Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

В теме 3 163 сообщения

Замовив у Вальчука Юрія Петровича станок для ШО маток, на березень місяць маю отримати. Мікроскоп вже придбав.

Влітку почну займатися ШО маток, бо є плани робити свої комбінації карніки на основі тих ліній, що вже показали себе в моїй місцевості, та все мені кортить зробить кросс Італійка*Карніка і подивитися його в роботі, бо в американських промисловиків він користується попитом для виведення ф1.

IMG_20171223_183131.jpg

P.S. Мені в прислівї "кому шашечки, а кому ехать" якраз "ехать" потрібне

Поделиться сообщением

Всех форумчан с Новым годом и Рождеством Христовым!

За праздники просмотрел ряд видео по этой теме. Появились вопросы.

Какое керамическое лезвие  используется в видео? Или кто  какие лезвия для нанесения насечки на капилляр использует?

С 11-04 минуты показана клеточка для передерживания матки.

http://lyson.com.ua/-/274--.html    - это они?

Кто их использовал и какие впечатления?

Изменено пользователем andrey88055

Поделиться сообщением

8 минут назад, andrey88055 сказал:

Какое керамическое лезвие  используется в видео? Или кто  какие лезвия для нанесения насечки на капилляр использует?

Ссылки на видео не правильные... В коробках с ампулами для инъекций есть керамические диски - ими  подрезаю.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Брониславович сказал:

Ссылки на видео не правильные... В коробках с ампулами для инъекций есть керамические диски - ими  подрезаю.

Спасибо исправил.

Поделиться сообщением

Керамического лезвия не нашел.

Пока использую алмазный натфиль.

5a54f33ebf1e0_.thumb.jpg.c7be9efc3f1acd2c057a2a1326214452.jpg

Поделиться сообщением

Всем привет и поздравления с прошедшими праздниками. Начинаю принимать заявки для коллективного заказа навесок.

Подробности здесь: http://tochok.info/topic/11473-навески-для-приготовления-растворов-для-иом/

Поделиться сообщением

В 05.01.2018 в 08:35, Андрій Сумчанин сказав:

Замовив у Вальчука Юрія Петровича станок для ШО маток, на березень місяць маю отримати. Мікроскоп вже придбав.

Влітку почну займатися ШО маток, бо є плани робити свої комбінації карніки на основі тих ліній, що вже показали себе в моїй місцевості, та все мені кортить зробить кросс Італійка*Карніка і подивитися його в роботі, бо в американських промисловиків він користується попитом для виведення ф1.

IMG_20171223_183131.jpg

А мені хочеться спробувати італійку пов"язати з баками...:ah:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

25 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Скільки діла? Просіть Паланочку, він має і те, і друге, може пов'яже...

Поделиться сообщением

В 05.01.2018 в 09:35, Андрій Сумчанин сказав:

Замовив у Вальчука Юрія Петровича станок для ШО маток, на березень місяць маю отримати. Мікроскоп вже придбав

Андрій, скільки приблизно вартує весь комплект, необхідний для ШО? Можна в приват. Також трохи цікавлюся даною темою

Поделиться сообщением

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

А зачем Вам портить идеальных баков.:umora:

Поделиться сообщением

1 година тому, davolodya сказав:

Скільки діла? Просіть Паланочку, він має і те, і друге, може пов'яже...

Дякую за підказку. Та у мене є гарні баки і свої, вже перевірені не один рік і багатьма - голандського походження. Ну, а от з італійками... Може звернутися до пана Василя @targal у мене є чим з ним помінятися...?

А до Артема я й так запланував під"їхати. У нього є чого нового навчитися.:ay:

14 хвилини тому, новичок сказав:

А зачем Вам портить идеальных баков.:umora:

Та ж завжди хочеться  ще чогось незвіданого...:ah:

Поделиться сообщением

1 година тому, davolodya сказав:

Андрій, скільки приблизно вартує весь комплект, необхідний для ШО? Можна в приват. Також трохи цікавлюся даною темою

І мене це питання зацікавило...:ah:

Поделиться сообщением

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Та ж завжди хочеться  ще чогось незвіданого...:ah:

От добра добра не ищут.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, новичок сказав:

От добра добра не ищут.

Та ні. Ви помиляєтесь. А як вам : "Усе повертається на кругі своя..."  Тобто раз зроблене добро обов"язково до тебе таким і повернеться. І з негативом твориться теж саме. Перевірено мною роками...

Надіюсь, що і ШО, яке я запланував теж мені вдастся, оскільки у мене з ним пов"язані самі чисті помисли і надії...:umora::wave: 

Поделиться сообщением

19 часов назад, ДобровоЛ сказал:

І мене це питання зацікавило...:ah:

20 часов назад, davolodya сказал:

В ‎05‎.‎01‎.‎2018 в 09:35, Андрій Сумчанин сказал:

IMG_20171223_183131.jpg

+1

Поделиться сообщением

1 година тому, gru.v сказав:

я в курсі, а ви знаєте скільки коштує матка ШО УС?? для мене це велика сума і я собі такого дозволити не можу (поки що, а там буде видно)

я вас розумующо вартістьв 1500грн і я цю ціну не підтримую  це великі кошти ,для починаючих пасічників ,просто зараз хлопці заробляють гроші вних свій зговір ,думаю вартість піде з часом донизу,просто немає великої конкуренції , намою думку  матки шо повина бути 500-800грн 

Поделиться сообщением

10 годин тому, Шулянский Александр сказав:

я вас розумующо вартістьв 1500грн і я цю ціну не підтримую  це великі кошти ,для починаючих пасічників ,просто зараз хлопці заробляють гроші вних свій зговір ,думаю вартість піде з часом донизу,просто немає великої конкуренції , намою думку  матки шо повина бути 500-800грн 

Це десь 23-25  евриків по нинішньому курсу?  А ви в курсі, скільки вартує все обладнання та засоби? А самі материнки та їх доставка?:ah:

Я не оператор ШО. Але в курсі тих цін, а особливо з баками.

Поделиться сообщением

41 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Це десь 23-25  евриків по нинішньому курсу?  А ви в курсі, скільки вартує все обладнання та засоби? А самі материнки та їх доставка?:ah:

Я не оператор ШО. Але в курсі тих цін, а особливо з баками.

не втему але напишу материнка купується в европі 80-100уе. курс долара в 2016-25грн ,шо матка  наша 600-800грн , в 2017 курс валют 27грн, матка шо 1000грн на 2018 матки шо 1500 грн або 50 дол, курс 28-30 грн Курсова політика така ,вирослана3грн на долару,матиринка з европи прицьому всього на300грн ,обладнання для початківця що подорощало вцьому році це станок насьогодні коштує 250дол  виросло на 50 дол порівняніз 2017, це плюс1500 ,балон 1000грн а мікроскоп від1000до 10000 ціни тіж хто який собі придбає. курс валюти у нас не42 грн а 28,70 обладнаня відбите вже давно, подорожаня матки шо на 2018 на50% це необосноване зарахунок низькоі конкуренціі і хлопці диктують своі правила на ринку буде більше операторів , ціни знизчться. Для роботи 1матка це нічого ,потрібно купувати мін3-5шт .

Изменено пользователем Шулянский Александр

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Шулянский Александр сказал:

не втему але напишу материнка купується в европі 80-100уе. курс долара в 2016-25грн ,шо матка  наша 600-800грн , в 2017 курс валют 27грн, матка шо 1000грн на 2018 матки шо 1500 грн або 50 дол, курс 28-30 грн Курсова політика така ,вирослана3грн на долару,матиринка з европи прицьому всього на300грн ,обладнання для початківця що подорощало вцьому році це станок насьогодні коштує 250дол  виросло на 50 дол порівняніз 2017, це плюс1500 ,балон 1000грн а мікроскоп від1000до 10000 ціни тіж хто який собі придбає. курс валюти у нас не42 грн а 28,70 обладнаня відбите вже давно, подорожаня матки шо на 2018 на50% це необосноване зарахунок низькоі конкуренціі і хлопці диктують своі правила на ринку буде більше операторів , ціни знизчться

по поводу обладнаня відбите вже давно  не соглашусь, неужели человек должен только работать на то чтоб отбить свое оборудование...  и чем матка наших ШО операторов хуже матки ШО иностранных, но тем платят 100 и больше евриков за ту же работу... и платят наши... ведь матка ШО берется для того чтоб с нее клепать эфок и продавать по  10 баксов, и клепают что от импортных что от наших и ценник на эфок почти одинаковый, значит и качество материнок что наших что заморских тоже сопоставимое...  я когда то видеокамеру купил за 5000 баксов прошло пару лет нужно обновлять апаратуру но камера стоит уже 7000 и по 28 а не по 8, так скажите на сколько должен возрасти ценник на мои услуги... или мне тоже работать только на окупаемость техники и чтоб клиенту было хорошо...

Поделиться сообщением

43 хвилини тому, BVL_Studio сказав:

по поводу обладнаня відбите вже давно  не соглашусь, неужели человек должен только работать на то чтоб отбить свое оборудование...  и чем матка наших ШО операторов хуже матки ШО иностранных, но тем платят 100 и больше евриков за ту же работу... и платят наши... ведь матка ШО берется для того чтоб с нее клепать эфок и продавать по  10 баксов, и клепают что от импортных что от наших и ценник на эфок почти одинаковый, значит и качество материнок что наших что заморских тоже сопоставимое...  я когда то видеокамеру купил за 5000 баксов прошло пару лет нужно обновлять апаратуру но камера стоит уже 7000 и по 28 а не по 8, так скажите на сколько должен возрасти ценник на мои услуги... или мне тоже работать только на окупаемость техники и чтоб клиенту было хорошо...

100 евро це як для украіннця 100 грн  при іхніх цінах і зарплатах вних хліб не 1 евро атакож 10евро  тому вартість іхніх материнок дуже низька по вартості для , а для нас дорого бо курсова різниця представте матку шо за 100 грн

Изменено пользователем Шулянский Александр

Поделиться сообщением

50 хвилин тому, BVL_Studio сказав:

чтоб клиенту было хорошо...

правило бізнесу клієту завжди повино бути  хорошо , тому,що велика конкуренція на ринку послуг  якщо клієнт нездоволений ми його втратим, клієнт найде де йому буде комфортно і уютно.

Поделиться сообщением

там стільки гемору з тим ШЗ, так що не така вже й необгрунтована та ціна і як би було все так просто, то більшість пасічників самі собі б виводили маток ШЗ, хоча за трохи меншої ціни можливо б більше купували і виходило б одне на одне, а можливо й більше

а взагалі не красиво рахувати чужі кошти :ah:

Изменено пользователем gru.v

Поделиться сообщением

1 година тому, Шулянский Александр сказав:

не втему але напишу материнка купується в европі 80-100уе. курс долара в 2016-25грн ,шо матка  наша 600-800грн , в 2017 курс валют 27грн, матка шо 1000грн на 2018 матки шо 1500 грн або 50 дол, курс 28-30 грн Курсова політика така ,вирослана3грн на долару,матиринка з европи прицьому всього на300грн ,обладнання для початківця що подорощало вцьому році це станок насьогодні коштує 250дол  виросло на 50 дол порівняніз 2017, це плюс1500 ,балон 1000грн а мікроскоп від1000до 10000 ціни тіж хто який собі придбає. курс валюти у нас не42 грн а 28,70 обладнаня відбите вже давно, подорожаня матки шо на 2018 на50% це необосноване зарахунок низькоі конкуренціі і хлопці диктують своі правила на ринку буде більше операторів , ціни знизчться. Для роботи 1матка це нічого ,потрібно купувати мін3-5шт .

Чому ж - це не в тему? Саме в яблучко!:IMHO::ay:

З такої материнки (материнка купується в европі 80-100уе. ) ви гарної ухи, як каже наш @Мико , вряд чи й зварите... Навіть з ШО. Бо то неперевірені матки по нащадках. А перевірена починає вартувати з 300 - 500 евро, і має вже хоч перезимувати - це час на перевірку по її нащадкам. Тому й вартує вона більше.

Поделиться сообщением

1 година тому, Шулянский Александр сказав:

100 евро це як для украіннця 100 грн  при іхніх цінах і зарплатах вних хліб не 1 евро атакож 10евро  тому вартість іхніх материнок дуже низька по вартості для , а для нас дорого бо курсова різниця представте матку шо за 100 грн

Ну... Це вже трохи поза темою. Але вчора я тут, в Альмері, купив три буханки  кілограмові хліба по акції . І обійшлися вони мені чуточку більше, ніж на рідній Троєщині. :blink: Але ж пенсія у мене вже 8років не переглядалася! Тобто в 5,2 рази зменшилася з часу призначення. От і рахуйте. Але щодо наших баранів: ціна на маток ШО така, бо їх купують. Не будуть купувати по цій ціні - значить зменшився попит і ціна теж упаде. :IMHO:

ШО я не займаюсь не через непідготовленність, а саме із-за ціни на обладнання. :ah:

Поделиться сообщением

В 05.01.2018 в 09:35, Андрій Сумчанин сказав:

Якесь таке непевне місце зберігання. Акуратніше поводьтеся з мікроскопом

27.10 013.jpg

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти