Перейти к содержанию

Весна і літо 2013 року


Sasha_Gorin

Рекомендуемые сообщения

а у нас "мороз и солнце, день чудестный" -4, ослепительное солнце и снежные мухи летают дают побелочку там где уже успели растаять сугробы... весна однако

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сегодня +17, сильный ветер, днем вылезало ненадолго солнце, вся пасека летает, таскают воду, пыльцы нет.
Напевне унас весни не буде. відразу літо....post-6164-1363513224_thumb.jpg Не знаю .як переживуть бджоли такі перепади температури. Напевне не усі виживуть... :IMHO1: Підкормку поставив. але щоразу не будеш у вулики лізти при розплоді. Не знаю . як цю весну пережити...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

meteoprog і не таке може намалювати, а от з підкормкою, якщо це не канді, чи резервні рамки явно поспішили. У нас прогноз по rp5 близький до правди. Потрібно чекати квітня там і весна почнеться...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у нас, сразу зима - лето пролетает :umora:post-2778-1363514189_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

meteoprog і не таке може намалювати, а от з підкормкою, якщо це не канді, чи резервні рамки явно поспішили. У нас прогноз по rp5 близький до правди. Потрібно чекати квітня там і весна почнеться...
сиропом ще не підгодовував. тільки канді та підставлявмедові рамки. та все-одно тривога на душі...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cfif, Скажу так, НЕ ВЕРЮ Я ЭТОМУ САЙТУ. Он КАЖДЫЙ день меняю погоду КАРДИНАЛЬНО!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cfif, Скажу так, НЕ ВЕРЮ Я ЭТОМУ САЙТУ. Он КАЖДЫЙ день меняю погоду КАРДИНАЛЬНО!

Может подскажите какой не меняет? При наблюдении за погодными сайтами таких не нашел.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cfif, Я тоже не знаю... Погода не подвластна никому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По випромінюванню підстанція з 50 Гц затухання вже на відстані кількох!!! метрів не вимірюється. Чутно лише гул від працюючих там приладів(трансформаторів). А вишка то вже конкретно випромінювач з конкретною потужністю і частотою порядка 1 900 000 000 Гц(раніше було 800 000 000Гц) що майже в 4 тисячі раз вище от і затухання, це межа прийому мобільного від станції конкретної відповідно, на більш значній відстані. І ми в цій мікрохвильовці живемо(частота в такій печі лише чуть нижча). А операторів то куча і кожен вишку "норовит" впихнуть і щоб не заважали одна одній густина їх від того більша. А відповідно і густина напруженності електромагнітного поля. Короче план Далеса по виживанню. З цим щось УЖЕ потрібно робити!
я не повністю зрозумів egorа тому розповів те що чув, а про
І ми в цій мікрохвильовці живемо
мабуть і тому таракани пропали, після дитинства їх не бачив, дітям як казку можна про них розповідати.
Не поверите,но в центре Харькова в школе водятся тараканы,и мой ребёнок в сказки не верит :umora: .Ну а я, как не парадоксально ,был рад тараканов видеть :umora: .
Все вiрно Ви зрозумiли мене цiкавили звичайнi домашнi тарiлки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cfif, Скажу так, НЕ ВЕРЮ Я ЭТОМУ САЙТУ. Он КАЖДЫЙ день меняю погоду КАРДИНАЛЬНО!
Последнее время пользуюсь POGODA.BY неплохо работают
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера было +12 с вечера похолодало,утром -3, днем +2 но ощущение как -1-2 холоднона работу нет настроения. Пока зимуем, ждем тепла, а инет до конца месяца обещает холод.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера было +12 с вечера похолодало,утром -3,

Зранку сьогодні було -13, зараз уже -10 до ранку -15 гарантовано :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

meteoprog і не таке може намалювати, а от з підкормкою, якщо це не канді, чи резервні рамки явно поспішили. У нас прогноз по rp5 близький до правди. Потрібно чекати квітня там і весна почнеться...
сиропом ще не підгодовував. тільки канді та підставлявмедові рамки. та все-одно тривога на душі...
Тривога не те слово.Розплоду на трьох рамках майже у всіх сімях а тут тижневі морози передають майже всі сайти... :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

meteoprog і не таке може намалювати, а от з підкормкою, якщо це не канді, чи резервні рамки явно поспішили. У нас прогноз по rp5 близький до правди. Потрібно чекати квітня там і весна почнеться...
сиропом ще не підгодовував. тільки канді та підставлявмедові рамки. та все-одно тривога на душі...
Тривога не те слово.Розплоду на трьох рамках майже у всіх сімях а тут тижневі морози передають майже всі сайти... :(
можливо є сенс вже прикрити льотки? зазвичай я це роблю після обьоту і чистки днищ, та в теперешній ситуації....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

meteoprog і не таке може намалювати, а от з підкормкою, якщо це не канді, чи резервні рамки явно поспішили. У нас прогноз по rp5 близький до правди. Потрібно чекати квітня там і весна почнеться...
сиропом ще не підгодовував. тільки канді та підставлявмедові рамки. та все-одно тривога на душі...
Тривога не те слово.Розплоду на трьох рамках майже у всіх сімях а тут тижневі морози передають майже всі сайти... :(
Я думаю пчёлки подтянутся с переферии в цэнтр для обогрева детворы. Но если на расплодных нет мёда-можэт быть беда.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До апреля ждать всеравно, а сайты всегда врали не научились еще наши синоптики угадывать погоду более чем на 1-2 дня! (Синоптик ошибается один раз, но каждый день) :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всю зиму просиділи при +3+5, виніс і... сьогодні мінус 8 (при прогнозі -3). Судячи по бджолам і по прогнозу погоди- можна було б ще тижня 3 не виносити... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тривога не те слово.Розплоду на трьох рамках майже у всіх сімях а тут тижневі морози передають майже всі сайти... Якщо є елементи для електро обігрівуто аккуратно збоку поставити, якщо нічого нема візьміть лампи з поворотів авто припаяйте дротиі вмішечок з піском і біля заставної положіть і утепліть, все буде добре.А так може статися проблема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всю зиму просиділи при +3+5,

В зимівнику температура вище 5 градусів ще не підіймалась, прогноз на найближчий час невтішний, тому зимуємо далі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тривога не те слово.Розплоду на трьох рамках майже у всіх сімях а тут тижневі морози передають майже всі сайти... Якщо є елементи для електро обігрівуто аккуратно збоку поставити, якщо нічого нема візьміть лампи з поворотів авто припаяйте дротиі вмішечок з піском і біля заставної положіть і утепліть, все буде добре.А так може статися проблема.
В зиму пішло 220 сімей,для такої кількості організувати якийсь підігрів майже нереально.Надіємся що Бог помилує від таких аномалій....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наверное, и у нас Зима возвращается. На градуснике 0*С. В 8.30 повалил снег. Работы во дворе закончились. И до 1.04 по прогнозам тишина. Успокаивает, что пчелки облетались, корм в норме, пусть начинают сеять. А за 30 дней, что то произойдет. :dntknw: Как говаривал Гассан Абдуррахман ибн Хоттаб " к тому времени или шах умрет, или ишак сдохнет". ( не про пчел) А пчелок, будем надеяться Природа помилует, но и тут как говаривают «Боже помози, а самъ не лежи». :az: А снег уже не идет а валит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера было +12 с вечера похолодало,утром -3,

Зранку сьогодні було -13, зараз уже -10 до ранку -15 гарантовано :(
В нас майже така сама температура. зранку сьогодні -11 В суботу траса була забита фурами, ледве добрався до бджіл. льотки позаліплювало снігом. хоча вулики повернуті на всі сторони крім півночі. :blink: Вчора всунув всім по пакету канді.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Севодня утром -5,сечас 0,+3 переменная облачность. В раённом цэнтре пролески зацветают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раніше вважав, що в нашій місцевості в березні температура не опускається нижче -10, синоптики стверджують, що цей рік може піднести сюрпризи: post-329-1363605361_thumb.jpg. Одне радує- гізметео може поміняти прогноз ще раз десять, і замість -16 написати +16 :dntknw: Але поки що- готуємся до гіршого і сподіваємося на краще :) Рп 5 теж обіціє естремальний початок третьої декади березня... post-329-1363605510_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...