Перейти к содержанию

Акация белая


sij

Рекомендуемые сообщения

Питання в тему де взяти насіння і скілкь воно вартує?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніде. Це сортові рослини, які розмножуються лише вегетативно. В даному випадку - за допомогою клонування "ін-вітро". Вдома можна розмножити кореневою порослю, кореневими черенками.

Купити саджанці можна тут: http://www.silvanusforestry.com/kapcsolat-en.html

Але в них замовлення мінімальне - 5 000 шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Бджолопотам сказал:

Я до того що мене беруть сумніви що трирічні дерева можуть видавати стільки нектару...:IMHO:

Як що сажав сажанці, то так і є. Колись, ще в радянському виданні читав, що акація починає виділять нектар в чотрирічному віці.

20 часов назад, wwlo сказал:

колись читав ,що в Румунії вивели сорти акації з різними строками цвітіння=десь 10 днів різниця.А нам завжди не хватає декілька днів взятку,щоби почали печатати.

У нас цвіте біла і рожева акація, то як правило, біла вже осипалась, а рожева кілька днів ще цвіте. Буває, що рожева тільки зацвіта, коли біла сипеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Seos сказал:

Як що сажав сажанці, то так і є. Колись, ще в радянському виданні читав, що акація починає виділять нектар в чотрирічному віці.

У нас цвіте біла і рожева акація, то як правило, біла вже осипалась, а рожева кілька днів ще цвіте. Буває, що рожева тільки зацвіта, коли біла сипеться.

А рожева нектаро виділення мае? 

Бо я щось з неї приносу не бачів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай Иванович сказал:

Ніде. Це сортові рослини, які розмножуються лише вегетативно.

Так на тому ж сайті що Ви дали написано

Цитата

I.) Размножение саженцев акации 'Турбо' осуществляется семенам на экспериментальных плантажах.

Мабуть їм невигідно насінням продавати, тому вони продають вже готові саджанці..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Вітя сказал:

А рожева нектаро виділення мае? 

У нас точно виділяє, бувало що саме вона рятувала ситуацію на взятку. Біла цвіла, були холодні ночі і нектару майже не було, а от рожева виправила ситуацію, бо цвіла пізніше.

2 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Мабуть їм невигідно насінням продавати, тому вони продають вже готові саджанці..

Скоріш за все так і є, бо звичайна біла насінням розсіваться аж бігом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Вітя сказал:

А рожева нектаро виділення мае? 

Бо я щось з неї приносу не бачів. 

має, але не кожного року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mashika сказал:

Питання державної ваги - земля не може пустувати вона повинна приносити користь .землі вільної в угорщині не так багато а та що не оброляеться засаджена деревиною або акація або під пелети. Увага приділена тому що дає прибуток але не пустує землю як сонях. Досить пересікти кордон з україною і прозріваеш від того що акації висаджено сотні гектарів .Хитростворені пасічники закарпаття навіть підвозять свої вулики впритул до кордону аби взяти акацію-правда потім погранці просять мзду за контрабандний мед :umora:

Приклад павлонія -  я про неї не чув а тепер все пестрить http://paulowniagroup.com.ua/paulownia-clone-in-vitro-112/

Такі ціни на павловнію за посиланням.

Добрый день!

 
Цены на весну 2017 г.
Розничная стоимость саженцев (от 1 - 100 шт.) - 10 евро / шт. Мелкий опт (от 100 - 625 шт.) - 8 евро / шт. Опт (от 625 шт.) - 7,20 евро / шт.
 
Оптовые заказы принимаются до середины декабря. Розница всё время.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розовая Акация есть и у нас .Но пчел я на ней не когда не видел .Поэтому и не сажал :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 21.11.2016 в 20:16, Николай Иванович сказал:

--САЙТ--

Плантации акации медоносной сорта «Турбо» и «Турбо Обелиск» на третий год после посадки дают 800-1200 кг меда с гектара, сырье для производства пеллет, биологическое сырье для медицинских целей и высоко качественную древесину для деревообрабатывающей промышленности.

img_3278.jpg?w=672

 

 Повезло вам! А чи не можна хоч трішки запастися її насінням?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.11.2016 в 18:06, Николай Иванович сказал:

Ніде. Це сортові рослини, які розмножуються лише вегетативно. В даному випадку - за допомогою клонування "ін-вітро". Вдома можна розмножити кореневою порослю, кореневими черенками.

Купити саджанці можна тут: http://www.silvanusforestry.com/kapcsolat-en.html

Але в них замовлення мінімальне - 5 000 шт.

Дякую, сам вже знайшов відповідь.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Що виходить  акації Турбо недістати?

Може є ще якась швидкоросла акація інших сортів? Хто що знає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, MaXUA123 сказал:

Що виходить  акації Турбо недістати?

Може є ще якась швидкоросла акація інших сортів? Хто що знає?

Я вот это хочу попробовать в этом году посадить 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Очень хороший медоносный куст .(Аморфа).Тоже планирую его массово рассаживать хотя в округе встречал .Думаю что очень полезен так как цветет после Акации белой и продолжает взяток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В ?20?.?12?.?2016 в 00:31, ДобровоЛ сказал:

 Повезло вам! А чи не можна хоч трішки запастися її насінням?:ah:

Если бы узнать, где это произрастает? Десяток саженцев можно было бы й "прикупить"...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.01.2017 в 22:57, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Очень хороший медоносный куст .(Аморфа).Тоже планирую его массово рассаживать хотя в округе встречал .Думаю что очень полезен так как цветет после Акации белой и продолжает взяток.

Товарний мед з аморфи отримать проблематично, бо її цвітіння накладається на цвітіння акації. А от взяток з неї допомагає відкачувати акацію без проблем. До того ж  бджоли з аморфи збирають просто неймовірну кількість помаранчевого пилку.

Але є і мінус у даного куща - якщо поряд значні зарості аморфи, то практично неможливо відкачати чисту акацію. Мед буде жовтуватий, хоча і досить прозорий і не кристалізується.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Ivan Ivanovich сказав:

Товарний мед з аморфи отримать проблематично, бо її цвітіння накладається на цвітіння акації. А от взяток з неї допомагає відкачувати акацію без проблем. До того ж  бджоли з аморфи збирають просто неймовірну кількість помаранчевого пилку.

Але є і мінус у даного куща - якщо поряд значні зарості аморфи, то практично неможливо відкачати чисту акацію. Мед буде жовтуватий, хоча і досить прозорий і не кристалізується.

 У мене аморфа цвіте десь з 5-6 червня в середньому. А біла акація  приблизно з 20-х чисел травня. Тож, відкачавши акацію, їду на липу. А на стаціонарі дадани запоєм продовжують носити пилок з аморфи.

  А на чистоту акації вона не дуже то й вплине - її мед також прозорий, хоч з розовим відтінком. Це якщо ви не здаватимете оптовикам, чи аморфа не сполошняком...

   Але хто ж ту акацію за копійки їм здаватиме ?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Adler сказал:

яка різниця між білою акацією і псевдоакацією?

Ніякої

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скоро акацієвий мед стане екзотикою,бо дуже добре горять дрова з акації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, wwlo сказал:

скоро акацієвий мед стане екзотикою,бо дуже добре горять дрова з акації.

у нас це вже факт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Adler сказал:

яка різниця між білою акацією і псевдоакацією?

В тому, що справжня біла акація росте у субтропіках та тропіках, в нас її немає. Псевдоакація - це те, що ми помилково звикли називати акацією. Насправді у нас росте робінія псевдоакацієва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, wwlo сказал:

скоро акацієвий мед стане екзотикою,бо дуже добре горять дрова з акації.

 

13 минуты назад, targal сказал:

у нас це вже факт

Брехня, Акациевый мёд с Украинского рынка не пропадёт!!!  В 700 метрах от стационарной пасеки имеется пастбище(с стабильными надоями) с 350 га Акации.  Есть,  насаждения как 40 летние, так и с молодыми деревьями. А не режут потому, что Лесник на своём месте, да и вывезти их оттуда проблематично-разве что на гусеничном тракторе.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, mits сказал:

 

Брехня, Акациевый мёд с Украинского рынка не пропадёт!!!  В 700 метрах от стационарной пасеки имеется пастбище(с стабильными надоями) с 350 га Акации.  Есть,  насаждения как 40 летние, так и с молодыми деревьями. А не режут потому, что Лесник на своём месте, да и вывезти их оттуда проблематично-разве что на гусеничном тракторе.:umora:

Тоді вам не грозить. А в мої окрузі лишились лиш пеньки і молодняк до якого теж беруться рубати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, targal сказал:

Тоді вам не грозить. А в мої окрузі лишились лиш пеньки і молодняк до якого теж беруться рубати

Это есть плохо. У Вас она наверное растёт только по полезащитных посадках? В посадках у нас такая же картина. Посадки они как бы ничейные, потому и пилят. А кто вообще пробовал пчёл "дрессировать" на Акацию или на какой то другой медонос? У кого, что получалось? А то, у меня самого, как то руки не доходят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...