Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Seos сказал:

В мене теж рука на столі під час роботи, але важіль виступає за маніпулятор. Як по мені, то чим довший важіль тим плавніше передаються рухи кінчику капіляра - так і фізика говорить.

20190119_100035.jpg

Так я згоден, тому в мене довші маніпулятори а на шприці й так добра плавність, але збільшити довжину то не проблема)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2019 в 10:07, Владислав Сумы сказал:

AD4DF8F1-6B9F-4CE1-B4C9-292EE85E890C.jpeg

C7C72FA8-6B0B-4696-818B-6166B0186A40.jpeg

Цікаво, а як приєднано маткотримача до подачі вугликислого газу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем привет. Начал приём заявок на навески для ИОМ на 2019 год. Детали в теме: 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зняв відео, думаю буде корисне тут.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

наступне досягнення це клонування, процес набирає темп росту в дослідженнях і незабаром він стане технологічною необхідністью для досягнення кращих видів ,типів тварин і комах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийшли шестерні для механізму подачі капіляру. В наступному місяці вже буде презентовано станок. Всі деталі є, потрібно зібрать, випробувать і доробить дрібниці.

IMG_20190125_165209.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Майже докінчив свій станок, залишилося зробити блочок з шприцом і доробити деякі дрібнички: відполірувати канюлю, щоб була прозора, посвердлити в ній бокові отвори для виходу газу і все добре почистити і промити після токарки. Вся конструкція збиралася з того, що мав під руками, дещо докупив, маніпулятори, стойки і основа - нержавійка.  Шарикові шарніри спочатку хотів точити, але оскільки потрапили в руки готові китайські з дуже плавним ходом, використав їх.

Потрібно ще зробити регулювання нахилу  блочка капіляра, от і думаю, як зручніше буде, ричагом,  чи болтиком з допомогою різьби?

Всі маніпулятори, стойки, станину  поки що робив з запасом по довжині, трошки пізніше все лишнє вкорочу, тимчасові дерев'яні ніжки теж заміню на нержавійку.

Станок планував зробити дешево і щоб був робочий,  щоб зрозуміти чи це моє,  як все буде добре, можна буде зробити або купити щось крутіше, при потребі, тому просьба тапками некидати,  чекаю конструктивної критики.

IMG_20190203_172527.thumb.jpg.4b7235d8aaf23dd4195b185a7d96ee41.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зняв ознайомче відео по шприцю. Приємного перегляду ))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Зняв ознайомче відео по шприцю. Приємного перегляду ))

 

Досить проста і надійна конструкція.:IMHO:

Віталію, і в що це вил"ється?  Тобто скільки коштуватиме? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трошки доробив станок, поставив важіль на блочок капіляра і збільшив розмір коліщатка для переміщення трубки з капіляром

IMG_20190209_181800.thumb.jpg.26d8656a2e3acf9bdba86fd7d9ed8618.jpg

 

 

Також доробив блок шприца,  сподіваюся  @Ліпатов Віталій  необразиться, що майже без змін повторив конструкцію  його станції, лише нестав робити регулювання по висоті

IMG_20190209_114029.thumb.jpg.87f311392bf9741d45a3ca90160bfd97.jpg

Своє бажання зробити станок без значних вкладень здійснив,  а наскільки він функціональний,   побачу весною,  коли будуть неплодки

Хочу подякувати нашим небайдужим форумчанам за допомогу і підказки  по конструкції станка,  без них. робота просувалася б значно довше і важче:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.02.2019 в 18:38, davolodya сказал:

Трошки доробив станок, поставив важіль на блочок капіляра і збільшив розмір коліщатка для переміщення трубки з капіляром

IMG_20190209_181800.thumb.jpg.26d8656a2e3acf9bdba86fd7d9ed8618.jpg

 

 

Також доробив блок шприца,  сподіваюся  @Ліпатов Віталій  необразиться, що майже без змін повторив конструкцію  його станції, лише нестав робити регулювання по висоті

IMG_20190209_114029.thumb.jpg.87f311392bf9741d45a3ca90160bfd97.jpg

Своє бажання зробити станок без значних вкладень здійснив,  а наскільки він функціональний,   побачу весною,  коли будуть неплодки

Хочу подякувати нашим небайдужим форумчанам за допомогу і підказки  по конструкції станка,  без них. робота просувалася б значно довше і важче:hi:

Важелі гачків нормальної довжини, а котрий на подачу капіляра довший чим потрібно. Набагато легше навчитисься працювати коротшими ручками, а ніж довгими. Довгі весь час здівати будеш, рвати маток частіше. А так молодець.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, teplov сказав:

Важелі гачків нормальної довжини, а котрий на подачу капіляра довший чим потрібно. Набагато легше навчитисься працювати коротшими ручками, а ніж довгими. Довгі весь час здівати будеш, рвати маток частіше. А так молодець.

Відносно маніпуляторів запитання: при розкритті матки  де саме тримати  маніпулятор, біля гачків, чи ззовні, за корпусом шарика?  В більшості відео на цю тему беруть ззовні,  в відео від Сюзан Кобей вона керує маніпуляторами біля самих гачків, з середини. Як правильно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, davolodya сказал:

Відносно маніпуляторів запитання: при розкритті матки  де саме тримати  маніпулятор, біля гачків, чи ззовні, за корпусом шарика?  В більшості відео на цю тему беруть ззовні,  в відео від Сюзан Кобей вона керує маніпуляторами біля самих гачків, з середини. Як правильно?

Правил якихось немає, це ж не авто керувати) Думаю Сюзан коли вчилась, то тримала маніпулятори зовні, вам теж так раджу робити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Ну, майже закінчив. Деякі дрібниці треба доробить і все готово.

IMG_20190302_203542156.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось такий от 'нехитрий' механізм подачі капіляру буде.

При використанні шприця-станції на площину верхню наклеїться шматок пінної резини, яка добре фіксує і захишає скляний капіляр від ударів. Гарно себе зарекомендувала минулого сезону.  Для шприців європейського зразка буде прикручуватись надставка, яку можна подивитись на попередньому моєму коментарі, де станок показаний вцілому.

IMG_20190303_162727236.jpg

IMG_20190303_162611162.jpg

IMG_20190303_162633267.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Ліпатов Віталій сказав:

механізм подачі капіляру

Самопал, чи з чогось використали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі деталі 

18 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Самопал, чи з чогось використали?

Всі деталі виточені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розпочав і я вивчати ІО та робити станок, початок вже є ось такий

https://picua.org/images/2019/03/04/f44bed969a8cca280eb07dd9dad9dcb0.jpg

завтра планує розжитись кисневим балоном з редуктором, і капілярами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.03.2019 в 20:43, Ліпатов Віталій сказал:

Ну, майже закінчив. Деякі дрібниці треба доробить і все готово.

IMG_20190302_203542156.jpg

Как микроскоп себя зарекомендовал ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.03.2019 в 20:43, Ліпатов Віталій сказав:

Ну, майже закінчив. Деякі дрібниці треба доробить і все готово.

IMG_20190302_203542156.jpg

Це мені нагадало порівняння з моєї професії - фотоапарат "Київ-19" та "CANON - 50". :umora:

Так, Віталію, ви майстер класний!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2019 в 21:22, Mihail-ves сказав:

Розпочав і я вивчати ІО та робити станок, початок вже є ось такий

https://picua.org/images/2019/03/04/f44bed969a8cca280eb07dd9dad9dcb0.jpg

завтра планує розжитись кисневим балоном з редуктором, і капілярами.

Та  потрібна ж вуглекислота...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.01.2019 в 13:03, Pchelnik 2 сказав:

Цікаво, а як приєднано маткотримача до подачі вугликислого газу?

 У маткотримачі є заглиблення для підключення до нього трубки подачі вуглекислоти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Та  потрібна ж вуглекислота...:hmm:

Я про балон (залізо), а Ви про вміст.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, koste сказав:

Как микроскоп себя зарекомендовал ?

Вже під час сезону скажу, наразі наче все ок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я про балон (залізо), а Ви про вміст.[emoji6]
Возьмите 5,7,9 литровый б.у. огнетушитель (СО2) для этого... Их по сроку производства списывают,хотя он совсем нормальный.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...