Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

Скачати відео

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось така вийшла насосна станція (шприц). Доволі цікава і зручна річ. Збирається за секунди. Термічно стійка. Ніяких пружин. Всі резинки-прокладки є у продажу сантехніки. Всього 3 резинки. 

Ну а про зовнішній вигляд я промовчу - тут здається по фото все ясно. Ціну напишу пізніше.

IMG_20181101_183755.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Ліпатов Віталій сказав:

Ось така вийшла насосна станція (шприц). Доволі цікава і зручна річ. Збирається за секунди. Термічно стійка. Ніяких пружин. Всі резинки-прокладки є у продажу сантехніки. Всього 3 резинки. 

Віталій, підкажіть, де можна купити силіконову трубку діаметром 3 мм, щоб з'єднати щприц з капіляром?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, davolodya сказав:

Віталій, підкажіть, де можна купити силіконову трубку діаметром 3 мм, щоб з'єднати щприц з капіляром?

До мого шприця буде йти в комплекті. А взагалі то в Китаї. Наші продавці чомусь не вважають потрібним завозить сюди її.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, davolodya сказал:

Віталій, підкажіть, де можна купити силіконову трубку діаметром 3 мм, щоб з'єднати щприц з капіляром?

Катетор "бабочка".http://plasma.promo.net.ua/product/catheter/  3 мм це дуже багато. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось так виглядає комплект наразі. В станку ще залишився елемент подачі капіляру який планую доробить цього місяця, порахувать і виставить все разом на продаж.

IMG_20181101_193541.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

Віталій, підкажіть, де можна купити силіконову трубку діаметром 3 мм, щоб з'єднати щприц з капіляром?

https://ru.aliexpress.com/item/1meter-pack-YT825Y-Imported-Silicone-Tube-ID-1mm-OD-2-3-4mm-Plumbing-Hoses-Food-Grade/32820544193.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4ced33edWGrfxl

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Seos сказав:

Я так розумію по цьому посиланні трубка має внутрішній діаметр 1мм, а зовнішній на вибір, від 2 до 4 мм? Яка для наших потреб краще підходить, 1х3 чи 1х2?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, davolodya сказав:

Я так розумію по цьому посиланні трубка має внутрішній діаметр 1мм, а зовнішній на вибір, від 2 до 4 мм? Яка для наших потреб краще підходить, 1х3 чи 1х2?

Брав собі 1х3, але трішки жорсткувата вийшла. Можна спробувати назогастральний зонд для немовлят, вони є різних діаметрів і досить еластичні (сам думаю над цим). Можна придбати в звичайні аптеці, по діаметрах не можу зорієнтувати, але використовував кусочки такого, коли відтягував капіляри -вствляв у них краї гемокритних трубок, щоб не тріскались при затисканні. https://prom.ua/ua/Zond-nazogastralnyj.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@davolodya Ось знайшов розміри назогастральних зондів, то мабуть найкраще буде №6 (зелений) внутрішній діаметер 1,1, зовнішній 2. Вони дуже пластичні.  http://www.apexmed.ua/catalog/produktsiya_apexmed/gastroenterologiya/zond_nazogastralnyy/

Зима довга, поекспрементую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Seos сказав:

@davolodya Ось знайшов розміри назогастральних зондів, то мабуть найкраще буде №6 (зелений) внутрішній діаметер 1,1, зовнішній 2. Вони дуже пластичні.  http://www.apexmed.ua/catalog/produktsiya_apexmed/gastroenterologiya/zond_nazogastralnyy/

Зима довга, поекспрементую.

А як на рахунок того, що цей зонд не силіконовий? Ось взяв з характеристики:

  • Изготовлен из прозрачного термопластичного ПВХ.
  •  

Наскільки знаю, ПВХ з часом втрачає еластичність. По посиланню, що Ви давали на АЛІ, пару постів вище, є трубка силіконова 2х1, стінки в неї не будуть затонкі? Небуде роздувати, чи в капілярі великий тиск нестворюється?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, davolodya сказав:

Наскільки знаю, ПВХ з часом втрачає еластичність. По посиланню, що Ви давали на АЛІ, пару постів вище, є трубка силіконова 2х1, стінки в неї не будуть затонкі? Небуде роздувати, чи в капілярі великий тиск нестворюється?

Стінки не затонкі, там тиск не великий. Стосовно назогастрального зонда, то при ціні менше 10 грн їх можна використовувати ледь не одноразово, хоча на сезон в любительських умовах має вистачить пару штук, а при професійному то справді можна після осіменіння пару десятків маток не морочитись з дезінфекцією і брати новий. Собі брав на алі 1х3, щоб вставить перехідик для кріплення капіляра. 

20181102_083804.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.10.2018 в 11:25, davolodya сказал:

Знайшов простіший варіант, тільки несмійтеся, прийшла ідея зробити шарнір з шарикового вентиля, там вже майже все готове, треба лишнє обрізати і дещо доробити, без токарки все ж необійтися, але це простіше, ніж точити сфери. Іржавіти точно небуде, плавність ходу регулюється різьбою, донор для шарніра є в будь-якому відділі сантехніки1540714872363225544294.thumb.jpg.c3d619a5025e23ddfb55b56f09a2540a.jpg

Возможно подойдет  один из таких вариантов.

https://ru.aliexpress.com/item/10-M3-1-10/32853714098.html?spm=a2g0v.10010108.1000014.7.490166adl9ff1e&pvid=b048647d-98c2-4c3e-9cdc-c4617ff14053&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.116719.0&scm-url=1007.13338.116719.0&scm_id=1007.13338.116719.0

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, andrey88055 сказав:

Такі шарніри вже дивився, навіть тримав в руках, як які попадуть, одні затуго ходять, інші занадто легко. Поки що піду простішим шляхом, шарніри з брусочків капролону, для початку, щоб навчитися і почати   вистачить, а далі, при потребі, виточу такі, як в станку Шлая. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну ось. Вийшло дуже не погано, аж самому схотілось таку ))

IMG_2666.jpg

IMG_2666_2.jpg

IMG_2666_3.jpg

IMG_2666_4.jpg

IMG_2666_5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Ну ось. Вийшло дуже не погано, аж самому схотілось таку ))

IMG_2666.jpg

IMG_2666_2.jpg

IMG_2666_3.jpg

IMG_2666_4.jpg

IMG_2666_5.jpg

А тепер покажіт в дії. Замість сперми можете використати білок яйця. Для  для кращоі чіткості білок підкрасьте і імітуйте забір  сперми. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Пахомич сказав:

А тепер покажіт в дії. Замість сперми можете використати білок яйця. Для  для кращоі чіткості білок підкрасьте і імітуйте забір  сперми. 

Я на подібному відпрацював сезон. Технічні моменти збережені, єдине що зробив з нормальних матеріалів. Та для наглядності трохи пізніше зніму відео. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

Я на подібному відпрацював сезон. Технічні моменти збережені, єдине що зробив з нормальних матеріалів. Та для наглядності трохи пізніше зніму відео. 

Думаю варто вже і ціну написати, щоб люди прицінялись, і почали щось планувать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

Думаю варто вже і ціну написати, щоб люди прицінялись, і почали щось планувать

То я вам апетит наганяю )) насправді чекаю відповіді токаря щоб зрозуміть скільки коштує його робота. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.11.2018 в 09:49, Пахомич сказав:

А тепер покажіт в дії. Замість сперми можете використати білок яйця. Для  для кращоі чіткості білок підкрасьте і імітуйте забір  сперми. 

На прохання зробив на телефон відео. Якість погана, але роботу шприця видно. 

https://drive.google.com/file/d/1rtiaMqPz-LQl9qEDS1BIGZGm6zpGlsz_/view?usp=drivesdk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціна шприця - 100 євро.

В комплекті шланг та 1 капіляр 

Предзаказ. 

Трохи пізніше зроблю об'яву в відповідній темі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А готовий станок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, MaXUA123 сказав:

А готовий станок?

Він ще не готовий. Про ціну говорить зарано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

Ціна шприця - 100 євро.

В комплекті шланг та 1 капіляр 

Предзаказ. 

Трохи пізніше зроблю об'яву в відповідній темі.

Мабуть з мікроскопом:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...