Перейти к содержанию

Відводки


Маркіян

Рекомендуемые сообщения

І по правді кажучи - мене дивує - чому модератор ДобровоЛ не звернув на це свою увагу...

а чому це вас дивує ? Можератор слідкує за правилами форуму а не за тим чи співпадають з його баченням бджоловедення пости форумчан. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І по правді кажучи - мене дивує - чому модератор ДобровоЛ не звернув на це свою увагу...

а чому це вас дивує ? Можератор слідкує за правилами форуму а не за тим чи співпадають з його баченням бджоловедення пости форумчан. :hi:
Дякую ! Вас зрозумів .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відводку - відкритий розплод ні до чого - льотні бджоли повернуться в основну сім'ю , а молоді навіть з пустого вулика нікуди не дінуться

Бачу ,що ви не знайомі з таким елементом формування відводків як перевезення з метою збереження льотних і молодих бджіл у відводку.
забравши навіть частину відкритого розплоду з сім'ї , що переходить в ройовий стан - ви тільки активізуєте процес роіння

Відбираючи відкритий розплід ми примушуємо матку працювати,а сім"ю позбавляємо надмірної кількості молодих бджіл, які є основою майбутнього рою
Випадково набрів на цей пост , - мушу повідомити автора , що всі три твердження не є коректними... І по правді кажучи - мене дивує - чому модератор ДобровоЛ не звернув на це свою увагу...

На ,що треба було звернути увагу. На моє зауваження про те ,що відводки в темну пору доби роблять тільки злодії :umora: Більше посміхайтесь і це продовжить ваш стаж пасічника.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Георгий14, робіть відводки на відкритий розплід і у вас не буде такої технологічної дії,як підсилення відводка печатним розплодом після того як молода матка розпочне яйцекладку. Чому? Здогадайтесь самі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Георгий14, робіть відводки на відкритий розплід і у вас не буде такої технологічної дії,як підсилення відводка печатним розплодом після того як молода матка розпочне яйцекладку. Чому? Здогадайтесь самі.
Я не согласен с вами. Георгий14 абсолютно прав. Лучше в роевую семью открытый, а из неё закрытый в отводок. Зачем изночально изнашивать пчел из отводка, когда стоит цель его развить к взятку или к зимовке.?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не согласен с вами. Георгий14 абсолютно прав. Лучше в роевую семью открытый, а из неё закрытый в отводок

До чого тут ройовий стан? Весною зробіть відводок на відкритий розпід, оцініть його розвиток і тоді стане все зрозумілим. Не можна заперечувати того чого не робили.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не согласен с вами. Георгий14 абсолютно прав. Лучше в роевую семью открытый, а из неё закрытый в отводок

До чого тут ройовий стан? Весною зробіть відводок на відкритий розпід, оцініть його розвиток і тоді стане все зрозумілим. Не можна заперечувати того чого не робили.
Я не вижу смысла делать весной отводок, если это не противороевой прием. И отводки для меня лучше делать на старую матку. Это что-б основная семья собрала взяток с акации. Согласитесь, что глупо его далать на открытом расплоде, если матка завтра засеет столько, сколько сможет обогреть семья.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не согласен с вами. Георгий14 абсолютно прав. Лучше в роевую семью открытый, а из неё закрытый в отводок

До чого тут ройовий стан? Весною зробіть відводок на відкритий розпід, оцініть його розвиток і тоді стане все зрозумілим. Не можна заперечувати того чого не робили.
Я не вижу смысла делать весной отводок, если это не противороевой прием. И отводки для меня лучше делать на старую матку. Это что-б основная семья собрала взяток с акации. Согласитесь, что глупо его далать на открытом расплоде, если матка завтра засеет столько, сколько сможет обогреть семья.
Я думаю что в отводок со старой маткой лутше взять весь открытый раслод тем самым освободить молодых пчёл основной семьи для взятка с акации и дать им маточник на выходе или рамку с суточным засевом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Те , що я описав - не є предметом для спору :) , це основа , фундамент, факти - якщо хочете , на які краще спиратися , працюючи з бджолами , а не сперечатись про них :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю что в отводок со старой маткой лутше взять весь открытый раслод тем самым освободить молодых пчёл основной семьи для взятка с акации и дать им маточник на выходе или рамку с суточным засевом.
То что вы предлагаете совершенно разные и противоположные решения. Нужно выбрать -или маточник или расплод для вывода матки. Дело в том, что при отборе матки некоторые породы пчел не работают, пока в семье не появиться маточник, а украинка, так пока не начнется червление. Если ставить маточник, то открытый расплод лучше убрать, иначе они могут его разгрызть. А если ставить расплод, то нет смысла его убирать, что-б потом ставить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю что в отводок со старой маткой лутше взять весь открытый раслод тем самым освободить молодых пчёл основной семьи для взятка с акации и дать им маточник на выходе или рамку с суточным засевом.
То что вы предлагаете совершенно разные и противоположные решения. Нужно выбрать -или маточник или расплод для вывода матки. Дело в том, что при отборе матки некоторые породы пчел не работают, пока в семье не появиться маточник, а украинка, так пока не начнется червление. Если ставить маточник, то открытый расплод лучше убрать, иначе они могут его разгрызть. А если ставить расплод, то нет смысла его убирать, что-б потом ставить.
Да ито правда с расплодом это я погорячился im sorri.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю что в отводок со старой маткой лутше взять весь открытый раслод тем самым освободить молодых пчёл основной семьи для взятка с акации и дать им маточник на выходе или рамку с суточным засевом.
То что вы предлагаете совершенно разные и противоположные решения. Нужно выбрать -или маточник или расплод для вывода матки. Дело в том, что при отборе матки некоторые породы пчел не работают, пока в семье не появиться маточник, а украинка, так пока не начнется червление. Если ставить маточник, то открытый расплод лучше убрать, иначе они могут его разгрызть. А если ставить расплод, то нет смысла его убирать, что-б потом ставить.
Да ито правда с расплодом это я погорячился im sorri.
Хотя контролируемый возраст личинки из которой вырасчивается матка не маловажный момент или я не прав?другой вопрос в сроках когда это делается.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотя контролируемый возраст личинки из которой вырасчивается матка не маловажный момент или я не прав?другой вопрос в сроках когда это делается.
Если через 3 дна сорвать все маточники, то все остальные будут нужного возраста. И о сроках вы все правильно сказали. поэтому противороевой отводок нужно делать недели за 2 до акации и ставить его рядом с семьей, а с началом цветения перенести на другое место или развернуть, что-б летная слетела в основную семью.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подскажите только пожалуйста подробно я хочу сделать отводок с маточником!как сделать это а основная семья останиться с маткой!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подскажите только пожалуйста подробно я хочу сделать отводок с маточником!как сделать это а основная семья останиться с маткой!

Якщо сі"мя 1 то придбати матку і на неї зробити відводок. Ну або сидіти чекати коли ввійдуть в ройовий стан і потягнуть маточники.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подскажите только пожалуйста подробно я хочу сделать отводок с маточником!как сделать это а основная семья останиться с маткой!
Советую захаживать вот на этот канал. Многие вопросы отпадут.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подскажите только пожалуйста подробно я хочу сделать отводок с маточником!как сделать это а основная семья останиться с маткой!
Изучите "Простейший способ развития семьи" . Он описан на pchelovod.info . В разделе для начинающих, автор темы Александр57. Только там расписано на базе 12-рам дадан. Но и к вашему улью тоже применить можно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зачем нам пчеловод имфо.Вадимака тему не прочитал, а вопросы задает. Пусть ответит, что ему не понятно.? Всегда подскажем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зачем нам пчеловод имфо.Вадимака тему не прочитал, а вопросы задает. Пусть ответит, что ему не понятно.? Всегда подскажем.
Согласен, сам туда уже не хожу. Хотел что-бы человек что то почитал и начал задавать блее конкретные вопросы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

День добрий, хочу робити відводок можливо навіть два з однієї сім'ї, буду купляти маток плідних, стару матку хочу лишати в основній сім'ї. Хвилює одне як зараз знайти стару матку, щоб не кинути у відводок випадково, нових маток хочу підсажувати одразу після формування відводка.Як краще зробити щоб не вишукувати стару матку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в чому проблема у відшукуванні матки ? Якщо нових маток бУдете садити на відкритий розплід, прийом буде поганий. Якщо ваш вулик корпуснийирозділіть його на три корпуси ,роплід поділіть ,між корпусами решітка ,через чотиридні глянути,де засів там і матка...... Але не розумію я в чому проблема у відшукуванні матки??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

День добрий, хочу робити відводок можливо навіть два з однієї сім'ї, буду купляти маток плідних, стару матку хочу лишати в основній сім'ї. Хвилює одне як зараз знайти стару матку, щоб не кинути у відводок випадково, нових маток хочу підсажувати одразу після формування відводка.Як краще зробити щоб не вишукувати стару матку?

Для мене це завжди проблема. Бо мітити руки не доходять. Тому спочатку відношу вулик на метр вбік. На його місце ставлю порожній. В нього переношу дві крайні медо-пергові, одну з розплодом(струшую в основну) та кілька суші. Чекаю 3-4 години. Коли вся льотна злетить до нового. Починаю шукати матку. Тепер це значно легше буде. В корпусному роблю значно швидше і простіше. Починаю знову так як написав. А далі - решітка на новий корпус, нагору ще один порожній і тупо трушу туди всі рамки їз основного. Бджоли переходять в нижній а матка бігає на решітці. Але тобі дійсно непогана рекомендація дана
Изучите "Простейший способ развития семьи" . Он описан на pchelovod.info . В разделе для начинающих, автор темы Александр57.

Якщо коротко то робиш так. Піднімаєш у верхній три-чотири розплоду, кормові,решітка, плівка з невеликим отвором(довільно). Через 9 днів зриваєш маточники, відставляєш верхній корпус на нове дно. Це відводок і даєш матку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо нових маток бУдете садити на відкритий розплід, прийом буде поганий

Це вірно. Щоб зробити швидко хтось порадив а я користую. Коли вже у верхніх корпусах є мед не глядячи трушу ці тільки медові у нові корпуса на суш з водою. Під вечір пускаю неплідних в кліточках через канді, або підсаджую маточники разом з кормовою. Кормову вечором обов"язково.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за пораду :) чекаєм тепла щоб оглянути стан родини для остаточног рішеня коли робити відводки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка, навіть не мічена шукаеться пару хвилин, не створюйте собі зайвих проблем. Для чого скакати з бубном кругом вулика, коли знайти матку діло декількох хвилин. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...