Перейти к содержанию

ВСЕМ! БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНЫ!


Любомир

Рекомендуемые сообщения

Мав знайомих серед працівників операторів зв'язку. Через них вдалося відслідкувати (негласно), місце знаходження таких шахраїв, і виявилося, що на "зоні". Здебільшого зі згоди адміністрації  продовжують робити те, за що сидять. Тому поширюйте інформацію про подібне шахрайство, щоб рідня не велась на "розводи".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 23.04.2016 в 17:39, ved сказал:

У меня мошенники выдурили 2000 тыс предоплаты.....когда понял что развод сразу позвонил в ПриватБанк.Их карту заблокировали и после расследования  Приват перевел мне все 2000 грн.

Попав сьогодні під класичний "розвод". Продали зварювальний апарат через OLX, "покупець" зателефонував що перерахував гроші, просив повідомити, коли прийдуть, через годину зателефонував "представник" приватбанку, платіж не проходить, запропонував допомогти через приват - 24, "допоміг" на значну суму. Правда, коли в приват 24 висвітилось ім"я отримувача платіж заблокували, але пройшло вже 10-15 хвилин... До речі, телефони аферистів світяться в інтернеті ше з 2013 року, але ні служба безбеки привату, ні міліція нічого обнадійливого не обіцяли...

"Покупець" - Золотов Олександр Вікторович  099 602 58 77

"Представник банку" - Бульба Руслан Володимирович т. 091 993 04 74  картка на яку пішли гроші 5168 7555 2055 4813 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ю.М. сказал:

Попав сьогодні під класичний "розвод". Продали зварювальний апарат через OLX, "покупець" зателефонував що перерахував гроші, просив повідомити, коли прийдуть, через годину зателефонував "представник" приватбанку, платіж не проходить, запропонував допомогти через приват - 24, "допоміг" на значну суму. Правда, коли в приват 24 висвітилось ім"я отримувача платіж заблокували, але пройшло вже 10-15 хвилин... До речі, телефони аферистів світяться в інтернеті ше з 2013 року, але ні служба безбеки привату, ні міліція нічого обнадійливого не обіцяли...

"Покупець" - Золотов Олександр Вікторович  099 602 58 77

"Представник банку" - Бульба Руслан Володимирович т. 091 993 04 74  картка на яку пішли гроші 5168 7555 2055 4813 

Особисто сам дзвоню на їх лінію і лише тоді проходить платіж. Ніхто з Привата не повинен дзвонити.  У них для цього є спеціальний номер 3700 кажись, а Вам подзвонили не представники Привату, і секретний пароль на карту потрібно вже міняти, таким чином і Ваш номер телефону на себе оформити, тоді всі кошти можуть скачати. Платіж в принципі Приват може повернути, якщо його з карти не встигли перевести чи забрати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Ю.М. сказал:

просив повідомити, коли прийдуть, через годину зателефонував "представник" приватбанку, платіж не проходить, запропонував допомогти через приват - 24, "допоміг"

Я правильно зрозумів . Що Вам було " відпралено " гроші за товар . Дзвінок з " ПриватБанка " - ніби платіж не проходить і маючи номер Вашої карти ( отриманий для перевода грошей ) з Вас " витягнули " код на зворотній стороні картки . Але наскільки мені відомо цей код не має значення при переводі грошей , лише покупки в магазині . Крім того , Приват працює через систему смс з кодами на " привязаний "  номер телефону .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, vovchik13033 сказал:

Я правильно зрозумів . Що Вам було " відпралено " гроші за товар . Дзвінок з " ПриватБанка " - ніби платіж не проходить і маючи номер Вашої карти ( отриманий для перевода грошей ) з Вас " витягнули " код на зворотній стороні картки . Але наскільки мені відомо цей код не має значення при переводі грошей , лише покупки в магазині . Крім того , Приват працює через систему смс з кодами на " привязаний "  номер телефону .

В Приваті24 після всіх процедур потрібно ще поспілкуватися з оператором для підтвердження, а перевід грошей справа добровільна. Плата ж була за товар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, vovchik13033 сказал:

Я правильно зрозумів . Що Вам було " відпралено " гроші за товар . Дзвінок з " ПриватБанка " - ніби платіж не проходить і маючи номер Вашої карти ( отриманий для перевода грошей ) з Вас " витягнули " код на зворотній стороні картки . Але наскільки мені відомо цей код не має значення при переводі грошей , лише покупки в магазині . Крім того , Приват працює через систему смс з кодами на " привязаний "  номер телефону .

"Оператор" добре знає систему роботи банку, а крім того нам часто доводиться працювати з непрофесійними клієнтами, тому й розслабився...

"Проблему" описав в перерахуванні грошей з "юридичної особи", надсилав SMS, взагалі все примітивно, але в потоці справ правдоподібно + непоганий психолог.  Бажано перевіряти "оператора" через гарячу лінію 3700, та не поспішати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж сьогодні добре "влипла". Правда не я, а донька, але гроші "полетіли" з моєї зарплатної картки. Вирішила продати свою сукню. Розмістила оголошення на OLX, зразу ж знайшовся "покупець", який для того, щоб перевести гроші їй на картку, сказав з карткою підійти до терміналу і ввести код. Якийсь там у них спільний рахунок, кошти з якого можна перерахувати тільки таким чином. Результат - на картці залишилось 20 грн. Мабуть, лишили "на хліб", "добрі" шахраї. Доньку весь час "тримали на телефоні". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В "Авалі"(їх картка) сказали, що нічим допомогти не можуть, картку заблокували, а толку...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В   мене  минулого року була халепа іншого характеру,  мій номер картки відомий дуже багатьом так як на неї платили за мед, туди  прийшла чималенька сумма, а платника не можу вичислити.....на сайті де була продажа дав оголошення " є не розпізнані платежі, мабуть кримчани, відгукніться хто проплатив"

а днів через 10 дзвонить служба безпеки привату з претензіями і підозрами в хакерстві, картка блокується, повністью вся сумма що в мене була, пояснив ситуацію, що платник мені невідомий,  попросили підтвердження, дав   адресу де було оголошення пропродажу та неопізнаний платіж, це мене і спасло, чужі грошики які мені  загнали хакери забрали мою картку з сезонною виручкою розблокувалидесь за неділью . Сказали якщо б не було публічного оголошення про неопізнаний платіж то справа з розблокування  моєї картки де лежать власні гроші моглаб затянутись на час слідства, тобто навіть пару  років могло бути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

В Приваті24 після всіх процедур потрібно ще поспілкуватися з оператором для підтвердження

Необовязково . Достатньо ввести код який прийшов на Ваш телефон  ( телефон привязаний за Вами та Вашею картою чи картами ) .

Я ще ні разу не спілкувався з оператором ( майбуть - слава Богу ) . Хоча гроші переводив не раз . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, vovchik13033 сказал:

Необовязково . Достатньо ввести код який прийшов на Ваш телефон  ( телефон привязаний за Вами та Вашею картою чи картами ) .

Я ще ні разу не спілкувався з оператором ( майбуть - слава Богу ) . Хоча гроші переводив не раз . 

У мене вимагалося підтвердження. Якщо просто переводити з картки на картку то ніяких операторів, якщо через сервіс то оператор або відіслати тільки що зроблене фото смартфоном така можливість у сервісі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Николай S сказал:

В  минулого року була халепа іншого характеру,  мій номер картки відомий дуже багатьом так як на неї платили за мед, туди  прийшла чималенька сумма, а платника не можу вичислити.....на сайті де була продажа дав оголошення " є не розпізнані платежі, мабуть кримчани, відгукніться хто проплатив"

а днів через 10 дзвонить служба безпеки привату з претензіями і підозрами в хакерстві, картка блокується, повністью вся сумма що в мене була, пояснив ситуацію, що платник мені невідомий,  попросили підтвердження, дав   адресу де було оголошення пропродажу та неопізнаний платіж, це мене і спасло, чужі грошики які мені  загнали хакери забрали мою картку з сезонною виручкою розблокувалидесь за неділью . Сказали якщо б не було публічного оголошення про неопізнаний платіж то справа з розблокування  моєї картки де лежать власні гроші моглаб затянутись на час слідства, тобто навіть пару  років могло бути.

Я точно вже не памятаю , бо було пару років назад . Хакери грабували банки , взломували їхні системи , гроші " заганяли " на рахунки пересічних громадян , а потім якось знімали причому гроші самих громадян не чіпали . Про це писали в новинах коли їх спіймали . Але зняти вони встигли чимало .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

У мене вимагалося підтвердження. Якщо просто переводити з картки на картку то ніяких операторів, якщо через сервіс то оператор або відіслати тільки що зроблене фото смартфоном така можливість у сервісі.

Так точно . Простий перевод грошей з однієї карти Привата на іншу ( а покупки в основному так і робляться ) в системі Приват24 не потребує спілкування з оператором , достатньо смс з кодом .

Я так перевожу лише тоді коли впевнений в людині чи магазині ( тобто не раз там робив покупки , або знаю людину ) . В інших випадках тільки наложений платіж без усяких передоплат і грошей на дорогу . Інакше відмовляюсь від покупки та шукаю дальше те що мені треба , на моїх умовах . 

P.S. Що поробиш - життя таке . Всі хочуть гарно жити та нічого не робити .    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добавлю и я последнее пользование банкоматом 

В воскресенье по дороге на пасеку заехал на рынок ,купил планок ,потом к Ёлкину в магазин и оставил там более 800 гривен .На пасеку ехать с остачей в кошеле ,несподручно ,нужно ещё заправить и газ и бензин .Решил снять с пенсионной карты первые денежки .Решил что 500 хватит. А банкомат дал 500 купюру . Подумав решил снять ещё 200 ,Возле банкомата никого ,только я один .И своими действиями привлёк внимание шахрая .Когда я сел в машину, он от банкомата кричит, что я забыл карточку .И подходит к машине с картой в руках  .Но я то точно знаю что карту забрал .После моих обещаний вырвать ему печень ,он очень  быстро побежал прочь .Вот и думаю какие его могли быть дальнейшие действия ,типа проверить моя ли это карта , выпытав у меня код .На что он надеялся, 1,5 метра с шапкой 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Мико сказал:

Добавлю и я последнее пользование банкоматом 

В воскресенье по дороге на пасеку заехал на рынок ,купил планок ,потом к Ёлкину в магазин и оставил там более 800 гривен .На пасеку ехать с остачей в кошеле ,несподручно ,нужно ещё заправить и газ и бензин .Решил снять с пенсионной карты первые денежки .Решил что 500 хватит. А банкомат дал 500 купюру . Подумав решил снять ещё 200 ,Возле банкомата никого ,только я один .И своими действиями привлёк внимание шахрая .Когда я сел в машину, он от банкомата кричит, что я забыл карточку .И подходит к машине с картой в руках  .Но я то точно знаю что карту забрал .После моих обещаний вырвать ему печень ,он очень  быстро побежал прочь .Вот и думаю какие его могли быть дальнейшие действия ,типа проверить моя ли это карта , выпытав у меня код .На что он надеялся, 1,5 метра с шапкой 

Очевидно, попросив би назвати останні чотири цифри коду. Ну, а далі вже простіше...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Очевидно, попросив би назвати останні чотири цифри коду. Ну, а далі вже простіше...:IMHO:

Так там iх всього чотири

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недавно працюю на пасіці приходить смс, абонент такийто( вказаний номер) поповнив ваш рахунок на 50 гривень. І слідом за цією смс приходить інша, я случайно перечислила вам деньги, умоляю верните мне их по такому номеру, і вказаний номер. Ну думаю зараз закінчу прцювати з бджолками і поверну людині гроші. Закінчив працювати, думаю перевірю спочатку свій рахунок, справа в тім що я користуюсь безлімітом( тобто кладу на рахунок кожен місяць 325 гривень і дзвоню без обмежень на всі напрямки) Дивлюсь а в мене на рахунку немає ніяких грошей, тоді і зрозумів що мене хотіли розвести. Набираю вказаний номер, відповідає чоловічий голос. Кажу отримав випадково гроші куди їх відправить? Він відповідає, это моя жена растяпа перечислила не туда деньги теперь плачет навзрыд и не может говорить по телефону, так как деньги у них последние, и их нада быстро отправить назад. Я засміявся і кажу, кого ти хочеш соска тюремна розвести? Ну після цих своїх слів я отримав у відповідь весь жаргон тюремної лексики у свою адресу. Так що шановні колеги, ми думаєм як гроші заробить, а певний контингент аферистів думає як у нас їх видурить. На жаль багато хто ведеться на такі уловки, будьте всі пильними

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Укроп сказал:

ми думаєм як гроші заробить, а певний контингент аферистів думає як у нас їх видурить. На жаль багато хто ведеться на такі уловки, будьте всі пильними

:ay:

А уловок різних ой як багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Мико сказал:

После моих обещаний вырвать ему печень ,он очень  быстро побежал прочь

:ay::umora:

8 часов назад, Мико сказал:

Вот и думаю какие его могли быть дальнейшие действия ,типа проверить моя ли это карта , выпытав у меня код

Возможно подменить карты , " наступивши на ухо ".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, vovchik13033 сказал:

:ay::umora:

Возможно подменить карты , " наступивши на ухо ".

Оказывается можно снять деньги и без карты , (забыл карту дома ,а деньги срочно нужны )зная только код .И даже на любой номер телефона .Помощница часто снимает деньги соседям ,без карты 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

Оказывается можно снять деньги и без карты , (забыл карту дома ,а деньги срочно нужны )зная только код .И даже на любой номер телефона .Помощница часто снимает деньги соседям ,без карты 

А в чому проблема? Якщо є номер і код кошти на раз використають, правда в невеликими траншами. Перевели онлайн з карти на карту і ніяких забот, або оплатили товар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Оказывается можно снять деньги и без карты , (забыл карту дома ,а деньги срочно нужны )зная только код .И даже на любой номер телефона .Помощница часто снимает деньги соседям ,без карты 

Это как ?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера забыл карту в кофейне на столе, сегодня зашёл , отдали.

Посетители отдали девочке за стойкой. :-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, кузмич сказал:

Вчера забыл карту в кофейне на столе, сегодня зашёл , отдали.

Посетители отдали девочке за стойкой. :-)

У меня также было в магазине, (большом) - забыл карту терминале, на второй день отдали, девочки на кассе!!!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Сегодня опять пытались развести на деньги. Звонили из так называемого "Ощадбанка". 

Мол после нового года они вводят  смс с дополнительным кодом подтверждения при интернет покупках и переводах, как в других банках. Нужны ваши данные, номер карты, срок действия. Вот на сроке он и был послан. 

Далее звонок в банк и передача номера в службу безопасности банка.

+380501794154

Вот с этого номера звонили.

Так что будьте внимательны со своими деньгами!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...