Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

27 хвилин тому, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

Якщо чесно не знаю, думаю це вже як музейний експонат - пішов в колекцію...., я його обміняв на ось такий....

 

IMG_20181116_175931.jpg

Регулювання редуктором вистачає? Гольчатого краника неставили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, davolodya сказав:

Регулювання редуктором вистачає? Гольчатого краника неставили?

Вистачає і на мою думку нічого більше не потрібно:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

Якщо чесно не знаю, думаю це вже як музейний експонат - пішов в колекцію...., я його обміняв на ось такий....

 

IMG_20181116_175931.jpg

У мене схожий. Але, мабуть, поменше буде - літрів на 5.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

У мене схожий. Але, мабуть, поменше буде - літрів на 5.

у мене на 5л.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

у мене на 5л.

Значить - однотипні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, zames сказав:

и как сие чудо именуется?

6 230 грн.
Микроскоп SZM 745 7х-45х 100мм

Думав брать на алі, але тут на олх є продавець. З доставкою одне на одне виходить. Плюнув та взяв тут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Ліпатов Віталій сказав:

6 230 грн.
Микроскоп SZM 745 7х-45х 100мм

Думав брать на алі, але тут на олх є продавець. З доставкою одне на одне виходить. Плюнув та взяв тут.

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/mikroskop-st-6024-20h-40h-100-mm-fokusnogo-alternativa-mbs-IDs6vmO.html

В Саши брав?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

В об'яві не той мікроскоп. Продавця по імені не запам'ятав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ліпатов Віталій сказав:

В об'яві не той мікроскоп. Продавця по імені не запам'ятав.

там є інші товари, він там один такі продає

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/mikroskop-szm-745-7h-45h-100mm-fokusnoe-alternativa-mbs-IDtfbxm.html

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, davolodya сказав:

Регулювання редуктором вистачає? Гольчатого краника неставили?

На одному балонів в мене такий редуктор, там плавно кран відкручується і працює норма, другий менший балон для осіменіння на виїзді і запакували туди кран кисневий. І не працює такий редуктор там добре. Погано регулювати. Взяв туди аргонний з плавним регулюванням і вроді все налагодилося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.11.2018 в 16:50, Ліпатов Віталій сказал:

Прийшла мілкотня для останнього вузла на станок. Буду дороблювать.

IMG_20181116_164600.jpg

Добрый день! Это для подачи капилляра? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, L-tim сказав:

Добрый день! Это для подачи капилляра? 

 

Так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні мої гачки пройшли перше випробування. Мав відводок з старою маткою, бджолою  сьогодні підсилив ІОшку, а матку використав для провірки гачків. Результат провірки добрий, всі мої гачки виявилися робочі, і вентральний, і три жальних. Навіть гачок з отвором 0,15мм нормально ловить і утримує жало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Так.

Можете показать как оно будет работать, конструкцию. Собираю станок ио но не могу придумать как сделать подачу, кроме как готовую купить или подавать вручную. А с такой рейки и шестерни мне кажется можно собрать небольшую и аккуратную подвижку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, L-tim сказав:

Можете показать как оно будет работать, конструкцию. Собираю станок ио но не могу придумать как сделать подачу, кроме как готовую купить или подавать вручную. А с такой рейки и шестерни мне кажется можно собрать небольшую и аккуратную подвижку.

як сберу станок до купи то покажу. так на пальцях не можу, але там конструктивно наче нічого складного нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ліпатов Віталій сказал:

як сберу станок до купи то покажу. так на пальцях не можу, але там конструктивно наче нічого складного нема.

Ок, спасибо 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.11.2018 в 23:46, L-tim сказал:

Можете показать как оно будет работать, конструкцию. Собираю станок ио но не могу придумать как сделать подачу, кроме как готовую купить или подавать вручную. А с такой рейки и шестерни мне кажется можно собрать небольшую и аккуратную подвижку.

Сама конструкція складається з двох частин , рухомої і не рухомої . Рейка кріпиться до направляючої, сама найлегша конструкція це круглиий прут з вибраними  посадочними місцями.Рухома частина з дирою  діаметром нерухомої з підігнаими місцями для монтажу шестерні і кріплення ( шприца, трубки)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По зауваженням трудящіхся зробив трубку газову з отворами по боках, основний отвір заткнув пластиковою пробкою, спочатку думав стальною, але вирішив що метал холодний буде.

viber image3.jpg

viber image2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

По зауваженням трудящіхся зробив трубку газову з отворами по боках, основний отвір заткнув пластиковою пробкою, спочатку думав стальною, але вирішив що метал холодний буде.

viber image3.jpg

viber image2.jpg

На первый взгляд боковые отверстия и проточка  далековаты от края. Хватит ли длины канюли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, andrey88055 сказав:

На первый взгляд боковые отверстия и проточка  далековаты от края. Хватит ли длины канюли?

Более чем, хотя может у вас канюли другие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помалу збираю все необхідне.  Вже маю заправлений балончик, добрі люди подарували, отримав редуктор і виточив перехідник з балона на редуктор. Гачки вже  виготовив,  залишилося станок зробити,чекаю  на матеріали. Прийшла посилка з алі з освітленням для мікроскопа, світильник дуже яскравий, є можливість регулювання сили світла.

IMG_20181127_203622.thumb.jpg.e5adee1d28139ee76f59435b07194025.jpgIMG_20181126_231659.thumb.jpg.4c6208268bdf9904f689d391aa2fa1f0.jpg

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є запитання, при подачі вуглекислого газу з балона з вогнегасника,  балон обов'язково перевертати догори дном? В моєму балоні в середині ще поки що стоїть трубка до самого дна, при провірці і новій заправці балона попрошу, щоб її викинули.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.11.2018 в 18:20, Пахомич сказал:

Сама конструкція складається з двох частин , рухомої і не рухомої . Рейка кріпиться до направляючої, сама найлегша конструкція це круглиий прут з вибраними  посадочними місцями.Рухома частина з дирою  діаметром нерухомої з підігнаими місцями для монтажу шестерні і кріплення ( шприца, трубки)

Спасибо) все таки с микроскопа решил взять, попалось не дорого)

 

17A2B87B-C866-4316-B8D4-E3637E7CA0C1.jpeg

6500FA1E-CCA1-4935-A239-AB2F68E2B6B9.jpeg

C9FCA1F9-BC97-49F5-90CD-679ED47E79BB.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, L-tim сказал:

Спасибо) все таки с микроскопа решил взять, попалось не дорого)

 

17A2B87B-C866-4316-B8D4-E3637E7CA0C1.jpeg

6500FA1E-CCA1-4935-A239-AB2F68E2B6B9.jpeg

C9FCA1F9-BC97-49F5-90CD-679ED47E79BB.jpeg

Я вів розмову про механізм подачі мікроскопа " Юнат":hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Пахомич сказав:

Я вів розмову про механізм подачі мікроскопа " Юнат":hi:

Це теж "Юнат 1П-1", ще є "Юнат 2П-1", в нього механіз рухає стіл. Теж хотів робить механізм подачі капіляра з мікроскопа, але відмовився, надто воно громіздке виходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...