Перейти к содержанию

Малина обыкновенная


sij

Рекомендуемые сообщения

......... А як у Вас із аморфою кущовою? А у неї якраз мед із червонуватим відтінком. Цвітіння її накладується якраз прямісінько на білу акацію! :
Э така рослина ів наших краях, з мене в якості могорича саме цей мед...... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Э така рослина ів наших краях, з мене в якості могорича саме цей мед.....

Николай13, Прийнято! Маю на дачі гарний старовинний самовар, тож можна й спробувати ближче до весни.
Цвітання малини накладається з явором або зразу після нього.

zapivan, А що явір у Вас як основний медонос?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Николай13, Прийнято! Маю на дачі гарний старовинний самовар, тож можна й спробувати ближче до весни...
......На жаль і в мене вже немає....
Бум ждать следуюбщего урожая :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Бум ждать следуюбщего урожая

Николай13, По прикметам мається бути гарний взяток з малини. Мороз був не дуже сильний. То ж і сади повинні щось дати нам і нашим бджілкам.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
Бум ждать следуюбщего урожая

Николай13, цвіте ремонтантна малина. Небагато її та все ж у цей час і це цінится, враховуючи, що малина виділяє нектар стабільно і багато. Бджілки її просто обліплюють.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

У мене вже зацвіла домашня цього року у саду. У лісі пока ще не бачив квітування малини. Відмінне поєднання малини з акацією ! :ay: Як для бджіл, так і для меду. У мене поруч пасіки зацвітають якраз прямо зараз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене вже зацвіла домашня цього року у саду. У лісі пока ще не бачив квітування малини.
У нас до цвітіння малини в лісі десь тиждень. Думаю перевезти десь з 15 одиниць в лісове село. Останні роки багато випиляли і на вирубках стали малиники.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене вже зацвіла домашня цього року у саду. У лісі пока ще не бачив квітування малини.
У нас до цвітіння малини в лісі десь тиждень. Думаю перевезти десь з 15 одиниць в лісове село. Останні роки багато випиляли і на вирубках стали малиники.
Ну, і правильно. Малина завжди видасть своє і з дощем, і без нього! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене вже зацвіла домашня цього року у саду. У лісі пока ще не бачив квітування малини.
У нас до цвітіння малини в лісі десь тиждень. Думаю перевезти десь з 15 одиниць в лісове село. Останні роки багато випиляли і на вирубках стали малиники.
Ну, і правильно. Малина завжди видасть своє і з дощем, і без нього! :ay:
Дощів зараз більш ніж достатньо, малиники ростуть в лісі де багато боліт. Зараз на Північному Заході проходять серйозні грози з градом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Малинники добре додають шарму до акацієвого взятку. :ay: Вже пилок почали нести з малини,- акація ж його майже не виділяє. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
В ?22?.?05?.?2015 в 22:53, ДобровоЛ сказал:

Малинники добре додають шарму до акацієвого взятку. :ay: Вже пилок почали нести з малини,- акація ж його майже не виділяє. :dntknw:

За цими дощами проворонив і початок цвітіння малини. У саду вже добре квітує. У лісі де-не-де теж. Дощі їй не завадять. Нектарники добре захищені у неї. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Попробовал и клубнички и малинки 21 октября 

пьянка 010.JPG

пьянка 009.JPG

пьянка 008.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В ?21?.?10?.?2016 в 17:22, Мико сказал:

Попробовал и клубнички и малинки 21 октября 

 

пьянка 008.JPG

Он які позаду зарості! А бідкався Романович, що фермер все довкола попереорював...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Он які позаду зарості! А бідкався Романович, що фермер все довкола попереорював...:hmm:

Та це ж ми в гостях у Анатолiя  Котелевского 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...
В 16.10.2014 в 23:54, zapivan сказал:
MaXUA123 сказал:
Як ви розсіваєте насіння? Як сходить сходить? А акацію не пробували розсівать?

 

?

 

Розсіваю осінню рукою проходячи по неугіддях. Сію не тільки кленові. А ще сію пустирник, буркун жовтий, волошку лучну, малину, крушину . Частиною куща висаджую сильфію. Акація з насіння погано сходить треба насіння запарювати. Умови не найкращі для цвітіння акації в нашому регіоні. Сходить добре простим посівом без загортання(розсів з руки) малина, крушина, явір по зрубах. Буркун мало але є шанс природнього поширення. Знайшов плантацію з малими липами трохи вище колін росту. Весною буду розсаджувати. Як буду мати насіння клена татарського висію у шкулку потім розсаджу.

Як заготовляєте насіння малини? І коли висіваєте весною чи восени?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Влітку коли збираємо ягоди з дикої малини, робимо малиновий сироп. Відтискаю кісточки і зразу свіжі розкидаю де потрібно. Сходи є вже наступного літа, а цвісти буде через 2-3 роки від посіву.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, zapivan сказал:

Влітку коли збираємо ягоди з дикої малини, робимо малиновий сироп. Відтискаю кісточки і зразу свіжі розкидаю де потрібно. Сходи є вже наступного літа, а цвісти буде через 2-3 роки від посіву.

Сортова малина годиться для такого посіву? Бо дикої в мене нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Сортова малина годиться для такого посіву? Бо дикої в мене нема.

Краще сіяти малину запашну- квітне приблизно півтора місяця і менш вибаглива до умов існування. Також непогано одночасно сіяти ожину звичайну, але для збору ягід  краще безколючкову ожину, але цю тільки відводками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.03.2019 в 21:00, Серж 82 сказав:

Сортова малина годиться для такого посіву? Бо дикої в мене нема.

Не можу сказати. Думаю залежить від сорту. Садову краще частиною куща розмножувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.03.2019 в 21:00, Серж 82 сказал:

Сортова малина годиться для такого посіву? Бо дикої в мене нема.

Сортовая при посеве не сохраняет своих параметров. :hmm:Может и проростут семена, но что вырастет--не известно, но только не то что Вы хотели. Размножать или делением куста, или прививками.:IMHO1: Можно попытать еще зеленое черенкование---иногда дает не плохие результаты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Иосифович сказал:

Может и проростут семена, но что вырастет--не известно,

Головне щоб нектар бджолам був, а плодів мені і на городі дома вистачає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
В 10.03.2019 в 21:45, язичник сказал:

Краще сіяти малину запашну- квітне приблизно півтора місяця і менш вибаглива до умов існування. 

Вы имеете ввиду малиноклен?
Кстати, а как у нее с нектаропродуктивностью, и сколько лет она может расти на одном месте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Малинники на підході до цвітіння. Ще нам  пару днів з температурою градусів з 25 і матимемо квітуючий  хороший медонос. У всякому разі я, бо у лісі малинниками заросло з гектарів п'ять. :ay: 

А ось і фото у студію - стан малини на даний час.

IMG_20210523_112850.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні у себе на пасіці бачив вже першу квітуючу малину. Так що моя лісова за пару днів вже щось і видавати нагора повинна. У неї ж нектар навіть дощі не змивають. Так що СБД - за термінологією @Олександр Коваль для неї саме те! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Сьогодні у себе на пасіці бачив вже першу квітуючу малину. Так що моя лісова за пару днів вже щось і видавати нагора повинна. У неї ж нектар навіть дощі не змивають. Так що СБД - за термінологією @Олександр Коваль для неї саме те! :ay:

У меня малина наверно цвести будет в сентябре такими темпами... А ягоды в декабре собирать буду... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...