Перейти к содержанию

Використання медоносних дерев


Фенчак

Рекомендуемые сообщения

Недалеко від мене є посадка акації, хочеться зробити беседку, а рука непіднімається зрізати дерево. Чи багато принесу шкоди пчолкам? Чи дуже це відобразиться на взятку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недалеко від мене є посадка акації, хочеться зробити беседку, а рука непіднімається зрізати дерево. Чи багато принесу шкоди пчолкам? Чи дуже це відобразиться на взятку?
А вы не пробовали пилить её и гвозди забивать ;) попробуйте , думаю Вы передумаете
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недалеко від мене є посадка акації, хочеться зробити беседку, а рука непіднімається зрізати дерево. Чи багато принесу шкоди пчолкам? Чи дуже це відобразиться на взятку?
А вы не пробовали пилить её и гвозди забивать ;) попробуйте , думаю Вы передумаете
Мене більше цікавить шкода пчолам і втрата меду, а ніж затрати труда :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

втрата меду

Большое дерево акации при хорошей погоде за день выделяет ведро нектара.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Большое дерево акации при хорошей погоде за день выделяет ведро нектара.

ведра только разние бивают как и дерево ;) на взятку, якщо ви зріжете одне дерово, це буде не помітно ;) краще всежтаки робити з іншого дерева а медоноси хай ростуть, але якщо вже ріжете медонос, то посадіть натомість 5 дерев і догляньте за ними от буде і добре :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

втрата меду

Большое дерево акации при хорошей погоде за день выделяет ведро нектара.
От цікаво, як це можна визначити??? Ну наприклад скільки виділяє одна квітка можна взнати, і хто ж ті всі квіточки буде на дереві рахувати???? Ці підрахунки всі дуже приблизні як і медопродуктивність що пишеться в літературі. Занадто багато факторів впливають на нектаровиділення... Але акацію дійсно не варто на цю справу пускати. Дійсно що ви туди цвяха (особливо такі як зараз виготовляють що руками можна зігнути) не забєте, та й медоноса шкода.... :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На місці однієї зрізано акації зазвичай виростає два десятки нових :helpme: Я колись в дворі зрізав акацію, яка загрожувала впасти на гараж, так потім поросль в радіусі десяти метрів з кореня вилазила ще років 2-3. Причому за літо ця поросль виростає на 2-2,5 м. Так само колись після вирізання лісополос біля села виросла щіткою суцільна стіна молодої акації, яка вже за 3 роки цвіла. Але щодо обробки деревини - краще спробуйте спочатку, щоб матеріал не затовляти даремно. Я знаю випадки, коли люди планували акацію на щось використати, але після початку роботи кидали це діло :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недалеко від мене є посадка акації, хочеться зробити беседку

З дерева акації добре кліше для друку грошей робити, колись фальшивомонетчики робили. Служить довго, навіть довше від свинцевих :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...