Перейти к содержанию

Акация белая


sij

Рекомендуемые сообщения

Хлопці,вибачте за дивне запитання,якого кольору мед після відкачки акції.Стояв цього року в Холодному яру відкачав акацію жовто-коричневого.Чимось схожий на гречано-соняшниковий,що вони натягали :dntknw: ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

стою на єспарцеті, відцвіла акація і забуяв єспарцет. мед як молоко коляром.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,вибачте за дивне запитання,якого кольору мед після відкачки акції.Стояв цього року в Холодному яру відкачав акацію жовто-коричневого.Чимось схожий на гречано-соняшниковий,що вони натягали :dntknw: ?
аморфу
Хто в Каневі качають, щоб взяти без аморфи, яка надає затемнення меду червоно-коричневим відтінком.
вона цвіте відразу за акацією
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,вибачте за дивне запитання,якого кольору мед після відкачки акції.Стояв цього року в Холодному яру відкачав акацію жовто-коричневого.Чимось схожий на гречано-соняшниковий,що вони натягали :dntknw: ?
аморфу
Хто в Каневі качають, щоб взяти без аморфи, яка надає затемнення меду червоно-коричневим відтінком.
вона цвіте відразу за акацією
У нас аморфа зацвітає ще під час цвітіння акації. А жовтуватий колір може давати й ріпачок. За коричневий не в курсі. :ah: Ну, а акаційний свіжий мед - майже прозорий, ледь зеленкуватий.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,вибачте за дивне запитання,якого кольору мед після відкачки акції.Стояв цього року в Холодному яру відкачав акацію жовто-коричневого.Чимось схожий на гречано-соняшниковий,що вони натягали :dntknw: ?
Може каштан перед акацією знайшли він дає темний нектар?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,вибачте за дивне запитання,якого кольору мед після відкачки акції.Стояв цього року в Холодному яру відкачав акацію жовто-коричневого.Чимось схожий на гречано-соняшниковий,що вони натягали :dntknw: ?
у нас чаще всего бузина разбавляет акацию, и мёд получается золотистый, но светлее коричневого
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,вибачте за дивне запитання,якого кольору мед після відкачки акції.Стояв цього року в Холодному яру відкачав акацію жовто-коричневого.Чимось схожий на гречано-соняшниковий,що вони натягали :dntknw: ?
у нас чаще всего бузина разбавляет акацию, и мёд получается золотистый, но светлее коричневого
Бузина не являється медоносною рослиною.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То то я думаю, что не одной пчелы на ней не видел. Хотя и пахнет очень сильно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас біла вже з днів п"ять як відцвілася... але це був дійсно рекордний рік. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці,вибачте за дивне запитання,якого кольору мед після відкачки акції.Стояв цього року в Холодному яру відкачав акацію жовто-коричневого.Чимось схожий на гречано-соняшниковий,що вони натягали :dntknw: ?
у нас чаще всего бузина разбавляет акацию, и мёд получается золотистый, но светлее коричневого
Бузина не являється медоносною рослиною.
в этом году бузина зацвела за 2 дня перед акацией - ни одной пчелы не видел на ней тоже. в прошлом же году она зацвела дней за 5 перед акацией - собственными глазами видел пчёл на бузине :dntknw: да и литература утверждает, что бузина даёт хороший поддерживающий взяток
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене є багато місць, щоб посадити акацію-розкажіть як це мож зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене є багато місць, щоб посадити акацію-розкажіть як це мож зробити.
Копаете саженцы( от корня поросль ) Только желательно корень хороший .И будет вам счастье которое потом вывести невозможно
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене є багато місць, щоб посадити акацію-розкажіть як це мож зробити.
Копаете саженцы( от корня поросль ) Только желательно корень хороший .И будет вам счастье которое потом вывести невозможно
Могу добавить, что при выкопке поросли желательно еще и топор взять. Корни довольно прочные, лопатой рубятся плохо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене є багато місць, щоб посадити акацію-розкажіть як це мож зробити.
Як варіант: восени назбирайте насіння. А весною, попередньо трохи ошпаривши і замочивши з добу у воді, посадіть під сапу. Успіхів вам! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене є багато місць, щоб посадити акацію-розкажіть як це мож зробити.
саме краще ранньою весною, розсадить паросль, що роблю кожної весни. весною краще приживається. навіть буває так, що на наступний рік проростає посаджене деревце від корня. в мене ці деревця які садилися 1-1,5 м. висотою зацвіли на 3 і 4 рік після посадки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як варіант: восени назбирайте насіння. А весною, попередньо трохи ошпаривши і замочивши з добу у воді, посадіть під сапу.

Я таким методом посадив і виростив близько 10 деревець, цього року всі зацвіли. Цвіли тиждень, але на них не бачив ні однієї бджоли :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як варіант: восени назбирайте насіння. А весною, попередньо трохи ошпаривши і замочивши з добу у воді, посадіть під сапу.

Я таким методом посадив і виростив близько 10 деревець, цього року всі зацвіли. Цвіли тиждень, але на них не бачив ні однієї бджоли :dntknw:
Може не в час виділення нектару попадали до них? Але молоденькі деревця нектарять ще дуже мало, хоч і цвітуть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

аморфу вона цвіте відразу за акацією

Аморфа, земляче, дає трохи розувато- червонуватий відтінок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

саме краще ранньою весною, розсадить паросль, що роблю кожної весни. весною краще приживається. навіть буває так, що на наступний рік проростає посаджене деревце від корня. в мене ці деревця які садилися 1-1,5 м. висотою зацвіли на 3 і 4 рік після посадки.

Хотів зробити по осені, але поки був час - не було дощів, і земля була суха як камінь. Коли пройшли дощі, трохи не було часу. Зараз, мабуть вже запізно пересаджувати? Місце, де набрати молодих саджанців є. Там цілий гай молодих різновікових дерев. Треба лише поближче їх "перенести", бо знаходяться на відстані 4-5 км

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів зробити по осені, але поки був час - не було дощів, і земля була суха як камінь. Коли пройшли дощі, трохи не було часу. Зараз, мабуть вже запізно пересаджувати? Місце, де набрати молодих саджанців є. Там цілий гай молодих різновікових дерев. Треба лише поближче їх "перенести", бо знаходяться на відстані 4-5 км

Дерево досить витривале, швидко приймається і гарно розмножується, якщо ще грунт родючий, то взагалі росте швидко. Зараз поки не має морозів садити не пізно, хоча я саджу ранньою весною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Там цілий гай молодих різновікових дерев

Якщо є місце, то може садити- сіяти щось інше, а до гаю вивозити бджіл. Чим більший вибір медоносів, тим рентабельніша пасіка. Тим паче, що у акації короткий і непевний період медозбору

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів зробити по осені, але поки був час - не було дощів, і земля була суха як камінь. Коли пройшли дощі, трохи не було часу. Зараз, мабуть вже запізно пересаджувати? Місце, де набрати молодих саджанців є. Там цілий гай молодих різновікових дерев. Треба лише поближче їх "перенести", бо знаходяться на відстані 4-5 км

Олександре, зараз як раз найліпший час для пересадки! Тільки сади рідко. Добре буде  на окраїнах поля у рівчаках. Там у тебе я такі бачив . Акація швидко розростається - через те й сади рідко. І на піску теж росте. Крім неї в піску ще добре росте й шовковиця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 13.06.2015в23:51, ДобровоЛ сказал:

Як варіант: восени назбирайте насіння. А весною, попередньо трохи ошпаривши і замочивши з добу у воді, посадіть під сапу. Успіхів вам! :ay:

Дякую!! Як то говорять " спасение утопающих - дело рук самих утопающих " , буду обсажуватись нектароносами. А можна весною назбирати насіння ? Мається на увазі , чи прийметься ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Есть такой вопрос. Акация кинула кисти вместе с листьями, но после того был приморозок и сейчас я что то кистей не наблюдаю на нижних ветках и молодых деревьях - это можно поставить крест на акации в этом году или как ? С таким еще не встречался :( 

Вот тут видео о ошпаривании, когда сам ошпаривал на глаз в первый раз все семена сварил, ни одно не взошло :)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я ошпаривал несколько раз ,ничего не получилось пришёл к выводу что нужно в ручную ковырять  скорлупу - тогда хоть и долго но схожесть больше 90%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...