Jump to content
bercik alex /liliya

Українська степова порода

Recommended Posts

22 хвилини тому, Маркіян сказав:

Ще один важливий момент чому потрібні крильця. Для ІО або для знання батьківських сімей на облітнику БАЖАНО мати інфу про трутнів. Матки як правило гетерозіготні. Я поділяю їх на а) "майже гомозіготні". Це коли дві хромосоми з пари, хоча і різні але є від близьких ліній. б) гетерозіготні. Коли дві хромосоми різні. І різниця суттєва. Не важливо чи вони належать одній породі чи різним. Тому зробивши морфометрію трутнів можна знати "хто є хто".

З усим погоджуюсь, окрім виділеного Вами "БАЖАНОГО". Пропоную замінити на слово "НЕОБХІДНО", інакше втрачається ввесь смисл роботи. Хіба що, як п. Рудаков каже : для "ГКО" - тоді так:)

• Like 1
42 хвилини тому, Маркіян сказав:

Ще один важливий момент чому потрібні крильця. Для ІО або для знання батьківських сімей на облітнику БАЖАНО мати інфу про трутнів. Матки як правило гетерозіготні. Я поділяю їх на а) "майже гомозіготні". Це коли дві хромосоми з пари, хоча і різні але є від близьких ліній. б) гетерозіготні. Коли дві хромосоми різні. І різниця суттєва. Не важливо чи вони належать одній породі чи різним. Тому зробивши морфометрію трутнів можна знати "хто є хто".

14 хвилин тому, amator сказав:

З усим погоджуюсь, окрім виділеного Вами "БАЖАНОГО". Пропоную замінити на слово "НЕОБХІДНО", інакше втрачається ввесь смисл роботи. Хіба що, як п. Рудаков каже : для "ГКО" - тоді так:)

Хлопці перестаньте відкривати карти. Хай шишки набивають всі. Не треба вказувати протоптану стежку.:umora:

Edited by Mihail-ves
  • Like 1
  • Haha 1
15 часов назад, Маркіян сказал:

Гомозиготність та гетерозиготність застосовується по відношенню до алельних генів. Хромосоми не можуть бути в принципі гомозиготними, бо там стільки варіантів комбінацій.... 

• Thanks 1
22 часа назад, amator сказал:

Хіба що, як п. Рудаков каже : для "ГКО" - тоді так:)

а що є такі що готові без "ГКО" працювати? 

Edited by rudakov
5 хвилин тому, rudakov сказав:

а що є такі що готові тез "ГКО" працювати? 

Я! :az::umora:

• Like 1
1 минуту назад, amator сказал:

Я! :az::umora:

мабуть знайшли спонсорів на всі витрати :)

• Haha 1
30 хвилин тому, rudakov сказав:

мабуть знайшли спонсорів на всі витрати 

Не тільки знайшов, але і сам став спонсором. Таких людей є в світі, але мало!:IMHO:

• Thanks 1
  • Haha 1
1 час назад, Mihail-ves сказал:

Не тільки знайшов, але і сам став спонсором. Таких людей є в світі, але мало!:IMHO:

Дід мороз також є, але ніхто не бачив але багато вірять же!:umora:

22 часа назад, yurasaver сказал:

Гомозиготність та гетерозиготність застосовується по відношенню до алельних генів. Хромосоми не можуть бути в принципі гомозиготними, бо там стільки варіантів комбінацій.... 

Здається що тут помиляєтесь. Поняття  Алельність стосується властивостей домінантності та рецесивності. А те про що говорилось то РІЗНІСТЬ або ОДНАКОВІСТЬ.

А хіба я казавв, що вони однакові? Наголошував на степінь відмінності.

• Thanks 1
11.01.2021 в 21:03, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Та я ж не проти. Але як вона виглядає насправді? Можете продемонструвати хоча б один зразок, до котрого не виникне запитань? А запитання можуть бути аргументовані і дуже вредні...

d7bb989f51e323e36703e32bb6f8a32c.jpg

3df3024ec53198d65c8770b545836652.jpg

1d8f783492cbe079c865628e36c19e51.jpg

Оскільки у Ваших пробах були бджоли не правильні, Так каже @Пахомич ( я про ДсА, воно повинно бути або позитивним або негативним) то в моїх пробах вони отримало такий вигляд. 

@Kumpel (Ігор Довгуник) Давайте свої запитання, і ми їх обсудимо. 

@rudakov бачиш варіаційну криву, придивись скільки класів у неї, і тепер придивись до тої де я постави 5 класів. В мене ще є один клас запасний.:umora:

• Like 1
  • Thanks 1
1 час назад, Mihail-ves сказал:

d7bb989f51e323e36703e32bb6f8a32c.jpg

3df3024ec53198d65c8770b545836652.jpg

1d8f783492cbe079c865628e36c19e51.jpg

Оскільки у Ваших пробах були бджоли не правильні, Так каже @Пахомич ( я про ДсА, воно повинно бути або позитивним або негативним) то в моїх пробах вони отримало такий вигляд. 

@Kumpel (Ігор Довгуник) Давайте свої запитання, і ми їх обсудимо. 

@rudakov бачиш варіаційну криву, придивись скільки класів у неї, і тепер придивись до тої де я постави 5 класів. В мене ще є один клас запасний.:umora:

оті всі класи зручно підходять для маніпулювання свідомістю довірчих людей:IMHO:Ви думаєте їм Важливо дзвіночок правильної форми? чи піраміда? чи коефіцієнти оті в КІ нижче 11% ? їм головне скільки меду в бочках буде, більшості з них навіть не розуміють що вони так і не дізнаються повний результат :umora: бо наступного року знову куплять молоду дівчину:al: так що залиште ото все для казок про ГКО, і взагалі в кругах досвідчених степовиків прийнято не показувати просто так результати морфометрії бо це внутрішній документ під грифом "секретно" або "за гроші".

Edited by rudakov
  • Thanks 2
  • Haha 3
42 хвилини тому, rudakov сказав:

оті всі класи зручно підходять для маніпулювання свідомістю довірчих людей:IMHO:Ви думаєте їм Важливо дзвіночок правильної форми? чи піраміда? чи коефіцієнти оті в КІ нижче 11% ? їм головне скільки меду в бочках буде, більшості з них навіть не розуміють що вони так і не дізнаються повний результат :umora: бо наступного року знову куплять молоду дівчину:al: так що залиште ото все для казок про ГКО, і взагалі в кругах досвідчених степовиків прийнято не показувати просто так результати морфометрії бо це внутрішній документ під грифом "секретно" або "за гроші".

Не згоден, п. Рудаков - "маніпулювання свідомістю" тут ні до чого Може "дзвіночок правильної форми" і нічого "не вартий", але F1 від "дзвіночка" - вартий уваги.  І не важливо розумію я це чи ні - але "меду в бочках", все таки помітно збільшується. Як би я не відносився до нашої "науки" - це факт.  Своїм вАгам я довіряю. І, що важливо - агресивність практично не збільшується (в крайньому разі - я , і мої сусіди, її не помічають).  F2 - ще так собі, а от F3, з моїм трутневим фоном,  - можуть бути проблеми, щодо агресивності.

А "секретність" морфометрії від "досвітчених степовиків"- залишимо поза дужками ("гірчичник" я вже одержав:hi:).

• Thanks 5
1 час назад, rudakov сказал:

оті всі класи зручно підходять для маніпулювання свідомістю довірчих людей:IMHO:Ви думаєте їм Важливо дзвіночок правильної форми? чи піраміда? чи коефіцієнти оті в КІ нижче 11% ? їм головне скільки меду в бочках буде, 

Звичайним медовикам, звичайно, не важливо. Але матководам це повинно бути важливо! Тим більше тим, хто хоть трохи займається отбором.   amator харашо сказав! 

• Like 1
  • Thanks 4
14 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Звичайним медовикам, звичайно, не важливо. Але матководам це повинно бути важливо! Тим більше тим, хто хоть трохи займається отбором.   amator харашо сказав! 

Я не являюсь спеціалістом в галузі бджолярства - я не зоотехнік. Але з впевненістю можу сказати, спираючись на свої досліди по морфометрії за останні 10 - 15 років: як тільки (по результатам морфометрії) УС "перевалює" за 60% і нижче (в моїх умовах 60 - 57%) - з агресивністю проблема. З"являються претензії від сусідів, сам це відчуваєш через "апітерапію" і зібрати гнізда в зиму без димаря - неможливо.

Edited by amator
  • Like 2
  • Thanks 2
4 часа назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

тільки треба дивитися на зворотню сторону медалі :IMHO: вдумайтеся тільки навіщо щось відбирати роками, підбирати партнерів коли вище ринкових цін ніяк :umora:.

4 часа назад, amator сказал:

як тільки (по результатам морфометрії) УС "перевалює" за 60% і нижче (в моїх умовах 60 - 57%) - з агресивністю проблема

також мушу підтримати дану думку, подібне також доводилося спостерігати з місцевими бджолами, тільки крім того що з ними працювати тяжко так вони ще на крило стати хочуть і ще два рази на сезон.

• Thanks 2
7 годин тому, rudakov сказав:

оті всі класи зручно підходять для маніпулювання свідомістю довірчих людей

Я маніпулюю тільки фактами, як кажіть правоохоронці - доказами. Це можуть бути або цитати з книг чи журналів, але порівнюю ці цитати з тим що я бачу і розумію. І якщо я прочитав Руттнера і там він каже що ширина повинна бути 6-10 класів, то я стараюсь показати таку ширину. Ось приклад Варіаційна крива і одна з моїх торішніх маток вільного обльоту. 

Мушу додати, що іноді народ каже що деякі мофрометристи для гарної картинки викидають "лишні" крила;), але щоб мене в такому не звинувачували я сканую у вікні мікроскопа зразу два - три крила. Видно попереднє, та наступне за сканованим. І якщо я наклеїв 62 крила, то і відсканував 62 крила. Винятком може бути механічно , або  генетично пошкоджене крило. Хто ще може похвалитись такими крилами?

Так що там до звинувачень, та типу щось там "підловив"?

Edited by Mihail-ves
  • Like 3
  • Thanks 1
11 минут назад, Mihail-ves сказал:

Я маніпулюю тільки фактами, як кажіть правоохоронці - доказами. Це можуть бути або цитати з книг ти журналів, але порівнюю з тим що я бачу і розумію. І якщо я прочитав Руттнера і там він каже що ширина повинна бути 6-10 класів, то я стараюсь показати таку ширину. Ось приклад Варіаційна крива і одна з моїх торішніх маток вільного обльоту. 

Мушу додати, що іноді народ каже що деякі мофрометристи для гарної картинки викидають "лишні" крила;), але щоб мене в такому не звинувачували я сканую у вікні мікроскопа зразу два - три крила. Видно попереднє, та наступне за сканованим. І якщо я наклеїв 62 крила, то і відсканував 62 крила. Винятком може бути механічно , або  генетично пошкоджене крило. Хто ще може похвалитись такими крилами.

Так що там до звинувачень, та типу щось там "підловив"?

знову за старе взялися:IMHO:

20 хвилин тому, rudakov сказав:

знову за старе взялися:IMHO:

За що старе?

То ви тут на весь форум мене звинуватили в підтасовці даних, от я і прошу довести ваші звинувачення, або банально публічно вибачитись. Не люблю коли мене називають брехуном, не маючи доказів.

12.12.2020 в 21:29, rudakov сказав:

Крім того змінено початок класів КІ, 1.73 замість стандартну 1.86:ooops::al:, так що % дипозиту буде продовжено по нових ставкав НБУ :rofl:

Нагадаю ми в темі УС, це так на всякий випадок, щоб всі розуміли. 

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

То ви тут на весь форум мене звинуватили в підтасовці даних, от я і прошу довести ваші звинувачення, або банально публічно вибачитись. Не люблю коли мене називають брехуном, не маючи доказів.

читайте уважно! :IMHO: біблія одна - трактування різні :al:. Якщо якісь особисті немайнові проблеми то вони особисто Ваші;)

20 хвилин тому, rudakov сказав:

читайте уважно! :IMHO: біблія одна - трактування різні :al:. Якщо якісь особисті немайнові проблеми то вони особисто Ваші;)

Якщо хтось виллє на мене відро лайна, то це мої немайнові та особисті проблеми? Тому що не потрібно ходити по тротуару попід вікнами тої людини?

17 минут назад, Mihail-ves сказал:

Якщо хтось виллє на мене відро лайна, то це мої немайнові та особисті проблеми? Тому що не потрібно ходити по тротуару попід вікнами тої людини?

Вкажіть мені пане Михайлу конкретно де Я вилив оте відро за яке почали з самого ранку! 

Вам ще ненадоїло переливати з пустого в порожнє,вже вам і мірку найшов в інеті,недоомогло,аще дивуються жіночій статі з насіням,капець,кожна сторінку теми про одне і теж,хто розумніший,а розумніший той,хто про мовчить усміхаючись.:IMHO:

• Like 3
  • Thanks 2
Только что, Ворон сказал:

Вам ще ненадоїло переливати з пустого в порожнє,вже вам і мірку найшов в інеті,недоомогло,аще дивуються жіночій статі з насіням,капець,кожна сторінку теми про одне і теж,хто розумніший,а розумніший той,хто про мовчить усміхаючись.:IMHO:

А Вам ще не надоїло в кожній темі фото свого прицепчика виставляти .:umora: Двоє в драку , третій  в с..аку.  Люди затарились попкорном.  Шоу маст гоу он. :IMHO:.    Пан Михайло правий , як не крути.   Хтось жеж має всіх брехунів вивести на чисту воду .  

• Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 5
3 години тому, Valik740 сказав:

А Вам ще не надоїло в кожній темі фото свого прицепчика виставляти .:umora: Двоє в драку , третій  в с..аку.  Люди затарились попкорном.  Шоу маст гоу он. :IMHO:.    Пан Михайло правий , як не крути.   Хтось жеж має всіх брехунів вивести на чисту воду .  

А шо вже другий акт починається, тоді і я біжу по покорн:rolleyes:

• Like 2
  • Haha 1