Перейти к содержанию

Самодельные погрузчики


VSTS

Рекомендуемые сообщения

Мико, а у Вас, Романовичу, теж "Шкода"?
Та яка там "Шкода "Ми купуемо украiнське. Точнiше" Зроблено в Украiнi "
А моя , якраз і з блембою - "Зроблно в Україні". У Пітері гаїшники чуть з розуму не посходили, коли те прочитали. Вони ж не в курсі,що їй лише тут колеса прикрутили. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лифт 5500 гривен, перевод денег 50 гривен, доставка 160 гривен. Итого мне обошёлся 5720 гривен . Какой курс $ не знаю

Раньше 3200 грн. было дорого, сейчас 5500, думаю просто к таким цифрам не привык пока :blink: , но все равно во что-то вложусь в этом году, лифт пока подождет, есть кому носить вместо меня за бесплатно. Курс похоже 25 грн. считали. :hi:
А я купив у пепревозчиків води-пива за 200 грн., але без підйомника, саму тачку майже нову. Повезло, розумію, хоч було це рік тому.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я купив у пепревозчиків води-пива за 200 грн., але без підйомника, саму тачку майже нову. Повезло, розумію, хоч було це рік тому.
Таку тачку и я б купив :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Для себе на погрузчик теж встановив бензинку - чотиритактний 150 кубовий агрегат зі скутера. Мій погрузчик братиме по два восьмикорпусних 145-х вулики на спеціальних піддонах. Піддони показував у темі "Мрія створити промислову пасіку". Передні ведучі колеса на 14 дюймів з резиною Муд Террайн, задні самоповоротні на 4 дюйми. Коробка та главна передача із ЗАЗ 968. Погрузчик готовий відсотків на 90, до наступного сезону треба якось знайти час та доробити.

Оце він - https://www.youtube.com/watch?v=UDeR5risXMs

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Поздравляю с завершением исполнения!!!! Теперь испытания!!! Класс!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю, солідна техніка. Двигун від Запорожця? У скільки оцінюєте загалом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Двигун від Запорожця? У скільки оцінюєте загалом?

Двигун 150-ти кубовий зі скутера, брав у Харкові на Барабашова. А від Запорожця коробка, задні ричаги зі ступицями та гальмами, півосі. Собівартість не рахував, бо тіж деталі Запорожця, більшість труб, Волговські диски були у мене ще з того життя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Двигун 150-ти кубовий зі скутера, ...

Яка вантажопідйомність? Судячи з передніх коліс, то повинен піднімати піддон з декількома вуликами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка вантажопідйомність? Судячи з передніх коліс, то повинен піднімати піддон з декількома вуликами.

Вантажопідйомність 250 - 280 кг. Піднімати піддон з декількома вуликами - це треба більший навантажувач з гідравлікою. Я виготовив навантажувач конкретно під свої умови, де рулять піддони на два вулики, а погрузка в один ярус, бо на час кочівлі вулики високі, і у два яруси був би негабарит по висоті та великий перегруз транспорту. У наших молодших братів є кіно " Промышленное пчеловодство в США 01 ". У ньому після10,09 хв. показані маленькі навантажувачі, що працюють на твердому покритті. Вони беруть та ставлять вулики шляхом підняття навантажувача, у мене шляхом повороту погрузочної рамки. Мені був потрібен не " паркетник", а " проходимець", тому мій навантажувач має 14-ту шиповану резину, кліренс 210 мм, блокіровку ведучих коліс, роздільні гальма. Брати та ставити піддон, керуючи задніми ручками, подібно мотоблоку, а на певні відстані їхати, стоячи на площадкі та керуючи передніми ручками шляхом пригальмовування одного з коліс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... Мені був потрібен не " паркетник", а " проходимець", тому мій навантажувач має 14-ту шиповану резину, кліренс 210 мм, блокіровку ведучих коліс, роздільні гальма. Брати та ставити піддон, керуючи задніми ручками, подібно мотоблоку, а на певні відстані їхати, стоячи на площадкі та керуючи передніми ручками шляхом пригальмовування одного з коліс.

Чекаємо тест-драйв на Ютуб. І все ж, в скільки б Ви його оцінили. Маю на увазі не собівартість, а ринкову вартість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чекаємо тест-драйв на Ютуб. І все ж, в скільки б Ви його оцінили. Маю на увазі не собівартість, а ринкову вартість.

Тест-драйв на Ютуб буде у наступному сезоні. Ганяти з пустими вуликами немає бажання, з роботи у цьому році для навантажувача тільки завезення бджіл до зимівника, і то не факт, бо близько  нинішнього зимівника виритий котлован під новий великий зимівник, тому проїзд вузький, і завозити бджіл цієї осені ще мабуть будемо як і раніше тачками. Щодо ціни - правда не знаю у скільки оцінити, бо виготовляв для себе і за жодних обставин продавати не буду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Интересное решение погрузки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
В 11.10.2015 в 21:30, PNS сказал:

 

Нове відео -
https://www.youtube.com/watch?v=mdxKTNIGCpU

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 29.11.2015 в 20:33, Игоревич сказал:

Интересное решение погрузки

Кто в Украине может такое сделать? Я думаю, это следующий шаг в развитии производства апилифтов, платформ и прицепов для пасечников. Кто же будет первым!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

ще одна ідея

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Fabro changed the title to Самодельные погрузчики
  • 4 weeks later...

ще одна ідея ..Дивимось.


Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, BeeDeny сказал:

ще одна ідея ..Дивимось.
 

 

Это как в той поговорке(Эт Да но Нет!)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 years later...

Мощная штука, но, по моему, сложновата в управлении :hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Алексей Кременчуг сказал:

Мощная штука, но, по моему, сложновата в управлении :hmm:

 

Да то просто водитель совем не опытный 

Пару раз загрузит -разгрузит и всё пойдёт как по маслу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, как сделаны направляющие для движения вверх-вниз? Только не прижимного устройства, там труба в трубе, а всего механизма.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Алексей Кременчуг сказав:

Интересно, как сделаны направляющие для движения вверх-вниз? Только не прижимного устройства, там труба в трубе, а всего механизма.

 

На заводських погрущиках в швелері каретка рухається на підшипниках (спец.). Тут можливо автор використав фторопласт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 16.11.2021 в 15:10, Конструктор сказал:

На заводських погрущиках в швелері каретка рухається на підшипниках (спец.)

Спасибо, разобрался. На днях начну делать погрузочную часть механизма, шасси практически готовое...

Вот еще один вариант, пусть висит в теме.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Алексей Кременчуг сказав:

Вот еще один вариант, пусть висит в теме.

 

Бачив це відео раніше , теж вивчаю тему , буду робити щось схоже . Вже все є крім часу.

Робите на гідроходу чи механіка?

Привід повний чи на одну вісь?

Переломка чи класика?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Конструктор сказал:

Робите на гідроходу чи механіка?

Привід повний чи на одну вісь?

Переломка чи класика?

Механика с приводом на одну ось, принцип действия как в видео, но не плагиат :umora:, я вначале придумал погрузчик а потом уже нашел этот ролик.

То есть это не полноценный погрузчик на котором едешь, а помогатор, тележка с мотором, она везет груз а я иду сзади и только задаю направление. Ходовые испытания шасси пока радуют, маневренность на высоте, тормоз вот только надо еще сделать, и звезду в приводе одну заменить, считал передаточные числа для КПП 2101 а попалась 2106, да и понижающий редуктор на двигателе немного не соответствовал описанию :ak:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Алексей Кременчуг сказав:

Механика с приводом на одну ось, принцип действия как в видео, но не плагиат :umora:, я вначале придумал погрузчик а потом уже нашел этот ролик.

То есть это не полноценный погрузчик на котором едешь, а помогатор, тележка с мотором, она везет груз а я иду сзади и только задаю направление. Ходовые испытания шасси пока радуют, маневренность на высоте, тормоз вот только надо еще сделать, и звезду в приводе одну заменить, считал передаточные числа для КПП 2101 а попалась 2106, да и понижающий редуктор на двигателе немного не соответствовал описанию :ak:.

Я розглядав різні варіанти : переломка повний привід на механіці , переломка повний привід на гідроходу. Знайшов хороший міст і зупинився на класичній компоновці : привід на одну вісь і поворотна качающася балка . Міст з паджеро спорт , двигун Рено 1.6b КПП теж з передньприводного Рено відбір на кардан з моста (вже буде пониження) , ще і розглядаю варіант гідроходу (значно дорожче) . Підйом ще не визначився який робити або стріла , кун , телескопічна стріла типу як в маніту.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...