Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, Брониславович сказал:

3D принтер ?

Так, можна сказати ЧПУ, всі деталі в файлах зберігаються. Ще дещо перероблю буде взагалі супер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, teplov сказал:

Так, можна сказати ЧПУ, всі деталі в файлах зберігаються. Ще дещо перероблю буде взагалі супер.

Пора запускать в массовое производство

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Блок шприца ак мабуть краще буде.

IMG_20161128_213935[1].jpg

13 минуты назад, военрук сказал:

Пора запускать в массовое производство

Легко:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, teplov сказал:

IMG_20161128_213935[1].jpg

Юра напиши в личку предполагаемую цену на такой станок.Если себе не куплю.то есть желающие среди моих знакомых. которых нет на форуме

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.11.2016 в 21:16, zapivan сказал:

Якщо зробити точно такий як в Рутнера з конусом в верхній частині з плавним переходом то при точінні оргскла робляться полоси в середині, і щоб досягнути прозорості треба полірувати. 

Ось зробив свій перший маткотримач. Звичайно не бездоганний вийшов, за 27 років відсутності практики, навички в роботі на токарному верстаті майже втратив, та всеж щось вийшло, врахувавши помилки наступний буде кращий.

20161130_184018.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Seos сказал:

Ось зробив свій перший маткотримач. Звичайно не бездоганний вийшов, за 27 років відсутності практики, навички в роботі на токарному верстаті майже втратив, та всеж щось вийшло, врахувавши помилки наступний буде кращий.

20161130_184018.jpg

На продаж робити не збираєтесь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

   А зачем нужна идеальная прозрачность, та часть матки которая нужна для работы находится снаружи маткодержателя...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на рахунок міцності матеріалу? Готовий зробити заказ 10 шт для початку.

12 минуты назад, Брониславович сказал:

   А зачем нужна идеальная прозрачность, та часть матки которая нужна для работы находится снаружи маткодержателя...

Краще щоб була прозора. Так легше контролювати чистоту і положення матки в тримачі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.11.2016 в 20:24, teplov сказал:

Мій новий станок.

 

 

IMG_20161128_200545[1].jpg

Юра станок класс.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, teplov сказал:

На продаж робити не збираєтесь?

Тут питання собівартості, я випадково натрапив на підходящу заготовку для себе по не високій ціні,а щоб виготовлять на продаж купуючи матеріал потрібно прорахувать чи варто воно того.

9 часов назад, Брониславович сказал:

А зачем нужна идеальная прозрачность, та часть матки которая нужна для работы находится снаружи маткодержателя...

Та всем таки приємніше для ока коли відполіровано, ніж на подряпини дивитись :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перечитуючи цю тему, побачив цікавий пристрій для відтягування капілярів. Після перших спроб по виготовленню капілярів вирішив зробить щось подібне. Пристрій робив із того що завалялось в гаражі, без застосування токарних робіт, з інструментів використав зварювальний апарат і наждак + година потраченого часу. Можливо колись попрацюю над покращенням дизайну, а так на сьогодні прилад повністю функціональний. В результаті за трішки більш ніж годину часу відтягнув 40 гепаринових трубок із яких вийшло 80 заготовок на капіляри. Досвідчені оператори ШО можливо і в ручну справляються з цією роботою, а мені цим "агрегатом" простіше. Тепер відпрацьовую впраність у шліфуванні, зима довга, сподіваюсь осилю і це.

 

20161122_164447.jpg.38f8a85ccadc59e75b758648ee8707a8.jpg

20161122_170341.jpg.d6baaa026b3be7b710f229f512cee4b5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.11.2016 в 21:42, teplov сказал:

Блок шприца ак мабуть краще буде.

IMG_20161128_213935[1].jpg

Легко:)

Юра красавец, как всегда просто и без пафоса. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібна підказка досвідченого опеатра ШО, на яку довжину капіляр має бути меншим ніж 0,3 мм.  Ось осилив за вечір пару капілярів, та чи годяться вони? Мікрометр налаштований на 0,26, кінчик капіляра відповідно ще менший за цю велечину, та далі йде потовщення. Товщина дроту поряд з капіляром 0,15мм. Буду вдячний за конструктивну критику.

20161201_221556.jpg

20161201_223715.jpg

20161201_230811.jpg

20161201_230919.jpg

20161201_230938.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я свои проверял на наружный диаметр 0.27 мм , а внутренний  на прохождение проволоки 0.14 мм. Форма твоего капилляра нормальная.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Брониславович сказал:

Я свои проверял на наружный диаметр 0.27 мм , а внутренний  на прохождение проволоки 0.14 мм. Форма твоего капилляра нормальная.

Дякую що відгукнулись! В мене в деяких проволка 0,15 до кінця не проходить пару міліметрів. Сьогодні знайшов проволку 0,1мм буду чистить від залишків внутрішню поверхню.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Seos сказал:

Дякую що відгукнулись! В мене в деяких проволка 0,15 до кінця не проходить пару міліметрів. Сьогодні знайшов проволку 0,1мм буду чистить від залишків внутрішню поверхню.
 

Перекись водорода съедает все,остается промыть и пропарить :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Seos сказал:

Дякую що відгукнулись! В мене в деяких проволка 0,15 до кінця не проходить пару міліметрів. Сьогодні знайшов проволку 0,1мм буду чистить від залишків внутрішню поверхню.
 

Робіть щоб 0.15 проходила, за наружний не думайте, форма вроді нормальна, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, teplov сказал:

Робіть щоб 0.15 проходила, за наружний не думайте, форма вроді нормальна,

Дякую  Юрій Перович заслушну пораду. Буду вдосконалювати.

7 часов назад, kudla14 сказал:

Перекись водорода съедает все,остается промыть и пропарить :az:

Дякую, добре що підказали стосовно перекису водню, а я саме думав чим краще промить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як правило коли внутрішній 0,15 зовнішній 0,25. і так далі. якщо звичайно після оплавки кінчика капіляра ви не перестарались і отвір не закрився, тоді розміри не будуть відповідати цій пропорції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А так что бы не делать самому где они (капеляры )продаются .Если они у нас вообще продаются :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

А так что бы не делать самому где они (капеляры )продаются .Если они у нас вообще продаются :hmm:

Могу продать, сейчас именно делаю. Снял небольшой ролик, выложу на ютуб дам ссылку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Минулого року Артем подарував капіляр так я цілий сезон одним відпрацював ідіальний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Паланочка сказал:

Могу продать, сейчас именно делаю. Снял небольшой ролик, выложу на ютуб дам ссылку 

Ты нашел уже нужные капилляры ? Я образец передал на Полтаву, жду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Богдан1 сказал:

Минулого року Артем подарував капіляр так я цілий сезон одним відпрацював ідіальний.

Дякую Богдан за гарну оцінку :ah::wave:

___________

кому треба можу зробити капіляри, зовнішній діаметр 1,1. внутрішній 0,9.  діаметр кінчика 0,25-0,28. отвір на кінчику 0,15-0,17. довжину капіляра можу зробити від 1см до 19см. одна доза в 8мкл поміщається в такому капілярі в 13 мм довжини стопчика капіляра.  Також можу зробити капіляр з товщої заготовки діаметр 1.6 і 1,2 відповідно ,але максимальна довжина капіляра 6 см. в другому випадку 8мкл відповідає довжинні капіляра 7мм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи фото, як працює teplov, на власному станку.

image-0-02-05-8e3c7ac9abceca4e903b2e30c2e0c6324a949a9efff33e73fef5678631ced51a-V.jpg

image-0-02-05-e474dd7f288b66c49de5743b907a8c5659262abb5585dca55b11dc618d1fe250-V.jpg

image-0-02-05-09ce0adfc89e98205e1eacfb79638dd017969d34d26197d3a6f07d907530adf6-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to Инструментальное осеменение маток (ИОМ)
  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...