Перейти к содержанию

Акация белая


sij

Рекомендуемые сообщения

А сьогодні теж був гарний взяток, хоч трохи й дощ перебив. Торік був нектар густим. А зараз усі рамки залиті, але дуже вже рідким нектаром, виставляю усі запаси стільників. І це при тому , що більшість сімей розпущені на нуки...:UA::ay:

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 

Це вочевидь дяка за ті роки, коли я сотні акацій висаджував по лісі і неугіддях та пустирях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 мене спина вже не хоче вантажі на собі тримати... А вулик з бджолами одному не підняти, -  Дадани у мене по 24 і більше рамок.:dntknw:

А були б 145  ,по корпусу зняти ,ваги поставити i назад все вернути :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?25?.?05?.?2016 в 00:28, ДобровоЛ сказал:

Хто? ... старуха ? :rofl:

aw.gif Супер!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?28?.?05?.?2016 в 21:38, Мико сказал:

А були б 145  ,по корпусу зняти ,ваги поставити i назад все вернути :ay:

Все! Акація скінчилася. Днів за 4-5 потрібно вже качати. Якби не довелося б обдирати сім"ї на десятки нуків, стартери та виховательки, мав би рекордний медозбір, навіть не дивлячись на отакенні вибрики погоди... :hmm::ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Все! Акація скінчилася. ..........

Значит и моя дней через 6-7 должна  закончится,  но судя по прогнозу приход будет следующие три дня........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас вже покачали,тепер намагаються "впарить" споживачам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Якби не довелося б обдирати сім"ї на десятки нуків, стартери та виховательки, мав би рекордний медозбір, навіть не дивлячись на отакенні вибрики погоди... 

ні, ну я не можу в це повірити! як таке може бути? ми знаходимося в одній області. У мене найгірший результат по акації за 4 роки, а ви пишите про рекорди:blink: При чому я сім'ї не ослабляв і то результати не можуть радувати. Щось тут не так:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Николай S сказал:

Значит и моя дней через 6-7 должна  закончится,  но судя по прогнозу приход будет следующие три дня........

Дай Боже!:ay:

1 час назад, Виталик К. сказал:

ні, ну я не можу в це повірити! як таке може бути? ми знаходимося в одній області. У мене найгірший результат по акації за 4 роки, а ви пишите про рекорди:blink: При чому я сім'ї не ослабляв і то результати не можуть радувати. Щось тут не так:hmm:

У нас з вами різні береги Дніпра. Ну, отож під"їжджайте в неділю,- потрапите на початок качки.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виталик К. , Враховуючи постійні дощі , акація моя продовжила нектаровиділення днів на 5 , ніж за звичай.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Дай Боже!:ay:

У нас з вами різні береги Дніпра. Ну, отож під"їжджайте в неділю,- потрапите на початок качки.:ah:

ну коли відкачаєте, розкажите скільки в бідонах вийшло. А за запрошення дякую, але не вийде:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Виталик К. сказал:

ну коли відкачаєте, розкажите скільки в бідонах вийшло. А за запрошення дякую, але не вийде:hi:

Я зразу ж по банках розливаю, щоб мед поменше контактував з металами. Бо акаційний (майський) насамперед - лікувальний. У мене постійних  вісім клієнтів - з цукровим діабетом. Тож усе роблю по їх забаганках...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Я зразу ж по банках розливаю, щоб мед поменше контактував з металами. Бо акаційний (майський) насамперед - лікувальний. У мене постійних  вісім клієнтів - з цукровим діабетом. Тож усе роблю по їх забаганках...:ah:

діло ж не в тарі, ви все прекрасно зрозуміли;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Виталик К. сказал:

діло ж не в тарі, ви все прекрасно зрозуміли;)

У мене ж ще й малинники дикорослі лісові -  їх кілька га суцільних заростей - підправляли надходження нектару. Доречі, вони ще й зараз потроху доцвітають разом з ожинниками. А малина виділяє і в дощі. Нектарники у неї від дощу не змиваються.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас акация выделяла шесть дней, на контроле  37 кг. Взяток закончился 27.05., мед чисто акациевый с черноклена был ноль, с 3.06. начал откачку. 

P1010018.JPG

P1010015.JPG

P1010014.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Н. Петрович сказал:

У нас акация выделяла шесть дней, на контроле  37 кг. Взяток закончился 27.05., мед чисто акациевый с черноклена был ноль, с 3.06. начал откачку. 

P1010018.JPG

P1010015.JPG

P1010014.JPG

Супер!!! Красота! Что на картину смотришь.Спасибо за классные фотки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.06.2016 в 23:16, ДобровоЛ сказал:

У мене ж ще й малинники дикорослі лісові -  їх кілька га суцільних заростей - підправляли надходження нектару. Доречі, вони ще й зараз потроху доцвітають разом з ожинниками. А малина виділяє і в дощі. Нектарники у неї від дощу не змиваються.:ay:

для мене таке в цьому сезоні на акації лише у приємному сні сниться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Просто Саша сказал:

для мене таке в цьому сезоні на акації лише у приємному сні сниться

думаю і не тільки  вам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

--САЙТ--

Плантации акации медоносной сорта «Турбо» и «Турбо Обелиск» на третий год после посадки дают 800-1200 кг меда с гектара, сырье для производства пеллет, биологическое сырье для медицинских целей и высоко качественную древесину для деревообрабатывающей промышленности.

img_3278.jpg?w=672

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай Иванович сказал:

--САЙТ--

Плантации акации медоносной сорта «Турбо» и «Турбо Обелиск» на третий год после посадки дают 800-1200 кг меда с гектара, сырье для производства пеллет, биологическое сырье для медицинских целей и высоко качественную древесину для деревообрабатывающей промышленности.

img_3278.jpg?w=672

 

Щось не чув щоб Венгри заливали всю Європу акацієвим медом...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Дуже шкода що не чув.Думаю з того що Угорщина робить для своїх пасічників  Україна і 10 відсотків не робить.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

колись читав ,що в Румунії вивели сорти акації з різними строками цвітіння=десь 10 днів різниця.А нам завжди не хватає декілька днів взятку,щоби почали печатати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, wwlo сказал:

колись читав ,що в Румунії вивели сорти акації з різними строками цвітіння=десь 10 днів різниця.А нам завжди не хватає декілька днів взятку,щоби почали печатати.

та що з біленькими чашечками та раніше, а з розовенькими та на 2-3 дні пізніше цвіте. На 10 не доводилось бачити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, mashika сказал:

А Дуже шкода що не чув.Думаю з того що Угорщина робить для своїх пасічників  Україна і 10 відсотків не робить.

 

Цього не заперечую. Не йде мова про державу і пасічників (в даному випадку) Просто якщо інформація відповідає дійсності

17 часов назад, Николай Иванович сказал:

на третий год после посадки дают 800-1200 кг меда с гектара

і дивлячись на фото з сайту скільки там в них тої акації, то мали б акацієвим медом залити всю Європу.... як ми соняшниковим...

Я до того що мене беруть сумніви що трирічні дерева можуть видавати стільки нектару...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я до того що мене беруть сумніви що трирічні дерева можуть видавати стільки нектару

Між іншим румуни експортують дуже багато акацієвого меду,можливо за рахунок сортів типу  турбо ,які продовжують тривалість цвітіння  акації.Добре ,якби неугіддя давали пасічникам в аренду на 50 років і засадити акацією з різними строками цвітіння,то був би толк.А дрова це неоцінний матеріал для топки при теперішніх цінах на газ.Так,що молоді пасічники думайте.....Роки летять бистро.а акацієвий сад росте ще бистріше.Купляйте по селах закинуті хати і садіть.садіть акацію.Соняшник скоро зрівняється по ціні з цукром.А акація завжди буде в ціні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання державної ваги - земля не може пустувати вона повинна приносити користь .землі вільної в угорщині не так багато а та що не оброляеться засаджена деревиною або акація або під пелети. Увага приділена тому що дає прибуток але не пустує землю як сонях. Досить пересікти кордон з україною і прозріваеш від того що акації висаджено сотні гектарів .Хитростворені пасічники закарпаття навіть підвозять свої вулики впритул до кордону аби взяти акацію-правда потім погранці просять мзду за контрабандний мед :umora:

Приклад павлонія -  я про неї не чув а тепер все пестрить http://paulowniagroup.com.ua/paulownia-clone-in-vitro-112/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...