Перейти к содержанию
sij

Акация белая

В теме 754 сообщения

22 години тому, Иваныч сказав:

Підкажіть коли вже можна буде садити деревця акаціі, чи краще весною. Дякую.

Як тільки осиплеться листя , можна вже й приступати до цієї операції.:IMHO:Я садив і так , і по весні . Акація добре приймається, тільки весною хоча б пару поливів зробити в обох варіантах. Але осінні посадки все ж розвиваються ліпше.

Поделиться сообщением

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Але осінні посадки все ж розвиваються ліпше.

Особенно это видно по засушливым местам. Корневая и зимой при не замерзшем грунте развивается, хоть с виду растение в анабиозе. Вессение посадки очень страдают от засухи и нуждаются в доп. уходе.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Cfif сказав:

Особенно это видно по засушливым местам. Корневая и зимой при не замерзшем грунте развивается, хоть с виду растение в анабиозе. Вессение посадки очень страдают от засухи и нуждаются в доп. уходе.

Точно так. Та  якщо грунт такий як у мене - майже чистий пісок - без весняних поливок не обійтися.

А ще відкрию невеличкий секрет. Вибираючи місце для посадки, старався знаходити всякі ямки низинні, кротовини і т.п..

Поделиться сообщением

11 година тому, ДобровоЛ сказав:

Точно так. Та  якщо грунт такий як у мене - майже чистий пісок - без весняних поливок не обійтися.

А ще відкрию невеличкий секрет. Вибираючи місце для посадки, старався знаходити всякі ямки низинні, кротовини і т.п..

Та не дай боже садити в кротовини! Взагалі наявність кротів на місці посадки суттєво збільшує ризики. Жодного поливу не вистачить, щоб достатньо залити кротовину. Успіх посадки найперше залежить від довжини і відповідно глибини посадки коріння. І на глибині посадкової ями не можна економити у жодному разі

Поделиться сообщением

11 година тому, язичник сказав:

Та не дай боже садити в кротовини! Взагалі наявність кротів на місці посадки суттєво збільшує ризики. Жодного поливу не вистачить, щоб достатньо залити кротовину. Успіх посадки найперше залежить від довжини і відповідно глибини посадки коріння. І на глибині посадкової ями не можна економити у жодному разі

Якраз кротовини й слугують за розрихлювачів цих ямок, якщо закупорити кротячі входи.Я саме так і робив, і прижилися саджанці класно. Тепер он цілий ліс за чверть століття виріс.:ay:

Поделиться сообщением

Дякую всім небайдужим до цієі нелегкоі справи за вичерпну інфу. Буду і я потихеньку обсажувати своі схили біля дач акаціями. На осінь планую висадити з десятка два- три деревцят.

Поделиться сообщением

В 10/6/2018 в 11:23, ДобровоЛ сказал:

Як тільки осиплеться листя , можна вже й приступати до цієї операції.:IMHO:Я садив і так , і по весні . Акація добре приймається, тільки весною хоча б пару поливів зробити в обох варіантах. Але осінні посадки все ж розвиваються ліпше.

Перепрошую а яку відстань між дерева робити?Дякую.

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, Иваныч сказав:

Дякую всім небайдужим до цієі нелегкоі справи за вичерпну інфу. Буду і я потихеньку обсажувати своі схили біля дач акаціями. На осінь планую висадити з десятка два- три деревцят.

Добру справу робите, тільки зверніть увагу на суху траву в місці посадки, бо який дурак весною кине сірник і вся робота насмарку

2 хвилини тому, Иваныч сказав:

4 х 4 метри цілком достатньо, можна і густіше

Поделиться сообщением

16 минут назад, Иваныч сказал:

Я ещё быстрее насобирать семян и посеять в грунт;).

Поделиться сообщением

56 хвилин тому, Иваныч сказав:

прогляньте таблицю

Акація.png

Поделиться сообщением

Щось тут не сходиться.....вверху  при віку дерев 20 років при густоті 5х5 медопродуктивність 182 кг/га,а внизу при таких самих показниках-656!

Изменено пользователем Павло Михайлович

Поделиться сообщением

19 хвилин тому, Павло Михайлович сказав:

Щось тут не сходиться.....вверху  при віку дерев 20 років при густоті 5х5 медопродуктивність 182 кг/га,а внизу при таких самих показниках-656!

Різна кількість дерев на однаковій площі.
Хм, але таки дивно)

Изменено пользователем Олег Мельник

Поделиться сообщением

Молодняк та ще й з насіння виділяє гірше. Незагущені  з віком нектару більше і бджоли візуально значно більше.

Поделиться сообщением

При відстані між деревами 7-8 метрів у віці 15-20 метрів крони акації і софори починають змикатися. Тобто, низ крони практично не квітує

Поделиться сообщением

В 07.10.2018 в 20:18, ДобровоЛ сказав:

якщо закупорити кротячі входи

Кротячі ходи неможливо закупорити в принципі. Тому садити в кротовини це ну дуже безглузда робота, бо кроти роблять свої ходи на глибині 10-30 см від поверхні. При такій глибині посадки все посохне навіть при досить частому поливі протягом літа. А на 100% успішна посадка у степу мінімум півтора метра глибиною

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, язичник сказав:

успішна посадка у степу мінімум півтора метра глибиною

Ви часом не рибак?

Поделиться сообщением

22 минуты назад, язичник сказал:

у степу мінімум півтора метра глибиною

ще 50-т сантиметрів і можна батюшку гукать

Поделиться сообщением

46 минут назад, язичник сказал:

Кротячі ходи неможливо закупорити в принципі. Тому садити в кротовини це ну дуже безглузда робота, бо кроти роблять свої ходи на глибині 10-30 см від поверхні. При такій глибині посадки все посохне навіть при досить частому поливі протягом літа. А на 100% успішна посадка у степу мінімум півтора метра глибиною

Кротов можно на год прогнать если нору пролить водой с добавлением солярки или отработки, и нора идёт в глубину до 3м.

Поделиться сообщением

8 часов назад, Сіверянин сказал:

Кротов можно на год прогнать если нору пролить водой с добавлением солярки или отработки, и нора идёт в глубину до 3м.

Креозот хорошо работает,запах устойчив .

Поделиться сообщением

Акація так добре приймається що ніякі кроти її не страшні, аби тільки було кому тикнути її в землю. Двоногі хижаки її страшніші.

Поделиться сообщением

В 10/8/2018 в 09:55, Сенчук Таня сказал:

прогляньте таблицю

Акація.png

Я думаю що відстань між деревами оптимальна 1,5-2 м.

Поделиться сообщением

17 годин тому, язичник сказав:

У мене в кротовинах з насіння виріс  вже цілий гай! Правда - то з насіння - кидав його з десяток в одну лунку.  Так що це не теорія , а з власних спостережень. Думаю, що кріт теж не дурний ритися в неродючих грунтах - там черв"ячків майже не буває. А дерева ті  акаційні - то деякі вже й по чверть століття свого відсвяткували...:ay:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

В 08.10.2018 в 10:55, Олег Мельник сказав:

Різна кількість дерев на однаковій площі.
Хм, але таки дивно)

Он у мене деякі акації почали зрізати на дрова. Так через два роки  так біля в"їзду на дачі заросло на колишніх зрубах, що вже ніхто й не підходить. І цвіли навіть вже. Тож у наступному сезоні, думаю, зацвітуть не гірше незрізуваних.Та й відростками акація поступово  теж розростається.:IMHO:

Поделиться сообщением

41 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Он у мене деякі акації почали зрізати на дрова. Так через два роки  так біля в"їзду на дачі заросло на колишніх зрубах, що вже ніхто й не підходить. І цвіли навіть вже. Тож у наступному сезоні, думаю, зацвітуть не гірше незрізуваних.Та й відростками акація поступово  теж розростається.:IMHO:

Да! Самое главное, что бы акация зацепилася, а потом уже далее она и сама расширяться будет и отростками и семенами.:IMHO1:

Поделиться сообщением

23 години тому, larson сказав:

ще 50-т сантиметрів і можна батюшку гукать

Попа можна гукати і при півтораметровій глибині посадки акації- за упокій правити. Знайомий садив акацію в Кримському степу кілька років поспіль. Всі спроби були невдалі, допоки посадив саджанці з двометровим корінням- 100% успіху. Науковці дослідили, що в посушливе літо земля в степу висихає на глибину до двох метрів. Така ж ситуація була в Одеській області. Незнання тонкощів посадки в певному місці у певний час прирікає посадки на невдачу

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти