року  на сайті укрбі
99.thumb.jpg.e8b55411a053cde8dfa198c85cbbe112.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, bosik2017 сказал:

Як книга в Гугл плей  плотите  за неъ те що просять  та через акаунт качаєте  книгу. якщо книга у вільному перегляді то  скачати гугл  дозволяє. Киньте ссилку  чи сюди  чи в приват на книгу чи фотку  гляну в чому  заковика. 

https://photos.app.goo.gl/KJTVZvBcMHb7Nq2L9

може й заковики нема, просто я і нові технології ідем трохи порознь. 

Вибачаюсь за біндер на фото.

42 минуты назад, bosik2017 сказал:
 
 Не реклама просто  може  згодиться  Є видання 2018 року  на сайті укрбі
99.thumb.jpg.e8b55411a053cde8dfa198c85cbbe112.jpg

 

я теж там купляв. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, MaXUA123 сказав:

https://photos.app.goo.gl/KJTVZvBcMHb7Nq2L9

може й заковики нема, просто я і нові технології ідем трохи порознь. 

 

Там все ок але сторінки не всі. Пізніше  як доберусь до нормального нету  закину усе  що є в PDF - ку, щоб  було все в одному файлі. та закину  сюди ссилку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, MaXUA123 сказав:

 

 

я теж там купляв. 

На укр-бі нормальної якості книга?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, bosik2017 сказал:

Там все ок але сторінки не всі. Пізніше  як доберусь до нормального нету  закину усе  що є в PDF - ку, щоб  було все в одному файлі. та закину  сюди ссилку. 

може не все вибрав? Зараз гляну і зроблю заново

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://photos.app.goo.gl/PtbG83XwBuFAdesD6

тут наче всі, тільки 106-107 задвоїно, і 118 там дві фото

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, MaXUA123 сказав:

https://photos.app.goo.gl/PtbG83XwBuFAdesD6

тут наче всі, тільки 106-107 задвоїно, і 118 там дві фото

Ось моя якість, там трішки хлопці полінились, треба було по одній сторінці фотографувати

https://picua.org/images/2019/07/24/5a8b738e018b05e0b7c0e5c73d8d04b3.jpg

сама цінна інформація якраз на ній.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, davolodya сказал:

На укр-бі нормальної якості книга?

так класна, тверда обложка. Вроді фото менші самої процедури чи може мені так здалося, бо книга в великому форматі. Аркуші на дорогому папері. І мені здалося, що там води трохи більше від Богомолова, про нові породи в агресивній країні. ;) 

А так все ок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, bosik2017 сказав:

Не реклама просто  може  згодиться  Є видання 2018 року  на сайті укрбі

Дякую за підказку, вже і у мене  така книжка буде, щойно замовив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Mihail-ves сказал:

Ось моя якість, там трішки хлопці полінились, треба було по одній сторінці фотографувати

https://picua.org/images/2019/07/24/5a8b738e018b05e0b7c0e5c73d8d04b3.jpg

сама цінна інформація якраз на ній.:IMHO:

Я непланував для широкого доступу. Просто неміг знайти в Україні цю книгу, а за пересилку було дорого, тому попросив сфоткать. Фоткав книгу вперше в житті.

Побачив від вас ссилку на цю книгу, то й вирішив поділить, може кому знадобиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, MaXUA123 сказав:

https://photos.app.goo.gl/PtbG83XwBuFAdesD6

тут наче всі, тільки 106-107 задвоїно, і 118 там дві фото

Так ніби є все. Тут у мене просто нет  підтуплює  то може все і не  підгрузило зразу. 

3 хвилини тому, davolodya сказав:

Дякую за підказку, вже і у мене  така книжка буде, щойно замовив

Прошу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання до практиків - допоки можна розраховувати що буде зрілий трутень в сімях? Бо я щось цю роботу, можна сказати, майже завалив, треба якось проломлювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, bosik2017 сказал:

Так ніби є все. Тут у мене просто нет  підтуплює  то може все і не  підгрузило зразу. 

Прошу. 

треба в укр біі вам просити промокод на знижку, мабуть зараз підуть одинакові продажі:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, MaXUA123 сказав:

Питання до практиків - допоки можна розраховувати що буде зрілий трутень в сімях? Бо я щось цю роботу, можна сказати, майже завалив, треба якось проломлювати.

Доки не виженуть... У мене це зазвичай середина вересня. Проблема в іншому, саме потрібного трутня можуть вигнати швидше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, MaXUA123 сказав:

Питання до практиків - допоки можна розраховувати що буде зрілий трутень в сімях?

Вчора набирав на одну матку із тієї сім'ї що мені потрібно.

Зараз вже його не в тій кількості, що можна з однієї рамки назбирати на 5-6 маток.

І тільки одна карпатка шпарить трутня як весною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...