Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

Прийшли до мене замовлені капіляри від Шлая. Довжина 100 мм, діаметр зовнішній 1,5мм внутрішній 0,8-0,9мм. Калібровочний дріт 0,15 застряг в 3 мм від вихідного отвору. Так що на виході десь отвір 0.12мм. Ззовні тонший за 0,3ммDSC_0386.JPGDSC_0385.JPG.Також оглянув комплекти гачків різного походження. Перші два роботи Піскорського на кшталт Лоца і Грабського. Третій роботи поляка Маріана Лесняка.(верхні)DSC_0383.JPGДіаметри отворів майже одинакова, Лесняк трошки навіть більший. Але форма самого жального гачка досить широка може додає міцності. Буде можливість спробувати всі в сезоні. А ще замовив такий маткотримачDSC_0389.JPG для зразка і порівняння. Вихідний верхній отвір 5 мм внутрішній до конуса 6,8 мм. Ціни звичайно в євро але кожен цінує свою роботу по різному:hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть хто компетентний в даному питанні: бажаю купити в німецького оператора штучного осіменіння розчин сперми для ШО. Яким розчином здебільшого користуються оператори в Україні? Який розчин найефективніший і який найдовше зберігає свою активність?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Гуменюк Володимир сказал:

Підкажіть хто компетентний в даному питанні: бажаю купити в німецького оператора штучного осіменіння розчин сперми для ШО. Яким розчином здебільшого користуються оператори в Україні? Який розчин найефективніший і який найдовше зберігає свою активність?

Дуже важко і не можливо відповісти на ваше запитнн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Гуменюк Володимир сказав:

Підкажіть хто компетентний в даному питанні: бажаю купити в німецького оператора штучного осіменіння розчин сперми для ШО. Яким розчином здебільшого користуються оператори в Україні? Який розчин найефективніший і який найдовше зберігає свою активність?

А чим не подобається вам розчин виготовлений в Україні і для чого взагалі плануєте використовувати? Є практика успішного використання вітчизняного розчину. Німецький буде відрізнятися лиш ціною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если не разводить сперму подходит обычный физ раствор  купленный в аптеке :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, tolik2362 сказал:

если не разводить сперму подходит обычный физ раствор  купленный в аптеке :hi:

Конкретно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Пахомич сказал:

Конкретно?

Для разведения спермы беру навески у Пискорского  а если не развожу пользуюсь обычным физ раствором купленным в аптеке дааже можно пользоваться стерильной дестелированной водой с добавлением антибеоика :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.02.2017 в 20:28, zapivan сказал:

Вихідний верхній отвір 5 мм внутрішній до конуса 6,8 мм. Ціни звичайно в євро але кожен цінує свою роботу по різному

яка вартість канюлі ?

В 01.02.2017 в 20:28, zapivan сказал:

Так що на виході десь отвір 0.12мм. Ззовні тонший за 0,3мм

буде важко набирати сперму.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, zapivan сказал:

А чим не подобається вам розчин виготовлений в Україні і для чого взагалі плануєте використовувати? Є практика успішного використання вітчизняного розчину. Німецький буде відрізнятися лиш ціною.

В Україні я не знаю в кого є матеріал який мене цікавить, тому простіше взяти напряму у тих хто з ним працює. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Паланочка сказав:

яка вартість канюлі ?

буде важко набирати сперму.....

Вартість самого маткотримача (канюлі) 15 євро. /шт.  5 капілярів 24 євро. Плюс 9 євро пересилка. Я розумію що ціна для нас космічно висока.  Взяв на пробу подивитися як виглядає це в Шлая. Скло капіляра досить грубе. Навіть товстіша стінка як в капілярах Грабського. Тому носики досить довгі. Спробую як буде працювати цей капіляр тоді скажу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Сегодня получил от Юры Теплова обгрэйд для станка.Установил,попробовал.....очень хорошая штука!Ато в том сезоне было трудновато в ручную подавать капеляр.Юра респект!:ay:

20170317_194737.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую Діма.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.11.2016 в 22:13, tolik2362 сказал:

Все работает и так не чего не надо работаю точно таким.:hi:

Микроскоп.jpg

Взял себе сегодня этот микроскоп. 

В комплекте шли только окуляры 6x.

Достаточно их будет для работы? Если нет, то подскажите какие еще необходимы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, andrey88055 сказал:

Микроскоп.jpg

Взял себе сегодня этот микроскоп. 

В комплекте шли только окуляры 6x.

Достаточно их будет для работы? Если нет, то подскажите какие еще необходимы?

Я с работаю 8х если ваши не подойдут позвоните по моему у меня есть запасные завтра посмотрю :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, tolik2362 сказал:

Я с работаю 8х если ваши не подойдут позвоните по моему у меня есть запасные завтра посмотрю :hi:

Штатив исопользуете штатный или переделывали?

Какая у Вас подсветка?

Если можно фото или видео.

А если возможно вместе со станком, в рабочем положении. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, andrey88055 сказал:

Штатив исопользуете штатный или переделывали?

Какая у Вас подсветка?

Если можно фото или видео.

А если возможно вместе со станком, в рабочем положении. 

 

есть в моей теме фото :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, tolik2362 сказал:

есть в моей теме фото :hi:

Большое спасибо.

На 11 странице Вашей темы нашел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 20.03.2017 в 18:24, andrey88055 сказал:

Микроскоп.jpg

Взял себе сегодня этот микроскоп. 

В комплекте шли только окуляры 6x.

Достаточно их будет для работы? Если нет, то подскажите какие еще необходимы?

Это мбс-9?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.03.2017 в 18:24, andrey88055 сказал:

Достаточно их будет для работы? Если нет, то подскажите какие еще необходимы?

нужно увеличение 20х обєктив х на окуляр получаем увеличение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.03.2017 в 18:24, andrey88055 сказав:

Взял себе сегодня этот микроскоп. 

В комплекте шли только окуляры 6x.

Достаточно их будет для работы? Если нет, то подскажите какие еще необходимы?

Регулюючи барабан на головці МБС-9 можна об'єктивом 6х досягти кратності 40! Але при цьому зменшується поле зору, ось таблиця, з якої видно, що при кратності 23 поле зору становить 5,6 мм.

МБС.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.04.2017 в 07:08, Дима Бердянск сказал:

Это мбс-9?

Да это МБС-9.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 27.02.2017 в 08:14, zapivan сказав:

Вартість самого маткотримача (канюлі) 15 євро. /шт.  5 капілярів 24 євро. Плюс 9 євро пересилка. Я розумію що ціна для нас космічно висока.  Взяв на пробу подивитися як виглядає це в Шлая. Скло капіляра досить грубе. Навіть товстіша стінка як в капілярах Грабського. Тому носики досить довгі. Спробую як буде працювати цей капіляр тоді скажу. 

Мені навпаки подобається працювати більш тонкими, це мінімізує потрапляння мукуса. А щоб це якось зменьшувало прохідність сперми в капіляр не помічав. Пролітає туди і назад як тре. Вважаю що все буде ок. Але я вважаю що практичніше виготовлять їх самому на будь-який смак ) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.04.2017 в 20:19, Ліпатов Віталій сказав:

Мені навпаки подобається працювати більш тонкими, це мінімізує потрапляння мукуса. А щоб це якось зменьшувало прохідність сперми в капіляр не помічав. Пролітає туди і назад як тре. Вважаю що все буде ок. Але я вважаю що практичніше виготовлять їх самому на будь-який смак ) 

Все залежить від форми носика капіляра. Якщо носик довгий то якщо попадеться трошки густіша сперма то буде закупорюсатися і "стріляти" не в підходящий момент. Якщо у Вас все получалося то розмір отвору капіляра оптимальний. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Товщина капіляра спорне питання але капіляр з завуженим кінчиком тяжко працювати Іван правельно підкреслив є трутень з вязкішою спермою а якщо температура висока і вологість низька то тяжко працювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Богдан1 сказал:

 є трутень з вязкішою спермою а якщо температура висока і вологість низька то тяжко працювати.

То старый ,у такого брать сперму не желательно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...