Перейти к содержанию

Как я работал у пасечника Гавенко Григория


столяр

Рекомендуемые сообщения

За две недели работы с 4 сентября 2008 года на пасеке в Одеской областе, в селе Старые маяки я заработал только 12 литров меда и 150 грн, за все дни я ни получил ни единого рубля.Я приехал с волынской области и тем самим поставил рекорд по расстоянию в поездке на откачку меда к Гавенко Григорию.Это около 750км.Поездом ковель -одесса.После таких зароботков прошу предупредить всех желающих не ехать на такие зароботки к Гавенку. Он в хорошие времена сдавал по 27 тон меда за сезон.Имеет огромнейшую базу в старих маяках около 600 улеев, в боханце 100улеев, под киевом и в Черкассах.Одних рамок бывших в употреблении у него только на одной базе я насчитал около 5 000., куча новых и беушных ульев.Человек этот жадина, я очень расстроился после такой работы. Я бы написал целую статью о том как я работал в журнал пасечник чтоб все знали. Мое обявление Хочу купить мед поздней откачки около 20литров, возможно с близких районов к винницкой или другой напрмер Кировоградской области,вообще лучше мед с документом проверенный в институте, с экологически чистых районов Украины. а также возможно сотовый мед около 10 кг, нужно обсудить вопросы оплаты и доставки, звоните по моб 098-66628-38 оператор дджус, Виктор.Мой адрес Город Нововолынск., 100км от Львова и 100 от Луцка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За две недели работы с 4 сентября 2008 года на пасеке в Одеской областе, в селе Старые маяки я заработал только 12 литров меда и 150 грн,

Вы, видимо , большой специалист в области пчеловодства, чтобы получать большие деньги за работу по откачке меда. Вы получили за работу 150грн + 12* 1.4 * 20=450грн. Кроме того Вам, видимо, предоставили ночлег и питание. Так что с точки зрения денег - нормально. Если Вы хотели получить больше - нужно сразу было договариваться об оплате с Гавенко Г. а не ехать за 750 км. неизвестно за чем. А ругать кого то в Форуме - это дурной вкус. Завтра Гавенко напишет, что после Вашего отъезда у него пропало 100 семей и сдохла собака. Удачи Вам в изготовлении ульев.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы получили за работу 150грн + 12* 1.4 * 20=450грн. Кроме того Вам, видимо, предоставили ночлег и питание. Так что с точки зрения денег - нормально.

Как кому? :) Мед еще продать надо. Плюс стоимость проезда. Да и труд одинаков - что золото мыть, что мед качать. (Тем более что по своему небольшому опыту качку меда не назову заданием за которое я взялся бы даже и за 2000 грн за 2 недели). Но это тема другого разговора. Тут вопрос напрашивается - как автор поехал за сотни километров, на две недели и заране не оговорил цены вопроса? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тем более что по своему небольшому опыту качку меда не назову заданием за которое я взялся бы даже и за 2000 грн за 2 недели).

Я бы взялся - т.к. качка меда простая механическая работа. Если Вы даже стоите на отборе рамок из гнезда и делаете все нормально, как положено без лишних движений и плавно, закрывая отобранные рамки, чтобы не будоражить окружающих пчел - к концу дня - пару укусов от тобой же придавленных пчел и физическая усталость от позы над ульем и стоянья и хожденья с отобранными рамками. Если стоишь на вскрытии рамок и качании - усталость даже меньше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как по мне, то 450 грн за две недели на выезде - это зря ездил... Правда согласен, что такие вещи наперёд надо оговаривать. Может там на месте такая работа так и стоит и людей устраивает...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Про жадность више названого пасічника теж чув я проживаю в тому районі де в нього пасіка ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про жадность више названого пасічника теж чув

Серьёзный парень, судя по тому, как он всех там у вас строит! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З цієї ж тематики об"явка: "На основі сучасної показової пасіки та музею сучасного бджільництва надаю уроки практичного навчання бджоловеденню в кочовому павільйоні з механізацією та автоматизацією процесів,з побутовим відділенням для тривалого проживання вдалі від дому... ...Навчання платне:одна година навчання--від 100 грн." Я прочитав оголошення і отетерів.Це ж який апетит треба мати,щоб таку розцінку загнути!? І що думатимуть про пасічницький загал сторонні люди? Трішки поміркувавши,зв"язався з відомим у Росії пасічником паном Цебро.У того влаштування майстер-класу у рази дешевше...Свого "героя" не називаю з етичних міркуваннь,але його прізвище у багатьх на слуху!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я сам пана гавенка не знаю тільки те що від людей чув кажуть він наймае молодих хлопців і дівчат на роботу а потів звинувативши в чомусь виганяе і зовсім не плате за роботу , але підкреслюю сам не бачив :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я сам пана гавенка не знаю тільки те що від людей чув кажуть він наймае молодих хлопців і дівчат на роботу а потів звинувативши в чомусь виганяе і зовсім не плате за роботу , але підкреслюю сам не бачив :af:
да!! и фамилия какая-то стрёмная... асоциации наводит! :ah: всеравно деньги заработаные обманом пользу не принесут!!! :IMHO1: можно только представить сколько "добрых" пожеланий ему адресуют!!! :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я ему когда-то звонил - он мне начал расказывать что к нему приезжают работать студенты,и я могу приехать поработать - я спросил сколько ж можно заработать -он ответил что студенты заработали аж по целых 100 грывней,у меня чуть трубка не выпала из рук..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А сторожам он тоже так платит? Или просто паспорта забирает?)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скіпьки ниточці не витись десь і їй кінець буде :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сообщения исчезают - дальше не интересно... как и работать за 1000 в месяц... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

До такого я б теж поїхав, тільки незнаю він би заробив, а чи лишився в прольоті. То ботрібно зібратись де кльком нормальним хлопцям і поїхати на на роботу. Добре їхати своїми машинами. Я думаю всі зрозуміли про що я? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

позор таким пасічникам і таким людям, якщо взагалі таких можна людьми назвати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Хочу написати про пасічника В.О.Ковпака з м. Коростишів, Житомирська обл.Я заказав 5 багатокорпусних вуликів на рамку 145 в березні, після багатьох розмов по телефону мені сказали, що все готово, тільки взяти ГРОШІ і приїхати за вуликами і бджолами. Коли я приїхав вулики були не готові: дно і піддашник не дороблені, без всіх рамок, деякі висоти корпуса зроблені з трьох досок. І це при висоті корпуса 150мм!!!Прильоткові досочки не зроблені, льоткових загороджувачів не було. Коли запустили бджіл вони почали пролазити між корпусами, між корпусами і дном... Бджоли почали жалити нас… Для мене початківця це був шок. Я купив тільки дві сім’ї, бо вулики не були готові. Щоб бджоли не пролазили пасічник забив всі щілини досками, але бджоли все одно пролазили і жалили нас. На другий день мені робили уколи. Бо пасічник не допоміг мені, сказав: «Терпи». Коли я запитав в пасічника, як мені доробити дно, пасічник відповів: « Захочеш зробиш». Найкращий варіант був для мене це відмовитись від вуликів з бджолами, але я дуже хотів розвести бджіл і була зроблена предоплата. Вдома перепробувавши і помінявши всі корпуса виявив, що всі були з щілинами. Пасічник говорив, що він робить взаємозамінні корпуса,а виявилось, що він зробив «ящики». Я говорив пасічнику,що я початківець і дуже надіюсь на його порядочність. Але вулики були не дороблені, одна сім’я була без матки,були маточники. Коли пасічник Ковпак перекладав рамки з бджолами в новий вулик, то бджоли стали дуже злі і пасічник покидав рамки у вулик і зразу забив досками. Ті бджоли, які були на дні старого вулика, так там і залишились. Я не хочу, щоб інші люди були так ошукані цим пасічником,а тому і пишу сюди на форум.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу написати про пасічника В.О.Ковпака з м. Коростишів, Житомирська обл.Я заказав 5 багатокорпусних вуликів на рамку 145 в березні, після багатьох розмов по телефону мені сказали, що все готово, тільки взяти ГРОШІ і приїхати за вуликами і бджолами. Коли я приїхав вулики були не готові: дно і піддашник не дороблені, без всіх рамок, деякі висоти корпуса зроблені з трьох досок. І це при висоті корпуса 150мм!!!Прильоткові досочки не зроблені, льоткових загороджувачів не було. Коли запустили бджіл вони почали пролазити між корпусами, між корпусами і дном... Бджоли почали жалити нас… Для мене початківця це був шок. Я купив тільки дві сім’ї, бо вулики не були готові. Щоб бджоли не пролазили пасічник забив всі щілини досками, але бджоли все одно пролазили і жалили нас. На другий день мені робили уколи. Бо пасічник не допоміг мені, сказав: «Терпи». Коли я запитав в пасічника, як мені доробити дно, пасічник відповів: « Захочеш зробиш». Найкращий варіант був для мене це відмовитись від вуликів з бджолами, але я дуже хотів розвести бджіл і була зроблена предоплата. Вдома перепробувавши і помінявши всі корпуса виявив, що всі були з щілинами. Пасічник говорив, що він робить взаємозамінні корпуса,а виявилось, що він зробив «ящики». Я говорив пасічнику,що я початківець і дуже надіюсь на його порядочність. Але вулики були не дороблені, одна сім’я була без матки,були маточники. Коли пасічник Ковпак перекладав рамки з бджолами в новий вулик, то бджоли стали дуже злі і пасічник покидав рамки у вулик і зразу забив досками. Ті бджоли, які були на дні старого вулика, так там і залишились. Я не хочу, щоб інші люди були так ошукані цим пасічником,а тому і пишу сюди на форум.
це вже лохотрон... треба було відмовлятися одннозначно!!! і шукати більш нормальних людей...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я думаю, що не треба бути самому лохом і думати про все заздалегідь головою, а не сідницею. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я думаю, що не треба бути самому лохом і думати про все заздалегідь головою, а не сідницею. opr06K9M.gif

Це коли знаєш що дивитися, а новачку важко зорієнтуватися. Та ще й той факт що робить пасічник своє зіграв - додаткова довіра.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да - как-то грустно когда нету возможности сделать самому сделать вулик, а приходится просить какого-то шалапая

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу написати про пасічника В.О.Ковпака з м. Коростишів,

Зараз на обмані багато хто живе, повному або частковому... Ось приймаю пасіку (поки що 50 сімей). Шеф купував пакети в Тернопільській области по 300 гр. Скажу одразу вони варті тих грошей- матки крупні, бджіл не пожаліли і розплоду в рамках багатенько. Але й тут не обійшлось без халтури: шість пакетів зовсім без меду(доведеться підгодувати), якимось дивним чином 10 пакетів виявились безматочними а вже рамки... ...я знав що продавці з пакетами збувають старий рамочний непотріб, але щоб такі чорні а частина була вощена рутівською вощиною і тепер матиму клопіт різати трутні бо замінити нічим- пасіка створюється з нуля. :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я думаю, що не треба бути самому лохом і думати про все заздалегідь головою, а не сідницею. opr06K9M.gif

Це коли знаєш що дивитися, а новачку важко зорієнтуватися. Та ще й той факт що робить пасічник своє зіграв - додаткова довіра.
Відносно даного пасічника була замітка в журналі «Український пасічник», де було написано, що Ковпак спеціаліст з виготовлення вуликів. Я повірив пасічнику і журналу. Я міг і не писати на форум, але рішив попередити інших початківців від таких «спеціалістів». Хочу відповісти на репліку ПАНАСА, я планував купити 5 сімей, но після побаченого я відмовився і купив тільки 2 сім’ї. На даний момент у мене є бджоли і я радий цьому!!! А про пасічників,які обманюють треба писати!!! Також як і про тих, які добросовісно відносяться до покупців.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сообщение №2 никто не дочитал что ли? алло!!! поразительная (от сл. - "паразит") склонность украинцев к стадному инстинкту! Сказано же, что повлечет за собой дурной тон! Или думать потом будем? сначала ляпать языком? Неужели все мы в жизни делали всё идеально и правильно?...Да и на все "обличения", дан минимум один трезвый ответ, но никто не слышит. Что, просто наболело?надо выплеснуть? и кому, в интернет???,что все сироты с ноутбуками??? Еще раз: прежде чем "обличать" кого то, вспомним свои "подвиги"...и все пройдет... п.с. не извиняюсь за выражения, иначе не услышите... Ну :az: за внимательность...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

sanol777 в більшості українців є ще й таке, зробили тобі погано мовчи хай зроблять іншим, щоб не тільки тобі одному було погано. Чому мовчати? Так, пасічники,які вже багато років тримають бджіл на це не поведуться. А як початківцям??? До кого їм звертатись???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...