Перейти к содержанию

Акация белая


sij

Рекомендуемые сообщения

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Аж не віриться! :ay::UA::ole_ole::ax:

smile253.gif  в минулому 2015 році мали взяток акації з 25 травня,

  smile319.gif  ще не вечір.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, видно по роботі бджіл, акація  почала давать.smile41.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Любомир сказал:

акація  почала давать.

При этом значительно состарившись: и на старуху бывает проруха!

Сегодня +4,5кг. Таки дала...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Ракетин сказал:

Сегодня +4,5кг. Таки дала...

я просив днів 5 та хоча б по 5 кіл,  сім'ї - ураган по 20 рам бджоли, а на крилі малувато на перший погляд, під вечір пішли на льоток трубою - оце воно - таки білакаця дає. Не всі квітки розкриті - то ще тиждень буде квітувати, але проноз знову на дощі, хоч і короткочасні... а вже по силі кому який попаде, радує прогноз тільки температурою вище +10 вночі і вдень +20 і вище- саме для взятку з акації. smile38.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Любомир сказал:

Так, видно по роботі бджіл, акація  почала давать.smile41.gif

:ah: і + малинники у лісі!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

:ah: і + малинники у лісі!:ay:

так мій основний точок саме на це і розраховував - біля лісу 0,5 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Любомир сказал:

так мій основний точок саме на це і розраховував - біля лісу 0,5 км.

У мене в одному місці то лісова малина просто сплошняком. А  я сам теж потроху висаджував сортову по лісі. Нехай росте, - люди може коли й спасибі скажуть.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може і скажуть якщо знатимуть хто садив.А як себе почувае культурна малина в лісі?Плоди бувають?Сьогодні при доброму нектаровиділенні ак. бджоли відвідували квіти літньої малини"Днепр".Почина квітувати малина шотландської селекції "Глен ємпл"-середньолітній сорт.На промислових плантаціях в кілька га малина може мати значення для бджільництва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На выходных (21 мая)акация была на стадии как Мико фото выложил, сегодня 23 у соседа на контрольных можно сказать по нолях...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас у Малому Букрині учора пішов перший нектар з білої аікації плюс 500 грам. Не густо але й не пусто!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Винодел сказал:

Може і скажуть якщо знатимуть хто садив.А як себе почувае культурна малина в лісі?Плоди бувають?Сьогодні при доброму нектаровиділенні ак. бджоли відвідували квіти літньої малини"Днепр".Почина квітувати малина шотландської селекції "Глен ємпл"-середньолітній сорт.На промислових плантаціях в кілька га малина може мати значення для бджільництва.

Нормально. Правда та, що садив набагато раніше. потроху вироджується,- полюбляє усе ж догляд...:dntknw:

12 часа назад, Кагарлик сказал:

У нас у Малому Букрині учора пішов перший нектар з білої аікації плюс 500 грам. Не густо але й не пусто!

 Ну, а у мене днів зо три вже з плюсом. А вчора то взагалі давали прикурити по-дорослому...:ay::UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Нормально. Правда та, що садив набагато раніше. потроху вироджується,- полюбляє усе ж догляд...:dntknw:

 Ну, а у мене днів зо три вже з плюсом. А вчора то взагалі давали прикурити по-дорослому...:ay::UA:

В мене зацвіла акація. і перший дань льоту ніякого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, igorstep сказал:

В мене зацвіла акація. і перший дань льоту ніякого.

Що градусів було малувато?:umora::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А акація у нас продовжує виділяти. Стоїть мій гайок увесь білий! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?22?.?05?.?2016 в 21:23, Ракетин сказал:

При этом значительно состарившись: и на старуху бывает проруха!

Сегодня +4,5кг. Таки дала...

Хто? ... старуха ? :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас теж дерева добре обсипані цвітом,на деяких старих деревах листків не видно самі квіти.Проте 2-3кг. денного привесу на ак. для нас то на подальший розвиток.При сумарному привесі до 10 кг. качати не буду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Винодел сказал:

При сумарному привесі до 10 кг. качати не буду.

У нас пока за весь період цвітіння +8кг (за 5днів), сподіваюсь, що це ще не кінець... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І сьогодні мої теж по-дорослому працювали...  Ще хоч би днів з п"ять так випало б  як і сьогодні....:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ще хоч би днів з п"ять так випало б  як і сьогодні....:ay:

Якби так, то надії Мико на неурожайний рік і високі ціни на мед розтанули б як роса на сонці!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.05.2016 в 22:46, ДобровоЛ сказал:

І сьогодні мої теж по-дорослому працювали...  Ще хоч би днів з п"ять так випало б  як і сьогодні....:ay:

Не скромничайте, я хотів би мінімум тиждень...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні, приблизно  о 13 годині заківчився взяток з б.а.(достовірність 90%).Прощавай взяток з білої акації.до новик нектаровиділень.В дорозі прийшла думка-ззавтра зняти магазін чи два(скільки есть) досушити ,відкачати- для"закришки покупців".Дуже їм хочется свіжого ак. меду.Ціна минулорічна-80-90 за 0,7кг. за монофлорний ак. мед.Аморфа ще не квітуе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Виталик К. сказал:

Якби так, то надії Мико на неурожайний рік і високі ціни на мед розтанули б як роса на сонці!:umora:

А таки ж тануть...:umora::ay: Сьогодні мабуть кг з 7-8 поприносили повноцінні сім"ї. Довелось навіть рамки ще попідставляти...:UA:

А акація ще цвіте, а в лісі навіть деяка ще й не вся й розцвіла....:ay:

22 часа назад, ромео сказал:

Не скромничайте, я хотів би мінімум тиждень...

 

Бажання наші ніхто ж не враховує...;):dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Сьогодні мабуть кг з 7-8 поприносили повноцінні сім"ї

обзаведіться вагами, бо на око завжди більше ніж в реалії. А в бідонах зазвичай ще менше:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.05.2016 в 23:04, Виталик К. сказал:

Якби так, то надії Мико на неурожайний рік і високі ціни на мед розтанули б як роса на сонці!:umora:

С такими проливными  майскими дождями ,надеяться на чудо (неурожайный год) не приходится 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Виталик К. сказал:
22 часа назад, Виталик К. сказал:

обзаведіться вагами, бо на око завжди більше ніж в реалії. А в бідонах зазвичай ще менше:umora:

обзаведіться вагами, бо на око завжди більше ніж в реалії. А в бідонах зазвичай ще менше:umora:

Та є ваги. Та ж немає з ким їх виставити,-  у мене спина вже не хоче вантажі на собі тримати... А вулик з бджолами одному не підняти, -  Дадани у мене по 24 і більше рамок.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...